niedz., May 27, 2018 · 15:00
Deinze
2 1
1 - 3
Cały mecz · HT 0-3
Lommel
5
NajstarszeOstatnie
PRPPPR
3.30
3.60
1.90
OstatnieNajstarsze
RWPWWW

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.75
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+0.5
Deinze
Deinze
WRWWPRPPPROstatnieW dół-1.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 11
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Drużyna drugiej połowyTraci prowadzeniaWygrane 3 z ostatnich 10Gol w 1. połowie w 7 z ostatnich 10
Lommel
WWRWWWWPWROstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Ostatnie
Deinze
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Lommel
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Deinze
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Lommel
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Deinze Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-10 2 Lommel
1 - 0
2 - 0
Deinze 1 1 P -0.5, -1.0 Poniżej
Puchar Belgii 2016-08-27 2 Deinze
0 - 2
1 - 3
Lommel 1 P +0.5, +1.0 Powyżej 10.5
Belgia - First Division B 2016-03-12 2 Lommel
1 - 0
3 - 3
Deinze 2 R -0.5, -1.0 Powyżej 9.5
Belgia - First Division B 2015-10-17 1 Deinze
0 - 2
0 - 3
Lommel 2 P 0.0 Powyżej 9.0
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Deinze Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-20 Dessel Sport
1 - 1
1 - 1
Deinze 1 R -1.0 Poniżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-17 Royal Knokke
4 - 0
4 - 1
Deinze 2 P -1.0 Powyżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-13 Deinze
0 - 3
1 - 3
Royal Knokke P 0.0 Powyżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-10 2 Lommel
1 - 0
2 - 0
Deinze 1 1 P -0.5, -1.0 Poniżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-05 3 Deinze
0 - 0
0 - 0
Dessel Sport 3 1 R 0.0 Poniżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-04-07 3 Deinze
0 - 2
1 - 2
Eendracht Aalst 4 P -0.5 Push
0-1 (1) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2018-03-24 2 KSK Heist
0 - 0
0 - 1
Deinze 4 W 0.0 Poniżej
4-3 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgia - 1. Amateur Division 2018-03-10 Deinze
1 - 0
4 - 0
KFC VW HAMME 1 1 W -1.0, -1.5 Powyżej
11-3 (14) 7-2 (9) 5 (5-0) 2 (2-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2018-03-04 1 Royal Knokke
1 - 1
2 - 2
Deinze 4 R -0.5 Powyżej
10-2 (12) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2018-02-17 1 Patro Eisden Maasmechelen
0 - 0
1 - 2
Deinze W +1.0 Push
3-0 (3) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2018-01-13 1 Oosterzonen
0 - 0
0 - 1
Deinze 1 W +0.5 Poniżej
7-9 (16) 4-4 (8) 2 (1-1) 3 (3-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-11-04 1 Deinze
0 - 0
2 - 0
KSK Heist 2 W 0.0 Poniżej
6-4 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-10-29 1 2 K. Berchem Sport
0 - 0
1 - 1
Deinze 1 R 0.0 Poniżej
7-5 (12) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-10-14 2 Deinze
0 - 0
0 - 1
Oosterzonen 2 P -0.5, -1.0 Poniżej
6-7 (13) 4-3 (7) 0 (0-0) 4 (1-3)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-10-07 2 KSV Oudenaarde
0 - 0
1 - 0
Deinze 2 1 P 0.0, +0.5 Poniżej
7-8 (15) 3-5 (8) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-09-02 Deinze
1 - 0
2 - 0
Dessel Sport 2 W 0.0 Poniżej
6-4 (10) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europa - Towarzyskie 2017-08-09 1 Deinze
0 - 1
4 - 1
Ronse 2 W -1.0, -1.5 Powyżej
6-0 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2017-07-30 Deinze
0 - 0
0 - 0
Sparta Petegem R -1.0, -1.5 Poniżej
13-0 (13) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Europa - Towarzyskie 2017-07-18 1 Deinze
0 - 2
1 - 2
Lokeren 1 P +1.5, +2.0 Poniżej
5-4 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-01-14 Deinze
2 - 0
6 - 0
White Star 1 W -1.0 Powyżej 9.0 Poniżej
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2016-10-22 1 Geel-Meerhout
2 - 0
5 - 1
Deinze 1 P 0.0 Powyżej
4-4 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2016-10-08 1 4 Seraing United
0 - 1
0 - 1
Deinze 3 W 0.0, +0.5 Poniżej 8.5 Powyżej
9-6 (15) 5-3 (8) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgia - 1. Amateur Division 2016-09-10 1 White Star
0 - 1
0 - 2
Deinze 2 W -0.5 Poniżej
3-5 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgia - 1. Amateur Division 2016-09-03 2 Deinze
1 - 1
1 - 1
KFC VW HAMME 1 R -0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Puchar Belgii 2016-08-27 2 Deinze
0 - 2
1 - 3
Lommel 1 P +0.5, +1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Europa - Towarzyskie 2016-08-24 1 FC Gullegem
0 - 3
0 - 5
Deinze W +1.5 Powyżej
3-7 (10) 0-5 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Puchar Belgii 2016-08-13 Deinze
0 - 0
2 - 0
Richelle United 3 W -1.5 Poniżej
11-1 (12) 7-1 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2016-07-20 Deinze
0 - 0
0 - 2
Lokeren P
2-6 (8) 2-2 (4) 3 (2-1) 1 (0-1)
Europa - Towarzyskie 2016-07-09 1 Deinze
0 - 1
1 - 2
Zulte-Waregem 1 P
0-4 (4) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia - First Division B 2016-04-30 2 Deinze
1 - 0
2 - 1
Union Saint Gilloise W +0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
1-11 (12) 0-7 (7) 2 (0-2) 3 (1-2)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Lommel Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-20 3 Lommel
0 - 0
0 - 0
Royal Knokke 3 R 0.0, -0.5 Poniżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-17 2 Lommel
1 - 0
3 - 0
Dessel Sport 3 W -0.5, -1.0 Powyżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-13 2 Dessel Sport
0 - 0
2 - 1
Lommel 1 P 0.0, +0.5 Powyżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-05-10 2 Lommel
1 - 0
2 - 0
Deinze 1 1 W -0.5, -1.0 Poniżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-04-28 Lommel
0 - 0
2 - 0
Berchem Sport 1 W -1.5, -2.0 Poniżej
Belgia - 1. Amateur Division 2018-04-14 1 Lommel
3 - 0
4 - 0
Patro Eisden Maasmechelen 2 W -1.5, -2.0 Powyżej
9-1 (10) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2018-01-13 3 Lommel
1 - 1
2 - 1
Eendracht Aalst 2 W -1.0, -1.5 Push
7-2 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-12-09 2 Lommel
1 - 1
1 - 1
Chatelet SC 3 R -1.5, -2.0 Poniżej
7-1 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-11-11 1 Lommel
0 - 0
3 - 1
KFC VW HAMME 1 W -1.0 Powyżej
10-4 (14) 7-1 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-11-05 1 Eendracht Aalst
0 - 2
0 - 3
Lommel 1 W 0.0 Powyżej
4-10 (14) 2-5 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-10-07 2 Lommel
0 - 0
2 - 0
Oosterzonen 3 1 W -0.5, -1.0 Poniżej
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Puchar Belgii 2017-09-20 5 Lommel
1 - 2
1 - 2
Waasland-Beveren 2 1 P +1.0 Push 9.0 Poniżej
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Belgia - 1. Amateur Division 2017-09-09 2 Patro Eisden Maasmechelen
1 - 1
1 - 5
Lommel 1 W +0.5 Powyżej
0-7 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Towarzyskie 2017-08-05 FC Eindhoven
0 - 0
3 - 0
Lommel P -0.5 Poniżej 9.0 Powyżej
9-3 (12) 8-2 (10) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2017-08-01 Lommel
1 - 2
3 - 3
FC Oss 2 R 0.0, +0.5 Powyżej
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Europa - Towarzyskie 2017-07-29 1 KVV Thes Sport
0 - 0
0 - 2
Lommel W +0.5,+1.0 Poniżej
4-3 (7) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2017-07-21 Wezel Sport
1 - 0
1 - 5
Lommel W +7.0
2-7 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgia - First Division B - Play-offy 2017-04-28 1 OH Leuven
0 - 0
1 - 0
Lommel 2 P 0.0, -0.5 Poniżej
9-8 (17) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgia - First Division B - Play-offy 2017-04-21 3 Lommel
0 - 0
0 - 1
Cercle Brugge 1 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia - First Division B - Play-offy 2017-04-17 2 Lommel
2 - 0
2 - 1
Tubize 3 W 0.0 Powyżej 9.5 Poniżej
6-1 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia - First Division B - Play-offy 2017-04-08 3 Tubize
0 - 0
0 - 0
Lommel 1 R 0.0, -0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
11-5 (16) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgia - First Division B - Play-offy 2017-04-01 2 Lommel
1 - 1
2 - 1
OH Leuven 2 W 0.0 Powyżej 10.0 Powyżej
4-8 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgia - First Division B - Play-offy 2017-03-26 2 Cercle Brugge
0 - 2
0 - 5
Lommel 3 W -0.5, -1.0 Powyżej 11.0 Poniżej
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Towarzyskie 2017-03-16 Sint-Truidense
3 - 1
6 - 1
Lommel P -1.0 Powyżej 8.5 Poniżej
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Belgia - First Division B 2017-02-26 Antwerp
0 - 0
1 - 0
Lommel 3 1 P -1.0, -1.5 Poniżej 9.0 Powyżej
14-0 (14) 8-0 (8) 4 (4-0) 1 (1-0)
Belgia - First Division B 2017-02-17 3 Lommel
0 - 1
1 - 1
Lierse 1 R +0.5, +1.0 Poniżej 9.0 Poniżej
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia - First Division B 2017-02-11 2 OH Leuven
2 - 1
2 - 1
Lommel 1 P -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia - First Division B 2017-02-03 2 Lommel
0 - 0
0 - 1
Cercle Brugge 3 P 0.0, +0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
3-12 (15) 0-10 (10) 4 (0-4) 3 (2-1)
Belgia - First Division B 2017-01-28 Lommel
0 - 0
0 - 0
Union Saint Gilloise R 0.0 Poniżej 9.5 Poniżej
1-2 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgia - First Division B 2017-01-20 2 Tubize
1 - 0
2 - 0
Lommel 1 P -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
5-1 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 3.3 3.6 1.9
Połowa 3.5 2.37 2.5
Handicap azjatycki
Cały (+0.5) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (+0.25) [email protected] Goś[email protected]
Gole łącznie
Cały (2.75) Powyż[email protected] Poniżej@2
Połowa (1.25) Powyż[email protected] Poniż[email protected]


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 3 , Rożny: 2 - 5

Rożny: , Handicap: +0.5 , Gole: 2.5, 3.0

5
Strzał celny
5
9
Strzał niecelny
7
59
Atak
63
30
Groźny atak
33
50
Posiadanie piłki %
50

Wynik: 0 - 3 , Rożny: 2 - 3 Połowa

Rożny: , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0, 1.5

2
Strzał celny
4
3
Strzał niecelny
3
27
Atak
33
11
Groźny atak
19
46
Posiadanie piłki %
54
  • 3' - 1st Corner - Lommel
  • 4' - 1st Yellow Card - Deinze
  • 5' - 1st Goal - Lommel
  • 9' - 2nd Corner - Lommel
  • 14' - 3rd Corner - Deinze
  • 16' - 4th Corner - Lommel
  • Race to 3 Corners - Lommel
  • 35' - 5th Corner - Deinze
  • 40' - 2nd Goal - Lommel
  • 45+2' - 3rd Goal - Lommel
  • 0-3 score at the end of First Half
  • 53' - 4th Goal - Deinze
  • 68' - 6th Corner - Lommel
  • 80' - 7th Corner - Lommel
  • Race to 5 Corners - Lommel
  • 1-3 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe