pt., Aug 27, 2021 · 17:30
NajstarszeOstatnie
PPPWRR
5.00
5.00
1.40
OstatnieNajstarsze
WWWPWR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 3.75
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-1.25
Valtti
FC Kuusysi vs Valtti Profil drużyn
FC Kuusysi
WPPPPPPWRROstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 13
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej9/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Valtti
RWWWRWPWWWOstatnieW gazie+0.9 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 16
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa7/10
Ostatnie
| FC Kuusysi | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Valtti | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| FC Kuusysi | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Valtti | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.5, 4.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 31,
Śr.: 3.58,
Odch. std.: 2.00, Mediana: 3,
Dominanta: ,
Powyżej: 48%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
FC Kuusysi vs Valtti Rozkład czasowy goli/rożnych
FC Kuusysi vs Valtti Bezpośrednie pojedynki
FC Kuusysi vs Valtti Zobacz pełne H2H →| FC Kuusysi Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-10 | 3 FC Kuusysi |
1 - 2
1 - 2
|
Valtti 2 | P | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-08-02 | 1 FC Kuusysi |
0 - 0
0 - 0
|
Valtti 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-05-03 | 1 Valtti |
0 - 0
0 - 2
|
FC Kuusysi 2 | W | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| FC Kuusysi Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Finlandia - Kolmonen | 2021-08-20 | 1 FC Kapina |
1 - 0
2 - 2
|
FC Kuusysi 2 | R | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-08-12 | 2 Atlantis II |
1 - 1
2 - 2
|
FC Kuusysi 2 | R | -4 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-28 | 1 3 TuPS |
1 - 4
2 - 5
|
FC Kuusysi 3 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-23 | 1 FC Kuusysi |
1 - 1
1 - 2
|
FC Futura 2 | P | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-15 | 2 PKKU II |
0 - 0
3 - 0
|
FC Kuusysi 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-08 | Ponnistajat |
2 - 0
5 - 2
|
FC Kuusysi 1 | P | -1.0 | Powyżej |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-06-30 | 1 FC Kuusysi |
1 - 3
1 - 5
|
FC Kontu | P | +0.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-10-09 | 1 TuPS |
1 - 0
4 - 2
|
FC Kuusysi 2 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-10-03 | 3 Nopsa |
2 - 1
4 - 1
|
FC Kuusysi 1 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-09-17 | 2 JoKi |
0 - 2
0 - 2
|
FC Kuusysi 1 | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-11 (16) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-09-11 | FC Kuusysi |
2 - 2
4 - 3
|
NJS II | W | 0.0 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-09-02 | JaPS II |
0 - 2
1 - 2
|
FC Kuusysi 1 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-28 | 2 FC Kuusysi |
0 - 1
1 - 3
|
Puiu 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-19 | 1 KoiPS |
4 - 0
7 - 0
|
FC Kuusysi 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-14 | 2 FC Kuusysi |
1 - 1
2 - 2
|
SAPA III 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-06 | VJS Vantaa |
3 - 1
7 - 1
|
FC Kuusysi | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-29 | 2 FC Kuusysi |
0 - 1
0 - 3
|
TiPS | P | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-24 | 1 2 FC Kontu |
0 - 2
0 - 2
|
FC Kuusysi 4 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-17 | 1 FC Kuusysi |
1 - 0
1 - 3
|
FC Futura 1 | P | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
3-13 (16) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-10 | 3 FC Kuusysi |
1 - 2
1 - 2
|
Valtti 2 | P | -0.5 | Poniżej |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-03 | 1 Ponnistajat |
0 - 1
0 - 3
|
FC Kuusysi 3 | W | -0.5 | Push |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-06-24 | 1 1 FC Kuusysi |
0 - 1
2 - 2
|
RiPS 5 | R | -0.5 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-06-14 | 2 MPS/Atletico Malmi |
2 - 2
3 - 4
|
FC Kuusysi 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2020-06-09 | FC Reipas Lahti |
4 - 0
5 - 1
|
FC Kuusysi | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-10-06 | Herto |
3 - 1
6 - 1
|
FC Kuusysi | P | -0.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-09-25 | 2 FC Kuusysi |
2 - 0
3 - 1
|
JoKi 1 | W | 0.0, -0.5 | Push |
|
7-7 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-09-18 | RiPS |
0 - 0
4 - 0
|
FC Kuusysi 1 1 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-09-13 | 1 FC Kuusysi |
0 - 2
0 - 2
|
FC Futura 4 | P | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-08-16 | 3 FC Kuusysi |
2 - 2
2 - 3
|
FC Kontu | P | +0.5 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-08-09 | 3 JäPS/47 |
1 - 1
5 - 3
|
FC Kuusysi 3 | P | +0.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Valtti Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Finlandia - Kolmonen | 2021-08-20 | 2 Valtti |
2 - 1
4 - 1
|
Ponnistajat 1 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-08-15 | NJS II |
0 - 3
3 - 4
|
Valtti | W | +2 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-08-06 | 1 Valtti |
1 - 0
1 - 0
|
PKKU II 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-30 | FC Futura |
0 - 0
1 - 0
|
Valtti 1 | P | -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-23 | 3 Valtti |
1 - 0
3 - 1
|
FC Kapina 3 | W | -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-09 | 2 RiPS |
1 - 0
1 - 1
|
Valtti 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-07-02 | 3 Valtti |
3 - 0
4 - 0
|
TuPS 1 | W | -1.5, -2.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-06-22 | 1 Valtti |
0 - 0
1 - 0
|
MPS 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-06-18 | 1 Valtti |
0 - 0
1 - 0
|
FC Kontu 1 | W | +0.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2021-06-10 | 2 Atlantis II |
0 - 2
2 - 2
|
Valtti 4 1 | R | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-10-09 | 3 Valtti |
0 - 0
0 - 1
|
PKKU II 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-10-03 | 1 JoKi |
1 - 1
1 - 3
|
Valtti 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-09-18 | JaPS II |
1 - 0
1 - 2
|
Valtti 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-9 (20) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-09-11 | 1 Valtti |
0 - 2
0 - 2
|
Puiu 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-09-05 | 1 KoiPS |
0 - 2
1 - 4
|
Valtti | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-28 | 2 Valtti |
1 - 2
2 - 2
|
SAPA III 3 | R | +0.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-20 | 1 VJS Vantaa |
3 - 0
5 - 2
|
Valtti 1 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-14 | Valtti |
0 - 1
1 - 2
|
TiPS 1 | P | +1.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-07 | 1 FC Kontu |
1 - 1
3 - 2
|
Valtti 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-08-02 | 1 Valtti |
0 - 3
1 - 5
|
FC Futura 3 | P | +1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-8 (10) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-24 | Ponnistajat |
0 - 1
1 - 2
|
Valtti 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
8-6 (14) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-17 | 1 Valtti |
1 - 0
4 - 0
|
RiPS 3 | W | Powyżej |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-10 | 3 FC Kuusysi |
1 - 2
1 - 2
|
Valtti 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-07-04 | 3 MPS/Atletico Malmi |
2 - 0
2 - 0
|
Valtti 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlandia - Kolmonen | 2020-06-26 | Valtti |
0 - 0
1 - 1
|
Nopsa 1 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2020-06-13 | Valtti |
0 - 0
2 - 0
|
TuPS 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlandia - Kolmonen | 2019-09-25 | 2 JäPS/47 |
1 - 0
3 - 0
|
Valtti 1 1 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-09-19 | 2 FC Viikingit II |
2 - 2
2 - 4
|
Valtti 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
11-7 (18) | 8-4 (12) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-09-13 | 3 Valtti |
0 - 0
0 - 2
|
Herto 2 | P | 0.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finlandia - Kolmonen | 2019-09-06 | 1 Valtti |
1 - 0
5 - 0
|
Nopsa | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 5 | 5 | 1.4 |
| Połowa | 4.333 | 3 | 1.833 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+1.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.75) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 3 - 0 , Rożny: 3 - 1
Rożny: , Handicap: +1.0, +1.5 , Gole: 3.5, 4.0
Wynik: 2 - 0 , Rożny: 1 - 0 Połowa
Rożny: , Handicap: +0.5 , Gole: 1.5
-
11' - 1st Corner - FC Kuusysi -
11' - 1st Goal - FC Kuusysi -
40' - 1st Yellow Card - Valtti -
41' - 2nd Goal - FC Kuusysi -
2-0 score at the end of First Half -
56' - 2nd Yellow Card - Valtti -
60' - 2nd Corner - FC Kuusysi - Race to 3 Corners - FC Kuusysi
-
63' - 3rd Corner - FC Kuusysi -
74' - 3rd Goal - FC Kuusysi -
76' - 4th Corner - Valtti -
79' - 3rd Yellow Card - Valtti -
3-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

