sob., Nov 7, 2026 · 15:00
NajstarszeOstatnie
PPPRPP
1.73
3.75
3.75
OstatnieNajstarsze
RPPWRP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 3.0
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+0.75
Ards
HW Welders vs Ards Profil drużyn
83Ogółem
HW WeldersIrlandia Północna - IFA Championship · Siła na tle 17 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaRożne wywalczoneSłaba stronaOstatnia forma
WWWWPPPRPPOstatnieW dół-1.8 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 1/8
79% goli po przerwie (ostatnie 10)Bez gola w pierwszej połowie w 3 z rzędu
73Ogółem
ArdsIrlandia Północna - IFA Championship · Siła na tle 17 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaRożne wywalczoneSłaba stronaAtak
PWPWPRWPPROstatnieStabilnie-0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 1/10
Traci prowadzenia · nie wygrywa 2 z 5 meczów, w których prowadziłaBez gola w pierwszej połowie w 3 z rzęduPowyżej 8.5 rożnych: 8 z ostatnich 10
HW Welders vs Ards Fakty o meczu
HW Welders
4W-1R-5P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 1.7 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 12%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 10%1
Przegrana 50%5
Gole łącznie 3.0
Powyżej 50%5
Anulowane 20%2
Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 12%1
Anulowane 0%0
Przegrana 87%7
Ards
3W-2R-5P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 1.7 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 10%, gole Over 20%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 20%2
Przegrana 50%5
Gole łącznie 3.0
Powyżej 20%2
Anulowane 20%2
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 10%1
Anulowane 20%2
Przegrana 70%7
Ostatnie
| HW Welders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Ards | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| HW Welders | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Ards | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.80,
Odch. std.: 1.71, Mediana: 3,
Dominanta: ,
Powyżej: 39%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
HW Welders vs Ards Rozkład czasowy goli/rożnych
HW Welders vs Ards Bezpośrednie pojedynki
HW Welders vs Ards Zobacz pełne H2H →| HW Welders Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-11-15 | 2 Ards |
0 - 2
1 - 4
|
HW Welders 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-03-15 | 2 HW Welders |
0 - 0
0 - 1
|
Ards 1 | P | -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2023-11-18 | 2 HW Welders |
0 - 3
0 - 3
|
Ards 2 | P | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2022-11-12 | 3 HW Welders |
1 - 0
2 - 5
|
Ards 2 | P | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2022-03-26 | 2 HW Welders |
3 - 0
4 - 0
|
Ards | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2021-08-14 | 2 Ards |
1 - 0
1 - 0
|
HW Welders 1 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - County Antrim Shield | 2019-10-15 | 2 Ards |
0 - 0
0 - 1
|
HW Welders 6 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
12-6 (18) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 4 (2-2) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2019-08-06 | 5 Ards |
1 - 0
1 - 0
|
HW Welders 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| HW Welders Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-24 | 1 HW Welders |
0 - 1
1 - 2
|
Loughgall 1 | P | -0.5 | Push |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-16 | 1 Glenavon |
3 - 0
4 - 0
|
HW Welders 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-10 | 3 Institute |
0 - 0
0 - 0
|
HW Welders 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-03 | 2 HW Welders |
1 - 2
1 - 3
|
Rathfriland Rangers 4 | P | -2.0, -2.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-09-25 | 3 Newry City |
1 - 0
3 - 2
|
HW Welders 2 | P | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-09-12 | 5 Annagh United |
0 - 1
3 - 1
|
HW Welders 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-09-05 | Moyola Park |
-
1 - 4
|
HW Welders | W |
|
- (0) | - (0) | (-) | (-) | ||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-28 | 2 HW Welders |
0 - 0
2 - 0
|
Dundela 5 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
13-2 (15) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-22 | 4 Strabane Athletic |
0 - 1
1 - 2
|
HW Welders 3 | W | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-15 | HW Welders |
-
1 - 0
|
Armagh City | W |
|
- (0) | - (0) | (-) | (-) | ||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-11 | Queens University |
2 - 1
2 - 1
|
HW Welders 1 | P | +1.0, +1.5 | Push |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-08 | 1 HW Welders |
1 - 0
3 - 0
|
Warrenpoint Town 2 | W | -1.5 | Push |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-25 | HW Welders |
0 - 1
1 - 1
|
Dungannon Swifts | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-21 | 3 HW Welders |
0 - 1
0 - 2
|
Portadown | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-18 | HW Welders |
0 - 2
0 - 3
|
Carrick Rangers | P | +1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-09 | HW Welders |
1 - 0
3 - 0
|
Dergview FC | W | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-06-29 | HW Welders |
1 - 1
1 - 2
|
Larne | P | +2.0, +2.5 | Poniżej |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-06-26 | HW Welders |
1 - 1
1 - 2
|
The New Saints 1 | P | +2.5, +3.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-04-24 | HW Welders |
3 - 0
4 - 0
|
Annagh United | W | -1.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-03-21 | 2 HW Welders |
0 - 3
1 - 4
|
Limavady United 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Puchar Irlandii Północnej | 2026-03-07 | Dungannon Swifts |
1 - 0
3 - 0
|
HW Welders 2 | P | -1.0 | Push |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Puchar Irlandii Północnej | 2026-02-07 | HW Welders |
0 - 0
3 - 0
|
Ballymacash Rangers 2 | W | -2.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-01-24 | 2 HW Welders |
2 - 0
2 - 1
|
Loughgall 3 1 | W | -1.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Puchar Irlandii Północnej | 2026-01-10 | 1 Moyola Park |
1 - 1
2 - 2
|
HW Welders 1 | R | +1.0 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-01-03 | HW Welders |
5 - 0
12 - 0
|
Armagh City 1 1 | W | -3.5, -4.0 | Powyżej |
|
15-1 (16) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-12-27 | 2 HW Welders |
2 - 0
4 - 0
|
Dundela 4 | W | -1.5 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-12-20 | 3 HW Welders |
1 - 2
2 - 3
|
Limavady United 4 | P | -0.5 | Powyżej |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-12-13 | 1 Institute |
0 - 3
0 - 4
|
HW Welders 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-11-22 | 4 HW Welders |
0 - 1
1 - 1
|
Queens University 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-11-15 | 2 Ards |
0 - 2
1 - 4
|
HW Welders 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ards Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-31 | 3 Ards |
0 - 1
1 - 1
|
Newry City 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-16 | 3 Ards |
0 - 2
0 - 2
|
Institute 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - County Antrim Shield | 2026-10-13 | Ards |
0 - 1
1 - 3
|
Bangor 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-09 | 1 Newington FC |
0 - 2
0 - 2
|
Ards 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-10-03 | 2 Ballinamallard Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Ards 4 | R | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-09-26 | 1 Ards |
0 - 0
0 - 1
|
Strabane Athletic 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-09-12 | 1 Ards |
1 - 0
1 - 0
|
Rathfriland Rangers 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
13-5 (18) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 5 (5-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-09-04 | 3 Annagh United |
0 - 0
2 - 1
|
Ards 4 | P | -0.5 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - County Antrim Shield | 2026-09-01 | 2 Ballyclare Comrades |
2 - 1
4 - 5
|
Ards 2 | W | +1.0 | Powyżej |
|
1-10 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-28 | 5 Ards |
0 - 2
0 - 3
|
Queens University 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-22 | 2 Ards |
1 - 1
1 - 2
|
Loughgall 2 2 | P | 0.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-15 | Warrenpoint Town |
-
1 - 3
|
Ards | W |
|
- (0) | - (0) | (-) | (-) | ||||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-11 | 1 Ards |
0 - 0
2 - 2
|
Dundela 3 | R | -1.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 5 (5-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-08-08 | Glenavon |
-
1 - 3
|
Ards | W |
|
- (0) | - (0) | (-) | (-) | ||||
| UK Friendlies | 2026-07-28 | Carrick Rangers |
0 - 0
1 - 0
|
Ards | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 8.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2026-07-16 | Bangor |
1 - 0
2 - 0
|
Ards | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-04-10 | Ards |
1 - 0
2 - 1
|
Armagh City 2 | W | -3.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-04-04 | 3 Ards |
0 - 1
0 - 1
|
Dundela | P | -1.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-03-21 | 3 Ards |
1 - 0
3 - 0
|
Warrenpoint Town 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-03-10 | 1 2 Loughgall |
0 - 0
0 - 1
|
Ards 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-03-03 | 5 Ards |
1 - 0
2 - 0
|
Limavady United 2 | W | +0.5 | Poniżej |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2026-01-17 | 1 Newington FC |
0 - 0
2 - 0
|
Ards | P | -0.5 | Poniżej |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Puchar Irlandii Północnej | 2026-01-10 | Dungannon Swifts |
3 - 0
3 - 0
|
Ards | P | -1.5 | Push |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-12-13 | 1 Ards |
1 - 2
3 - 3
|
Newington FC 1 | R | 0.0 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-12-06 | 3 Ards |
1 - 0
1 - 1
|
Loughgall 1 | R | +0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-11-22 | Limavady United |
0 - 0
1 - 0
|
Ards 3 1 | P | -1.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-11-15 | 2 Ards |
0 - 2
1 - 4
|
HW Welders 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-10-11 | 1 Ards |
0 - 1
1 - 4
|
Limavady United 2 | P | 0.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2025-10-08 | 1 Ards |
0 - 0
0 - 0
|
Dungannon Swifts | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
6-9 (15) | 4-6 (10) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Irlandia Północna - IFA Championship | 2025-09-27 | 1 Loughgall |
0 - 0
1 - 1
|
Ards 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.727 | 3.75 | 3.75 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 3.0
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

