Laval U19 vs Guingamp U19 Profil drużyn
Laval U19 vs Guingamp U19 Fakty o meczu
5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 21 golami zdobytymi i 19 straconymi. Średnie gole: 2.1 dla, 1.9 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
6W-1R-3P w ostatnich 10 meczach, z 23 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 2.3 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 55%, gole Over 40%, rożne Over 0%.
| Laval U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Guingamp U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Laval U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Guingamp U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Laval U19 vs Guingamp U19 Rozkład czasowy goli/rożnych
Laval U19 vs Guingamp U19 Bezpośrednie pojedynki
Laval U19 vs Guingamp U19 Zobacz pełne H2H →| Laval U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Liga U19 | 2024-11-24 | Laval U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Guingamp U19 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2024-05-11 | Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Francja - Liga U19 | 2022-10-22 | 1 Guingamp U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Laval U19 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Puchar Francji U19 | 2016-01-09 | 3 Laval U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Guingamp U19 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2015-01-25 | 1 Guingamp U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Laval U19 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Laval U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Liga U19 | 2025-09-13 | Laval U19 |
0 - 2
0 - 5
|
Brest U19 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Francja - Liga U19 | 2025-08-31 | 4 Laval U19 |
3 - 0
3 - 1
|
Avranches U19 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2025-08-24 | Rennes U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Laval U19 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Francja - Liga U19 | 2025-05-10 | 1 Laval U19 |
3 - 1
3 - 3
|
Avranches U19 1 | R | -1.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Liga U19 | 2025-04-13 | Laval U19 |
3 - 1
6 - 1
|
Bergerac Perigord U19 1 | W | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2025-03-15 | 1 Laval U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Rennes U19 | W | 0.0 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 3 (2-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-03-09 | 2 Beaucouze U19 |
3 - 0
3 - 0
|
Laval U19 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Francja - Liga U19 | 2025-02-16 | Laval U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Nantes U19 2 | P | +1.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 4 (3-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-02-09 | 4 SA Merignac U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Laval U19 3 | R | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Liga U19 | 2025-01-25 | 1 Laval U19 |
0 - 1
5 - 2
|
Lorient U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Liga U19 | 2025-01-18 | Brest U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Laval U19 3 1 | R | -1.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-11-24 | Laval U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Guingamp U19 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-11-09 | 2 Tours U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Laval U19 | P | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-13 (16) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Francja - Liga U19 | 2024-11-02 | 1 Laval U19 |
1 - 1
2 - 2
|
St-Renan U19 1 | R | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-10-12 | 1 1 Laval U19 |
1 - 2
1 - 5
|
Beaucouze U19 3 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-10-06 | 2 Nantes U19 |
2 - 1
2 - 3
|
Laval U19 3 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-09-14 | 2 Laval U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Brest U19 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Francja - Liga U19 | 2024-09-01 | 1 2 Laval U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Angers U19 2 | P | 0.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-05-11 | Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-04-14 | 2 Laval U19 |
0 - 0
0 - 0
|
SA Merignac U19 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-04-06 | 1 Laval U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Concarneau U19 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-03-24 | 2 Vertou U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Laval U19 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Francja - Liga U19 | 2024-03-17 | 2 Laval U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Avranches U19 1 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-02-18 | 2 Laval U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Bordeaux U19 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-01-27 | 1 Laval U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Angers U19 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-01-21 | 1 Nantes U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Laval U19 3 | P | -1.5 | Poniżej |
|
2-8 (10) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Francja - Liga U19 | 2023-12-16 | 1 Laval U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Brest U19 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Francja - Liga U19 | 2023-12-02 | Rennes U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Laval U19 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Liga U19 | 2023-11-26 | 2 Laval U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Trelissac FC U19 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Liga U19 | 2023-11-19 | 2 SA Merignac U19 |
1 - 2
1 - 4
|
Laval U19 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Guingamp U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Liga U19 | 2025-09-20 | 3 Guingamp U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Stade Briochin U19 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Liga U19 | 2025-09-14 | 3 Beaucouze U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Guingamp U19 | P | +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2025-09-07 | Guingamp U19 |
3 - 2
6 - 2
|
St-Renan U19 1 | W |
|
||||||||
| Francja - Liga U19 | 2025-06-01 | 2 Nantes U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Guingamp U19 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2025-05-17 | 1 Marseille U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp U19 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Francja - Liga U19 | 2025-05-11 | Bergerac Perigord U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Guingamp U19 | W | +1.5 | Poniżej |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-05-04 | Guingamp U19 |
3 - 0
6 - 2
|
Stade Lavallois Mayenne FC U19 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-04-13 | 2 St-Renan U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Guingamp U19 1 | W | +0.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-04-06 | 1 Guingamp U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Rennes U19 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-03-23 | 1 1 Beaucouze U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Guingamp U19 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Liga U19 | 2025-03-16 | Guingamp U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Nantes U19 | P | +0.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-03-09 | 2 SA Merignac U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Guingamp U19 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-02-16 | 1 Guingamp U19 |
1 - 3
4 - 4
|
Lorient U19 1 | R | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Francja - Liga U19 | 2025-02-09 | 2 Brest U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Guingamp U19 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2025-01-19 | Angers U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Guingamp U19 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Liga U19 | 2024-12-08 | Guingamp U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Avranches U19 1 | W | -1.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-12-01 | 3 Tours U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Guingamp U19 4 | W | +1.0 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-11-24 | Laval U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Guingamp U19 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-11-17 | Guingamp U19 |
1 - 1
1 - 1
|
St-Renan U19 3 | R | -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
11-6 (17) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Francja - Liga U19 | 2024-11-09 | 2 Rennes U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp U19 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-11-03 | Guingamp U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Beaucouze U19 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-10-20 | 3 Nantes U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Guingamp U19 1 | P | -1.0 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-10-13 | Guingamp U19 |
3 - 1
6 - 1
|
SA Merignac U19 | W | -1.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-09-28 | 2 Guingamp U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Brest U19 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-09-15 | 3 Guingamp U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Angers U19 1 1 | W | 0.0 | Powyżej |
|
2-8 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-09-08 | 1 1 Avranches U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Guingamp U19 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Francja - Liga U19 | 2024-09-01 | 1 Guingamp U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Tours U19 1 2 | W | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Francja - Liga U19 | 2024-05-11 | Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Liga U19 | 2024-04-28 | Guingamp U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Vertou U19 2 1 | W | -1.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Francja - Liga U19 | 2024-04-14 | 2 Avranches U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Guingamp U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3 | 3.9 | 1.909 |
| Połowa | 3.4 | 2.5 | 2.4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 5 , Rożny: 5 - 6
Rożny: , Handicap: +0.5 , Gole: 3.0, 3.5
Wynik: 0 - 2 , Rożny: 1 - 4 Połowa
Rożny: , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
23' - 1st Goal - Guingamp U19 -
23' - 1st Yellow Card - Laval U19 -
28' - 2nd Yellow Card - Guingamp U19 -
31' - 3rd Yellow Card - Guingamp U19 -
32' - 1st Corner - Guingamp U19 -
34' - 2nd Corner - Laval U19 -
34' - 4th Yellow Card - Laval U19 -
38' - 3rd Corner - Guingamp U19 -
45+2' - 5th Yellow Card - Guingamp U19 -
45+3' - 4th Corner - Guingamp U19 - Race to 3 Corners - Guingamp U19
-
45+4' - 5th Corner - Guingamp U19 -
45+5' - 6th Yellow Card - Laval U19 -
45+5' - 2nd Goal - Guingamp U19 - 0-2%Guingamp U19 extend their lead and Early Payout is awarded
-
0-2 score at the end of First Half -
49' - Red Card - Laval U19 -
57' - 6th Corner - Laval U19 -
60' - 7th Corner - Guingamp U19 - Race to 5 Corners - Guingamp U19
-
62' - 3rd Goal - Guingamp U19 -
67' - 4th Goal - Laval U19 -
74' - 8th Corner - Laval U19 -
75' - 9th Corner - Laval U19 -
76' - 10th Corner - Laval U19 -
82' - 11th Corner - Guingamp U19 -
86' - 5th Goal - Guingamp U19 -
89' - 6th Goal - Guingamp U19 -
1-5 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

