niedz., Dec 17, 2017 · 15:00
Loures
10 3
0 - 0
Cały mecz · HT 0-0
Fatima
4 1
NajstarszeOstatnie
RPPRWP
1.85
3.30
3.75
OstatnieNajstarsze
WPRRWP

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
+0.5
Fatima
Loures
WRRWRPPRWPOstatnieW dół-0.9 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/10
Fatima
PPWWPWRRPWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Loures

2W-4R-4P w ostatnich 10 meczach, z 8 golami zdobytymi i 11 straconymi. Średnie gole: 0.8 dla, 1.1 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 20%, gole Over 30%, rożne Over 20%.

Wynik końcowy
Wygrana 20%2 Remis 40%4 Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 30%3 Anulowane 0%0 Poniżej 70%7
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 20%2 Anulowane 10%1 Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 20%2 Anulowane 10%1 Przegrana 70%7
Fatima

4W-2R-4P w ostatnich 10 meczach, z 17 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 1.7 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 80%, rożne Over 40%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 20%2 Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 80%8 Anulowane 0%0 Poniżej 20%2
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 40%4 Anulowane 10%1 Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5 Anulowane 0%0 Przegrana 50%5
Ostatnie
Loures
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Fatima
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Loures
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Fatima
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Brak danych

Loures Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-12-10 1 5 Loures
0 - 1
0 - 2
Vilafranquense 5 P 0.0, -0.5 Poniżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-12-03 4 Sacavenense
0 - 0
0 - 1
Loures 4 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.5
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-11-26 1 Loures
2 - 2
2 - 2
SU 1 Dezembro 1 R 0.0, -0.5 Powyżej 10.0
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-11-12 4 SU Sintrense
1 - 0
1 - 0
Loures P 0.0 Poniżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-10-29 1 Coruchense
0 - 0
1 - 0
Loures P 0.0, +0.5 Poniżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-10-22 2 Loures
0 - 0
0 - 0
SCU Torreense 2 1 R 0.0 Poniżej
12-4 (16) 9-1 (10) 5 (4-1) 4 (2-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-09-17 4 Pero Pinheiro
0 - 0
0 - 1
Loures 3 W 0.0 Poniżej 9.5 Poniżej
3-6 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-09-10 1 Loures
0 - 1
1 - 1
CD Mafra 1 R 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-08-20 1 Loures
1 - 0
2 - 2
Electrico 2 R -0.5, -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2017-08-03 Clube Oriental Lisboa
1 - 1
2 - 1
Loures P 0.0 Powyżej
2-1 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-05-14 1 Loures
1 - 0
2 - 1
Clube Oriental Lisboa 3 W -0.5 Powyżej
1-11 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-04-30 Loures
1 - 1
3 - 1
Viana Alentejo 1 W -2.5 Powyżej
4-1 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-04-23 2 Loures
2 - 0
2 - 0
Casa Pia 1 W 0.0 Poniżej
3-9 (12) 2-6 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-04-09 1 Loures
0 - 0
1 - 1
Fabril Barreiro 2 R -1.0 Poniżej
7-3 (10) 5-2 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-03-26 2 Clube Oriental Lisboa
0 - 0
1 - 1
Loures 2 R 0.0 Poniżej
10-1 (11) 6-0 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-03-19 1 Loures
0 - 0
1 - 1
SC Mineiro Aljustrelense 4 R -1.0 Poniżej
7-2 (9) 5-1 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-03-05 2 Casa Pia
1 - 0
3 - 1
Loures 5 P -0.5 Powyżej
4-8 (12) 0-5 (5) 4 (0-4) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-02-19 1 2 Fabril Barreiro
1 - 0
1 - 5
Loures W +0.5 Powyżej
5-9 (14) 3-5 (8) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-02-12 5 Loures
1 - 0
3 - 0
FC Armacenenses 2 1 W -0.5, -1.0 Powyżej
8-1 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-01-29 3 Loures
0 - 0
1 - 0
SU 1 Dezembro 5 1 W -0.5 Poniżej
9-2 (11) 2-0 (2) 2 (2-0) 4 (2-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-01-22 1 Casa Pia
1 - 0
3 - 0
Loures 2 P 0.0, -0.5 Powyżej
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-01-15 1 1 Clube Oriental Lisboa
0 - 0
1 - 1
Loures 2 R 0.0 Push
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-12-18 3 FC Barreirense
0 - 0
0 - 0
Loures 2 R 0.0, +0.5 Poniżej
4-7 (11) 3-4 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-12-11 3 Loures
0 - 1
0 - 1
SU Sintrense 3 1 P 0.0, -0.5 Poniżej
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-12-04 1 Atletico Clube de Portugal
0 - 2
0 - 2
Loures 1 W +1.0, +1.5 Poniżej
2-9 (11) 0-6 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-11-27 2 Loures
0 - 1
0 - 1
Real Sport Clube Queluz 4 1 P 0.0 Poniżej
1-4 (5) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-11-13 2 2 Malveira
0 - 0
1 - 2
Loures W +0.5 Powyżej
7-11 (18) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-10-30 3 Loures
0 - 0
1 - 0
Casa Pia 5 W 0.0 Poniżej
4-5 (9) 3-5 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-10-09 1 Sacavenense
1 - 0
2 - 0
Loures 1 P -0.5 Push 9.5 Powyżej
6-6 (12) 4-4 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-10-02 2 4 Loures
1 - 1
1 - 1
FC Barreirense 5 1 R -0.5 Poniżej
12-3 (15) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Fatima Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-12-03 1 Fatima
1 - 0
3 - 0
SU Sintrense 1 1 W 0.0, -0.5 Powyżej
Puchar Portugalii 2017-10-15 1 Fatima
0 - 2
0 - 3
Chaves 1 P +1.0, +1.5 Powyżej 10.0
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-10-08 1 Fatima
1 - 1
2 - 2
Vilafranquense 1 R +0.5 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-05-14 1 Fatima
0 - 1
1 - 1
Louletano DC 4 R -1.0 Poniżej 9.0
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-04-30 5 Fatima
1 - 0
2 - 1
Sacavenense 4 W 0.0, -0.5 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-04-09 1 4 Fatima
0 - 2
2 - 3
Torreense P 0.0, -0.5 Powyżej
3-5 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-04-02 4 Operario Desportivo Lagoa
0 - 1
0 - 4
Fatima 4 W 0.0 Powyżej
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-03-26 1 Louletano DC
0 - 2
1 - 2
Fatima 3 W 0.0, -0.5 Powyżej
5-6 (11) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-03-12 1 Sacavenense
1 - 0
2 - 0
Fatima 2 P 0.0, -0.5 Poniżej
0-7 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2016-11-20 4 SC Ideal
0 - 1
3 - 1
Fatima 4 P 0.0, -0.5 Powyżej 10.5 Poniżej
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Puchar Portugalii 2016-10-15 2 Fatima
0 - 2
1 - 2
Olhanense 3 1 P 0.0 Powyżej 10.5 Poniżej
6-3 (9) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Towarzyskie 2016-08-03 Fatima
1 - 0
1 - 2
Caldas SC P +0.5 Powyżej
6-2 (8) 6-0 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2015-06-10 1 Naval 1º de Maio
2 - 0
2 - 1
Fatima 1 P -0.5 Powyżej
6-7 (13) 2-4 (6) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2015-06-06 3 Fatima
1 - 1
2 - 2
Naval 4 R -0.5 Powyżej
5-5 (10) 2-4 (6) 4 (0-4) 1 (1-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 1.85 3.3 3.75
Połowa 2.5 2.05 4.33
Handicap azjatycki
Cały (-0.5) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (-0.25) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (10.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (2.25) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (0.75) Powyż[email protected] Poniż[email protected]


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 10 - 4

Rożny: 10.0 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.0, 2.5

6
Strzał celny
4
4
Strzał niecelny
5
109
Atak
133
79
Groźny atak
67
45
Posiadanie piłki %
55

Wynik: 0 - 0 , Rożny: 6 - 2 Połowa

Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 0.5, 1.0

2
Strzał celny
2
3
Strzał niecelny
3
60
Atak
56
48
Groźny atak
22
46
Posiadanie piłki %
54
  • 4' - 1st Corner - Loures
  • 5' - 2nd Corner - Fatima
  • 19' - 3rd Corner - Loures
  • Race to 3 Corners - Loures
  • 29' - 4th Corner - Loures
  • 36' - 5th Corner - Loures
  • 37' - 6th Corner - Fatima
  • 41' - 7th Corner - Loures
  • Race to 5 Corners - Loures
  • 45+2' - 8th Corner - Loures
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 70' - 9th Corner - Loures
  • Race to 7 Corners - Loures
  • 72' - 10th Corner - Loures
  • 76' - 11th Corner - Loures
  • Race to 9 Corners - Loures
  • 77' - 1st Yellow Card - Loures
  • 79' - 12th Corner - Fatima
  • 79' - 13th Corner - Fatima
  • 83' - 2nd Yellow Card - Fatima
  • 86' - 3rd Yellow Card - Loures
  • 90+1' - 14th Corner - Loures
  • 90+1' - 4th Yellow Card - Loures
  • 0-0 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe