niedz., Mar 1, 2020 · 18:30
NajstarszeOstatnie
WPRPRW
2.70
3.20
2.50
OstatnieNajstarsze
WPRPWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.0
Gole łącznie
Poniżej 10.5
Rożne łącznie
0.0
CRAC
CRAC vs Aparecidense Profil drużyn
CRAC
PPWRWPRPRWOstatnieW dół-0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 14
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej2/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Aparecidense
PWPPPWPRPWOstatnieStabilnie+0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Słabnie pod koniecTraci prowadzeniaGol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10Powyżej 2.5 kartki w 8 z ostatnich 10
Ostatnie
| CRAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Aparecidense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| CRAC | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Aparecidense | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0
Rozkład rożnychLinia 10.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 36,
Śr.: 2.58,
Odch. std.: 1.72, Mediana: 2,
Dominanta: 1,
Powyżej: 57%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
CRAC vs Aparecidense Rozkład czasowy goli/rożnych
CRAC vs Aparecidense Bezpośrednie pojedynki
CRAC vs Aparecidense Zobacz pełne H2H →| CRAC Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-12 | 1 Aparecidense |
0 - 0
0 - 0
|
CRAC 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2016-02-20 | 4 Aparecidense |
1 - 0
2 - 0
|
CRAC 3 | P | -0.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2016-02-06 | 4 CRAC |
1 - 0
1 - 1
|
Aparecidense 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2015-03-12 | CRAC |
0 - 0
0 - 0
|
Aparecidense | R | 0.0, -0.5 |
|
|||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| CRAC Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-26 | 1 CRAC |
0 - 0
2 - 1
|
Ipora EC 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-20 | 3 Atletico GO |
0 - 0
0 - 0
|
CRAC 1 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-17 | 1 Vila Nova |
1 - 0
1 - 0
|
CRAC 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-12 | 1 Aparecidense |
0 - 0
0 - 0
|
CRAC 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-01-29 | Ipora EC |
0 - 0
1 - 0
|
CRAC 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-01-26 | 2 Anapolina |
0 - 1
0 - 1
|
CRAC 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-01-22 | 3 CRAC |
0 - 0
0 - 0
|
Goianesia 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Towarzyskie mecze klubowe | 2020-01-15 | 3 CRAC |
1 - 0
3 - 0
|
Uberlandia 2 | W | -0.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Towarzyskie mecze klubowe | 2020-01-08 | 3 Uberlandia |
0 - 0
0 - 0
|
CRAC 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 2 (0-2) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-27 | 1 CRAC |
0 - 0
1 - 0
|
Vila Nova 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
12-6 (18) | 9-2 (11) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-23 | 1 Vila Nova |
1 - 0
2 - 0
|
CRAC 2 | P | -1.0 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-21 | 2 CRAC |
1 - 1
1 - 2
|
Atletico GO 2 | P | 0.0 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 1-7 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-17 | 4 Ipora EC |
0 - 0
0 - 1
|
CRAC 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-09 | 2 Goiania |
0 - 1
1 - 2
|
CRAC 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-02 | 2 CRAC |
0 - 1
2 - 2
|
Vila Nova 3 | R | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-02-24 | 2 Gremio Anapolis |
0 - 0
0 - 0
|
CRAC 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-02-17 | 4 CRAC |
1 - 0
1 - 0
|
EC Novo Horizonte 1 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 5 (2-3) | 2 (1-1) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-02-09 | 1 Atletico GO |
1 - 0
3 - 1
|
CRAC 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-02-03 | 1 CRAC |
0 - 0
2 - 0
|
Ipora EC 3 | W | 0.0 | Push |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-31 | 1 Vila Nova |
2 - 0
3 - 0
|
CRAC 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-27 | 1 CRAC |
0 - 1
0 - 1
|
Gremio Anapolis | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-23 | 5 CRAC |
0 - 0
1 - 0
|
Goiania 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
7-8 (15) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-20 | 2 Novo Horizonte |
0 - 0
0 - 1
|
CRAC 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Brazylia - Mecze | 2018-09-29 | Trindade |
0 - 0
0 - 1
|
CRAC | W | 0.0 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Brazylia - Mecze | 2018-09-16 | CRAC |
0 - 0
1 - 0
|
AE Jataiense 2 1 | W | 0.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Mecze | 2018-09-12 | 3 Novo Horizonte |
1 - 0
1 - 1
|
CRAC 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Brazylia - Mecze | 2018-08-26 | CRAC |
0 - 0
1 - 0
|
Goiania | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Brazylia - Mecze | 2018-08-12 | CRAC |
0 - 0
2 - 0
|
Associacao Esportiva Evangelica | W | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazylia - Mecze | 2018-08-08 | 2 CRAC |
1 - 0
3 - 0
|
Jaragua EC 3 | W | -0.5,-1.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Mecze | 2018-08-05 | 2 Goiania |
1 - 1
3 - 2
|
CRAC 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Aparecidense Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-23 | 3 Goiania |
1 - 3
1 - 3
|
Aparecidense | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-16 | 1 2 Aparecidense |
1 - 1
1 - 3
|
Anapolis FC 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-12 | 1 Aparecidense |
0 - 0
0 - 0
|
CRAC 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-02-08 | 3 Jaragua EC |
1 - 1
3 - 1
|
Aparecidense 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-01-29 | 4 Aparecidense |
0 - 0
1 - 0
|
Goiania 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-01-26 | 2 Aparecidense |
1 - 0
1 - 2
|
Gremio Anapolis 2 | P | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2020-01-23 | 1 Goias |
2 - 2
3 - 2
|
Aparecidense 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Towarzyskie mecze klubowe | 2020-01-12 | 3 Aparecidense |
0 - 1
0 - 1
|
SE Gama 5 | P | -0.5 | Poniżej |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Towarzyskie mecze klubowe | 2020-01-07 | 3 Aparecidense |
0 - 1
1 - 2
|
Real FC 4 | P | -0.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | ||
| Brazylia - Serie D | 2019-06-09 | 2 Aparecidense |
0 - 1
0 - 2
|
Itabaiana 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-5 (17) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brazylia - Serie D | 2019-06-01 | 2 Interporto |
0 - 2
0 - 2
|
Aparecidense 1 | W | +1.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Brazylia - Serie D | 2019-05-25 | 1 Juazeirense |
1 - 0
1 - 0
|
Aparecidense 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Brazylia - Serie D | 2019-05-18 | 2 Aparecidense |
0 - 0
2 - 1
|
Juazeirense 4 1 | W | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Brazylia - Serie D | 2019-05-07 | 1 Itabaiana |
0 - 0
1 - 0
|
Aparecidense 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Copa do Brasil | 2019-04-03 | 1 Aparecidense |
0 - 0
2 - 0
|
Ponte Preta 5 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-28 | 1 Goias |
1 - 0
1 - 2
|
Aparecidense 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-8 (20) | 4-7 (11) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-21 | 2 Aparecidense |
1 - 0
1 - 0
|
Novo Horizonte 3 1 | W | -2.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-16 | 6 Gremio Anapolis |
1 - 1
4 - 2
|
Aparecidense 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-10 | 5 Ipora EC |
1 - 0
1 - 0
|
Aparecidense 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-03-02 | 1 2 Aparecidense |
1 - 0
1 - 0
|
Goiania 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
8-10 (18) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-02-22 | 1 4 Atletico GO |
0 - 0
2 - 1
|
Aparecidense 4 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
13-4 (17) | 10-0 (10) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-02-16 | 1 3 Aparecidense |
0 - 0
1 - 2
|
Vila Nova 9 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Copa do Brasil | 2019-02-12 | 7 Aparecidense |
1 - 0
1 - 0
|
Ponte Preta 4 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-8 (16) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-02-02 | 1 Aparecidense |
0 - 0
1 - 0
|
Gremio Anapolis 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-30 | 1 Goiania |
1 - 1
1 - 1
|
Aparecidense 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-9 (17) | 5-6 (11) | 5 (2-3) | 3 (3-0) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-26 | 3 Aparecidense |
0 - 0
1 - 2
|
Atletico GO 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-23 | 2 2 Aparecidense |
0 - 0
1 - 1
|
Ipora EC 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazylia - Campeonato Goiano | 2019-01-19 | 4 Vila Nova |
1 - 0
1 - 0
|
Aparecidense 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Towarzyskie mecze klubowe | 2018-12-29 | Aparecidense |
0 - 0
0 - 1
|
Real FC 2 | P | -1.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Towarzyskie mecze klubowe | 2018-12-22 | Goias U20 |
1 - 2
1 - 2
|
Aparecidense | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.7 | 3.2 | 2.5 |
| Połowa | 3.5 | 1.952 | 3.25 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (0.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 3 , Rożny: 7 - 2
Rożny: 10.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 2 - 1 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0 , Gole: 0.5, 1.0
-
13' - 1st Yellow Card - CRAC -
14' - 1st Goal - Aparecidense -
15' - 1st Corner - CRAC -
24' - 2nd Corner - CRAC -
26' - 3rd Corner - Aparecidense -
26' - 2nd Yellow Card - CRAC -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - CRAC - Race to 3 Corners - CRAC
-
49' - 2nd Goal - Aparecidense -
60' - 3rd Yellow Card - Aparecidense -
61' - 5th Corner - Aparecidense -
62' - 4th Yellow Card - CRAC -
82' - 6th Corner - CRAC -
83' - 5th Yellow Card - CRAC -
84' - 3rd Goal - Aparecidense - Race to 5 Corners - CRAC
-
90' - 7th Corner - CRAC -
90+1' - 6th Yellow Card - CRAC -
90+3' - 8th Corner - CRAC -
90+4' - 9th Corner - CRAC - Race to 7 Corners - CRAC
-
0-3 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
