FC Groningen vs AZ Profil drużyn
FC Groningen vs AZ Fakty o meczu
3W-1R-6P w ostatnich 10 meczach, z 7 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 0.7 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 30%, gole Over 20%, rożne Over 0%.
6W-2R-2P w ostatnich 10 meczach, z 19 golami zdobytymi i 8 straconymi. Średnie gole: 1.9 dla, 0.8 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 50%, gole Over 30%, rożne Over 40%.
| FC Groningen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| AZ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| FC Groningen | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| AZ | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
FC Groningen vs AZ Rozkład czasowy goli/rożnych
FC Groningen vs AZ Bezpośrednie pojedynki
FC Groningen vs AZ Zobacz pełne H2H →| FC Groningen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-18 | AZ |
0 - 0
3 - 2
|
FC Groningen 3 | P | -2.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2017-10-15 | 4 FC Groningen |
0 - 1
1 - 1
|
AZ 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Holland Eredivisie Play-offs | 2017-05-20 | 1 AZ |
1 - 1
4 - 1
|
FC Groningen 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holland Eredivisie Play-offs | 2017-05-17 | 1 FC Groningen |
0 - 1
1 - 4
|
AZ 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2017-04-01 | AZ |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen | R | -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2016-10-23 | 3 FC Groningen |
2 - 0
2 - 0
|
AZ 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2016-02-20 | 2 AZ |
2 - 0
4 - 1
|
FC Groningen 3 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-0 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2015-09-20 | 1 FC Groningen |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 3 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2015-02-08 | 1 FC Groningen |
2 - 0
2 - 4
|
AZ 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Holandia - Eredivisie | 2014-10-25 | 1 AZ |
0 - 1
2 - 2
|
FC Groningen 1 | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| FC Groningen Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2018-09-15 | 2 Ajax |
1 - 0
3 - 0
|
FC Groningen | P | -2.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-09-02 | 3 FC Groningen |
0 - 0
0 - 1
|
PEC Zwolle 4 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-08-25 | 2 De Graafschap |
0 - 1
0 - 1
|
FC Groningen 3 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-08-17 | 1 FC Groningen |
0 - 1
0 - 1
|
Willem II 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-08-12 | Vitesse |
2 - 1
5 - 1
|
FC Groningen 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2018-07-29 | 1 FC Groningen |
0 - 0
0 - 0
|
Werder Bremen 1 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-24 | De Graafschap |
0 - 2
1 - 3
|
FC Groningen | W | 0.0,+0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-21 | FC Groningen |
0 - 0
0 - 1
|
FC Emmen | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-18 | 1 FC Groningen |
0 - 1
0 - 1
|
KFC Uerdingen 05 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-13 | 2 FC Groningen |
1 - 0
2 - 1
|
SV Meppen 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-05-06 | 1 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 2 | R | -2.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-29 | FC Groningen |
2 - 0
4 - 0
|
Excelsior 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-19 | 4 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 1
|
FC Groningen 1 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-15 | 2 FC Groningen |
1 - 0
2 - 1
|
Roda JC 5 | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-08 | 3 Heerenveen |
1 - 0
1 - 1
|
FC Groningen 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-01 | 1 FC Groningen |
1 - 0
1 - 2
|
Ajax 4 1 | P | +2.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-18 | AZ |
0 - 0
3 - 2
|
FC Groningen 3 | P | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-7 (19) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 5 (5-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-11 | 1 FC Groningen |
1 - 0
2 - 0
|
PEC Zwolle 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-04 | 4 FC Twente |
0 - 0
1 - 1
|
FC Groningen 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-23 | FC Groningen |
0 - 0
1 - 1
|
NAC 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-16 | 1 VVV |
1 - 1
1 - 1
|
FC Groningen 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-11 | 2 FC Groningen |
0 - 0
0 - 0
|
ADO Den Haag 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-08 | Feyenoord |
0 - 0
3 - 0
|
FC Groningen | P | -2.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-02 | 1 Vitesse |
2 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-01-27 | 2 FC Groningen |
3 - 1
3 - 3
|
Heracles 3 | R | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-01-21 | 2 Willem II |
0 - 1
1 - 1
|
FC Groningen | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 4-7 (11) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-01-13 | 2 FC Groningen |
0 - 1
1 - 3
|
Dynamo Dresden 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-01-10 | 1 FC Groningen |
0 - 1
1 - 2
|
Club Brugge 2 | P | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2017-12-24 | FC Groningen |
0 - 0
4 - 0
|
Sparta Rotterdam 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2017-12-17 | Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-8 (17) | 7-5 (12) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| AZ Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Holandia - Eredivisie | 2018-09-16 | 1 AZ |
1 - 1
1 - 1
|
Feyenoord 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-09-02 | 4 Heracles |
1 - 1
3 - 2
|
AZ 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-08-26 | 3 AZ |
0 - 0
0 - 0
|
Vitesse 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-08-19 | FC Emmen |
1 - 3
1 - 4
|
AZ 1 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Holandia - Eredivisie | 2018-08-12 | AZ |
3 - 0
5 - 0
|
NAC | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-08-02 | 3 AZ |
1 - 1
2 - 1
|
Kairat Almaty 3 | W | -1.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-07-26 | 3 Kairat Almaty |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-22 | Zulte-Waregem |
0 - 0
0 - 1
|
AZ | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-18 | AZ |
2 - 0
2 - 0
|
Panathinaikos | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-14 | AZ |
0 - 0
2 - 0
|
Lokeren | W | -0.5 | Poniżej |
|
9-4 (13) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2018-07-07 | AZ |
1 - 0
1 - 1
|
Midtjylland 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 5 (5-0) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-05-06 | 1 AZ |
1 - 0
6 - 0
|
PEC Zwolle 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-29 | Ajax |
1 - 0
3 - 0
|
AZ 2 | P | -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Holandii | 2018-04-22 | 4 AZ |
0 - 1
0 - 3
|
Feyenoord 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-18 | AZ |
3 - 2
4 - 3
|
Vitesse | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-13 | 2 Heracles |
0 - 2
0 - 3
|
AZ 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-04-07 | 1 3 AZ |
0 - 0
2 - 3
|
PSV 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-31 | 1 ADO Den Haag |
0 - 3
0 - 3
|
AZ 2 | W | +1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-18 | AZ |
0 - 0
3 - 2
|
FC Groningen 3 | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-7 (19) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 5 (5-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-11 | 2 Feyenoord |
1 - 0
2 - 1
|
AZ 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-8 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-03-03 | 2 Excelsior |
0 - 2
1 - 2
|
AZ 1 | W | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Holandii | 2018-02-28 | AZ |
1 - 0
4 - 0
|
FC Twente 1 | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-24 | AZ |
1 - 1
2 - 1
|
Sparta Rotterdam | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
14-2 (16) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-17 | 2 NAC |
0 - 1
1 - 3
|
AZ | W | +1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-10 | 1 AZ |
0 - 0
0 - 0
|
VVV 2 | R | -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-07 | 1 3 FC Twente |
0 - 1
0 - 4
|
AZ 2 | W | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-02-04 | AZ |
2 - 1
2 - 2
|
Roda JC 1 | R | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Holandii | 2018-01-31 | AZ |
2 - 1
4 - 1
|
PEC Zwolle 1 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-01-28 | 2 Willem II |
0 - 2
0 - 2
|
AZ 1 | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
2-12 (14) | 2-8 (10) | 6 (2-4) | 1 (0-1) |
| Holandia - Eredivisie | 2018-01-19 | 2 FC Utrecht |
0 - 0
1 - 1
|
AZ 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3.4 | 3.8 | 1.95 |
| Połowa | 3.6 | 2.4 | 2.6 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 3 , Rożny: 3 - 7
Rożny: 10.5 , Handicap: +0.5 , Gole: 3.0
Wynik: 1 - 1 , Rożny: 2 - 2 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
10' - 1st Corner - AZ -
10' - 2nd Corner - AZ -
16' - 1st Yellow Card - FC Groningen -
25' - 3rd Corner - FC Groningen -
25' - 1st Goal - FC Groningen -
27' - 2nd Goal - AZ -
36' - 2nd Yellow Card - FC Groningen -
45+2' - Red Card - FC Groningen -
45+2' - 3rd Yellow Card - FC Groningen -
45+4' - 4th Corner - FC Groningen -
45+4' - 4th Yellow Card - AZ - 45+6' - Missed Penalty - FC Groningen
-
1-1 score at the end of First Half -
51' - 5th Corner - AZ - Race to 3 Corners - AZ
- 56' Substitution - Reis for Pohl - FC Groningen
-
58' - 6th Corner - AZ -
60' - 7th Corner - AZ - Race to 5 Corners - AZ
-
66' - 8th Corner - AZ - 68' Substitution - Seuntjens for Chatzidiakos - AZ
- 68' Substitution - Maher for Johnsen - AZ
-
76' - 3rd Goal - AZ -
77' - Red Card - FC Groningen -
77' - 5th Yellow Card - AZ - Race to 7 Corners - AZ
-
78' - 9th Corner - AZ - 81' Substitution - Antuna for Breij - FC Groningen
-
84' - 10th Corner - FC Groningen -
87' - 6th Yellow Card - AZ - 88' Substitution - Freriks for Handwerker - FC Groningen
-
90' - 4th Goal - AZ -
1-3 score at the end of Second Half - 95' Substitution - Rotariu for Gudmundsson - AZ
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

