Hamburg vs Basel Profil drużyn
Hamburg vs Basel Fakty o meczu
3W-4R-3P w ostatnich 10 meczach, z 21 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 2.1 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 70%, rożne Over 70%.
5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 40%, gole Over 50%, rożne Over 40%.
| Hamburg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Basel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Hamburg | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Basel | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Hamburg vs Basel Rozkład czasowy goli/rożnych
Hamburg vs Basel Bezpośrednie pojedynki
Hamburg vs Basel Zobacz pełne H2H →| Hamburg Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2020-01-19 | Basel |
0 - 1
0 - 2
|
Hamburg 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Hamburg Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-07 | 2 Augsburg |
2 - 2
2 - 2
|
Hamburg | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2021-06-30 | 1 Hamburg |
1 - 0
1 - 0
|
FC Wacker Innsbruck 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-05-23 | Hamburg |
3 - 0
4 - 0
|
Eintracht Braunschweig | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-05-16 | 2 VfL Osnabruck |
1 - 1
3 - 2
|
Hamburg | P | +1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-05-10 | 1 Hamburg |
3 - 1
5 - 2
|
Nurnberg | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-04-29 | 3 Hamburg |
0 - 0
1 - 1
|
Karlsruher SC 2 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-04-25 | 2 Jahn Regensburg |
1 - 0
1 - 1
|
Hamburg 2 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 5 (2-3) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-04-22 | Sandhausen |
0 - 0
2 - 1
|
Hamburg 4 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-04-09 | 4 Hamburg |
0 - 0
1 - 2
|
Darmstadt 3 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-04-04 | Hannover 96 |
0 - 2
3 - 3
|
Hamburg 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-03-20 | Hamburg |
1 - 0
2 - 0
|
Heidenheim 1 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-03-12 | 1 2 Bochum |
0 - 1
0 - 2
|
Hamburg 3 | W | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-03-08 | 2 Hamburg |
1 - 1
1 - 1
|
Holstein Kiel 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-03-01 | 5 St Pauli |
0 - 0
1 - 0
|
Hamburg 2 1 | P | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-02-21 | Wurzburger Kickers |
2 - 0
3 - 2
|
Hamburg 1 1 | P | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-02-13 | 3 Hamburg |
0 - 0
0 - 0
|
Greuther Furth 3 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 6 (4-2) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-02-05 | 1 Erzgebirge Aue |
1 - 3
3 - 3
|
Hamburg 1 | R | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-01-30 | Hamburg |
2 - 1
3 - 1
|
Paderborn 2 | W | -0.5,-1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-8 (16) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-01-26 | 3 Fortuna Dusseldorf |
0 - 0
0 - 0
|
Hamburg 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-01-18 | Hamburg |
2 - 0
5 - 0
|
VfL Osnabruck 1 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-01-09 | 2 Nurnberg |
1 - 1
1 - 1
|
Hamburg 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2021-01-03 | 2 Hamburg |
2 - 1
3 - 1
|
Jahn Regensburg 4 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-12-21 | 1 2 Karlsruher SC |
1 - 1
1 - 2
|
Hamburg 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-12-15 | 5 Hamburg |
1 - 0
4 - 0
|
Sandhausen 1 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-12-12 | 1 2 Darmstadt |
0 - 0
1 - 2
|
Hamburg 3 | W | +0.5 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-12-05 | 1 1 Hamburg |
0 - 1
0 - 1
|
Hannover 96 1 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-11-29 | 1 Heidenheim |
2 - 2
3 - 2
|
Hamburg 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-11-22 | Hamburg |
1 - 1
1 - 3
|
Bochum | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-11-09 | 1 Holstein Kiel |
0 - 1
1 - 1
|
Hamburg | R | +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Niemcy - Bundesliga II | 2020-10-30 | 1 Hamburg |
1 - 1
2 - 2
|
St Pauli 1 | R | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Basel Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-10 | 1 Basel |
1 - 0
3 - 3
|
Aarau | R | -1.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-09 | 1 Strasbourg |
0 - 1
0 - 1
|
Basel 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-06 | 2 Basel |
1 - 0
1 - 0
|
Grasshoppers 1 | W | -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-01 | 1 Basel |
2 - 2
4 - 4
|
Dynamo Kijów 2 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2021-06-27 | Basel |
2 - 3
2 - 3
|
FC Thun 1 | P | -1.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2021-05-21 | 2 FC Sion |
3 - 0
4 - 0
|
Basel 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-05-15 | 1 Basel |
2 - 0
4 - 0
|
FC Zurich 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-05-11 | 3 Basel |
2 - 0
2 - 0
|
Lugano | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-05-08 | 1 Young Boys |
0 - 0
2 - 0
|
Basel 1 | P | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-05-01 | 2 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-10 (16) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-04-24 | 3 Lausanne Sports |
2 - 1
3 - 3
|
Basel 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-04-21 | FC Vaduz |
0 - 0
1 - 1
|
Basel 4 | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-04-18 | 1 Basel |
3 - 0
5 - 0
|
Servette 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-04-10 | 2 Lucerne |
1 - 3
3 - 4
|
Basel 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-04-05 | 3 Basel |
0 - 1
1 - 2
|
FC Vaduz 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-03-20 | 3 Lugano |
0 - 1
2 - 1
|
Basel 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-03-13 | 1 Basel |
1 - 0
4 - 1
|
Lucerne 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-03-06 | 1 Servette |
0 - 0
2 - 1
|
Basel 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-03-03 | 1 Basel |
1 - 1
1 - 1
|
Young Boys 1 | R | +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-02-27 | 2 St Gallen |
1 - 0
3 - 1
|
Basel 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-02-20 | 1 2 Basel |
0 - 0
0 - 0
|
Lausanne Sports 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Puchar Szwajcarii | 2021-02-17 | 1 Basel |
0 - 2
2 - 6
|
Winterthur 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-02-14 | 3 FC Zurich |
1 - 0
2 - 0
|
Basel 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-02-07 | 4 Basel |
2 - 0
2 - 2
|
FC Sion 5 1 | R | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-02-04 | 2 Lausanne Sports |
0 - 1
1 - 3
|
Basel 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-01-31 | 1 Basel |
0 - 1
2 - 2
|
Lugano 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-01-28 | 3 FC Sion |
0 - 2
2 - 3
|
Basel | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2021-01-23 | 3 Basel |
0 - 0
1 - 4
|
FC Zurich 3 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2021-01-09 | Basel |
2 - 2
2 - 2
|
FC Thun 1 | R | -1.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2020-12-23 | 1 Lucerne |
0 - 2
1 - 2
|
Basel 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
16-4 (20) | 7-3 (10) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.1 | 3.75 | 2.625 |
| Połowa | 2.75 | 2.3 | 3.25 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 0 , Rożny: 7 - 4
Rożny: 9.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 1 - 0 , Rożny: 4 - 0 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0, 1.5
-
38' - 1st Corner - Hamburg -
39' - 1st Goal - Hamburg -
45+1' - 2nd Corner - Hamburg - Race to 3 Corners - Hamburg
-
45+2' - 3rd Corner - Hamburg -
45+3' - 4th Corner - Hamburg -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 5th Corner - Basel -
53' - 6th Corner - Basel -
61' - 7th Corner - Hamburg - Race to 5 Corners - Hamburg
-
67' - 8th Corner - Hamburg -
70' - 9th Corner - Basel -
73' - 10th Corner - Hamburg - Race to 7 Corners - Hamburg
-
83' - 11th Corner - Basel -
90+2' - 1st Yellow Card - Hamburg -
1-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

