śr., Nov 29, 2017 · 15:00
NajstarszeOstatnie
RWRRWW
6.50
4.00
1.44
OstatnieNajstarsze
PPWPWR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.75
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
+0.75
Csakvari TK
Csakvari TK vs Paksi Se Profil drużyn
Csakvari TK
WRRWWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/5
Powyżej 2.5 goliPowyżej3/5
Handicap azjatyckiPokrywa7/10
Szybki startWychodzi na prowadzeniePowyżej 2.5 kartki w 5 z ostatnich 5Gol w 1. połowie w 4 z ostatnich 5
Paksi Se
WWWRRWPWPPOstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Ostatnie
| Csakvari TK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Paksi Se | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Csakvari TK | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Paksi Se | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.88,
Odch. std.: 1.73, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 48%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Csakvari TK vs Paksi Se Rozkład czasowy goli/rożnych
Csakvari TK vs Paksi Se Bezpośrednie pojedynki
Csakvari TK vs Paksi Se Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Csakvari TK Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Węgry - NB II | 2017-11-26 | 2 Szeged 2011 |
0 - 1
0 - 1
|
Csakvari TK 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Węgry - NB II | 2017-11-19 | 1 3 Csakvari TK |
1 - 0
2 - 1
|
KBSC 3 | W | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Węgry - NB II | 2017-11-12 | 1 Soroksar |
0 - 0
0 - 0
|
Csakvari TK 4 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Węgry - NB II | 2017-11-05 | 2 Csakvari TK |
2 - 1
2 - 2
|
Dorogi FC 2 | R | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Puchar Węgier | 2017-10-25 | 3 Szekszardi |
0 - 1
0 - 3
|
Csakvari TK 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-08 | 1 Csakvari TK |
0 - 0
0 - 0
|
HNK Cibalia 3 | R | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Węgry - NB II | 2016-09-18 | 1 Csakvari TK |
0 - 0
0 - 0
|
Varda SE 2 | R | +0.5 | Poniżej |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Węgry - NB II | 2016-08-28 | 1 Soroksar |
3 - 0
5 - 0
|
Csakvari TK 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Węgry - NB II | 2016-08-24 | 2 Csakvari TK |
1 - 1
2 - 1
|
Budaorsi SC 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Węgry - NB II | 2016-08-21 | 2 Balmazujvarosi FC |
0 - 0
2 - 0
|
Csakvari TK 3 | P | -0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Węgry - NB II | 2016-08-07 | 2 Csakvari TK |
1 - 1
1 - 1
|
Dorogi FC 4 | R | -0.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Węgry - NB II | 2016-07-31 | 3 Nyiregyhaza Spartacus |
0 - 0
0 - 0
|
Csakvari TK 3 | R | 0.0, -0.5 |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | |||
| Europa - Towarzyskie | 2016-07-20 | Penzugyor SE |
2 - 2
3 - 4
|
Csakvari TK | W |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Węgry - NB II | 2016-03-19 | 2 Csakvari TK |
3 - 1
4 - 1
|
Budaorsi SC 7 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Węgry - NB II | 2015-11-07 | 3 BFC Siofok |
1 - 0
3 - 1
|
Csakvari TK 4 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-10 (16) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Puchar Węgier | 2015-10-14 | 2 Dorogi FC |
0 - 1
1 - 3
|
Csakvari TK 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Węgry - NB II | 2015-04-03 | 1 Csakvari TK |
1 - 1
2 - 3
|
Cegledi VSE 3 | P | -0.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Węgry - NB II | 2015-03-28 | 2 Soroksar |
1 - 0
1 - 4
|
Csakvari TK 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Paksi Se Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Węgry - NB I | 2017-11-25 | 3 Videoton FC |
1 - 0
2 - 0
|
Paksi Se 2 | P | -1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Węgry - NB I | 2017-11-18 | 1 Paksi Se |
0 - 1
0 - 2
|
Ferencvarosi TC | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Węgry - NB I | 2017-11-04 | Szombathelyi Haladas |
0 - 0
1 - 2
|
Paksi Se 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Węgry - NB I | 2017-10-28 | 2 Debreceni VSC |
1 - 1
3 - 2
|
Paksi Se 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Puchar Węgier | 2017-10-25 | Balatonfuredi FC |
0 - 1
0 - 7
|
Paksi Se 1 | W | +3.5, +4.0 | Powyżej |
|
||||||
| Węgry - NB I | 2017-10-21 | 2 Paksi Se |
1 - 1
1 - 1
|
Mezokovesd Zsory 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Węgry - NB I | 2017-10-14 | 3 Ujpest |
0 - 0
0 - 0
|
Paksi Se | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Węgry - NB I | 2017-09-30 | 1 Puskas Academy |
0 - 0
1 - 2
|
Paksi Se 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Węgry - NB I | 2017-09-23 | 2 Paksi Se |
1 - 0
1 - 0
|
Balmazujvaros FC 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Węgry - NB I | 2017-09-16 | Diosgyori VTK |
1 - 2
2 - 4
|
Paksi Se 3 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Węgry - NB I | 2017-09-10 | 1 5 Paksi Se |
0 - 1
2 - 2
|
Budapest Honved 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Węgry - NB I | 2017-09-06 | 2 Paksi Se |
0 - 2
1 - 4
|
Videoton FC 4 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
13-4 (17) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Węgry - NB III | 2017-08-27 | 1 Szeol SC |
0 - 0
1 - 0
|
Paksi Se 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Węgry - NB I | 2017-08-26 | 3 Vasas SC |
2 - 1
3 - 1
|
Paksi Se 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Węgry - NB I | 2017-08-12 | 1 Ferencvarosi TC |
1 - 0
1 - 1
|
Paksi Se 2 | R | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Węgry - NB I | 2017-08-05 | 2 Paksi Se |
0 - 0
2 - 0
|
Szombathelyi Haladas 3 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Węgry - NB I | 2017-07-29 | 2 Paksi Se |
0 - 1
1 - 1
|
Debrecen 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Węgry - NB I | 2017-07-22 | 2 Mezokovesd Zsory |
0 - 0
3 - 2
|
Paksi Se 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Węgry - NB I | 2017-07-15 | 3 Paksi Se |
1 - 1
2 - 2
|
Ujpest 1 | R | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-08 | Videoton FC |
0 - 1
1 - 2
|
Paksi Se | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2017-07-05 | 1 Paksi Se |
3 - 2
3 - 4
|
HNK Cibalia | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Mecz towarzyski - 60 min. Gry | 2017-07-01 | Szombathelyi Haladas |
0 - 1
0 - 2
|
Paksi Se | W | 0.0 | Push |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2017-06-28 | Paksi Se |
0 - 0
0 - 1
|
Budapest Honved | P | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Węgry - NB I | 2017-05-27 | 3 Paksi Se |
0 - 0
1 - 1
|
MTK Budapest 2 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Węgry - NB I | 2017-05-20 | 4 Mezokovesd Zsory |
1 - 0
3 - 2
|
Paksi Se 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Węgry - NB I | 2017-05-13 | 2 Paksi Se |
3 - 0
3 - 0
|
Gyirmot SE 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Węgry - NB I | 2017-05-06 | 2 Vasas SC |
0 - 1
0 - 3
|
Paksi Se 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Węgry - NB I | 2017-04-29 | 3 Szombathelyi Haladas |
1 - 0
2 - 0
|
Paksi Se 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Węgry - NB I | 2017-04-22 | 2 Paksi Se |
0 - 1
0 - 1
|
Diosgyori VTK 1 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Węgry - NB I | 2017-04-15 | Budapest Honved |
2 - 0
2 - 0
|
Paksi Se 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 6.5 | 4 | 1.44 |
| Połowa | 6 | 2.37 | 1.9 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 1 , Rożny: 1 - 5
Rożny: 9.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 0 - 5 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: +0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Paksi Se -
12' - 2nd Corner - Paksi Se - Race to 3 Corners - Paksi Se
-
18' - 3rd Corner - Paksi Se -
24' - 4th Corner - Paksi Se -
27' - 1st Goal - Paksi Se - Race to 5 Corners - Paksi Se
-
32' - 5th Corner - Paksi Se -
0-1 score at the end of First Half -
63' - 6th Corner - Csakvari TK -
65' - 1st Yellow Card - Csakvari TK -
0-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

