sob., Aug 29, 2015 · 19:00
NajstarszeOstatnie
RRRPWP
1.53
3.75
5.00
OstatnieNajstarsze
WWRWRW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.5
Gole łącznie
Powyżej 9.0
Rożne łącznie
-1.0
Compostela
Compostela vs Pena Sport Profil drużyn
Compostela
WRWWRRRPWPOstatnieW dół-0.8 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 17
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 4/9
Pena Sport
RWWWWWWRWWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiPokrywaPokryte 7/8
Wychodzi na prowadzenie · wygrywa 8 z 8 meczów, w których strzela pierwszaWygrane 8 z ostatnich 10Powyżej 2.5 kartki w 8 z ostatnich 10
Compostela vs Pena Sport Fakty o meczu
Compostela
4W-4R-2P w ostatnich 10 meczach, z 13 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 1.3 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 44%, gole Over 40%, rożne Over 70%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 40%4
Przegrana 20%2
Gole łącznie 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Rożne łącznie 9.0
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 44%4
Anulowane 22%2
Przegrana 33%3
Pena Sport
8W-2R-0P w ostatnich 10 meczach, z 22 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 2.2 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 80%, AH wygrane 87%, gole Over 60%, rożne Over 30%.
Wynik końcowy
Wygrana 80%8
Remis 20%2
Przegrana 0%0
Gole łącznie 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 9.0
Powyżej 30%3
Anulowane 20%2
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 87%7
Anulowane 0%0
Przegrana 12%1
Ostatnie
| Compostela | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Pena Sport | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Compostela | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Pena Sport | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnychLinia 9.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 13,
Śr.: 3.15,
Odch. std.: 1.70, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 69%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Compostela vs Pena Sport Rozkład czasowy goli/rożnych
Compostela vs Pena Sport Bezpośrednie pojedynki
Compostela vs Pena Sport Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Compostela Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-08-23 | 3 UD Logrones |
1 - 0
3 - 0
|
Compostela 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-05-17 | 2 Compostela |
1 - 0
3 - 1
|
Real Aviles CF 3 | W |
|
||||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-05-10 | 6 Real Sporting B |
1 - 0
3 - 0
|
Compostela 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-05-03 | 3 Compostela |
1 - 0
1 - 1
|
Real Oviedo 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-04-26 | 3 Somozas |
0 - 0
0 - 0
|
Compostela 3 | R | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-04-19 | 2 Compostela |
1 - 1
1 - 1
|
Coruxo 4 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-04-11 | 1 Compostela |
1 - 0
4 - 2
|
Tropezon 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-04-04 | 2 Zamora CF |
0 - 0
0 - 1
|
Compostela 5 | W | 0.0 | Poniżej |
|
7-6 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-03-21 | 3 Murcia |
1 - 1
1 - 1
|
Compostela 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
9-4 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-03-15 | 2 Compostela |
1 - 0
2 - 0
|
UP Langreo 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-03-07 | 2 Lealtad |
1 - 1
3 - 2
|
Compostela 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-02-28 | 1 Compostela |
1 - 0
2 - 0
|
Marino de Luanco 3 | W | -1.0 | Poniżej |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-02-22 | 3 Celta de Vigo B |
0 - 1
0 - 1
|
Compostela 7 | W | 0.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-02-15 | 1 5 Compostela |
0 - 1
0 - 3
|
Racing Ferrol 2 | P |
|
10-5 (15) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-02-08 | 1 3 UD Logrones |
1 - 2
3 - 3
|
Compostela 2 1 | R | -0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-02-01 | 2 Compostela |
1 - 0
2 - 1
|
Valladolid B 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
12-5 (17) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-01-18 | 3 Compostela |
0 - 2
0 - 2
|
Cultural Leonesa 5 | P | -0.5 | Poniżej |
|
9-10 (19) | 6-8 (14) | 4 (0-4) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2014-12-20 | Compostela |
0 - 0
1 - 0
|
Real Sporting B 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2014-12-13 | 2 Real Oviedo |
1 - 0
1 - 0
|
Compostela 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2014-12-07 | 1 1 Compostela |
0 - 0
1 - 0
|
Somozas 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2014-11-30 | 5 Coruxo |
0 - 0
0 - 0
|
Compostela 3 | R | -0.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2014-11-16 | Compostela |
2 - 0
4 - 1
|
Zamora CF | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Pena Sport Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Copa del Rey | 2015-08-27 | 3 Merida |
0 - 1
0 - 3
|
Pena Sport 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 1 | 2015-08-23 | 1 Pena Sport |
0 - 0
2 - 1
|
Lealtad 4 | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-08-11 | Pena Sport |
1 - 0
1 - 1
|
Ebro | R | 0.0,-0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-08-07 | Izarra |
0 - 2
0 - 3
|
Pena Sport | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Play-offy | 2015-05-23 | 4 Pena Sport |
0 - 0
0 - 0
|
Formentera 4 | R |
|
||||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2015-05-02 | 3 Pena Sport |
0 - 0
3 - 0
|
CA Valtierrano 2 | W |
|
10-5 (15) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2015-04-02 | 1 Pena Sport |
1 - 0
4 - 3
|
Izarra 4 | W | -0.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2015-03-19 | 1 2 Idoya |
0 - 2
1 - 3
|
Pena Sport 6 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2015-03-04 | 3 Pena Sport |
0 - 0
1 - 0
|
AD San Juan 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2015-02-22 | 1 3 Pena Sport |
1 - 0
2 - 0
|
Oberena 5 | W | -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2014-11-23 | Pena Sport |
1 - 0
4 - 1
|
Valle Egues | W | -1.0 | Powyżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2014-11-16 | Izarra |
2 - 2
2 - 2
|
Pena Sport | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 15 | 2014-10-31 | 3 Huarte |
0 - 1
1 - 3
|
Pena Sport 3 | W | 0.0 | Powyżej |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.53 | 3.75 | 5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-1.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.0) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 0 , Rożny: 11 - 4
Rożny: 9.0 , Handicap: -1.0 , Gole: 2.5
-
2' - 1st Corner - Compostela -
22' - 2nd Corner - Compostela -
23' - 1st Yellow Card - Compostela -
27' - 2nd Yellow Card - Compostela -
29' - 3rd Yellow Card - Pena Sport - Race to 3 Corners - Compostela
-
33' - 3rd Corner - Compostela -
34' - 4th Corner - Compostela -
43' - 4th Yellow Card - Compostela -
44' - 5th Corner - Pena Sport -
0-0 score at the end of First Half -
62' - 5th Yellow Card - Pena Sport -
63' - 1st Goal - Compostela -
68' - 6th Corner - Pena Sport - Race to 5 Corners - Compostela
-
69' - 8th Corner - Compostela -
69' - 9th Corner - Pena Sport -
69' - 7th Corner - Pena Sport -
73' - 10th Corner - Compostela - Race to 7 Corners - Compostela
-
75' - 11th Corner - Compostela -
75' - 12th Corner - Compostela -
81' - 6th Yellow Card - Compostela - Race to 9 Corners - Compostela
-
84' - 13th Corner - Compostela -
85' - 14th Corner - Compostela -
90+2' - 7th Yellow Card - Pena Sport -
90+5' - 8th Yellow Card - Pena Sport -
90+7' - 15th Corner - Compostela
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

