pt., Mar 29, 2019 · 19:00
NajstarszeOstatnie
RPWPPR
2.25
3.00
3.25
OstatnieNajstarsze
WPRPRP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.0
Gole łącznie
Poniżej 8.5
Rożne łącznie
0.0
Entente SSG
Marignane vs Entente SSG Profil drużyn
Marignane
RPPPRPWPPROstatnieW dół-0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/10
Entente SSG
PPRRPRPRPWOstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Ostatnie
| Marignane | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Entente SSG | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Marignane | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Entente SSG | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0
Rozkład rożnychLinia 8.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.00,
Odch. std.: 1.24, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 52%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Marignane vs Entente SSG Rozkład czasowy goli/rożnych
Marignane vs Entente SSG Bezpośrednie pojedynki
Marignane vs Entente SSG Zobacz pełne H2H →| Marignane Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-02 | 3 Entente SSG |
0 - 0
1 - 1
|
Marignane 1 | R | 0.0 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Marignane Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-21 | 1 3 Cholet |
0 - 0
0 - 0
|
Marignane 3 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-15 | 2 Marignane |
0 - 1
1 - 2
|
Lyon Duchere | P | 0.0 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-09 | 1 Laval |
1 - 0
3 - 0
|
Marignane 3 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-01 | 1 Marignane |
1 - 0
2 - 1
|
Jeanne d'Arc Drancy 1 | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-22 | Bourg-Peronnas |
2 - 0
3 - 0
|
Marignane 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-15 | 2 Marignane |
0 - 0
0 - 0
|
Boulogne 2 | R | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-08 | US Quevilly |
1 - 0
3 - 1
|
Marignane 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-01 | 4 Marignane |
0 - 0
0 - 1
|
Rodez 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-01-26 | 2 Marignane |
0 - 1
0 - 2
|
Chambly Thelle FC 2 | P | 0.0, +0.5 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Puchar Francji | 2019-01-23 | 1 Marignane |
0 - 0
0 - 0
|
Croix IC 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-01-18 | 1 Tours |
0 - 0
1 - 0
|
Marignane 2 | P | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-01-11 | 4 Marignane |
0 - 1
1 - 1
|
Villefranche 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Puchar Francji | 2019-01-05 | 1 1 Marignane |
0 - 1
1 - 1
|
Clermont Foot 2 | R | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-12-21 | 3 Le Mans |
0 - 0
2 - 0
|
Marignane 1 | P | -0.5 | Push | 8.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-12-14 | 1 1 Marignane |
1 - 0
3 - 0
|
Dunkerque 3 | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Puchar Francji | 2018-12-08 | 1 1 Olympique d’Ales |
0 - 1
0 - 2
|
Marignane 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-30 | 1 Avranches |
1 - 1
2 - 3
|
Marignane 1 | W | 0.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-09 | 4 Marignane |
1 - 0
2 - 0
|
Concarneau 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-02 | 3 Entente SSG |
0 - 0
1 - 1
|
Marignane 1 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-10-19 | 3 Marignane |
0 - 0
1 - 1
|
Cholet 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-10-05 | 2 Lyon Duchere |
1 - 0
1 - 1
|
Marignane 1 | R | -0.5 | Push | 8.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-28 | 4 Marignane |
1 - 0
2 - 0
|
Laval 3 | W | 0.0 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-21 | 1 Jeanne d'Arc Drancy |
0 - 0
0 - 0
|
Marignane 2 | R | 0.0 | Poniżej | 8.0 | Push |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-14 | 3 Marignane |
1 - 0
1 - 1
|
Bourg-Peronnas 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-07 | 2 Boulogne |
2 - 0
3 - 2
|
Marignane 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-31 | 2 Marignane |
1 - 0
1 - 2
|
US Quevilly 2 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-24 | 1 1 Rodez |
0 - 0
1 - 0
|
Marignane 3 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-18 | 3 Marignane |
0 - 1
0 - 1
|
Tours 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-10 | 1 Villefranche |
1 - 0
1 - 1
|
Marignane 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-03 | 1 Marignane |
0 - 0
1 - 0
|
Pau 2 | W | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Entente SSG Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-21 | 1 4 Concarneau |
0 - 0
1 - 2
|
Entente SSG 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-15 | 1 Entente SSG |
1 - 1
1 - 3
|
Cholet 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-08 | 1 Lyon Duchere |
0 - 0
1 - 1
|
Entente SSG 2 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-03-01 | 2 Entente SSG |
1 - 2
1 - 2
|
Laval 2 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-26 | 1 Entente SSG |
0 - 0
1 - 1
|
US Quevilly 4 | R | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-22 | 2 Jeanne d'Arc Drancy |
2 - 0
2 - 1
|
Entente SSG 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-15 | 1 Entente SSG |
1 - 0
1 - 1
|
Bourg-Peronnas 1 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-02-08 | Boulogne |
0 - 0
0 - 0
|
Entente SSG 2 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Francji | 2019-02-02 | 2 Entente SSG |
0 - 0
0 - 1
|
Nantes 1 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2019-01-18 | 1 Rodez |
0 - 0
1 - 0
|
Entente SSG 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 3 (0-3) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2019-01-11 | 2 Entente SSG |
0 - 0
0 - 0
|
Tours 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Puchar Francji | 2019-01-05 | 1 Entente SSG |
0 - 0
1 - 0
|
Montpellier 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-12-14 | Entente SSG |
0 - 0
0 - 0
|
Le Mans 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Francji | 2018-12-08 | 2 Entente SSG |
1 - 0
1 - 0
|
Sedan 1 | W | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-30 | 3 Dunkerque |
0 - 1
1 - 2
|
Entente SSG 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-23 | 3 Entente SSG |
1 - 0
1 - 3
|
Avranches 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-09 | 1 Chambly Thelle FC |
0 - 0
2 - 1
|
Entente SSG 4 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-11-02 | 3 Entente SSG |
0 - 0
1 - 1
|
Marignane 1 | R | 0.0 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-10-19 | 2 Entente SSG |
0 - 0
0 - 1
|
Concarneau 2 | P | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-10-05 | 1 Cholet |
1 - 1
1 - 1
|
Entente SSG 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
7-7 (14) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-28 | 2 Entente SSG |
0 - 0
0 - 2
|
Lyon Duchere 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-21 | Laval |
1 - 0
2 - 0
|
Entente SSG | P | -0.5 | Poniżej |
|
4-10 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-14 | 1 4 Entente SSG |
1 - 0
2 - 0
|
Jeanne d'Arc Drancy 1 1 | W | 0.0 | Poniżej | 8.0 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-09-07 | 1 Bourg-Peronnas |
0 - 0
0 - 2
|
Entente SSG 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-31 | 3 Entente SSG |
0 - 1
0 - 2
|
Boulogne 2 | P | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-24 | 2 US Quevilly |
1 - 0
1 - 0
|
Entente SSG 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-17 | 2 Entente SSG |
0 - 0
0 - 0
|
Rodez 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-10 | 1 Tours |
0 - 0
0 - 0
|
Entente SSG 1 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-08-03 | 2 Entente SSG |
1 - 0
1 - 1
|
Villefranche 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 3 | 2018-04-27 | 1 Avranches |
0 - 0
2 - 1
|
Entente SSG 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.0 | Push |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.25 | 3 | 3.25 |
| Połowa | 3.1 | 1.95 | 3.75 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (8.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (0.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 1 , Rożny: 2 - 4
Rożny: 8.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0
Wynik: 1 - 1 , Rożny: 0 - 2 Połowa
Rożny: 4.0 , Handicap: 0.0 , Gole: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Yellow Card - Marignane -
16' - 2nd Yellow Card - Entente SSG -
39' - 1st Corner - Entente SSG -
42' - 3rd Yellow Card - Entente SSG -
43' - 1st Goal - Marignane -
45+3' - 2nd Corner - Entente SSG -
45+3' - 2nd Goal - Entente SSG -
1-1 score at the end of First Half -
57' - 3rd Corner - Marignane -
59' - 3rd Goal - Marignane -
61' - 4th Corner - Marignane -
75' - 5th Corner - Entente SSG - Race to 3 Corners - Entente SSG
-
88' - Red Card - Entente SSG -
89' - 4th Yellow Card - Entente SSG -
90+1' - 6th Corner - Entente SSG -
2-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

