czw., Sep 19, 2019 · 20:00
NajstarszeOstatnie
WWWRWW
1.91
3.60
4.00
OstatnieNajstarsze
RPPRWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
-0.5
Gent
Gent vs St Etienne Profil drużyn
Gent
PWRPWWWRWWOstatnieW gazie+1.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
St Etienne
WWPWRWRPPROstatnieW dół-0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/10
Ostatnie
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| St Etienne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| St Etienne | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.95,
Odch. std.: 1.70, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 55%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Gent vs St Etienne Rozkład czasowy goli/rożnych
Gent vs St Etienne Bezpośrednie pojedynki
Gent vs St Etienne Zobacz pełne H2H →| Gent Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-16 | Gent |
1 - 0
2 - 0
|
St Etienne | W | Poniżej |
|
|||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Gent Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - First Division A | 2019-09-15 | 1 Gent |
3 - 0
3 - 0
|
KV Mechelen 3 | W | -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2019-09-01 | 1 Gent |
3 - 1
3 - 2
|
Cercle Brugge 4 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-29 | 2 HNK Rijeka |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-22 | 3 Gent |
0 - 1
2 - 1
|
HNK Rijeka 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - First Division A | 2019-08-18 | Gent |
0 - 0
2 - 0
|
KV Oostende 1 | W | -1.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-15 | 3 Gent |
0 - 0
3 - 0
|
AEK Larnaca 5 | W | -1.0 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - First Division A | 2019-08-11 | Royal Excel Mouscron |
2 - 1
2 - 1
|
Gent 1 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-08 | 3 AEK Larnaca |
0 - 1
1 - 1
|
Gent 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-08-04 | Gent |
4 - 0
6 - 1
|
Eupen 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-08-01 | 2 Viitorul Constanta |
0 - 1
2 - 1
|
Gent | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Belgia - First Division A | 2019-07-28 | Charleroi |
0 - 0
1 - 1
|
Gent 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2019-07-25 | 1 Gent |
5 - 1
6 - 3
|
Viitorul Constanta 4 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-20 | 2 Reims |
0 - 0
1 - 1
|
Gent 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-17 | 1 Gent |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-13 | Sint-Truidense |
3 - 1
4 - 2
|
Gent | P | +0.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-06 | Gent |
1 - 0
3 - 0
|
Aris Thessaloniki 2 | W | -0.5 | Push | 9.0 | Powyżej |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-06-28 | KFC Merelbeke |
1 - 2
1 - 6
|
Gent | W | +3.5, +4.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2019-06-21 | KRC Gent |
0 - 1
0 - 2
|
Gent | W | +5.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - First Division A | 2019-05-19 | Gent |
1 - 0
2 - 1
|
Anderlecht 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
7-13 (20) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 5 (0-5) |
| Belgia - First Division A | 2019-05-16 | 2 Antwerp |
1 - 1
1 - 2
|
Gent 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-05-10 | 4 Standard Liege |
1 - 1
2 - 3
|
Gent 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-05-05 | 2 Gent |
0 - 1
0 - 1
|
Club Brugge 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Puchar Belgii | 2019-05-01 | 2 Gent |
1 - 1
1 - 2
|
KV Mechelen 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-04-27 | 2 Gent |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 2 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Belgia - First Division A | 2019-04-21 | 3 Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Gent | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-04-13 | 2 Gent |
0 - 1
1 - 2
|
Antwerp 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-04-06 | 1 1 Genk |
2 - 0
2 - 1
|
Gent 3 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-12 (19) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Belgia - First Division A | 2019-04-03 | 2 Gent |
0 - 1
1 - 2
|
Standard Liege 4 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-03-31 | Club Brugge |
2 - 0
3 - 0
|
Gent 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - First Division A | 2019-03-17 | 1 Sint-Truidense |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| St Etienne Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Francja - Ligue 1 | 2019-09-15 | 3 St Etienne |
1 - 2
2 - 2
|
Tuluza | R | -1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2019-09-01 | 5 Marsylia |
1 - 0
1 - 0
|
St Etienne 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2019-08-28 | Lille |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2019-08-18 | 1 St Etienne |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2019-08-10 | Dijon |
1 - 2
1 - 2
|
St Etienne 2 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-08-03 | Newcastle |
1 - 0
2 - 1
|
St Etienne | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-28 | Middlesbrough |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-07-22 | 2 Marsylia |
1 - 1
2 - 1
|
St Etienne 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2019-07-18 | 1 Montpellier |
2 - 1
2 - 4
|
St Etienne 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-7 (17) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-13 | St Etienne |
1 - 0
1 - 1
|
Clermont Foot | R | -1.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-09 | Asf Andrezieux |
0 - 1
1 - 2
|
St Etienne | W | +2.5 | Poniżej |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-24 | 1 Angers |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-18 | St Etienne |
1 - 0
3 - 0
|
Nicea 3 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-10 | 1 2 St Etienne |
0 - 0
0 - 1
|
Montpellier 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-05-05 | 3 Monako |
1 - 0
2 - 3
|
St Etienne 5 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-28 | 1 St Etienne |
2 - 0
2 - 0
|
Tuluza 2 | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-21 | 3 Reims |
0 - 1
0 - 2
|
St Etienne | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-14 | 2 St Etienne |
0 - 0
3 - 0
|
Bordeaux | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 4-4 (8) | 6 (3-3) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-06 | 1 2 Amiens |
1 - 1
2 - 2
|
St Etienne 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-04-01 | 3 St Etienne |
1 - 1
2 - 1
|
Nimes 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-03-16 | Caen |
0 - 3
0 - 5
|
St Etienne | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-03-10 | 2 3 St Etienne |
0 - 0
0 - 1
|
Lille 3 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-03-03 | 2 Marsylia |
2 - 0
2 - 0
|
St Etienne 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-22 | Dijon |
0 - 0
0 - 1
|
St Etienne | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-17 | 1 St Etienne |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 5 | P | +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-13 | St Etienne |
2 - 0
2 - 1
|
Strasbourg 5 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-02-10 | Rennes |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-01-30 | 1 2 Nantes |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne 1 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Puchar Francji | 2019-01-23 | 2 St Etienne |
1 - 2
3 - 6
|
Dijon 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
14-2 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2019-01-20 | 2 St Etienne |
1 - 0
1 - 2
|
Lyon 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.909 | 3.6 | 4 |
| Połowa | 2.5 | 2.25 | 4.333 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 3 - 2 , Rożny: 6 - 7
Rożny: 10.0 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5
Wynik: 2 - 1 , Rożny: 4 - 0 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0
-
2' - 1st Goal - Gent -
10' - 1st Corner - Gent -
24' - 2nd Corner - Gent - Race to 3 Corners - Gent
-
31' - 3rd Corner - Gent -
36' - 4th Corner - Gent -
38' - 2nd Goal - St Etienne -
43' - 3rd Goal - Gent -
44' - 1st Yellow Card - St Etienne -
2-1 score at the end of First Half -
49' - 2nd Yellow Card - Gent -
51' - 5th Corner - St Etienne -
51' - 6th Corner - St Etienne -
56' - 3rd Yellow Card - Gent -
58' - 7th Corner - St Etienne -
60' - 8th Corner - St Etienne -
64' - 4th Goal - Gent - 65' Substitution - Bouanga for Cabaye - St Etienne
-
71' - 4th Yellow Card - St Etienne -
73' - 5th Yellow Card - St Etienne - 72' Substitution - Nordin for Hamouma - St Etienne
- 72' Substitution - Beric for Moukoudi - St Etienne
-
74' - 5th Goal - St Etienne -
82' - 9th Corner - Gent - Race to 5 Corners - Gent
- 81' Substitution - Bronn for Yaremchuk - Gent
-
82' - 10th Corner - Gent -
85' - 6th Yellow Card - St Etienne -
88' - 11th Corner - St Etienne -
89' - 12th Corner - St Etienne - Race to 7 Corners - St Etienne
-
90+2' - 13th Corner - St Etienne - 90+3' Substitution - Dejaegere for Kums - Gent
- 90+4' Substitution - Kvilitaia for David - Gent
-
3-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

