Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Poniżej 10.5
Rożne łącznie
+0.5
Linfield
Coleraine vs Linfield Profil drużyn
Coleraine
WRPPWWWWPPOstatnieStabilnie+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Linfield
RRWWWWRWPPOstatnieStabilnie-0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Wychodzi na prowadzenieCzyste konto w 4 z ostatnich 10
Ostatnie
| Coleraine | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Coleraine | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 10.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.38,
Odch. std.: 1.37, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 43%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Coleraine vs Linfield Rozkład czasowy goli/rożnych
Coleraine vs Linfield Bezpośrednie pojedynki
Coleraine vs Linfield Zobacz pełne H2H →| Coleraine Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-08 | 2 3 Linfield |
0 - 0
1 - 1
|
Coleraine 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-28 | Coleraine |
0 - 2
2 - 2
|
Linfield 1 | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-12-14 | Linfield |
1 - 0
3 - 0
|
Coleraine 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-09-28 | 2 Coleraine |
0 - 3
0 - 3
|
Linfield 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-04-16 | 2 Linfield |
0 - 1
2 - 2
|
Coleraine 3 | R | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2024-02-16 | 2 Coleraine |
0 - 0
3 - 0
|
Linfield 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-12-22 | 2 Linfield |
0 - 0
2 - 1
|
Coleraine 2 | P | -1.5 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-09-02 | 1 Coleraine |
0 - 1
1 - 3
|
Linfield 2 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-04-15 | Coleraine |
0 - 0
0 - 1
|
Linfield 2 | P | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2023-03-12 | 1 Linfield |
0 - 0
2 - 0
|
Coleraine | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-02-25 | 4 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Coleraine 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2023-01-02 | 5 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Coleraine 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-10-08 | 2 Coleraine |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-04-30 | Linfield |
2 - 0
2 - 0
|
Coleraine 1 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-29 | 1 Coleraine |
1 - 0
3 - 0
|
Linfield 4 | W | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Coleraine Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-26 | 1 Ballymena Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Coleraine 1 | P | +1.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-19 | 3 Glentoran |
0 - 0
2 - 1
|
Coleraine 2 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-12 | 1 Coleraine |
2 - 0
2 - 0
|
Bangor 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-06 | 4 Coleraine |
0 - 1
3 - 1
|
Carrick Rangers 2 | W | -1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2025-12-02 | 1 Moyola Park |
0 - 1
0 - 2
|
Coleraine 2 | W | +3.0, +3.5 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-29 | 2 Crusaders |
0 - 1
0 - 2
|
Coleraine 2 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-25 | 2 Coleraine |
0 - 2
1 - 2
|
Larne 3 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-22 | 2 Cliftonville |
1 - 0
1 - 0
|
Coleraine 2 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-08 | 2 3 Linfield |
0 - 0
1 - 1
|
Coleraine 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-01 | 2 Coleraine |
1 - 0
5 - 1
|
Glenavon 2 1 | W | -2.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
12-4 (16) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-28 | Coleraine |
0 - 2
2 - 2
|
Linfield 1 | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-25 | 1 3 Portadown |
0 - 0
0 - 2
|
Coleraine 3 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-11 | 4 Ballymena Utd |
0 - 2
1 - 3
|
Coleraine 5 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-04 | 1 2 Bangor |
2 - 0
2 - 1
|
Coleraine 1 | P | +1.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 2-7 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-27 | 4 Coleraine |
1 - 1
2 - 1
|
Carrick Rangers 1 | W | -1.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-19 | 1 Coleraine |
1 - 0
1 - 2
|
Glentoran 4 | P | -0.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-06 | 2 Crusaders |
0 - 3
0 - 4
|
Coleraine | W | +0.5 | Powyżej |
|
3-12 (15) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-08-19 | 3 Coleraine |
2 - 0
2 - 0
|
Dungannon Swifts 2 | W | -1.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-08-16 | 3 Cliftonville |
0 - 0
0 - 0
|
Coleraine 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-08-10 | 1 Coleraine |
0 - 0
1 - 0
|
Larne 4 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-26 | 2 Fleetwood Town |
2 - 0
2 - 1
|
Coleraine | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2025-07-15 | Coleraine |
3 - 0
4 - 0
|
Glenavon | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-11 | Coleraine |
5 - 0
6 - 2
|
Institute | W | -2.5, -3.0 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-05 | Coleraine |
0 - 0
3 - 0
|
HW Welders | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - Play-offy | 2025-05-11 | 1 2 Coleraine |
0 - 1
0 - 2
|
Cliftonville 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-04-19 | 5 Crusaders |
1 - 0
3 - 0
|
Coleraine 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-03-18 | 2 Coleraine |
0 - 0
2 - 2
|
Cliftonville 1 | R | -0.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-03-15 | 1 Larne |
0 - 0
1 - 1
|
Coleraine 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-02-14 | 1 Coleraine |
0 - 1
1 - 2
|
Glentoran 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-02-08 | 2 Carrick Rangers |
0 - 0
0 - 1
|
Coleraine 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Linfield Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-26 | 4 Linfield |
0 - 1
0 - 1
|
Glentoran 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-20 | 1 Glenavon |
0 - 0
2 - 1
|
Linfield | P | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-13 | 1 Linfield |
2 - 0
4 - 0
|
Crusaders 3 | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-12-05 | 2 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2025-12-02 | Newry City |
0 - 1
2 - 3
|
Linfield | W | +3.5 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-29 | 1 Linfield |
1 - 0
3 - 1
|
Carrick Rangers | W | -1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-25 | Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Crusaders | W | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-5 (16) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-22 | 1 Bangor |
0 - 0
0 - 1
|
Linfield 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-08 | 2 3 Linfield |
0 - 0
1 - 1
|
Coleraine 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2025-11-05 | 1 HW Welders |
1 - 2
3 - 3
|
Linfield | R | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-11-02 | Cliftonville |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 1 | R | +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-28 | Coleraine |
0 - 2
2 - 2
|
Linfield 1 | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-25 | 3 Linfield |
1 - 0
2 - 1
|
Ballymena Utd 1 | W | -1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-10-17 | 1 Portadown |
0 - 0
2 - 0
|
Linfield 1 | P | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-26 | 1 Bangor |
0 - 2
0 - 3
|
Linfield | W | +1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-20 | 1 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Glenavon 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-16 | 3 Ballymena Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Linfield 2 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
2-11 (13) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-12 | 3 Glentoran |
1 - 0
1 - 1
|
Linfield 1 | R | 0.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-09-06 | 2 Linfield |
0 - 0
3 - 0
|
Portadown 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 5 (5-0) | 0 (0-0) | ||
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2025-08-28 | 1 Linfield |
0 - 2
0 - 2
|
Shelbourne | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-08-24 | 3 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Cliftonville 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2025-08-21 | 1 Shelbourne |
1 - 0
3 - 1
|
Linfield 1 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2025-08-14 | Linfield |
2 - 0
2 - 0
|
Vikingur Gota 5 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2025-08-07 | 3 Vikingur Gota |
1 - 1
2 - 1
|
Linfield 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2025-07-31 | 1 Linfield |
2 - 0
2 - 0
|
Žalgiris Wilno 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Conference League - Kwalifikacje | 2025-07-24 | 1 Žalgiris Wilno |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2025-07-16 | 1 Linfield |
1 - 1
1 - 1
|
Shelbourne 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League - Kwalifikacje | 2025-07-09 | 1 Shelbourne |
0 - 0
1 - 0
|
Linfield 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2025-06-28 | Linfield |
0 - 0
4 - 0
|
Haverfordwest 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2025-04-18 | 2 Larne |
0 - 1
2 - 1
|
Linfield | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.05 | 3.1 | 3.25 |
| Połowa | 2.625 | 2.1 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 3 - 1 , Rożny: 4 - 6
Rożny: 10.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 4 - 3 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0
-
8' - 1st Corner - Coleraine -
14' - 2nd Corner - Linfield -
26' - 3rd Corner - Coleraine -
33' - 4th Corner - Linfield - Race to 3 Corners - Linfield
-
37' - 5th Corner - Linfield -
40' - 6th Corner - Coleraine -
40' - 7th Corner - Coleraine -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 8th Corner - Linfield -
51' - 9th Corner - Linfield - Race to 5 Corners - Linfield
-
52' - 1st Goal - Coleraine -
62' - 1st Yellow Card - Coleraine -
77' - 2nd Goal - Coleraine - 2-0%Coleraine extend their lead and Early Payout is awarded
-
80' - 2nd Yellow Card - Coleraine -
86' - 3rd Yellow Card - Linfield -
90+2' - 3rd Goal - Linfield -
90+3' - 10th Corner - Linfield -
90+5' - 4th Goal - Coleraine -
3-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

