sob., Aug 20, 2016 · 15:00
Coleraine [10]
0 2
1 - 1
Do przerwy · HT 1-1
Crusaders [1]
0 2
NajstarszeOstatnie
PPRWRP
5.25
4.00
1.61
OstatnieNajstarsze
RWWPWP

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.75
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
-1.0
Crusaders
Coleraine
PPWWPPPPRPOstatnieW dół-1.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Crusaders
PWWWPPPWWROstatnieW dół-0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Wychodzi na prowadzenieCzyste konto w 4 z ostatnich 10
Coleraine

2W-3R-5P w ostatnich 10 meczach, z 5 golami zdobytymi i 13 straconymi. Średnie gole: 0.5 dla, 1.3 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 40%, gole Over 40%, rożne Over 40%.

Wynik końcowy
Wygrana 20%2 Remis 30%3 Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.5, 3.0
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 0%0 Przegrana 60%6
Crusaders

5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 21 golami zdobytymi i 13 straconymi. Średnie gole: 2.1 dla, 1.3 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 70%, rożne Over 40%.

Wynik końcowy
Wygrana 50%5 Remis 20%2 Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5, 3.0
Powyżej 70%7 Anulowane 0%0 Poniżej 30%3
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5 Anulowane 0%0 Przegrana 50%5
Ostatnie
Coleraine
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Crusaders
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Coleraine
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Crusaders
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Coleraine Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-30 1 3 Coleraine
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 P +0.5 Poniżej
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-18 1 Crusaders
0 - 0
3 - 1
Coleraine 3 P -1.0 Powyżej 10.0
Irlandia Północna - Premiership 2015-09-19 4 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Crusaders 3 2 R +0.5, +1.0 Poniżej
Irlandia Północna - Premiership 2015-03-28 1 1 Coleraine
1 - 3
1 - 5
Crusaders 1 P +0.5, +1.0 Powyżej
Irlandia Północna - Premiership 2014-11-21 3 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Coleraine 1 P -1.0 Poniżej 10.5
Irlandia Północna - Puchar Ligi 2014-10-07 1 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 1 P -1.0 Powyżej 11.0 Poniżej
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Irlandia Północna - Premiership 2014-09-02 Coleraine
0 - 2
2 - 6
Crusaders P +0.5 Powyżej
5-7 (12) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Coleraine Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Irlandia Północna - Premiership 2016-08-13 2 Dungannon Swifts
3 - 0
4 - 0
Coleraine 1 P +0.5 Powyżej
Irlandia Północna - Premiership 2016-08-10 3 Linfield
0 - 0
1 - 1
Coleraine 2 1 R -1.0 Poniżej 10.5
UK Friendlies 2016-07-30 Coleraine
2 - 0
3 - 0
Dergview FC W -1.5, -2.0 Poniżej
UK Friendlies 2016-07-16 Limavady United
0 - 0
0 - 0
Coleraine R +1.0
Irlandia Północna - Premiership 2016-04-19 1 Glenavon
2 - 0
3 - 0
Coleraine 1 1 P -0.5, -1.0 Powyżej 10.5
Irlandia Północna - Premiership 2016-04-16 Linfield
3 - 0
3 - 0
Coleraine P -0.5, -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-29 1 Glentoran
1 - 0
1 - 0
Coleraine 1 P 0.0, +0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-26 1 Coleraine
0 - 0
0 - 1
Glenavon 1 1 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
9-4 (13) 5-3 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-12 1 Portadown
0 - 0
0 - 1
Coleraine 1 W 0.0, +0.5 Poniżej
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2016-02-16 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Derry City 1 R +0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
0-7 (7) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-02-12 3 Ballymena Utd
0 - 0
0 - 2
Coleraine 2 2 W 0.0, +0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
9-4 (13) 4-2 (6) 3 (1-2) 4 (4-0)
Puchar Irlandii Północnej 2016-02-06 1 Portadown
1 - 1
3 - 1
Coleraine 2 P 0.0 Powyżej
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-30 1 3 Coleraine
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 P +0.5 Poniżej
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-16 Warrenpoint Town
1 - 0
3 - 0
Coleraine 1 P +1.0 Powyżej 10.0 Powyżej
6-8 (14) 2-5 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Puchar Irlandii Północnej 2016-01-09 Coleraine
0 - 2
2 - 2
Ballinamallard Utd 2 R -1.0, -1.5 Powyżej 10.0 Poniżej
5-0 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-01 1 Coleraine
1 - 0
1 - 0
Ballinamallard Utd W -1.0, -1.5 Poniżej 10.0 Powyżej
7-4 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-26 2 Coleraine
1 - 1
2 - 1
Ballymena Utd 2 W -0.5, -1.0 Push
9-3 (12) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-18 1 Crusaders
0 - 0
3 - 1
Coleraine 3 P -1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
5-4 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Puchar Ligi 2015-12-15 2 Ards
0 - 1
2 - 2
Coleraine 1 R +0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-12 1 3 Coleraine
0 - 0
0 - 2
Glenavon 3 P 0.0, -0.5 Poniżej
5-10 (15) 1-7 (8) 4 (0-4) 3 (1-2)
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-05 2 Linfield
0 - 0
1 - 0
Coleraine P 0.0, -0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
9-7 (16) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Irlandia Północna - Premiership 2015-11-27 1 Ballinamallard Utd
0 - 1
1 - 2
Coleraine W +0.5, +1.0 Push 9.5 Poniżej
5-4 (9) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Puchar Ligi 2015-11-18 1 Ballymena Utd
0 - 1
1 - 2
Coleraine 1 W +0.5 Powyżej 10.5 Poniżej
7-0 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-11-14 3 Warrenpoint Town
0 - 2
0 - 4
Coleraine 1 W +1.0 Powyżej
2-3 (5) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-11-07 Coleraine
1 - 0
4 - 0
Portadown 2 W -0.5 Powyżej
2-8 (10) 2-7 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Premiership 2015-10-31 1 Glentoran
1 - 1
1 - 1
Coleraine 2 R 0.0 Poniżej
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Premiership 2015-10-24 1 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Cliftonville 3 R 0.0, +0.5 Poniżej
1-7 (8) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-10-10 3 Carrick Rangers
1 - 1
1 - 2
Coleraine 3 1 W 0.0, +0.5 Powyżej
2-8 (10) 1-4 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-09-19 4 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Crusaders 3 2 R +0.5, +1.0 Poniżej
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-09-05 2 Dungannon Swifts
0 - 2
0 - 3
Coleraine W 0.0, +0.5 Powyżej
2-7 (9) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Crusaders Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Irlandia Północna - Premiership 2016-08-13 4 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Linfield 4 1 R -0.5 Poniżej 10.5
Irlandia Północna - Premiership 2016-08-10 1 2 Carrick Rangers
0 - 2
1 - 4
Crusaders W +1.0, +1.5 Powyżej 10.0
Irlandia Północna - Premiership 2016-08-06 Crusaders
4 - 0
6 - 0
Ballymena Utd W -1.0, -1.5 Powyżej 11.0
Irlandia Północna - Charity Shield 2016-07-30 1 2 Glenavon
0 - 0
1 - 0
Crusaders P 0.0, +0.5 Poniżej 11.0
UK Friendlies 2016-07-26 Crusaders
3 - 0
5 - 0
Lurgan Celtic W -1.5, -2.0 Powyżej
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2016-07-19 1 FC Kopenhaga
2 - 0
6 - 0
Crusaders 1 P -2.0, -2.5 Powyżej 10.5 Poniżej
9-0 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2016-07-13 1 Crusaders
0 - 2
0 - 3
FC Kopenhaga 1 P +1.0, +1.5 Powyżej 10.0 Poniżej
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
UK Friendlies 2016-07-02 Crusaders
2 - 2
2 - 2
Annan Athletic R -1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2016-06-25 Bala Town
0 - 1
0 - 3
Crusaders W 0.0 Powyżej
3-5 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Premiership 2016-04-30 1 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Crusaders 1 W +0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
9-4 (13) 6-1 (7) 0 (0-0) 4 (2-2)
Irlandia Północna - Premiership 2016-04-19 Cliftonville
0 - 1
1 - 3
Crusaders 2 W +0.5 Powyżej 10.5 Powyżej
5-11 (16) 1-7 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-04-16 4 Glenavon
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 W 0.0, +0.5 Poniżej
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Puchar Irlandii Północnej 2016-04-01 2 Glenavon
2 - 2
4 - 3
Crusaders 1 P 0.0, +0.5 Powyżej 11.0 Poniżej
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-29 2 Ballinamallard Utd
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 W +1.5 Poniżej 10.0 Powyżej
2-13 (15) 1-9 (10) 8 (0-8) 4 (1-3)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-26 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Dungannon Swifts 4 W -1.5, -2.0 Poniżej 10.5 Powyżej
12-3 (15) 10-0 (10) 4 (4-0) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-22 1 1 Carrick Rangers
3 - 0
4 - 3
Crusaders 1 1 P +1.5, +2.0 Powyżej 10.0 Poniżej
1-8 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-19 1 2 Carrick Rangers
0 - 3
0 - 4
Crusaders 1 W +1.5 Powyżej
9-5 (14) 6-4 (10) 2 (0-2) 3 (2-1)
Irlandia Północna - Premiership 2016-03-12 2 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Ballymena Utd 1 R -1.5, -2.0 Poniżej 10.5 Powyżej
8-7 (15) 3-4 (7) 1 (0-1) 4 (3-1)
Irlandia Północna - Premiership 2016-02-27 2 Warrenpoint Town
0 - 0
1 - 1
Crusaders 1 1 R +1.0, +1.5 Poniżej 10.0 Powyżej
4-9 (13) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-02-20 1 4 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Cliftonville 7 W -0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
2-10 (12) 2-7 (9) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Premiership 2016-02-12 3 Crusaders
0 - 1
1 - 1
Glenavon 1 R -0.5, -1.0 Poniżej 10.5 Poniżej
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-30 1 3 Coleraine
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 W +0.5 Poniżej
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-23 5 Portadown
0 - 0
0 - 1
Crusaders 3 W +0.5, +1.0 Poniżej
3-8 (11) 1-6 (7) 3 (0-3) 3 (1-2)
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-16 1 Crusaders
3 - 2
4 - 2
Glentoran 2 1 W -1.0, -1.5 Powyżej
8-4 (12) 2-2 (4) 2 (2-0) 5 (5-0)
Irlandia Północna - Premiership 2016-01-01 3 Linfield
1 - 0
2 - 0
Crusaders 3 P 0.0, +0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
6-7 (13) 1-3 (4) 3 (0-3) 3 (3-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-26 4 Crusaders
0 - 0
2 - 2
Cliftonville 1 R -0.5 Powyżej
5-5 (10) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-18 1 Crusaders
0 - 0
3 - 1
Coleraine 3 W -1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
5-4 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irlandia Północna - Premiership 2015-12-05 2 Dungannon Swifts
0 - 1
1 - 2
Crusaders 1 W +1.0, +1.5 Powyżej
3-10 (13) 1-7 (8) 4 (1-3) 3 (2-1)
Irlandia Północna - Premiership 2015-11-28 1 Crusaders
2 - 0
3 - 2
Ballymena Utd 5 W -1.5 Powyżej
8-3 (11) 8-2 (10) 4 (4-0) 0 (0-0)
Irlandia Północna - Premiership 2015-11-21 2 Warrenpoint Town
0 - 2
1 - 3
Crusaders 1 W +1.5 Powyżej 10.0 Poniżej
6-3 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 5.25 4 1.61
Połowa 4.75 2.3 2.2
Handicap azjatycki
Cały (+1.0) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (+0.25) Gospodarze@2 Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (10.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (2.75) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (1.25) Powyż[email protected] Poniż[email protected]


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Do przerwy , Wynik: 1 - 1 , Rożny: 0 - 0

Rożny: 10.0 , Handicap: +1.0 , Gole: 2.5, 3.0

1
Strzał celny
2
4
Strzał niecelny
3
37
Atak
41
19
Groźny atak
21
  • 1' - 1st Goal - Crusaders
  • 2' - 1st Yellow Card - Coleraine
  • 23' - 2nd Yellow Card - Crusaders
  • 35' - 3rd Yellow Card - Crusaders
  • 40' - 4th Yellow Card - Coleraine
  • 45+1' - 2nd Goal - Coleraine
  • 1-1 score at the end of First Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe