niedz., Apr 24, 2022 · 15:00
NajstarszeOstatnie
WPWPWW
1.62
4.20
4.00
OstatnieNajstarsze
WWPPRR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 3.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-0.75
Junkeren
Junkeren vs Strindheim Profil drużyn
Junkeren
Trwa obliczanie ocen
WWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane1/2
Powyżej 2.5 goliPowyżej2/2
Handicap azjatyckiPokrywa7/10
Drużyna drugiej połowy
Strindheim
Trwa obliczanie ocen
WPRWWWRRWWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej9/10
Handicap azjatyckiWyrównane4/7
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca stratyGol w 1. połowie w 9 z ostatnich 10Obie strzeliły w 8 z ostatnich 10
Junkeren vs Strindheim Fakty o meczu
Junkeren
7W-1R-2P w ostatnich 10 meczach, z 30 golami zdobytymi i 21 straconymi. Średnie gole: 3.0 dla, 2.1 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 70%, gole Over 80%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 70%7
Remis 10%1
Przegrana 20%2
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 80%8
Anulowane 0%0
Poniżej 20%2
Handicap azjatycki
Wygrana 70%7
Anulowane 0%0
Przegrana 30%3
Strindheim
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 25 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 2.5 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 57%, gole Over 70%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 30%3
Przegrana 20%2
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 57%4
Anulowane 0%0
Przegrana 42%3
Ostatnie
| Junkeren | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Strindheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Junkeren | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Strindheim | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0, 3.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 16,
Śr.: 4.00,
Odch. std.: 1.73, Mediana: 4,
Dominanta: 4,
Powyżej: 63%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Junkeren vs Strindheim Rozkład czasowy goli/rożnych
Junkeren vs Strindheim Bezpośrednie pojedynki
Junkeren vs Strindheim Zobacz pełne H2H →| Junkeren Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2017-08-05 | 2 7 Junkeren |
3 - 0
4 - 1
|
Strindheim 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2017-04-23 | 2 Strindheim |
0 - 2
0 - 2
|
Junkeren 2 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Junkeren Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2021-09-19 | 1 Lokomotiv Oslo |
2 - 2
3 - 5
|
Junkeren 4 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2021-09-04 | 2 Skeid 2 |
1 - 1
1 - 2
|
Junkeren | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-10-19 | 1 Junkeren |
0 - 2
2 - 3
|
Bodø/Glimt 2 1 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-10-13 | 1 Gjelleraasen |
0 - 2
1 - 3
|
Junkeren 2 | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-10-07 | 2 Junkeren |
1 - 0
2 - 3
|
Ullensaker - Kisa 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-09-13 | 2 Junkeren |
0 - 1
2 - 1
|
Finnsnes IL 4 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-08-24 | 1 Junkeren |
0 - 2
3 - 2
|
Harstad 3 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-08-15 | Lillestrøm 2 |
0 - 3
1 - 4
|
Junkeren 1 | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-08-03 | 2 Honefoss |
1 - 3
3 - 3
|
Junkeren 2 | R | -1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-3 (15) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-07-27 | 2 Junkeren |
2 - 1
4 - 3
|
Melbo 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-07-21 | 1 Skjetten |
0 - 2
2 - 3
|
Junkeren 4 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
11-6 (17) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 4 (3-1) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-06-23 | 2 Junkeren |
0 - 0
0 - 0
|
Lillestrøm 2 | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-05-25 | Junkeren |
1 - 0
5 - 0
|
Leknes 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-05-18 | 1 Ullensaker - Kisa 2 |
1 - 0
3 - 2
|
Junkeren 5 | P | -0.5 | Powyżej |
|
13-5 (18) | 11-1 (12) | 4 (4-0) | 3 (1-2) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-05-12 | 2 Junkeren |
2 - 1
3 - 4
|
Fløya 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) | ||
| Puchar Norwegii | 2019-05-08 | 1 Junkeren |
0 - 1
0 - 2
|
Strommen 2 | P | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-04-28 | 2 Junkeren |
3 - 0
3 - 1
|
Gjelleraasen 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2019-04-15 | 3 Junkeren |
2 - 0
8 - 0
|
Tromsø 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-25 | Bodo/Glimt |
3 - 0
7 - 0
|
Junkeren | P | -2.5, -3.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2018-09-30 | Junkeren |
0 - 0
0 - 0
|
Skjervøy 2 | R | -1.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2018-09-15 | 1 Junkeren |
0 - 2
0 - 2
|
Frigg 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2018-09-02 | 1 Junkeren |
1 - 0
2 - 2
|
Finnsnes IL 3 | R | -0.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2018-08-19 | 1 Junkeren |
3 - 0
5 - 1
|
LynToppf | W | +0.5 | Powyżej |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2018-06-02 | 1 1 Junkeren |
2 - 2
4 - 3
|
Skarp 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
14-3 (17) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2018-05-27 | 1 Frigg |
2 - 2
3 - 3
|
Junkeren | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Puchar Norwegii | 2018-04-18 | 4 Junkeren |
1 - 0
1 - 0
|
Mo 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 6 | 2018-04-15 | 2 Grei |
2 - 0
2 - 3
|
Junkeren | W | 0.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2017-10-08 | 1 Junkeren |
1 - 0
4 - 0
|
Stjørdals - Blink 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2017-09-18 | Junkeren |
2 - 0
3 - 0
|
Molde 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2017-08-20 | 1 Junkeren |
0 - 0
1 - 2
|
Kolstad 3 | P | 0.0 | Poniżej |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Strindheim Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2022-04-18 | 2 Strindheim |
0 - 1
6 - 1
|
Steinkjer 1 | W | -2.0 | Powyżej |
|
||||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2022-04-09 | 1 Tiller |
1 - 1
1 - 3
|
Strindheim 2 | W |
|
||||||||
| Europa - Towarzyskie | 2022-03-18 | 2 Byåsen |
1 - 0
3 - 0
|
Strindheim | P |
|
||||||||
| Europa - Towarzyskie | 2022-03-12 | 2 Strindheim |
1 - 0
1 - 2
|
Molde 2 1 | P |
|
||||||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-10-23 | Strindheim |
0 - 2
2 - 2
|
Ranheim 2 1 | R | -3.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-10-16 | 3 Volda |
1 - 0
2 - 2
|
Strindheim 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 6 (0-6) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-10-09 | 1 1 Strindheim |
1 - 0
2 - 1
|
Spjelkavik 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
0-11 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-10-02 | 1 Tiller |
0 - 1
1 - 3
|
Strindheim | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-09-25 | 2 Orkla |
0 - 1
0 - 4
|
Strindheim 1 | W | +0.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-09-18 | 2 Strindheim |
0 - 1
2 - 2
|
SK Traeff 5 | R | -0.5,-1.0 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-09-11 | 6 Melhus |
0 - 0
1 - 0
|
Strindheim 2 | P | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-09-03 | 2 Strindheim |
4 - 0
6 - 1
|
Tynset 3 | W | -2.0,-2.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-11 (17) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-08-29 | 1 Strindheim |
1 - 1
3 - 3
|
Aalesunds FK 2 | R |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2021-08-21 | 4 Kolstad |
0 - 0
0 - 1
|
Strindheim 1 | W | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Puchar Norwegii | 2021-07-25 | Strindheim |
1 - 2
2 - 4
|
Orkla | P | -1.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-17 | 2 Strindheim |
0 - 0
3 - 0
|
Tiller 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2020-03-07 | 3 Nardo |
0 - 0
0 - 1
|
Strindheim | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-10-05 | Strindheim |
1 - 1
5 - 1
|
Kolstad 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-09-21 | 3 Strindheim |
1 - 1
2 - 2
|
Orkla 4 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-09-14 | 2 Tiller |
0 - 0
1 - 3
|
Strindheim | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-09-10 | Rosenborg |
5 - 0
7 - 0
|
Strindheim | P | -4.0, -4.5 | Powyżej |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-09-07 | 2 Strindheim |
2 - 0
3 - 2
|
Steinkjer | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-09-01 | 1 Kongsvinger 2 |
1 - 3
1 - 4
|
Strindheim | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-08-24 | 3 Strindheim |
0 - 5
0 - 5
|
Verdal 5 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-08-12 | 4 Strindheim |
2 - 2
2 - 3
|
Rosenborg 2 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-08-04 | 1 Melhus |
0 - 3
1 - 6
|
Strindheim 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-07-27 | 3 Strindheim |
0 - 1
0 - 3
|
Tiller 2 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-07-20 | 1 3 Verdal |
0 - 1
0 - 2
|
Strindheim 4 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-06-22 | 2 Strindheim |
0 - 1
1 - 1
|
Kongsvinger 2 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Norwegia - Division 3 - Grupa 5 | 2019-06-17 | 1 Rosenborg 2 |
3 - 2
5 - 2
|
Strindheim 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.615 | 4.2 | 4 |
| Połowa | 2.1 | 2.625 | 3.75 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | [email protected] | Goście@2 |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goście@2 |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 3.0, 3.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

