Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 3.5
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
-0.75
Genk U21
Genk U21 vs Gent U21 Profil drużyn
Genk U21
PRWPWWRWWPOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiWyrównane3/6
Gent U21
WPWWRPRWWROstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiPokrywa3/4
Genk U21 vs Gent U21 Fakty o meczu
Genk U21
5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 25 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 2.5 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 60%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 20%2
Przegrana 30%3
Gole łącznie 3.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 50%3
Anulowane 0%0
Przegrana 50%3
Gent U21
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 20 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 2.0 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 75%, gole Over 40%, rożne Over 30%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 30%3
Przegrana 20%2
Gole łącznie 3.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 30%3
Anulowane 0%0
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 75%3
Anulowane 0%0
Przegrana 25%1
Ostatnie
| Genk U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Gent U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Genk U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Gent U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.5
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 10,
Śr.: 3.50,
Odch. std.: 1.43, Mediana: 3,
Dominanta: ,
Powyżej: 40%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Genk U21 vs Gent U21 Rozkład czasowy goli/rożnych
Genk U21 vs Gent U21 Bezpośrednie pojedynki
Genk U21 vs Gent U21 Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Genk U21 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-11-03 | 1 KV Kortrijk U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Genk U21 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-27 | 3 Genk U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Club Brugge U21 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-20 | 1 3 KV Mechelen U21 |
2 - 2
2 - 5
|
Genk U21 1 | W |
|
||||||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-09 | 3 Cercle Brugge U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Genk U21 4 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-06 | 2 Genk U21 |
2 - 2
4 - 2
|
Standard Liege U21 2 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-29 | 2 Charleroi U21 |
1 - 1
1 - 4
|
Genk U21 2 | W | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-8 (18) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-22 | Genk U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Zulte Waregem U21 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-15 | 1 Mouscron-Peruwelz U21 |
1 - 1
2 - 5
|
Genk U21 | W | 0.0, +0.5 | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-03 | Anderlecht U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Genk U21 | R | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-01 | Genk U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Lokeren U21 | P | Poniżej |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-08-11 | Genk U21 |
3 - 1
5 - 3
|
Westerlo U21 | W | Powyżej |
|
14-7 (21) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Gent U21 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-31 | 1 Gent U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Anderlecht U21 1 | R |
|
||||||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-27 | 1 Westerlo U21 |
0 - 2
1 - 5
|
Gent U21 2 1 | W | +0.5, +1.0 | 10.0 |
|
||||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-20 | 1 1 Gent U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Lierse SK U21 1 | W |
|
||||||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-10-06 | 3 Gent U21 |
2 - 1
3 - 3
|
KV Kortrijk U21 1 | R | Powyżej | 9.5 |
|
||||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-29 | Club Brugge U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Gent U21 2 | P | Poniżej | 10.0 |
|
||||||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-22 | 3 Gent U21 |
1 - 1
2 - 2
|
KV Oostende U21 3 | R | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-15 | 2 Waasland-Beveren U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Gent U21 3 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-09-01 | Gent U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Standard Liege U21 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-08-25 | Charleroi U21 |
1 - 0
4 - 0
|
Gent U21 | P | Powyżej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Belgia - Liga Juniorów | 2014-08-18 | Gent U21 |
3 - 0
3 - 0
|
Cercle Brugge U21 | W | Push | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.57 | 4.5 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.5) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 7 - 4
Rożny: 9.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 3.5
-
6' - 1st Corner - Gent U21 -
9' - 2nd Corner - Genk U21 -
20' - 1st Yellow Card - Gent U21 -
22' - 3rd Corner - Gent U21 - Race to 3 Corners - Gent U21
-
25' - 4th Corner - Gent U21 -
35' - 5th Corner - Genk U21 -
38' - 6th Corner - Genk U21 -
44' - 7th Corner - Gent U21 -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Yellow Card - Genk U21 -
50' - 3rd Yellow Card - Genk U21 -
55' - 8th Corner - Genk U21 - Race to 5 Corners - Genk U21
-
57' - 9th Corner - Genk U21 -
67' - 10th Corner - Genk U21 - Race to 7 Corners - Genk U21
-
86' - 11th Corner - Genk U21 -
0-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

