niedz., May 3, 2015 · 19:00
NajstarszeOstatnie
RPWRRP
5.00
3.50
1.72
OstatnieNajstarsze
PWPRPW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
-0.5
Steaua Bukareszt
Dinamo Bukareszt vs Steaua Bukareszt Profil drużyn
Dinamo Bukareszt
PWPPRPWRRPOstatnieStabilnie-0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Steaua Bukareszt
PWWWWPRPWPOstatnieW dół-1.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Dinamo Bukareszt vs Steaua Bukareszt Fakty o meczu
Dinamo Bukareszt
2W-3R-5P w ostatnich 10 meczach, z 8 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 0.8 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 30%, gole Over 40%, rożne Over 30%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 30%3
Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 30%3
Anulowane 10%1
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 30%3
Anulowane 0%0
Przegrana 70%7
Steaua Bukareszt
5W-1R-4P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 40%, gole Over 60%, rożne Over 50%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 10%1
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 50%5
Anulowane 10%1
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 10%1
Przegrana 50%5
Ostatnie
| Dinamo Bukareszt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Steaua Bukareszt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Dinamo Bukareszt | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Steaua Bukareszt | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.48,
Odch. std.: 1.63, Mediana: 2,
Dominanta: 1,
Powyżej: 48%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Dinamo Bukareszt vs Steaua Bukareszt Rozkład czasowy goli/rożnych
Dinamo Bukareszt vs Steaua Bukareszt Bezpośrednie pojedynki
Dinamo Bukareszt vs Steaua Bukareszt Zobacz pełne H2H →| Dinamo Bukareszt Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Rumunia - Liga I | 2014-10-31 | 2 Steaua Bukareszt |
1 - 0
3 - 0
|
Dinamo Bukareszt 2 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Dinamo Bukareszt Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Rumunia - Liga I | 2015-04-28 | 3 Pandurii Targu Jiu |
1 - 2
3 - 2
|
Dinamo Bukareszt 3 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-24 | 2 Dinamo Bukareszt |
0 - 0
1 - 1
|
CFR Cluj 3 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-19 | 2 CS U Craiova |
0 - 0
0 - 0
|
Dinamo Bukareszt 2 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-11 | 4 Dinamo Bukareszt |
1 - 0
2 - 0
|
Rapid Bukareszt 3 | W | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-07 | CSMS Iasi |
1 - 0
1 - 0
|
Dinamo Bukareszt 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-03 | 3 Dinamo Bukareszt |
0 - 0
0 - 0
|
FC Botosani 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-03-28 | Debrecen |
3 - 0
6 - 0
|
Dinamo Bukareszt 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Rumunia - Liga I | 2015-03-21 | 1 3 FC Brasov |
0 - 0
1 - 0
|
Dinamo Bukareszt 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2015-03-17 | 1 2 Dinamo Bukareszt |
0 - 1
0 - 3
|
CS Concordia Chiajna 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2015-03-14 | 2 Dinamo Bukareszt |
1 - 1
3 - 1
|
FC Ceahlaul Piatra Neamt 4 | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Puchar Ligi | 2015-03-10 | 2 Dinamo Bukareszt |
0 - 0
1 - 3
|
Pandurii Targu Jiu 5 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Rumunia - Liga I | 2015-03-06 | 2 FC Targu Mures |
0 - 1
2 - 1
|
Dinamo Bukareszt 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2015-02-28 | 1 Dinamo Bukareszt |
1 - 0
3 - 0
|
Universitatea Cluj 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2015-02-21 | 1 Otelul Galati |
0 - 1
0 - 1
|
Dinamo Bukareszt 4 | W | 0.0, +0.5 | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | |
| Rumunia - Puchar Ligi | 2015-02-17 | 2 Pandurii Targu Jiu |
1 - 0
2 - 1
|
Dinamo Bukareszt 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-02-05 | 3 Dinamo Bukareszt |
1 - 4
2 - 4
|
Legia Warszawa 2 | P |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Rumunia - Puchar Ligi | 2014-12-13 | 2 Dinamo Bukareszt |
0 - 0
0 - 0
|
Universitatea Cluj 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2014-12-06 | Astra Giurgiu |
4 - 0
6 - 1
|
Dinamo Bukareszt 3 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Rumunia - Liga I | 2014-11-30 | Dinamo Bukareszt |
0 - 0
0 - 0
|
Petrolul Ploiesti 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2014-11-21 | 1 Gaz Metan Medias |
1 - 1
1 - 2
|
Dinamo Bukareszt 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Rumunia - Liga I | 2014-11-07 | 2 Dinamo Bukareszt |
0 - 2
2 - 3
|
Viitorul Constanta 2 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2014-10-31 | 2 Steaua Bukareszt |
1 - 0
3 - 0
|
Dinamo Bukareszt 2 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 3-8 (11) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2014-10-28 | 6 CS Mioveni |
1 - 0
1 - 0
|
Dinamo Bukareszt 5 | P | +1.0 | Poniżej |
|
2-16 (18) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 5 (0-5) | ||
| Rumunia - Liga I | 2014-10-26 | 1 3 Dinamo Bukareszt |
1 - 1
3 - 2
|
Pandurii Targu Jiu 2 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2014-10-18 | 6 CFR Cluj |
1 - 1
2 - 1
|
Dinamo Bukareszt 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Liga I | 2014-10-05 | 2 Dinamo Bukareszt |
0 - 1
1 - 1
|
CS U Craiova 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2014-09-27 | 6 Rapid Bukareszt |
0 - 1
0 - 3
|
Dinamo Bukareszt 3 1 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2014-09-24 | 5 Fortuna Poiana Campina |
0 - 0
2 - 5
|
Dinamo Bukareszt 3 | W | +1.0, +1.5 |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Rumunia - Liga I | 2014-09-20 | Dinamo Bukareszt |
0 - 0
1 - 0
|
CSMS Iasi | W | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-11 (14) | 2-4 (6) | 5 (1-4) | 2 (1-1) | |
| Rumunia - Liga I | 2014-09-14 | 4 FC Botosani |
1 - 1
3 - 2
|
Dinamo Bukareszt 4 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Steaua Bukareszt Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Rumunia - Liga I | 2015-04-29 | Steaua Bukareszt |
0 - 1
0 - 1
|
FC Targu Mures 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-25 | 4 Universitatea Cluj |
0 - 1
0 - 3
|
Steaua Bukareszt 2 | W | +1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-19 | 3 Steaua Bukareszt |
0 - 2
1 - 2
|
Otelul Galati 5 1 | P | -2.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-12 | 2 Astra Giurgiu |
0 - 0
0 - 0
|
Steaua Bukareszt 3 | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-09 | Steaua Bukareszt |
0 - 0
0 - 1
|
Petrolul Ploiesti 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Rumunia - Liga I | 2015-04-05 | 5 Gaz Metan Medias |
1 - 1
1 - 2
|
Steaua Bukareszt 5 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2015-04-02 | 1 Steaua Bukareszt |
2 - 0
3 - 1
|
Petrolul Ploiesti 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Rumunia - Liga I | 2015-03-22 | 4 Steaua Bukareszt |
1 - 1
4 - 1
|
Viitorul Constanta 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2015-03-18 | 1 4 FC Ceahlaul Piatra Neamt |
0 - 1
0 - 1
|
Steaua Bukareszt 2 | W | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2015-03-15 | 2 Pandurii Targu Jiu |
1 - 0
3 - 1
|
Steaua Bukareszt 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Puchar Ligi | 2015-03-11 | 2 Astra Giurgiu |
0 - 0
2 - 0
|
Steaua Bukareszt 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Liga I | 2015-03-08 | 5 Steaua Bukareszt |
0 - 0
1 - 0
|
CFR Cluj 3 | W | -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2015-03-05 | 2 Petrolul Ploiesti |
1 - 0
1 - 1
|
Steaua Bukareszt 3 | R |
|
7-9 (16) | 3-6 (9) | 5 (1-4) | 4 (4-0) | ||||
| Rumunia - Liga I | 2015-03-01 | 1 2 CS U Craiova |
0 - 0
0 - 0
|
Steaua Bukareszt 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Rumunia - Liga I | 2015-02-22 | 6 Steaua Bukareszt |
0 - 0
0 - 1
|
Rapid Bukareszt 3 1 | P | -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Puchar Ligi | 2015-02-18 | 1 Steaua Bukareszt |
2 - 0
3 - 0
|
Astra Giurgiu 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-31 | 3 Steaua Bukareszt |
0 - 0
0 - 2
|
SK Sturm Graz 3 | P |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-17 | 1 Borussia Dortmund |
0 - 0
1 - 0
|
Steaua Bukareszt 1 | P |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||||
| Rumunia - Puchar Ligi | 2014-12-14 | 1 CSMS Iasi |
0 - 2
0 - 3
|
Steaua Bukareszt 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| UEFA Europa League | 2014-12-11 | 1 Steaua Bukareszt |
0 - 0
0 - 2
|
Dynamo Kijów 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2014-12-07 | 1 3 Steaua Bukareszt |
0 - 0
1 - 0
|
CSMS Iasi 1 1 | W | -1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2014-12-04 | CS U Craiova |
0 - 0
0 - 1
|
Steaua Bukareszt 3 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Rumunia - Liga I | 2014-12-01 | 4 FC Botosani |
0 - 1
0 - 2
|
Steaua Bukareszt 2 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2014-11-27 | 4 AaB |
0 - 0
1 - 0
|
Steaua Bukareszt 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Rumunia - Liga I | 2014-11-22 | Steaua Bukareszt |
0 - 0
2 - 0
|
FC Brasov | W | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Rumunia - Liga I | 2014-11-09 | CS Concordia Chiajna |
0 - 1
0 - 1
|
Steaua Bukareszt 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| UEFA Europa League | 2014-11-06 | 1 2 Rio Ave |
1 - 0
2 - 2
|
Steaua Bukareszt 4 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Rumunia - Liga I | 2014-10-31 | 2 Steaua Bukareszt |
1 - 0
3 - 0
|
Dinamo Bukareszt 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 3-8 (11) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| Rumunia - Puchar Rumunii | 2014-10-28 | 2 CSMS Iasi |
0 - 0
0 - 1
|
Steaua Bukareszt 5 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Rumunia - Liga I | 2014-10-26 | 4 FC Targu Mures |
0 - 0
1 - 0
|
Steaua Bukareszt 2 1 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 5 | 3.5 | 1.72 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 2 - 4
Rożny: 10.0 , Handicap: +0.5 , Gole: 2.0, 2.5
-
1' - 1st Corner - Steaua Bukareszt -
11' - 2nd Corner - Steaua Bukareszt - Race to 3 Corners - Steaua Bukareszt
-
17' - 3rd Corner - Steaua Bukareszt -
26' - 4th Corner - Steaua Bukareszt -
43' - 1st Yellow Card - Dinamo Bukareszt -
45+2' - 5th Corner - Dinamo Bukareszt -
45+2' - 2nd Yellow Card - Dinamo Bukareszt -
45+3' - 3rd Yellow Card - Steaua Bukareszt -
0-0 score at the end of First Half -
55' - 4th Yellow Card - Steaua Bukareszt -
56' - 6th Corner - Dinamo Bukareszt
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

