niedz., Nov 26, 2023 · 17:00
Estoril
10 2
2 - 1
Cały mecz · HT 0-1
CD Mafra
4 1
NajstarszeOstatnie
PPWPWW
1.55
3.75
5.00
OstatnieNajstarsze
WRPPRW

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
Powyżej 10.0
Rożne łącznie
-1.0
Estoril
Estoril
PPRWPPWPWWOstatnieW górę+0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
CD Mafra
RWPWWRPPRWOstatnieW dół-0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Estoril

4W-1R-5P w ostatnich 10 meczach, z 20 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 2.0 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 70%, rożne Over 70%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 10%1 Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.5
Powyżej 70%7 Anulowane 0%0 Poniżej 30%3
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 70%7 Anulowane 10%1 Poniżej 20%2
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5 Anulowane 10%1 Przegrana 40%4
CD Mafra

4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 8 straconymi. Średnie gole: 1.1 dla, 0.8 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 40%, rożne Over 30%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 30%3 Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 30%3 Anulowane 10%1 Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5 Anulowane 10%1 Przegrana 40%4
Ostatnie
Estoril
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
CD Mafra
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Estoril
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
CD Mafra
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Estoril Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Segunda Liga 2021-05-20 2 Estoril
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 2 W -0.5, -1.0 Poniżej 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2021-01-24 4 CD Mafra
0 - 0
1 - 1
Estoril 4 R 0.0, +0.5 Push 9.5
Portugalia - Segunda Liga 2019-12-08 3 CD Mafra
1 - 0
3 - 1
Estoril 2 P 0.0 Powyżej 9.5
Europa - Towarzyskie 2019-07-13 CD Mafra
1 - 0
1 - 0
Estoril P 0.0 Poniżej
Portugalia - Segunda Liga 2019-02-17 CD Mafra
0 - 0
1 - 1
Estoril 4 R 0.0 Push 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2018-09-23 3 Estoril
1 - 2
1 - 4
CD Mafra 2 P -1.0 Powyżej 10.0 Push
4-6 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Estoril Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Primeira Liga 2023-11-10 3 Estoril
2 - 0
4 - 0
Casa Pia 4 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.5
Portugalia - Primeira Liga 2023-11-03 5 FC Porto
0 - 0
0 - 1
Estoril 7 W -2.0 Poniżej 10.5
Portugalia - Primeira Liga 2023-10-28 6 Portimonense
1 - 0
1 - 0
Estoril 1 P 0.0 Poniżej 10.5
Puchar Portugalii 2023-10-22 1 SU Sintrense
0 - 2
0 - 5
Estoril 2 W +2.0 Powyżej 10.5
Portugalia - Primeira Liga 2023-10-07 3 Estoril
0 - 0
0 - 1
Benfica 2 P +1.5, +2.0 Poniżej 10.5
Portugalia - Primeira Liga 2023-10-01 4 Guimaraes
0 - 2
3 - 2
Estoril 4 1 P -0.5, -1.0 Powyżej 10.5 Powyżej
11-2 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Puchar Ligi 2023-09-27 1 2 Leixoes
1 - 1
1 - 2
Estoril 6 W 0.0, +0.5 Powyżej 10.5 Poniżej
3-2 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Primeira Liga 2023-09-23 1 Estoril
0 - 0
2 - 2
Vizela 2 R 0.0 Powyżej 10.5 Poniżej
5-3 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Portugalia - Primeira Liga 2023-09-17 3 Gil Vicente
3 - 0
5 - 3
Estoril 2 P -0.5 Powyżej 10.5 Powyżej
5-8 (13) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Portugalia - Primeira Liga 2023-09-03 3 Estoril
1 - 2
1 - 2
Boavista 1 P 0.0 Powyżej 10.0 Powyżej
10-5 (15) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Portugalia - Primeira Liga 2023-08-25 1 Estrela Amadora
0 - 0
2 - 1
Estoril 1 P 0.0, -0.5 Powyżej 10.5 Powyżej
8-8 (16) 6-4 (10) 1 (1-0) 3 (1-2)
Portugalia - Primeira Liga 2023-08-20 4 Estoril
0 - 0
2 - 0
Rio Ave 2 W 0.0 Poniżej 10.0 Poniżej
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugalia - Primeira Liga 2023-08-13 1 4 FC Arouca
1 - 1
4 - 3
Estoril 2 P -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
2-6 (8) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalia - Puchar Ligi 2023-07-29 Estoril
1 - 0
5 - 1
CF Os Belenenses 1 W -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
7-3 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (3-1)
Portugalia - Puchar Ligi 2023-07-22 1 Estoril
1 - 0
2 - 0
Pacos Ferreira 2 W 0.0, -0.5 Poniżej 11.5 Poniżej
7-0 (7) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Elita - Klubowe mecze towarzyskie 2023-07-19 1 Estoril
0 - 0
0 - 0
Sheff Utd 1 R +0.5, +1.0 Poniżej 9.0 Poniżej
3-4 (7) 3-0 (3) 3 (3-0) 1 (0-1)
Portugalia - Primeira Liga 2023-05-27 2 Estoril
1 - 0
3 - 1
Maritimo 4 2 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.5 Poniżej
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Primeira Liga 2023-05-21 1 Casa Pia
0 - 0
2 - 2
Estoril 6 R 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
3-3 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Primeira Liga 2023-05-15 1 Estoril
0 - 0
2 - 0
FC Arouca 2 W 0.0 Poniżej 10.0 Poniżej
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Primeira Liga 2023-05-06 1 2 Boavista
0 - 0
1 - 0
Estoril 4 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.5 Poniżej
6-3 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 3 (0-3)
Portugalia - Primeira Liga 2023-04-30 4 Estoril
2 - 0
3 - 0
Santa Clara 3 W 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (2-2)
Portugalia - Primeira Liga 2023-04-23 2 Benfica
1 - 0
1 - 0
Estoril 2 P -2.0, -2.5 Poniżej 11.0 Powyżej
11-2 (13) 9-0 (9) 3 (3-0) 1 (0-1)
Portugalia - Primeira Liga 2023-04-15 Estoril
0 - 0
0 - 1
Portimonense 4 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
10-5 (15) 7-2 (9) 5 (3-2) 3 (0-3)
Portugalia - Primeira Liga 2023-04-08 3 Braga
1 - 0
4 - 1
Estoril 2 P -1.5, -2.0 Powyżej 10.0 Poniżej
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Portugalia - Primeira Liga 2023-03-31 5 Estoril
1 - 0
1 - 0
Gil Vicente 2 W 0.0 Poniżej 10.5 Poniżej
5-5 (10) 4-2 (6) 2 (2-0) 3 (0-3)
Portugalia - Primeira Liga 2023-03-18 1 3 Estoril
0 - 1
0 - 2
Chaves 2 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Push
3-7 (10) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugalia - Primeira Liga 2023-03-04 3 Estoril
0 - 2
0 - 3
Vizela P 0.0 Powyżej 10.0 Poniżej
8-0 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalia - Primeira Liga 2023-02-27 Sporting
1 - 0
2 - 0
Estoril P -2.0 Poniżej 10.5 Powyżej
9-3 (12) 9-3 (12) 5 (3-2) 0 (0-0)
Portugalia - Primeira Liga 2023-02-18 Estoril
0 - 2
1 - 3
Pacos Ferreira 3 P -0.5 Powyżej 10.5 Powyżej
5-7 (12) 2-4 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Portugalia - Primeira Liga 2023-02-13 4 Rio Ave
0 - 0
2 - 0
Estoril 2 P 0.0 Push 10.5 Powyżej
2-9 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
CD Mafra Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Segunda Liga 2023-11-18 3 CD Mafra
1 - 0
1 - 0
Vilaverdense 2 W -0.5, -1.0 Poniżej 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2023-11-12 5 Torreense
0 - 0
0 - 0
CD Mafra 2 R 0.0, -0.5 Poniżej 8.5
Portugalia - Segunda Liga 2023-11-04 3 CD Mafra
0 - 0
0 - 1
Leixoes 1 P -0.5 Poniżej 9.5
Portugalia - Segunda Liga 2023-10-27 3 Penafiel
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 3 1 P 0.0 Poniżej 10.5
Puchar Portugalii 2023-10-22 2 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Feirense 2 1 R -0.5, -1.0 Poniżej 10.5
Portugalia - Segunda Liga 2023-10-08 3 CD Mafra
2 - 0
3 - 0
UD Leiria 2 W 0.0 Powyżej 10.0 Poniżej
3-4 (7) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2023-09-30 1 2 Maritimo
1 - 1
1 - 2
CD Mafra 5 1 W -0.5, -1.0 Powyżej 10.0 Powyżej
11-4 (15) 5-2 (7) 3 (2-1) 4 (4-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-09-16 4 Tondela
0 - 0
2 - 1
CD Mafra 3 P 0.0 Powyżej 10.0 Poniżej
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalia - Segunda Liga 2023-09-02 2 CD Mafra
2 - 1
2 - 1
FC Porto B 2 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
5-9 (14) 3-5 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2023-08-26 3 CF Os Belenenses
1 - 0
1 - 1
CD Mafra 2 R 0.0 Poniżej 9.5 Poniżej
3-3 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2023-08-19 1 CD Mafra
2 - 1
2 - 1
Pacos Ferreira 2 W 0.0 Powyżej 10.5 Powyżej
4-7 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2023-08-13 2 Benfica B
2 - 1
3 - 2
CD Mafra 2 P 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Push
5-5 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Europa - Towarzyskie 2023-07-29 1 Alverca
2 - 0
3 - 3
CD Mafra 2 R 0.0, +0.5 Powyżej
3-9 (12) 2-5 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Puchar Ligi 2023-07-21 1 Torreense
0 - 0
1 - 0
CD Mafra 3 P 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2023-05-28 2 Trofense
0 - 1
1 - 2
CD Mafra 4 W -0.5, -1.0 Powyżej 9.5 Powyżej
8-3 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 4 (2-2)
Portugalia - Segunda Liga 2023-05-21 1 CD Mafra
0 - 0
0 - 2
Moreirense 2 P 0.0 Poniżej 9.5 Powyżej
2-8 (10) 1-3 (4) 3 (1-2) 3 (0-3)
Portugalia - Segunda Liga 2023-05-13 1 4 Belenenses SAD
0 - 1
2 - 2
CD Mafra 2 R 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
7-5 (12) 2-3 (5) 2 (0-2) 3 (1-2)
Portugalia - Segunda Liga 2023-05-06 CD Mafra
0 - 1
2 - 1
Vilafranquense 2 W -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
4-5 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Segunda Liga 2023-04-30 2 Leixoes
0 - 1
0 - 2
CD Mafra W 0.0 Poniżej 10.5 Powyżej
8-5 (13) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-04-24 1 Sporting Covilha
0 - 1
1 - 2
CD Mafra 5 W 0.0, +0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
5-2 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-04-15 2 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Torreense 2 1 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.0 Push
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-04-07 1 Estrela Amadora
1 - 1
2 - 2
CD Mafra 1 R -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
8-6 (14) 2-5 (7) 3 (0-3) 3 (3-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-04-01 2 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Benfica B 1 R -0.5, -1.0 Poniżej 10.0 Poniżej
4-4 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2023-03-19 6 Tondela
1 - 1
1 - 2
CD Mafra 2 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
5-7 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 7 (3-4)
Portugalia - Segunda Liga 2023-03-12 3 CD Mafra
1 - 0
2 - 0
Academico Viseu 1 W 0.0, +0.5 Poniżej 10.5 Poniżej
6-3 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-03-05 4 FC Porto B
0 - 1
1 - 1
CD Mafra 2 2 R -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
8-4 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-02-26 3 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Feirense 1 R 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
6-1 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-02-19 3 SC Farense
0 - 0
1 - 0
CD Mafra 2 1 P -0.5 Poniżej 10.5 Poniżej
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-02-13 3 CD Mafra
1 - 2
3 - 3
Nacional 2 R -0.5 Powyżej 10.5 Powyżej
11-4 (15) 3-4 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugalia - Segunda Liga 2023-02-05 1 Penafiel
0 - 0
1 - 0
CD Mafra 4 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
5-3 (8) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 1.55 3.75 5
Połowa 2.2 2.2 5.5
Handicap azjatycki
Cały (-1.0) Gospodarze@2 Goś[email protected]
Połowa (-0.25) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (10.0) Powyżej@2 Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniżej@2
Gole łącznie
Cały (2.5) Powyżej@2 Poniż[email protected]
Połowa (1.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 1 , Rożny: 10 - 4

Rożny: 10.0 , Handicap: -1.0 , Gole: 2.5

7
Strzał celny
5
9
Strzał niecelny
6
91
Atak
76
74
Groźny atak
45
51
Posiadanie piłki %
49

Wynik: 0 - 1 , Rożny: 8 - 1 Połowa

Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0

3
Strzał celny
2
5
Strzał niecelny
3
44
Atak
39
39
Groźny atak
19
55
Posiadanie piłki %
45
  • 13' - 1st Corner - Estoril
  • 13' - 2nd Corner - Estoril
  • 15' - 3rd Corner - Estoril
  • Race to 3 Corners - Estoril
  • 16' - 4th Corner - Estoril
  • 22' - 5th Corner - CD Mafra
  • 25' - 1st Yellow Card - Estoril
  • Race to 5 Corners - Estoril
  • 28' - 6th Corner - Estoril
  • 28' - 1st Goal - CD Mafra
  • 32' - 7th Corner - Estoril
  • Race to 7 Corners - Estoril
  • 37' - 8th Corner - Estoril
  • 45+1' - 9th Corner - Estoril
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 49' - 10th Corner - CD Mafra
  • 51' - 2nd Goal - Estoril
  • 54' - 11th Corner - CD Mafra
  • 67' - 2nd Yellow Card - Estoril
  • 72' - 3rd Yellow Card - CD Mafra
  • 78' - 12th Corner - CD Mafra
  • 82' - 3rd Goal - Estoril
  • 90' - 13th Corner - Estoril
  • Race to 9 Corners - Estoril
  • 90+2' - 14th Corner - Estoril
  • 2-1 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe