Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.5
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+1.0
Maroons
KCCA vs Maroons Profil drużyn
89Ogółem
KCCAUganda - Premier League · Siła na tle 20 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaOstatnia formaSłaba stronaObrona
WWWPPRWWWWOstatnieW gazie+0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej2/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 4/10
Drużyna odrabiająca straty · zdobywa punkty w 2 z 4 meczów po stracie pierwszego golaWygrali 4 z rzęduWygrana gospodarzy: 8 z ostatnich 10Powyżej 3.5 rożnych w 1. poł.: 8 z ostatnich 10
71Ogółem
MaroonsUganda - Premier League · Siła na tle 20 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaObronaSłaba stronaRożne wywalczone
PWPWPPWRWROstatnieW górę+0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiPokrywaPokryte 6/10
Szybki startTraci prowadzenia · nie wygrywa 3 z 7 meczów, w których prowadziłaBez wygranej w ostatnich 3 na wyjeździeZremisowali z Entebbe UPPC (kurs 1.60) w ostatnim meczu
KCCA vs Maroons Fakty o meczu
KCCA
6W-1R-3P w ostatnich 10 meczach, z 8 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 0.8 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 40%, gole Over 10%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 10%1
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 10%1
Anulowane 0%0
Poniżej 90%9
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 10%1
Przegrana 50%5
Maroons
4W-2R-4P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 11 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 1.1 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 60%, gole Over 60%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 20%2
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 60%6
Anulowane 0%0
Przegrana 40%4
Ostatnie
| KCCA | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Maroons | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| KCCA | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Maroons | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 1.85,
Odch. std.: 1.54, Mediana: 2,
Dominanta: 1,
Powyżej: 30%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
KCCA vs Maroons Rozkład czasowy goli/rożnych
KCCA vs Maroons Bezpośrednie pojedynki
KCCA vs Maroons Zobacz pełne H2H →| KCCA Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Uganda - Premier League | 2026-01-21 | 2 Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
KCCA 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Super 8 | 2025-09-14 | 1 KCCA |
0 - 0
0 - 2
|
Maroons 1 | P | -0.5,-1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2025-03-02 | 4 Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
KCCA 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2024-10-31 | 2 KCCA |
3 - 0
5 - 0
|
Maroons 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Uganda - Super 8 | 2024-08-11 | 1 1 KCCA |
0 - 0
0 - 0
|
Maroons 1 | R | -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2023-10-03 | 3 KCCA |
1 - 1
1 - 2
|
Maroons 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2023-04-01 | 1 KCCA |
1 - 1
1 - 1
|
Maroons 2 | R | -1.5 | Poniżej |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2022-10-28 | 2 Maroons |
0 - 0
1 - 0
|
KCCA | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Puchar Ugandy | 2021-05-05 | KCCA |
2 - 0
3 - 0
|
Maroons 1 | W | -1.5,-2.0 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Puchar Ugandy | 2021-05-02 | 2 Maroons |
0 - 1
0 - 2
|
KCCA 1 | W | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2019-10-22 | Maroons |
0 - 1
1 - 3
|
KCCA | W | +1.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2018-12-01 | 1 Maroons |
0 - 1
0 - 1
|
KCCA 2 | W | +1.0 | Poniżej |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2018-04-12 | 1 Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
KCCA | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Uganda - Premier League | 2017-09-12 | 2 KCCA |
0 - 0
0 - 0
|
Maroons 2 | R | -1.0 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| KCCA Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Uganda - Premier League | 2026-10-28 | KCCA |
0 - 0
2 - 1
|
Lugazi FC 2 | W | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-10-13 | Ntugasaze FC |
0 - 1
0 - 2
|
KCCA 3 | W | +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-10-09 | 3 URA |
0 - 0
0 - 1
|
KCCA 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-09-16 | KCCA |
0 - 0
1 - 0
|
Kataka FC 1 | W | -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-09-08 | Kigezi Homeboyz FC |
0 - 0
0 - 0
|
KCCA | R | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-09-03 | 3 Express FC |
0 - 0
2 - 0
|
KCCA | P | +0.5 | Push |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-08-29 | 2 KCCA |
0 - 1
0 - 2
|
NEC FC Bugolobi 2 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Towarzyskie mecze klubowe | 2026-08-22 | 1 AFC Leopards |
1 - 0
1 - 0
|
KCCA | P | 0.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Uganda - Super 8 | 2026-08-18 | 3 KCCA |
1 - 0
1 - 0
|
NEC FC Bugolobi 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Uganda - Super 8 | 2026-08-10 | 3 KCCA |
1 - 0
1 - 0
|
Kitara FC 4 | W | -0.5 | Poniżej |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Super 8 | 2026-08-07 | 3 BUL FC |
1 - 0
1 - 2
|
KCCA | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Uganda - Super 8 | 2026-08-01 | 3 KCCA |
1 - 1
2 - 1
|
BUL FC 2 | W | -0.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-05-13 | 3 UPDF FC |
1 - 0
1 - 2
|
KCCA 2 | W | +1.0 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-04-29 | 1 KCCA |
1 - 0
1 - 1
|
Vipers SC 2 | R | 0.0 | Powyżej |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-04-21 | 3 Entebbe UPPC |
0 - 0
0 - 1
|
KCCA 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-04-17 | 3 KCCA |
1 - 0
1 - 0
|
Kitara FC 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-04-11 | SC Villa |
0 - 0
1 - 0
|
KCCA 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Puchar Ugandy | 2026-04-04 | 2 URA |
0 - 1
2 - 2
|
KCCA 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Puchar Ugandy | 2026-03-17 | 1 KCCA |
2 - 0
5 - 0
|
Onduparaka FC 1 | W | -2.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-03-14 | 2 Lugazi FC |
0 - 1
0 - 3
|
KCCA 1 | W | +1.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-03-11 | KCCA |
2 - 0
3 - 0
|
Express FC | W | -1.5 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-03-06 | 1 KCCA |
2 - 1
2 - 1
|
Uganda Police FC 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-03-02 | 1 Buhimba United Saints FC |
0 - 1
0 - 2
|
KCCA 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Puchar Ugandy | 2026-02-22 | 2 KCCA |
1 - 0
1 - 0
|
Mbarara City 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-02-18 | 2 KCCA |
1 - 1
2 - 1
|
BUL FC 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-02-13 | 4 NEC FC Bugolobi |
1 - 0
3 - 1
|
KCCA 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-01-30 | KCCA |
0 - 1
0 - 1
|
Entebbe UPPC 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-01-27 | 1 KCCA |
2 - 0
4 - 0
|
UPDF FC 3 | W | -1.5 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-01-21 | 2 Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
KCCA 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-01-06 | 3 Uganda Police FC |
0 - 0
2 - 0
|
KCCA | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Maroons Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Uganda - Premier League | 2026-10-28 | 1 Entebbe UPPC |
0 - 0
0 - 0
|
Maroons 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-10-20 | Maroons |
1 - 0
4 - 1
|
Kataka FC 2 | W | -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-10-11 | Vipers SC |
0 - 1
1 - 1
|
Maroons | R | -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-10-07 | Maroons |
0 - 0
3 - 0
|
Lugazi FC 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-09-17 | UPDF FC |
1 - 0
1 - 0
|
Maroons 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Uganda - Premier League | 2026-09-08 | 2 Maroons |
1 - 0
1 - 2
|
Blacks Power 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-09-02 | 1 Ntugasaze FC |
0 - 2
1 - 3
|
Maroons 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-08-30 | 2 Maroons |
1 - 0
1 - 2
|
URA 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Super 8 | 2026-08-17 | 1 Uganda Police FC |
0 - 1
0 - 2
|
Maroons 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Super 8 | 2026-08-11 | 3 Maroons |
0 - 2
1 - 3
|
SC Villa 1 | P | +0.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Uganda - Super 8 | 2026-08-01 | 2 SC Villa |
1 - 0
1 - 1
|
Maroons 1 | R | -1.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Puchar Ugandy | 2026-03-19 | 1 SC Villa |
0 - 0
1 - 0
|
Maroons 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-03-14 | 1 Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
UPDF FC 2 | R | -0.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-03-07 | Maroons |
1 - 0
1 - 0
|
Buhimba United Saints FC 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-03-04 | Express FC |
0 - 0
1 - 1
|
Maroons 2 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-02-19 | 3 SC Villa |
1 - 0
2 - 0
|
Maroons 1 | P | -1.0 | Poniżej |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-02-12 | 3 Maroons |
0 - 1
0 - 1
|
Kitara FC 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-01-27 | Entebbe UPPC |
0 - 0
0 - 0
|
Maroons 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-01-21 | 2 Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
KCCA 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Uganda - Premier League | 2026-01-06 | 1 Buhimba United Saints FC |
0 - 0
1 - 0
|
Maroons 2 | P |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Uganda - Premier League | 2025-12-17 | 1 Maroons |
3 - 0
4 - 0
|
Express FC 1 | W | -1.0 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2025-12-06 | 1 2 Maroons |
1 - 0
1 - 0
|
SC Villa 1 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2025-11-29 | 2 Maroons |
0 - 0
1 - 1
|
NEC FC Bugolobi 1 | R | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Uganda - Premier League | 2025-11-05 | 1 Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
URA 3 | R | 0.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2025-10-29 | 4 Uganda Police FC |
2 - 1
2 - 1
|
Maroons 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2025-10-22 | Maroons |
0 - 0
0 - 0
|
Calvary FC Midigo | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Uganda - Premier League | 2025-10-15 | 2 UPDF FC |
0 - 2
1 - 2
|
Maroons 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Premier League | 2025-10-01 | 2 BUL FC |
1 - 0
1 - 0
|
Maroons 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Uganda - Super 8 | 2025-09-14 | 1 KCCA |
0 - 0
0 - 2
|
Maroons 1 | W | -0.5,-1.0 | Poniżej |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Uganda - Super 8 | 2025-09-09 | Maroons |
0 - 1
1 - 3
|
BUL FC 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.45 | 3.75 | 6.25 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-1.0) | [email protected] | Goście@2 |
| Połowa (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -1.0 , Gole: 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
