Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Poniżej 8.5
Rożne łącznie
+0.25
Aqaba
Mansheyat vs Aqaba Profil drużyn
Mansheyat
LWLWLWLDDLW dół-0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Aqaba
DLWDDDDWLLW dół-1.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 15
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Ostatnie
| Mansheyat | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Aqaba | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Mansheyat | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Aqaba | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Razem– meczów | Goście– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 8.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 31,
Śr.: 2.90,
Odch. std.: 1.69, Mediana: 3,
Dominanta: ,
Powyżej: 55%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mansheyat vs Aqaba Rozkład czasowy goli/rożnych
Mansheyat vs Aqaba Bezpośrednie pojedynki
Mansheyat vs Aqaba Zobacz pełne H2H →| Mansheyat Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Jordania - Division 1 | 2015-12-08 | 1 Aqaba |
0 - 1
1 - 2
|
Mansheyat 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Mansheyat Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Jordania - Liga | 2017-09-29 | 3 That Ras |
2 - 1
4 - 1
|
Mansheyat 7 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Jordania - Liga | 2017-09-23 | 1 Al Ahli Amman |
0 - 1
1 - 1
|
Mansheyat 2 | R | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Jordania - Liga | 2017-09-14 | 1 1 Mansheyat |
0 - 0
1 - 1
|
Al-Baqa'a 3 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Jordania - Liga | 2017-09-08 | 3 Ramtha SC |
1 - 0
2 - 0
|
Mansheyat 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Jordania - Shield Cup | 2017-08-24 | 2 Shabab Al Ordon |
0 - 2
0 - 2
|
Mansheyat | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Jordania - Shield Cup | 2017-08-17 | 2 Al-Jazeera |
2 - 0
4 - 0
|
Mansheyat 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Towarzyskie mecze klubowe | 2017-07-17 | Al-Wehdat |
0 - 1
1 - 2
|
Mansheyat | W | -0.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Jordania - Liga | 2017-05-05 | 1 3 Ramtha SC |
1 - 0
1 - 2
|
Mansheyat 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Jordania - Liga | 2017-04-27 | 1 Mansheyat |
0 - 0
0 - 1
|
Al-Jazeera 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Jordania - Liga | 2017-04-21 | 1 3 Mansheyat |
1 - 1
2 - 1
|
Sahab SC 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Jordania - Liga | 2017-04-13 | 2 Al-Baqa'a |
1 - 1
2 - 1
|
Mansheyat 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Jordania - Liga | 2017-04-08 | 3 Mansheyat |
1 - 0
2 - 0
|
Al-Hussein SC 1 1 | W | -0.5 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Jordania - Liga | 2017-03-31 | 1 Al-Sareeh |
0 - 1
1 - 2
|
Mansheyat 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Jordania - Liga | 2017-03-16 | 1 Mansheyat |
0 - 1
0 - 3
|
Al-Wehdat 1 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Jordania - Liga | 2017-03-04 | 1 Shabab Al Ordon |
0 - 0
0 - 0
|
Mansheyat | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Jordania - Liga | 2017-02-24 | 1 2 Mansheyat |
0 - 0
0 - 2
|
Al-Faisaly Amman 1 | P | +0.5 | Push | 9.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Jordania - Liga | 2017-02-16 | 1 Al Ahli Amman |
0 - 1
0 - 1
|
Mansheyat 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Jordania - Liga | 2017-02-09 | 1 1 That Ras |
0 - 1
0 - 2
|
Mansheyat 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Puchar Jordanii | 2017-02-04 | 1 2 Mansheyat |
0 - 0
0 - 1
|
Al-Faisaly Amman | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Jordania - Liga | 2017-01-13 | Mansheyat |
0 - 0
0 - 0
|
Ramtha SC 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Puchar Jordanii | 2017-01-10 | 1 Al Ahli Amman |
0 - 0
1 - 0
|
Mansheyat 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Jordania - Liga | 2017-01-06 | 1 Al-Jazeera |
0 - 2
0 - 3
|
Mansheyat | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Jordania - Liga | 2016-12-31 | 1 Sahab SC |
0 - 2
0 - 2
|
Mansheyat 3 | W | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
12-6 (18) | 9-4 (13) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Puchar Jordanii | 2016-12-26 | 1 Ramtha SC |
0 - 0
1 - 0
|
Mansheyat 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Jordania - Liga | 2016-12-23 | 1 Mansheyat |
1 - 0
2 - 0
|
Al-Baqa'a | W | -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Jordanii | 2016-12-20 | Mansheyat |
0 - 0
0 - 0
|
Sahab SC 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Jordania - Liga | 2016-12-16 | Al Hussein SC |
1 - 0
2 - 1
|
Mansheyat 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-8 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Jordania - Liga | 2016-12-11 | 2 Mansheyat |
1 - 0
1 - 0
|
Al-Sareeh 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Jordania - Liga | 2016-12-01 | 2 Al Wihdat |
2 - 0
2 - 1
|
Mansheyat 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Jordania - Liga | 2016-11-26 | 3 Mansheyat |
1 - 0
1 - 2
|
Shabab Al Ordon 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Aqaba Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Jordania - Liga | 2017-09-28 | 1 Aqaba |
1 - 1
1 - 4
|
Al Ahli Amman 4 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Puchar Jordanii | 2017-09-25 | Aqaba |
0 - 2
0 - 4
|
Al-Jazeera 1 | P | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Jordania - Liga | 2017-09-21 | 1 Al-Baqa'a |
0 - 1
1 - 2
|
Aqaba 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Jordania - Liga | 2017-09-16 | 2 Ramtha SC |
0 - 0
1 - 1
|
Aqaba 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Jordania - Liga | 2017-09-07 | 1 Al-Hussein SC |
0 - 0
1 - 1
|
Aqaba | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Jordania - Shield Cup | 2017-08-24 | Al-Jazeera |
0 - 0
1 - 1
|
Aqaba | R | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Jordania - Shield Cup | 2017-08-17 | 1 Aqaba |
0 - 0
1 - 1
|
Shabab Al Ordon 1 | R | +0.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Jordania - Division 1 | 2017-05-22 | Al Asalah |
1 - 1
1 - 2
|
Aqaba 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Jordania - Division 1 | 2017-05-15 | 1 Aqaba |
1 - 2
1 - 2
|
Al Yarmouk 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Jordania - Division 1 | 2017-05-08 | 3 Al Salt |
0 - 1
1 - 1
|
Aqaba 1 | R | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
14-2 (16) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Jordania - Division 1 | 2017-05-02 | 3 Al Wehda |
0 - 2
1 - 5
|
Aqaba 2 | W | +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Jordania - Division 1 | 2017-04-24 | 3 Aqaba |
1 - 2
4 - 2
|
Sama Al Sarhan 2 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Jordania - Division 1 | 2017-04-18 | 3 Ethad Al-Ramtha |
0 - 0
0 - 0
|
Aqaba | R | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Jordania - Division 1 | 2017-04-11 | 2 Aqaba |
1 - 1
3 - 2
|
Al-Arabi 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Jordania - Division 1 | 2017-04-04 | 3 Al Tora |
0 - 2
0 - 2
|
Aqaba 3 | W | 0.0 | Poniżej |
|
11-5 (16) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Jordania - Division 1 | 2017-03-29 | Aqaba |
0 - 1
2 - 1
|
Al-Jalil 3 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Jordania - Division 1 | 2017-03-21 | 3 Al-Karmel |
0 - 1
1 - 2
|
Aqaba 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.0 | Powyżej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Jordania - Division 1 | 2017-03-14 | 1 1 Aqaba |
1 - 0
3 - 1
|
Blama 5 | W | -0.5 | Powyżej |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Jordania - Division 1 | 2017-03-07 | 2 Al Taibah |
0 - 0
0 - 1
|
Aqaba 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Jordania - Division 1 | 2017-02-27 | Aqaba |
2 - 0
3 - 1
|
Kufer Soom 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Jordania - Division 1 | 2015-12-14 | 2 Aqaba |
0 - 1
2 - 4
|
Sama Al Sarhan | P | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Jordania - Division 1 | 2015-12-08 | 1 Aqaba |
0 - 1
1 - 2
|
Mansheyat 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Jordania - Division 1 | 2015-12-03 | 1 2 Etehad Alzarqah |
1 - 3
3 - 3
|
Aqaba 1 | R | +1.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Jordania - Division 1 | 2015-11-28 | 2 Aqaba |
0 - 0
0 - 0
|
Al Tora 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-3 (15) | 9-0 (9) | 5 (5-0) | 2 (0-2) |
| Jordania - Division 1 | 2015-11-20 | 3 Al-Jalil |
0 - 1
1 - 2
|
Aqaba 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Jordania - Division 1 | 2015-11-15 | 1 2 Aqaba |
0 - 0
0 - 1
|
Sahab SC | P | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Jordania - Division 1 | 2015-11-09 | 4 Al Teeba |
1 - 0
2 - 0
|
Aqaba 2 1 | P | +0.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Jordania - Division 1 | 2015-11-02 | 1 Aqaba |
0 - 1
1 - 1
|
Ethad Al-Ramtha 2 | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Jordania - Division 1 | 2015-10-26 | 1 Al-Arabi |
1 - 1
1 - 2
|
Aqaba 1 | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Jordania - Division 1 | 2015-10-20 | 3 Al Salt |
0 - 0
0 - 1
|
Aqaba 2 | W | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
9-9 (18) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.9 | 3.4 | 3.6 |
| Połowa | 2.62 | 2.05 | 4.33 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (8.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (0.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 4 - 1 , Rożny: 3 - 8
Rożny: 8.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 1 - 0 , Rożny: 2 - 3 Połowa
Rożny: 4.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 0.5, 1.0
-
8' - 1st Yellow Card - Aqaba -
26' - 1st Corner - Mansheyat -
28' - 2nd Corner - Aqaba -
32' - 1st Goal - Mansheyat -
36' - 3rd Corner - Mansheyat -
38' - 4th Corner - Aqaba - Race to 3 Corners - Aqaba
-
40' - 5th Corner - Aqaba -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 6th Corner - Mansheyat -
56' - 2nd Goal - Mansheyat -
59' - 7th Corner - Aqaba -
77' - 3rd Goal - Mansheyat -
84' - 8th Corner - Aqaba - Race to 5 Corners - Aqaba
-
84' - 9th Corner - Aqaba -
85' - 4th Goal - Aqaba -
87' - 2nd Yellow Card - Mansheyat -
87' - 5th Goal - Mansheyat -
88' - 3rd Yellow Card - Aqaba -
90' - 4th Yellow Card - Aqaba -
90+2' - 10th Corner - Aqaba - Race to 7 Corners - Aqaba
-
90+2' - 11th Corner - Aqaba -
4-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

