niedz., May 13, 2018 · 11:30
4 - 2
Cały mecz · HT 2-0
Telstar
0 4
NajstarszeOstatnie
WWWWRP
1.36
5.25
7.00
OstatnieNajstarsze
WPPWWR

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 3.75
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
+1.5
Telstar
De Graafschap
PRWWWWWWRPOstatnieStabilnie+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Telstar
RRRPRWWPPWOstatnieStabilnie+0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/10
Ostatnie
De Graafschap
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Telstar
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
De Graafschap
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Telstar
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

De Graafschap Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Holandia - Eerste Divisie - Play-offy 2018-05-10 1 4 Telstar
1 - 0
3 - 2
De Graafschap 1 1 P 0.0, +0.5 Powyżej 10.0
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-20 2 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
Telstar 2 W -1.0 Poniżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-22 2 Telstar
1 - 1
3 - 2
De Graafschap 3 P 0.0, +0.5 Powyżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2017-02-17 3 De Graafschap
0 - 1
2 - 1
Telstar 4 W -1.0 Push 9.0
Holandia - Eerste Divisie 2016-09-09 1 Telstar
0 - 1
2 - 1
De Graafschap 1 P +0.5 Push 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2015-01-27 Telstar
0 - 1
0 - 2
De Graafschap 1 W 0.0 Poniżej
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2014-09-13 De Graafschap
1 - 2
3 - 2
Telstar 3 1 W -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
5-1 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
De Graafschap Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Holandia - Eerste Divisie - Play-offy 2018-05-10 1 4 Telstar
1 - 0
3 - 2
De Graafschap 1 1 P 0.0, +0.5 Powyżej 10.0
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-28 2 AZ - Rezerwa
1 - 2
2 - 2
De Graafschap R +0.5, +1.0 Powyżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-20 2 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
Telstar 2 W -1.0 Poniżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-13 FC Oss
1 - 0
1 - 4
De Graafschap 2 W +0.5, +1.0 Powyżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-09 De Graafschap
2 - 1
4 - 2
Almere City FC W -1.0, -1.5 Powyżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-06 2 FC Eindhoven
2 - 3
2 - 4
De Graafschap 1 1 W +0.5, +1.0 Powyżej 10.0 Powyżej
10-5 (15) 7-4 (11) 3 (1-2) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-02 De Graafschap
2 - 1
2 - 1
FC Den Bosch 3 W -1.0, -1.5 Poniżej 9.5 Powyżej
8-3 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-30 1 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
RKC 3 W -1.5, -2.0 Poniżej 9.5 Poniżej
8-1 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-23 NEC
1 - 1
1 - 1
De Graafschap R -1.0, -1.5 Poniżej 10.0 Poniżej
4-1 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-16 2 4 De Graafschap
1 - 1
2 - 4
Ajax - Rezerwa 2 P -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
4-2 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-12 3 Fortuna Sittard
0 - 1
1 - 1
De Graafschap 2 1 R 0.0 Poniżej 9.5 Powyżej
8-5 (13) 4-1 (5) 3 (2-1) 5 (3-2)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-09 1 De Graafschap
0 - 0
0 - 1
FC Dordrecht 3 P -1.5, -2.0 Poniżej 10.5 Powyżej
9-6 (15) 5-4 (9) 4 (3-1) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-04 2 Go Ahead Eagles
0 - 1
0 - 4
De Graafschap 2 W +0.5, +1.0 Powyżej 10.0 Push
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-23 De Graafschap
1 - 0
1 - 0
Helmond Sport 2 W -1.0, -1.5 Poniżej 9.5 Powyżej
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-16 1 FC Emmen
2 - 2
5 - 2
De Graafschap 2 P -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
2-4 (6) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-09 De Graafschap
1 - 0
2 - 1
FC Volendam W -1.0 Poniżej 10.5 Poniżej
2-1 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-02 1 De Graafschap
3 - 0
7 - 0
FC Utrecht - Rezerwa 2 W -2.0 Powyżej 10.0 Powyżej
9-8 (17) 1-8 (9) 3 (0-3) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-01-26 6 Maastricht
1 - 3
1 - 3
De Graafschap 2 W 0.0 Powyżej 10.0 Poniżej
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-01-19 1 De Graafschap
2 - 1
2 - 3
PSV - Rezerwa 1 P -0.5, -1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-01-12 1 Cambuur Leeuwarden
2 - 1
3 - 2
De Graafschap 2 1 P 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
10-4 (14) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Europa - Towarzyskie 2018-01-06 VVV
3 - 0
4 - 0
De Graafschap 2 P -0.5, -1.0 Powyżej
6-1 (7) 6-0 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-22 2 Telstar
1 - 1
3 - 2
De Graafschap 3 P 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-15 1 De Graafschap
0 - 0
1 - 1
FC Oss 5 R -1.5, -2.0 Poniżej 10.0 Powyżej
8-4 (12) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-08 Almere City FC
1 - 1
2 - 1
De Graafschap 2 P +0.5 Push 10.0 Push
3-7 (10) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-01 2 De Graafschap
1 - 0
1 - 0
AZ - Rezerwa 2 W -1.5 Poniżej 10.0 Poniżej
1-5 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-27 3 FC Den Bosch
0 - 0
1 - 1
De Graafschap 4 R +0.5, +1.0 Poniżej 10.0 Poniżej
1-6 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-24 De Graafschap
1 - 0
4 - 0
FC Eindhoven 2 1 W -1.0, -1.5 Powyżej 11.0 Powyżej
9-5 (14) 5-4 (9) 4 (3-1) 1 (0-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-17 2 De Graafschap
0 - 1
1 - 3
NEC 1 P 0.0, -0.5 Powyżej 11.0 Powyżej
11-6 (17) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-03 1 3 Ajax - Rezerwa
0 - 1
0 - 5
De Graafschap 2 W -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
0-5 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-10-27 3 De Graafschap
1 - 0
2 - 0
Fortuna Sittard 3 W -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
6-6 (12) 5-3 (8) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Telstar Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Holandia - Eerste Divisie - Play-offy 2018-05-10 1 4 Telstar
1 - 0
3 - 2
De Graafschap 1 1 W 0.0, +0.5 Powyżej 10.0
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-28 1 Telstar
0 - 1
0 - 1
Cambuur Leeuwarden 4 P 0.0, +0.5 Poniżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-20 2 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
Telstar 2 P -1.0 Poniżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-13 1 Telstar
1 - 0
1 - 0
FC Utrecht - Rezerwa 1 W -1.0, -1.5 Poniżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-09 1 1 FC Emmen
1 - 3
2 - 3
Telstar 2 W -0.5, -1.0 Powyżej 9.5
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-06 2 Telstar
0 - 0
0 - 0
PSV - Rezerwa R 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
7-6 (13) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Holandia - Eerste Divisie 2018-04-02 4 NEC
2 - 0
3 - 0
Telstar 2 1 P -1.5, -2.0 Poniżej 10.0 Powyżej
11-1 (12) 7-0 (7) 4 (4-0) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-30 3 FC Oss
0 - 0
0 - 0
Telstar 3 R 0.0 Poniżej 9.5 Poniżej
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-24 1 Telstar
0 - 0
0 - 0
RKC 3 R -1.0 Poniżej 9.5 Powyżej
7-8 (15) 4-4 (8) 1 (1-0) 2 (0-2)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-16 2 Go Ahead Eagles
1 - 0
1 - 1
Telstar 2 R 0.0 Poniżej 9.5 Powyżej
13-6 (19) 5-3 (8) 2 (1-1) 6 (5-1)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-12 Almere City FC
0 - 1
2 - 3
Telstar 1 W -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-09 Telstar
1 - 0
2 - 3
Helmond Sport 1 1 P -1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-03-02 1 FC Dordrecht
1 - 1
2 - 3
Telstar 1 W 0.0 Powyżej 9.5 Powyżej
9-9 (18) 3-4 (7) 3 (1-2) 2 (0-2)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-23 Telstar
5 - 0
5 - 2
FC Volendam W 0.0 Powyżej 10.0 Powyżej
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-16 1 Fortuna Sittard
0 - 1
1 - 1
Telstar 1 R -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-09 1 Telstar
1 - 0
3 - 3
Ajax - Rezerwa 1 R +0.5, +1.0 Powyżej 9.5 Powyżej
5-9 (14) 3-6 (9) 2 (0-2) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-02-02 4 FC Den Bosch
2 - 1
3 - 2
Telstar 3 1 P 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-01-26 2 Telstar
0 - 1
2 - 1
AZ - Rezerwa 5 W -0.5, -1.0 Poniżej 9.5 Poniżej
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Holandia - Eerste Divisie 2018-01-19 1 Telstar
3 - 1
4 - 1
FC Eindhoven 2 W -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
5-4 (9) 3-1 (4) 3 (2-1) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2018-01-12 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
Telstar 2 R 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
6-6 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europa - Towarzyskie 2018-01-06 1 Telstar
0 - 0
1 - 0
Sparta Rotterdam W 0.0, +0.5 Poniżej 9.0 Powyżej
4-7 (11) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-22 2 Telstar
1 - 1
3 - 2
De Graafschap 3 W 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-15 1 FC Utrecht - Rezerwa
0 - 0
0 - 1
Telstar 2 W 0.0, +0.5 Poniżej 9.0 Poniżej
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-08 1 Telstar
0 - 0
0 - 0
FC Emmen 2 R 0.0 Poniżej 9.5 Poniżej
6-3 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-12-01 4 Cambuur Leeuwarden
0 - 0
2 - 1
Telstar 2 P -0.5, -1.0 Powyżej 9.5 Powyżej
8-4 (12) 3-4 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-27 2 Telstar
0 - 0
3 - 2
NEC 2 W +0.5, +1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
0-3 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-24 2 PSV - Rezerwa
4 - 0
6 - 0
Telstar 2 1 P -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
5-6 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-17 RKC
2 - 0
4 - 1
Telstar 1 P 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
6-1 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-11-03 Telstar
2 - 0
3 - 1
Go Ahead Eagles 1 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.5 Powyżej
6-7 (13) 4-4 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Holandia - Eerste Divisie 2017-10-29 2 Telstar
2 - 0
4 - 0
Almere City FC W 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
6-6 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 1.36 5.25 7
Połowa 1.8 2.87 5.5
Handicap azjatycki
Cały (-1.5) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (-0.5) [email protected] Goście@2
Rożne łącznie
Cały (10.0) Powyżej@2 Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (3.75) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (1.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 4 - 2 , Rożny: 7 - 0

Rożny: 10.0 , Handicap: -1.5 , Gole: 3.5, 4.0

11
Strzał celny
3
10
Strzał niecelny
0
111
Atak
91
80
Groźny atak
33
59
Posiadanie piłki %
41

Wynik: 2 - 0 , Rożny: 3 - 0 Połowa

Rożny: 4.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 1.5

6
Strzał celny
0
6
Strzał niecelny
0
61
Atak
43
40
Groźny atak
12
62
Posiadanie piłki %
38
  • 4' - 1st Corner - De Graafschap
  • 4' - 1st Goal - De Graafschap
  • 14' - 1st Yellow Card - De Graafschap
  • 17' - 2nd Yellow Card - Telstar
  • 24' - 2nd Corner - De Graafschap
  • 25' - 2nd Goal - De Graafschap
  • Race to 3 Corners - De Graafschap
  • 36' - 3rd Corner - De Graafschap
  • 43' - 3rd Yellow Card - Telstar
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 54' - 4th Yellow Card - De Graafschap
  • 57' - 5th Yellow Card - De Graafschap
  • 57' - 3rd Goal - Telstar
  • 61' - 4th Corner - De Graafschap
  • Race to 5 Corners - De Graafschap
  • 62' - 5th Corner - De Graafschap
  • 64' - 6th Yellow Card - Telstar
  • 66' - 4th Goal - De Graafschap
  • 75' - 5th Goal - Telstar
  • 80' - 6th Goal - De Graafschap
  • 81' - 6th Corner - De Graafschap
  • 84' - 7th Yellow Card - Telstar
  • Race to 7 Corners - De Graafschap
  • 87' - 7th Corner - De Graafschap
  • 4-2 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe