niedz., Nov 30, 2014 · 11:00
NajstarszeOstatnie
WWWWRR
2.60
3.30
2.62
OstatnieNajstarsze
RRWRWR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Powyżej 10.0
Rożne łącznie
0.0
Mallorca
Mallorca vs Sporting Gijon Profil drużyn
Mallorca
PRPWWWWWRROstatnieW górę+1.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 16
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiPokrywaPokryte 6/10
Traci prowadzenia · nie wygrywa 3 z 8 meczów, w których prowadziła2 remisów z rzęduPowyżej 2.5 kartki w 8 z ostatnich 10
Sporting Gijon
WRRWRWRWRROstatnieStabilnie+0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 12
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej2/10
Handicap azjatyckiPokrywaPokryte 7/10
Mallorca vs Sporting Gijon Fakty o meczu
Mallorca
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 60%, gole Over 40%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 30%3
Przegrana 20%2
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 50%5
Anulowane 10%1
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 60%6
Anulowane 0%0
Przegrana 40%4
Sporting Gijon
4W-6R-0P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 5 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 0.5 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 70%, gole Over 20%, rożne Over 20%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 60%6
Przegrana 0%0
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 20%2
Anulowane 0%0
Poniżej 80%8
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 20%2
Anulowane 10%1
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 70%7
Anulowane 10%1
Przegrana 20%2
Ostatnie
| Mallorca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Sporting Gijon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Mallorca | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Sporting Gijon | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 22,
Śr.: 1.95,
Odch. std.: 1.26, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 32%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mallorca vs Sporting Gijon Rozkład czasowy goli/rożnych
Mallorca vs Sporting Gijon Bezpośrednie pojedynki
Mallorca vs Sporting Gijon Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Mallorca Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-22 | Tenerife |
0 - 0
0 - 0
|
Mallorca | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-15 | 1 4 Mallorca |
1 - 1
1 - 1
|
Alcorcon 4 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-09 | 1 7 Racing Santander |
0 - 1
0 - 1
|
Mallorca 6 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-01 | 1 Mallorca |
0 - 0
2 - 1
|
Lugo 5 | W | -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-25 | 3 Mallorca |
0 - 0
1 - 0
|
Sabadell 4 | W | -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-19 | 3 UE Llagostera |
0 - 1
1 - 4
|
Mallorca 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-4 (16) | 8-4 (12) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-11 | 5 Mallorca |
0 - 0
2 - 0
|
Alaves 1 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-05 | 1 Real Zaragoza |
0 - 0
2 - 0
|
Mallorca 3 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-28 | 5 Mallorca |
2 - 2
3 - 3
|
Barcelona B 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-21 | Osasuna |
1 - 1
6 - 4
|
Mallorca | P | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-13 | 1 2 Mallorca |
0 - 1
1 - 2
|
Rec de Huelva 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Hiszpania - Copa del Rey | 2014-09-10 | 1 Mallorca |
0 - 0
0 - 2
|
Las Palmas 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-07 | 1 Leganes |
0 - 1
3 - 1
|
Mallorca 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-4 (16) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-08-31 | Mallorca |
1 - 1
1 - 1
|
Las Palmas | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-08-23 | Valladolid |
1 - 0
2 - 1
|
Mallorca | P | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-13 | Mallorca |
2 - 1
2 - 1
|
Getafe | W | Powyżej |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-08 | Cartagena FC |
0 - 2
0 - 3
|
Mallorca | W | Powyżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-27 | Nurnberg |
1 - 1
1 - 1
|
Mallorca | R |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-06-07 | Cordoba |
0 - 0
0 - 0
|
Mallorca | R |
|
7-9 (16) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 5 (3-2) | ||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-04-20 | Mallorca |
0 - 1
0 - 3
|
Deportivo A Coruna | P |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-03-16 | Mallorca |
1 - 0
2 - 0
|
Tenerife | W |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | (-) | (-) | ||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-02-22 | Mirandes |
0 - 0
0 - 0
|
Mallorca | R |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-02-09 | Alcorcon |
1 - 0
1 - 1
|
Mallorca | R |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-01-19 | Mallorca |
3 - 0
4 - 1
|
Sabadell | W |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | (-) | (-) | ||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Sporting Gijon Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-22 | Sporting Gijon |
0 - 0
0 - 0
|
Llagostera | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-15 | 1 Alaves |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Gijon 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-09 | 3 Sporting Gijon |
1 - 1
3 - 1
|
Real Zaragoza 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-11-01 | 1 Barcelona B |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Gijon 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-26 | 3 Sporting Gijon |
1 - 0
2 - 0
|
Osasuna | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-19 | 2 Rec de Huelva |
1 - 1
1 - 1
|
Sporting Gijon 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-12 | Sporting Gijon |
0 - 0
2 - 1
|
Leganes 4 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-10-04 | 1 Las Palmas |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting Gijon 4 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-28 | 1 Sporting Gijon |
0 - 0
1 - 1
|
Valladolid 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-20 | Mirandes |
0 - 1
0 - 2
|
Sporting Gijon | W | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-14 | 3 Sporting Gijon |
1 - 0
1 - 1
|
Girona 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Hiszpania - Copa del Rey | 2014-09-10 | 1 Sporting Gijon |
0 - 1
1 - 3
|
Valladolid 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-09-06 | Albacete |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting Gijon 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-08-31 | Sporting Gijon |
0 - 0
2 - 1
|
Ponferradina | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Segunda | 2014-08-23 | Numancia |
0 - 0
1 - 2
|
Sporting Gijon | W | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-16 | Sporting Gijon |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe | R | Poniżej |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-10 | Deportivo A Coruna |
1 - 0
1 - 0
|
Sporting Gijon | P | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |||
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-09 | Sporting Gijon |
0 - 0
2 - 0
|
Racing Club | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-06 | Sporting Gijon |
0 - 1
0 - 1
|
Racing Santander | P | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Europa - Towarzyskie | 2014-08-02 | Sporting Gijon |
0 - 2
2 - 2
|
Lugo | R | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |||
| Hiszpania - Segunda | 2014-06-15 | Sporting Gijon |
0 - 0
0 - 1
|
Las Palmas | P | Poniżej |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Hiszpania - Segunda | 2014-06-07 | Sporting Gijon |
3 - 0
3 - 0
|
Tenerife | W |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.6 | 3.3 | 2.62 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goście@2 |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 1 , Rożny: 3 - 2
Rożny: 10.0 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
-
12' - 1st Corner - Sporting Gijon -
17' - 2nd Corner - Mallorca -
19' - 1st Yellow Card - Mallorca -
22' - 3rd Corner - Sporting Gijon -
29' - 2nd Yellow Card - Sporting Gijon -
40' - 4th Corner - Mallorca -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 3rd Yellow Card - Sporting Gijon -
60' - 4th Yellow Card - Mallorca -
70' - 5th Yellow Card - Sporting Gijon -
75' - 1st Goal - Sporting Gijon - Race to 3 Corners - Mallorca
-
79' - 5th Corner - Mallorca -
0-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
