sob., Jan 6, 2018 · 14:00
2 - 0
Cały mecz · HT 2-0
NajstarszeOstatnie
WPPWWP
1.85
3.75
3.20
OstatnieNajstarsze
WPPPRP

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.25
Gole łącznie
Poniżej 9.0
Rożne łącznie
+0.75
Barendrecht
Maastricht
PWRPWPPWWPOstatnieStabilnie+0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 4/10
Barendrecht
WRRWPRPPPWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 4/10
Drużyna odrabiająca straty · zdobywa punkty w 3 z 5 meczów po stracie pierwszego golaGol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10Wygrane 3 z ostatnich 10
Maastricht

4W-1R-5P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 40%, rożne Over 30%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 10%1 Przegrana 50%5
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Rożne łącznie 9.0
Powyżej 30%3 Anulowane 20%2 Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 0%0 Przegrana 60%6
Barendrecht

3W-3R-4P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 30%, rożne Over 40%.

Wynik końcowy
Wygrana 30%3 Remis 30%3 Przegrana 40%4
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 30%3 Anulowane 0%0 Poniżej 70%7
Rożne łącznie 9.0
Powyżej 40%4 Anulowane 10%1 Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 10%1 Przegrana 50%5
Ostatnie
Maastricht
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Barendrecht
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Maastricht
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Barendrecht
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Brak danych

Maastricht Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-22 1 FC Oss
0 - 0
1 - 0
Maastricht 2 P 0.0, +0.5 Poniżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-15 Maastricht
0 - 0
3 - 0
AZ - Rezerwa 1 W -0.5, -1.0 Poniżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-08 2 FC Dordrecht
2 - 1
2 - 4
Maastricht 2 W 0.0 Powyżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-01 1 Maastricht
0 - 1
0 - 4
Ajax - Rezerwa P 0.0 Powyżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-27 1 FC Emmen
2 - 0
2 - 1
Maastricht 3 P -0.5, -1.0 Push 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-24 2 Maastricht
2 - 0
3 - 1
Helmond Sport W -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
5-5 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (0-2)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-17 4 FC Eindhoven
3 - 0
3 - 2
Maastricht 2 P -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
6-9 (15) 1-3 (4) 2 (0-2) 4 (2-2)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-03 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
RKC 3 R -0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-10-29 2 Maastricht
2 - 1
2 - 1
Volendam 3 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.5 Poniżej
5-0 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-10-20 1 FC Utrecht - Rezerwa
1 - 1
2 - 1
Maastricht 2 P 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-10-13 1 Maastricht
1 - 1
1 - 2
Fortuna Sittard 4 1 P 0.0, -0.5 Push 9.5 Powyżej
3-7 (10) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-10-06 1 Almere City FC
0 - 1
3 - 2
Maastricht P 0.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-1 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-09-29 1 NEC
1 - 0
4 - 1
Maastricht 1 P -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
8-6 (14) 5-2 (7) 3 (3-0) 3 (2-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-09-22 1 4 Maastricht
1 - 0
1 - 1
Cambuur Leeuwarden 2 R 0.0 Poniżej 9.0 Poniżej
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Puchar Holandii 2017-09-19 2 Maastricht
1 - 2
2 - 3
AZ P +1.0 Powyżej 10.0 Powyżej
7-6 (13) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-09-15 2 Maastricht
0 - 0
0 - 0
PSV - Rezerwa 1 R -0.5, -1.0 Poniżej 9.0 Powyżej
7-3 (10) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2017-08-12 Maastricht
0 - 0
1 - 0
Achilles 29 1 W -1.5, -2.0 Poniżej
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Europa - Towarzyskie 2017-08-04 1 Maastricht
2 - 0
7 - 0
Standard Liege U23 1 W -0.5, -1.0 Powyżej
3-3 (6) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2017-07-18 ADO Den Haag
1 - 0
1 - 0
Maastricht P -0.5 Poniżej 9.0 Push
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Holandia - Eerste Divisie - Play-offy 2017-05-28 2 Roda JC
1 - 0
1 - 0
Maastricht 3 1 P -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
7-4 (11) 5-2 (7) 3 (2-1) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie - Play-offy 2017-05-25 Maastricht
0 - 0
0 - 0
Roda JC 2 R 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
7-8 (15) 3-3 (6) 0 (0-0) 3 (1-2)
Holandia - Eerste Divisie - Play-offy 2017-05-21 2 Cambuur Leeuwarden
0 - 0
1 - 2
Maastricht 4 W -1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Holandia - Eerste Divisie - Play-offy 2017-05-18 2 Maastricht
1 - 1
1 - 1
Cambuur Leeuwarden 1 R 0.0, +0.5 Poniżej 9.0 Poniżej
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-05-05 1 Maastricht
1 - 1
1 - 1
RKC 1 R -1.0, -1.5 Poniżej 9.0 Poniżej
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-04-28 2 FC Volendam
1 - 1
3 - 1
Maastricht 2 P 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
1-8 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-04-21 4 Maastricht
1 - 0
2 - 2
PSV - Rezerwa 1 R -1.0 Powyżej 9.0 Powyżej
5-6 (11) 3-4 (7) 2 (0-2) 3 (1-2)
Holandia - Eerste Divisie 2017-04-17 2 De Graafschap
1 - 0
2 - 0
Maastricht 1 P -0.5 Poniżej
5-2 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-04-14 1 Maastricht
0 - 1
2 - 2
FC Emmen 1 R -0.5, -1.0 Powyżej 9.0 Powyżej
8-2 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-04-07 2 FC Den Bosch
0 - 0
2 - 1
Maastricht 1 P +0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
4-9 (13) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-04-02 3 Maastricht
1 - 0
1 - 1
Fortuna Sittard 1 1 R -0.5, -1.0 Poniżej 9.0 Powyżej
9-6 (15) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Barendrecht Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Holandia - Tweede Divisie 2017-12-16 2 Barendrecht
0 - 0
3 - 0
Amsterdamsche FC 3 W -1.0, -1.5 Poniżej
Holandia - Tweede Divisie 2017-12-09 3 Kozakken Boys
1 - 0
3 - 0
Barendrecht 4 P -0.5 Poniżej
Puchar Holandii 2017-09-19 1 2 Barendrecht
1 - 1
1 - 3
Go Ahead Eagles 1 P +1.0 Powyżej 10.5
Holandia - Tweede Divisie 2017-09-02 2 Barendrecht
3 - 1
3 - 4
FC Lienden 1 P 0.0 Powyżej
Holandia - Tweede Divisie 2017-05-13 AZ - Rezerwa
1 - 2
2 - 2
Barendrecht R -1.5, -2.0 Powyżej
Holandia - Tweede Divisie 2017-04-15 2 HHC
1 - 0
1 - 0
Barendrecht 1 P 0.0, +0.5 Poniżej
6-12 (18) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Holandia - Tweede Divisie 2017-03-21 Vitesse - Rezerwa
0 - 0
0 - 2
Barendrecht 2 W 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
3-4 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandia - Tweede Divisie 2017-03-04 TEC
1 - 1
1 - 1
Barendrecht R 0.0 Poniżej
9-4 (13) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Holandia - Tweede Divisie 2017-02-04 2 Barendrecht
0 - 1
1 - 1
FC Twente - Rezerwa 1 R -1.0, -1.5 Poniżej 10.5 Poniżej
2-5 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandia - Tweede Divisie 2017-01-14 Barendrecht
1 - 0
2 - 0
GVVV Veenendaal W 0.0, -0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
5-7 (12) 4-2 (6) 2 (1-1) 3 (0-3)
Holandia - Tweede Divisie 2016-12-17 SV Spakenburg
0 - 1
2 - 1
Barendrecht 2 1 P 0.0, -0.5 Poniżej
11-5 (16) 2-3 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
Holandia - Tweede Divisie 2016-12-10 2 Barendrecht
1 - 1
1 - 3
AZ - Rezerwa 4 P +0.5, +1.0 Powyżej
3-6 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandia - Tweede Divisie 2016-11-26 2 Barendrecht
0 - 1
1 - 1
VVSB 2 R -1.0 Poniżej
8-5 (13) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Holandia - Tweede Divisie 2016-11-19 1 Barendrecht
2 - 0
5 - 0
TEC 1 1 W -1.0 Powyżej
8-5 (13) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Holandia - Tweede Divisie 2016-11-12 Vitesse - Rezerwa
2 - 1
4 - 4
Barendrecht R 0.0 Powyżej
5-5 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Holandia - Tweede Divisie 2016-11-05 3 Barendrecht
1 - 0
4 - 1
VV UNA 5 W -0.5 Powyżej
7-6 (13) 5-3 (8) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandia - Tweede Divisie 2016-10-08 2 FC Lienden
0 - 0
2 - 0
Barendrecht 2 P 0.0, +0.5 Poniżej
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Puchar Holandii 2016-09-20 1 Barendrecht
0 - 1
0 - 1
Excelsior 3 P +1.5 Poniżej 11.5 Powyżej
5-8 (13) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
Holandia - Tweede Divisie 2016-09-17 2 Barendrecht
1 - 1
2 - 2
HHC 1 R 0.0, -0.5 Powyżej
8-2 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Holandia - Tweede Divisie 2016-09-03 3 Sparta Rotterdam U23
0 - 2
1 - 3
Barendrecht 3 W 0.0, -0.5 Powyżej
10-4 (14) 4-1 (5) 3 (3-0) 3 (2-1)
Holandia - Tweede Divisie 2016-08-27 2 Barendrecht
1 - 1
2 - 2
Katwijk 2 R 0.0, +0.5 Powyżej
6-9 (15) 2-6 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Holandia - Topklasse 2016-05-14 Barendrecht
3 - 0
4 - 3
RVVH W -1.5, -2.0 Powyżej 10.0 Powyżej
6-5 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Holandia - Topklasse 2016-02-13 1 Capelle
1 - 0
2 - 0
Barendrecht P 0.0, +0.5 Poniżej
4-8 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Holandia - Topklasse 2016-01-30 1 Barendrecht
1 - 0
3 - 1
Spakenburg 1 1 W 0.0 Powyżej
8-7 (15) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Holandia - Topklasse 2016-01-16 3 Barendrecht
1 - 1
1 - 3
Rijnsburgse Boys 1 P -0.5 Powyżej 9.0 Poniżej
2-6 (8) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Holandia - Topklasse 2015-12-19 1 2 Excelsior Maassluis
1 - 0
2 - 1
Barendrecht 5 1 P 0.0 Push 9.0 Powyżej
7-12 (19) 5-5 (10) 3 (0-3) 3 (2-1)
Holandia - Topklasse 2015-12-05 1 Katwijk
2 - 0
2 - 1
Barendrecht 1 P 0.0, -0.5 Push
12-3 (15) 7-1 (8) 1 (1-0) 2 (1-1)
Puchar Holandii 2015-09-23 1 Barendrecht
0 - 1
0 - 2
Excelsior Rotterdam 2 P +1.5 Poniżej
2-4 (6) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Puchar Holandii 2014-09-24 1 Barendrecht
0 - 2
1 - 4
FC Groningen 1 P +1.5
0-9 (9) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 1.85 3.75 3.2
Połowa 2.4 2.5 3.25
Handicap azjatycki
Cały (-0.75) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (-0.25) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (9.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (3.25) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (1.25) Powyż[email protected] Poniżej@2


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 0 , Rożny: 5 - 1

Rożny: 9.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 3.0, 3.5

8
Strzał celny
4
10
Strzał niecelny
4
61
Atak
66
37
Groźny atak
32
53
Posiadanie piłki %
47

Wynik: 2 - 0 , Rożny: 1 - 1 Połowa

Rożny: , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0, 1.5

4
Strzał celny
3
6
Strzał niecelny
1
32
Atak
33
25
Groźny atak
15
55
Posiadanie piłki %
45
  • 21' - 1st Corner - Maastricht
  • 26' - 1st Goal - Maastricht
  • 37' - 2nd Corner - Barendrecht
  • 42' - 2nd Goal - Maastricht
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 58' - 3rd Corner - Maastricht
  • 66' - 4th Corner - Maastricht
  • Race to 3 Corners - Maastricht
  • 84' - 5th Corner - Maastricht
  • 87' - 6th Corner - Maastricht
  • Race to 5 Corners - Maastricht
  • 2-0 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe