Hull U21 vs Barnsley U21 Fakty o meczu
7W-0R-3P w ostatnich 10 meczach, z 24 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 2.4 dla, 1.7 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 60%, gole Over 60%, rożne Over 0%.
2W-4R-4P w ostatnich 10 meczach, z 20 golami zdobytymi i 21 straconymi. Średnie gole: 2.0 dla, 2.1 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 30%, gole Over 60%, rożne Over 0%.
Typy piłkarskie: Gole Over 3.75, Hull U21 -0.25 (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
| Hull U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Barnsley U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Hull U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Barnsley U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Razem– meczów | Goście– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Hull U21 vs Barnsley U21 Rozkład czasowy goli/rożnych
Hull U21 vs Barnsley U21 Bezpośrednie pojedynki
Hull U21 vs Barnsley U21 Zobacz pełne H2H →| Hull U21 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-03 | Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Hull U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-10-17 | 3 Hull U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Barnsley U21 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-13 | 2 Hull U21 |
3 - 0
3 - 0
|
Barnsley U21 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-07 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Hull U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 U21 | 2015-09-01 | Barnsley U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Hull U21 1 | W | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Hull U21 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2024-12-02 | Crewe U21 |
0 - 2
3 - 4
|
Hull U21 | W | +2.0 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-11-22 | Leicester U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Hull U21 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-11-19 | 2 Hull U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Wigan U21 2 | W | -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-11-08 | 1 Nottm Forest U21 |
4 - 1
5 - 1
|
Hull U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-11-05 | 1 2 Sheff Utd U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Hull U21 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-22 | 2 Hull U21 |
3 - 1
4 - 1
|
Peterborough U21 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-01 | 3 Coventry U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Hull U21 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-24 | 1 1 Hull U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Sheff Wed U21 1 | W | 0.0 | Poniżej |
|
3-13 (16) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-09-20 | 2 Coventry U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Hull U21 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
11-5 (16) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 6 (4-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-17 | 1 Hull U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Brentford U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-10 | 1 Ipswich U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Hull U21 1 | W | -1.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2024-09-06 | 4 Hull U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Leicester U21 4 | P | +0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-03 | 2 Hull U21 |
2 - 0
3 - 1
|
QPR U21 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-27 | 3 Charlton U21 |
3 - 0
6 - 0
|
Hull U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-20 | Hull U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Watford U21 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-16 | Bournemouth U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Hull U21 3 | P | -0.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2024-08-06 | Hull U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Farsley Celtic 2 | R | +0.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-10 | 1 Cardiff U21 |
3 - 2
3 - 4
|
Hull U21 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-03 | Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Hull U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-30 | 3 Hull U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Ipswich U21 3 | P | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 5 (5-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-26 | 1 Hull U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Crewe U21 1 | W | -2.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-23 | Bristol City U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Hull U21 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-19 | 2 Peterborough U21 |
1 - 1
3 - 4
|
Hull U21 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-16 | Hull U21 |
3 - 1
3 - 1
|
QPR U21 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-12 | 1 1 Wigan U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Hull U21 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-08 | 2 Watford U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Hull U21 1 | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-02 | 1 Hull U21 |
2 - 1
6 - 1
|
Burnley U21 4 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-26 | 1 Hull U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Colchester U21 2 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-19 | 1 Hull U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Birmingham U21 2 | R | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-15 | 1 Fleetwood Town U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Hull U21 3 | P | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Barnsley U21 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2024-12-03 | 2 Barnsley U21 |
2 - 1
3 - 3
|
Fleetwood Town U21 | R | -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-11-19 | Coventry U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Barnsley U21 2 | R | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-11-05 | 1 4 Barnsley U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Birmingham U21 3 | R | -1.5 | Push |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-25 | 4 Barnsley U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd U21 1 | R | +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-15 | 3 Burnley U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Barnsley U21 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-04 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Crewe U21 | W | -1.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-10-01 | 3 Barnsley U21 |
1 - 2
3 - 4
|
Peterborough U21 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
16-2 (18) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-24 | 1 2 Wigan U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Barnsley U21 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 5 (4-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-17 | 2 Barnsley U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Ipswich U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-06 | 1 Bournemouth U21 |
1 - 2
4 - 3
|
Barnsley U21 | P | -0.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-09-03 | 1 Barnsley U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Bristol City U21 | P | -1.0 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-26 | 1 Swansea U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Barnsley U21 3 | R | -0.5 | Poniżej |
|
8-10 (18) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-20 | 1 1 Barnsley U21 |
0 - 0
0 - 4
|
Charlton U21 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-08-09 | 2 Colchester U21 |
1 - 0
1 - 3
|
Barnsley U21 1 | W | +1.0 | Powyżej |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-14 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Burnley U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-07 | QPR U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Barnsley U21 | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-05-03 | Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Hull U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-23 | 2 Millwall U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Barnsley U21 4 | R | -1.0, -1.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-19 | 1 Burnley U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Barnsley U21 | W | +0.5 | Powyżej |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-16 | 2 Barnsley U21 |
1 - 1
4 - 1
|
Bristol City U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-10 (16) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-04-10 | Charlton U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Barnsley U21 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
2-12 (14) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-26 | 2 Barnsley U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Watford U21 1 | P | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-11 (15) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 6 (0-6) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-19 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Coventry U21 1 | W | -2.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-13 | 1 Birmingham U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Barnsley U21 | P | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-03-07 | Barnsley U21 |
1 - 0
4 - 2
|
Wigan U21 1 | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-02-27 | 1 Peterborough U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Barnsley U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-02-20 | 1 Barnsley U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Sheff Wed U21 1 | P | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-02-13 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Barnsley U21 1 | W | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-01-23 | 3 Sheff Wed U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Barnsley U21 2 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2024-01-09 | 1 Fleetwood Town U21 |
1 - 3
2 - 4
|
Barnsley U21 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.1 | 4.1 | 2.5 |
| Połowa | 2.6 | 2.625 | 2.875 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goście@2 |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 1 , Rożny: 9 - 4
Rożny: , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 3.5, 4.0
Wynik: 1 - 1 , Rożny: 6 - 2 Połowa
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 1.5
-
5' - 1st Corner - Hull U21 -
7' - 2nd Corner - Barnsley U21 -
11' - 3rd Corner - Hull U21 -
12' - 1st Goal - Hull U21 -
14' - 4th Corner - Barnsley U21 -
14' - 2nd Goal - Barnsley U21 - Race to 3 Corners - Hull U21
-
26' - 5th Corner - Hull U21 -
26' - 6th Corner - Hull U21 - Race to 5 Corners - Hull U21
-
35' - 7th Corner - Hull U21 -
45' - Red Card - Barnsley U21 -
45+1' - 8th Corner - Hull U21 -
1-1 score at the end of First Half -
51' - 9th Corner - Barnsley U21 -
53' - 10th Corner - Hull U21 - Race to 7 Corners - Hull U21
-
54' - 11th Corner - Hull U21 -
54' - 3rd Goal - Hull U21 -
78' - 12th Corner - Barnsley U21 -
90+2' - 1st Yellow Card - Hull U21 - Race to 9 Corners - Hull U21
-
90+3' - 13th Corner - Hull U21 -
2-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

