Feyenoord vs AZ Profil drużyn
Feyenoord vs AZ Fakty o meczu
6W-3R-1P w ostatnich 10 meczach, z 30 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 3.0 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 50%, gole Over 80%, rożne Over 30%.
8W-1R-1P w ostatnich 10 meczach, z 25 golami zdobytymi i 9 straconymi. Średnie gole: 2.5 dla, 0.9 przeciw. Wygrane 80%, AH wygrane 70%, gole Over 50%, rożne Over 60%.
| Feyenoord | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| AZ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Feyenoord | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| AZ | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Feyenoord vs AZ Rozkład czasowy goli/rożnych
Feyenoord vs AZ Bezpośrednie pojedynki
Feyenoord vs AZ Zobacz pełne H2H →| Feyenoord Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2026-05-10 | 1 Feyenoord |
0 - 1
1 - 1
|
AZ | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2025-09-21 | 5 AZ |
1 - 1
3 - 3
|
Feyenoord 3 1 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2025-04-05 | 3 AZ |
0 - 1
0 - 1
|
Feyenoord 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2024-11-02 | Feyenoord |
0 - 1
3 - 2
|
AZ | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Puchar Holandii | 2024-02-07 | 1 Feyenoord |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2024-02-04 | 2 AZ |
0 - 1
0 - 1
|
Feyenoord 1 | W | +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-11-12 | 2 Feyenoord |
1 - 0
1 - 0
|
AZ 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2023-02-18 | 3 Feyenoord |
1 - 1
2 - 1
|
AZ 3 | W | -0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2022-10-16 | 2 AZ |
1 - 1
1 - 3
|
Feyenoord 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2022-02-27 | 5 AZ |
2 - 0
2 - 1
|
Feyenoord 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2021-11-07 | Feyenoord |
0 - 0
1 - 0
|
AZ 2 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2021-02-28 | 1 AZ |
2 - 2
4 - 2
|
Feyenoord 4 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2021-01-24 | 1 Feyenoord |
1 - 1
2 - 3
|
AZ | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-09-26 | 2 Feyenoord |
0 - 1
0 - 3
|
AZ 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2019-04-20 | 2 Feyenoord |
0 - 1
2 - 1
|
AZ | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 5 (2-3) | 2 (0-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Feyenoord Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2026-09-20 | 2 Feyenoord |
3 - 0
5 - 0
|
FC Utrecht 2 | W | -1.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-09-13 | PEC Zwolle |
0 - 3
0 - 7
|
Feyenoord | W | +1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-09-09 | 1 Barcelona |
2 - 0
5 - 1
|
Feyenoord 1 | P | -3.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-09-05 | 1 NEC |
0 - 0
1 - 3
|
Feyenoord 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-30 | Feyenoord |
0 - 1
2 - 2
|
ADO Den Haag 3 | R | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-23 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 4
2 - 5
|
Feyenoord 1 | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-16 | Feyenoord |
2 - 0
2 - 2
|
Go Ahead Eagles | R | -1.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-09 | 3 Sparta Rotterdam |
0 - 1
0 - 1
|
Feyenoord 1 | W | +1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2026-07-26 | 1 Feyenoord |
1 - 1
1 - 1
|
Rayo Vallecano 2 | R | -0.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-17 | Feyenoord |
0 - 0
3 - 1
|
Charleroi | W | -1.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-11 | Feyenoord |
0 - 0
3 - 1
|
Club Brugge 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-04 | 1 FC Dordrecht |
0 - 4
0 - 6
|
Feyenoord | W | +1.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-05-17 | PEC Zwolle |
0 - 0
0 - 2
|
Feyenoord | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-12 (14) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-05-10 | 1 Feyenoord |
0 - 1
1 - 1
|
AZ | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-05-03 | 1 2 Fortuna Sittard |
0 - 0
1 - 2
|
Feyenoord 3 | W | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-04-25 | Feyenoord |
2 - 0
3 - 1
|
FC Groningen 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-04-12 | 3 NEC |
0 - 1
1 - 1
|
Feyenoord 4 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-04-05 | 3 FC Volendam |
0 - 0
0 - 0
|
Feyenoord | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-22 | 1 Feyenoord |
0 - 0
1 - 1
|
Ajax 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-15 | 3 Feyenoord |
0 - 1
2 - 1
|
Excelsior 1 | W | -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-08 | 1 1 NAC |
3 - 2
3 - 3
|
Feyenoord 4 | R | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-01 | FC Twente |
1 - 0
2 - 0
|
Feyenoord | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-02-22 | 1 Feyenoord |
2 - 1
2 - 1
|
Telstar 1 | W | -2.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-02-15 | 1 Feyenoord |
0 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 3 1 | W | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
19-2 (21) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-02-08 | 1 2 FC Utrecht |
0 - 1
0 - 1
|
Feyenoord 4 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-02-01 | 1 PSV |
3 - 0
3 - 0
|
Feyenoord 3 1 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Europa League | 2026-01-29 | Real Betis |
2 - 0
2 - 1
|
Feyenoord 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-01-25 | 2 Feyenoord |
2 - 1
4 - 2
|
Heracles 2 | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2026-01-22 | 2 Feyenoord |
1 - 0
3 - 0
|
SK Sturm Graz 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-01-18 | 1 Feyenoord |
0 - 1
3 - 4
|
Sparta Rotterdam 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| AZ Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2026-09-20 | 1 AZ |
1 - 0
1 - 0
|
Telstar 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2026-09-16 | 3 Sunderland |
0 - 0
1 - 0
|
AZ 2 | P | -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-09-11 | AZ |
1 - 0
1 - 1
|
Willem II 1 | R | -2.0, -2.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-09-06 | 1 Heerenveen |
2 - 1
2 - 3
|
AZ 2 | W | +0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-29 | AZ |
2 - 1
5 - 2
|
Go Ahead Eagles | W | -1.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-22 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 0
0 - 2
|
AZ 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
1-15 (16) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-15 | 4 FC Utrecht |
0 - 1
1 - 4
|
AZ 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-08-08 | AZ |
0 - 0
2 - 0
|
ADO Den Haag 1 | W | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Superpuchar Holandii | 2026-08-02 | 1 3 PSV |
0 - 1
0 - 4
|
AZ 2 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-25 | 2 AZ |
0 - 2
3 - 2
|
Olympiakos 3 | W | -0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-18 | 2 Zulte-Waregem |
1 - 0
1 - 1
|
AZ 1 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
1-18 (19) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-05-17 | 1 AZ |
2 - 0
3 - 3
|
NAC 1 | R | -1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-05-10 | 1 Feyenoord |
0 - 1
1 - 1
|
AZ | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-05-03 | AZ |
1 - 1
2 - 2
|
FC Twente | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-04-23 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
AZ 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Puchar Holandii | 2026-04-19 | 3 AZ |
1 - 0
5 - 1
|
NEC 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| UEFA Conference League | 2026-04-16 | 4 AZ |
0 - 0
2 - 2
|
Szachtar Donieck 4 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-04-12 | 1 AZ |
2 - 0
3 - 0
|
Heerenveen 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Conference League | 2026-04-09 | 1 Szachtar Donieck |
0 - 0
3 - 0
|
AZ 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-04-04 | AZ |
2 - 0
2 - 0
|
Fortuna Sittard 3 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-22 | 1 FC Groningen |
1 - 0
3 - 0
|
AZ 1 | P | 0.0 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Conference League | 2026-03-19 | 2 Sparta Praga |
0 - 1
0 - 4
|
AZ 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 4-6 (10) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-15 | AZ |
2 - 0
4 - 0
|
Heracles 4 | W | -1.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League | 2026-03-12 | 1 AZ |
1 - 0
2 - 1
|
Sparta Praga 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-07 | 2 PSV |
1 - 1
2 - 1
|
AZ 1 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Puchar Holandii | 2026-03-04 | 2 AZ |
0 - 0
2 - 1
|
Telstar 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-03-01 | 1 FC Utrecht |
2 - 0
2 - 0
|
AZ 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League | 2026-02-26 | 3 AZ |
2 - 0
4 - 0
|
Noah 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2026-02-22 | 2 AZ |
0 - 0
3 - 1
|
Sparta Rotterdam 2 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Conference League | 2026-02-19 | 2 Noah |
0 - 0
1 - 0
|
AZ 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.727 | 4.2 | 4.333 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (11.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 0 , Rożny: 7 - 6
Rożny: 11.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 3.5
Wynik: 1 - 0 , Rożny: 4 - 2 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.5
-
6' - 1st Corner - Feyenoord - 6' - 1st Shot Off Target - Targhaline (Feyenoord)]
- 7' - 2nd Shot Off Target - Valente (Feyenoord)]
-
9' - 2nd Corner - Feyenoord -
11' - 1st Yellow Card - AZ - 11' - 3rd Shot Off Target - St Juste (Feyenoord)]
- 12' - 4th Shot Off Target - Hadj Moussa (Feyenoord)]
-
13' - 1st Goal - Feyenoord - 13' - 1st Shot On Target - Ferri (Feyenoord)]
- 13' - 1st Shot On Target - Ferri (Feyenoord)]
- 15' - 2nd Shot On Target - Meerdink (AZ)]
-
21' - 3rd Corner - AZ - 23' - 1st Offside - AZ
-
23' - 2nd Yellow Card - AZ -
27' - 4th Corner - Feyenoord - Race to 3 Corners - Feyenoord
- 27' - 5th Shot Off Target - Targhaline (Feyenoord)]
-
32' - 5th Corner - Feyenoord - 34' - 2nd Offside - AZ
- 37' - 6th Shot Off Target - Zechiel (Feyenoord)]
- 38' - 7th Shot Off Target - Koopmeiners (AZ)]
-
41' - 6th Corner - AZ -
45+2' - 3rd Yellow Card - Feyenoord -
1-0 score at the end of First Half - 21' - 8th Shot Off Target - Goes (AZ)]
-
50' - 7th Corner - AZ - 49' - 9th Shot Off Target - Chavez (AZ)]
- 52' - 10th Shot Off Target - Ferri (Feyenoord)]
-
56' - 8th Corner - Feyenoord - Race to 5 Corners - Feyenoord
- 55' - 11th Shot Off Target - Hadj Moussa (Feyenoord)]
- 57' - 3rd Offside - AZ
-
59' - 9th Corner - Feyenoord -
59' - 2nd Goal - Feyenoord - 59' - 3rd Shot On Target - Lopez (Feyenoord)]
- 59' - 1st Assist - Vanhoutte (Feyenoord)]
- 59' - 3rd Shot On Target - Lopez (Feyenoord)]
- 59' - 3rd Shot On Target - Lopez (Feyenoord)]
- 2-0%Feyenoord extend their lead and Early Payout is awarded
- 61' - 12th Shot Off Target - Stengs (AZ)]
-
67' - 4th Yellow Card - AZ -
69' - 10th Corner - AZ - 67' ~ Substitution ~ Kasius ~ Dijkstra ~(AZ)
- 68' ~ Substitution ~ Patati ~ Daal ~(AZ)
- 69' - 13th Shot Off Target - Oufkir (AZ)]
- 76' - 14th Shot Off Target - Oufkir (AZ)]
- 77' ~ Substitution ~ van den Elshout ~ Zechiel ~(Feyenoord)
-
81' - 11th Corner - AZ - 79' ~ Substitution ~ Kovacs ~ Clasie ~(AZ)
- 81' - 4th Shot On Target - Koopmeiners (AZ)]
- 81' - 15th Shot Off Target - Kovacs (AZ)]
- Race to 7 Corners - Feyenoord
-
83' - 12th Corner - Feyenoord - 82' - 5th Shot On Target - Valente (Feyenoord)]
- 83' - 16th Shot Off Target - van den Elshout (Feyenoord)]
-
84' - 13th Corner - AZ - 85' - 17th Shot Off Target - Koopmeiners (AZ)]
- 86' - 6th Shot On Target - van den Elshout (Feyenoord)]
- 86' - 18th Shot Off Target - van den Elshout (Feyenoord)]
- 86' - 6th Shot On Target - van den Elshout (Feyenoord)]
- 88' - 19th Shot Off Target - Kovacs (AZ)]
- 90' - 20th Shot Off Target - Patati (AZ)]
- 90+1' - 21st Shot Off Target - Hadj Moussa (Feyenoord)]
- 89' ~ Substitution ~ Diarra ~ Ferri ~(Feyenoord)
-
2-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

