niedz., Jan 21, 2024 · 13:00
NajstarszeOstatnie
PRPPRW
6.50
3.80
1.55
OstatnieNajstarsze
PWPRRP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.5
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
-1.0
CFR Cluj
FC Botosani vs CFR Cluj Profil drużyn
FC Botosani
PPRRPRPPRWOstatnieStabilnie+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
CFR Cluj
WRPRRPRRPWOstatnieW dół-0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa1/10
Ostatnie
| FC Botosani | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| CFR Cluj | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| FC Botosani | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| CFR Cluj | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.48,
Odch. std.: 1.58, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
FC Botosani vs CFR Cluj Rozkład czasowy goli/rożnych
FC Botosani vs CFR Cluj Bezpośrednie pojedynki
FC Botosani vs CFR Cluj Zobacz pełne H2H →| FC Botosani Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Rumunia - Liga I | 2023-08-26 | 2 CFR Cluj |
2 - 0
3 - 1
|
FC Botosani 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2022-12-11 | 3 FC Botosani |
0 - 1
1 - 1
|
CFR Cluj 3 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2022-08-14 | 1 CFR Cluj |
0 - 1
0 - 1
|
FC Botosani 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2022-01-31 | 5 CFR Cluj |
1 - 0
1 - 1
|
FC Botosani 3 | R | -1.0 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2021-09-11 | 2 FC Botosani |
0 - 0
1 - 0
|
CFR Cluj | W | +0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2021-05-18 | FC Botosani |
0 - 0
0 - 1
|
CFR Cluj 1 | P | +1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Rumunia - Liga I | 2021-04-28 | 1 2 CFR Cluj |
2 - 0
2 - 0
|
FC Botosani 4 1 | P | -1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2021-02-08 | FC Botosani |
2 - 1
2 - 1
|
CFR Cluj 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2020-10-17 | 1 CFR Cluj |
1 - 1
2 - 1
|
FC Botosani 2 1 | P | -2.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2020-07-28 | 2 CFR Cluj |
1 - 0
1 - 0
|
FC Botosani 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Rumunia - Liga I | 2020-06-20 | 2 FC Botosani |
0 - 2
0 - 2
|
CFR Cluj | P | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Rumunia - Liga I | 2019-12-08 | 5 FC Botosani |
1 - 1
2 - 1
|
CFR Cluj 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2019-09-25 | 3 FC Botosani |
1 - 0
2 - 2
|
CFR Cluj 5 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2019-08-24 | 4 CFR Cluj |
3 - 0
4 - 1
|
FC Botosani 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Rumunia - Liga I | 2018-11-03 | FC Botosani |
0 - 2
1 - 5
|
CFR Cluj | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| FC Botosani Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Rumunia - Liga I | 2023-12-22 | 1 1 Otelul Galati |
0 - 0
0 - 2
|
FC Botosani 2 | W | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2023-12-18 | 1 FC Botosani |
0 - 0
0 - 0
|
Dinamo Bukareszt 1 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2023-12-11 | 3 FC U Craiova 1948 |
1 - 0
2 - 0
|
FC Botosani | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2023-12-06 | FC Botosani |
0 - 2
0 - 4
|
Universitatea Cluj | P | +1.0, +1.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2023-12-02 | 3 FC Botosani |
0 - 0
0 - 0
|
Rapid Bukareszt 1 | R | +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2023-11-24 | 1 Petrolul Ploiesti |
0 - 0
2 - 1
|
FC Botosani 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-11-12 | 1 5 FC Botosani |
2 - 1
3 - 3
|
FC Voluntari 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-11-05 | Farul Constanta |
0 - 0
1 - 1
|
FC Botosani 5 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2023-11-02 | 4 CSM Alexandria |
0 - 1
2 - 1
|
FC Botosani 2 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Rumunia - Liga I | 2023-10-30 | FC Botosani |
0 - 2
0 - 3
|
Universitatea Cluj | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-23 | 1 ACS Sepsi |
2 - 2
5 - 2
|
FC Botosani 1 | P | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-07 | 4 FC Botosani |
0 - 1
0 - 1
|
FCSB 5 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-01 | 2 CS U Craiova |
2 - 1
5 - 1
|
FC Botosani 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2023-09-28 | 5 FC Botosani |
0 - 2
1 - 3
|
Rapid Bukareszt 6 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 6-4 (10) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-09-23 | 2 FC Botosani |
1 - 0
2 - 2
|
UTA Arad 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-09-18 | CSM Politehnica Iasi |
0 - 0
1 - 1
|
FC Botosani 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 6-4 (10) | 6 (4-2) | 2 (0-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-09-04 | 1 2 FC Botosani |
1 - 2
2 - 2
|
AFC Hermannstadt 1 1 | R | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2023-08-30 | 1 CS Mioveni |
0 - 0
0 - 2
|
FC Botosani | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Rumunia - Liga I | 2023-08-26 | 2 CFR Cluj |
2 - 0
3 - 1
|
FC Botosani 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-08-19 | 4 FC Botosani |
0 - 0
0 - 0
|
Otelul Galati 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Rumunia - Liga I | 2023-08-14 | 3 Dinamo Bukareszt |
0 - 0
1 - 0
|
FC Botosani 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-08-05 | 2 FC Botosani |
0 - 1
0 - 1
|
FC U Craiova 1948 6 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-07-28 | 1 Rapid Bukareszt |
1 - 0
2 - 2
|
FC Botosani 2 | R | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-07-24 | 4 FC Botosani |
1 - 1
1 - 1
|
Petrolul Ploiesti | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-07-17 | FC Voluntari |
0 - 0
2 - 1
|
FC Botosani | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-03 | 3 Ferencvarosi TC |
2 - 0
3 - 0
|
FC Botosani 1 | P | -1.5, -2.0 | Push | 8.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-01 | 1 FC Botosani |
1 - 0
3 - 0
|
AE Zakakiou | W | -1.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2023-06-28 | Legia Warszawa |
5 - 0
5 - 0
|
FC Botosani 1 | P | -1.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2023-06-27 | 1 FC Botosani |
0 - 1
0 - 1
|
CSKA Sofia 1 | P |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (2-0) | ||||
| Rumunia - Liga I | 2023-05-20 | 1 FC Botosani |
2 - 1
5 - 1
|
CS Mioveni 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| CFR Cluj Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2024-01-12 | 1 CFR Cluj |
0 - 0
1 - 2
|
Gent | P | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Rumunia - Liga I | 2023-12-21 | 1 CFR Cluj |
2 - 0
4 - 0
|
Universitatea Cluj | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2023-12-17 | 3 ACS Sepsi |
0 - 1
2 - 1
|
CFR Cluj 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2023-12-10 | 1 CFR Cluj |
1 - 1
1 - 1
|
FCSB 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2023-12-06 | 1 Rapid Bukareszt |
0 - 0
0 - 0
|
CFR Cluj 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2023-12-02 | 5 CS U Craiova |
0 - 0
1 - 0
|
CFR Cluj 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-11-25 | 2 CFR Cluj |
0 - 0
0 - 0
|
UTA Arad | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-11-11 | 3 CSM Politehnica Iasi |
2 - 3
3 - 3
|
CFR Cluj 3 | R | +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-11-06 | 2 AFC Hermannstadt |
0 - 0
1 - 0
|
CFR Cluj 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2023-11-02 | 1 Universitatea Cluj |
1 - 0
1 - 1
|
CFR Cluj | R | 0.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-30 | 1 CFR Cluj |
1 - 1
3 - 1
|
Farul Constanta 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-23 | 1 CFR Cluj |
0 - 0
0 - 0
|
Otelul Galati 4 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-08 | 2 Dinamo Bukareszt |
1 - 0
1 - 1
|
CFR Cluj 3 | R | +1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-05 | CFR Cluj |
1 - 0
3 - 0
|
ACS Sepsi 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-10-01 | CFR Cluj |
2 - 0
2 - 0
|
FC U Craiova 1948 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2023-09-28 | CSM Alexandria |
1 - 2
1 - 3
|
CFR Cluj | W | +1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Rumunia - Liga I | 2023-09-25 | 2 Rapid Bukareszt |
1 - 1
3 - 1
|
CFR Cluj 2 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-09-18 | 4 CFR Cluj |
1 - 0
1 - 0
|
Petrolul Ploiesti 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-09-02 | 1 FC Voluntari |
1 - 2
1 - 4
|
CFR Cluj 1 | W | +0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-08-26 | 2 CFR Cluj |
2 - 0
3 - 1
|
FC Botosani 3 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-08-21 | 2 Universitatea Cluj |
2 - 1
3 - 4
|
CFR Cluj 3 | W | +0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-08-06 | 4 FCSB |
0 - 0
1 - 0
|
CFR Cluj 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2023-08-03 | 1 3 Adana Demirspor |
1 - 0
2 - 1
|
CFR Cluj 4 | P | -1.0 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-07-30 | 2 CFR Cluj |
1 - 1
1 - 1
|
CS U Craiova 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2023-07-27 | 2 CFR Cluj |
1 - 0
1 - 1
|
Adana Demirspor 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-07-21 | 3 UTA Arad |
1 - 2
1 - 3
|
CFR Cluj 2 | W | +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-07-15 | 2 CFR Cluj |
1 - 0
2 - 0
|
CSM Politehnica Iasi 4 | W | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Rumunia - Liga I | 2023-06-01 | 2 CFR Cluj |
0 - 0
0 - 0
|
FC U Craiova 1948 3 1 | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-05-28 | 2 CFR Cluj |
1 - 1
1 - 2
|
Farul Constanta 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Rumunia - Liga I | 2023-05-20 | ACS Sepsi |
1 - 1
1 - 2
|
CFR Cluj 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 6.5 | 3.8 | 1.55 |
| Połowa | 6 | 2.25 | 2.1 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+1.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 0 , Rożny: 2 - 3
Rożny: 9.5 , Handicap: +1.0 , Gole: 2.5
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 2 - 2 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: +0.5 , Gole: 1.0
-
13' - 1st Yellow Card - CFR Cluj -
13' - 2nd Yellow Card - FC Botosani -
14' - 3rd Yellow Card - CFR Cluj -
21' - 1st Corner - CFR Cluj -
23' - 4th Yellow Card - CFR Cluj -
26' - 5th Yellow Card - FC Botosani -
32' - 2nd Corner - CFR Cluj -
35' - 3rd Corner - FC Botosani -
42' - 4th Corner - FC Botosani -
0-0 score at the end of First Half -
61' - 6th Yellow Card - FC Botosani -
64' - 1st Goal - FC Botosani -
90+2' - 5th Corner - CFR Cluj - Race to 3 Corners - CFR Cluj
-
90' - 7th Yellow Card - FC Botosani -
90+3' - 8th Yellow Card - CFR Cluj -
1-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

