pon., Mar 28, 2016 · 15:00
NajstarszeOstatnie
WPRRPP
1.70
3.80
4.75
OstatnieNajstarsze
RPPWRP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.75
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-0.75
Chorley
Chorley vs Stalybridge Profil drużyn
Chorley
Trwa obliczanie ocen
RWWPWPRRPPOstatnieW dół-0.8 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 20
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej1/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Słabnie pod koniecDrużyna odrabiająca stratyPowyżej 2.5 kartki w 8 z ostatnich 10Wygrane 3 z ostatnich 10
Stalybridge
Trwa obliczanie ocen
RRPPPRWPPROstatnieW dół-0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/10
Chorley vs Stalybridge Fakty o meczu
Chorley
3W-3R-4P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 30%3
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.5, 3.0
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 0%0
Przegrana 50%5
Stalybridge
1W-4R-5P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 21 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 2.1 przeciw. Wygrane 10%, AH wygrane 20%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 10%1
Remis 40%4
Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.5, 3.0
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 20%2
Anulowane 0%0
Przegrana 80%8
Ostatnie
| Chorley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Stalybridge | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Chorley | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Stalybridge | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 37,
Śr.: 2.81,
Odch. std.: 2.17, Mediana: 2,
Dominanta: 1,
Powyżej: 43%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Chorley vs Stalybridge Rozkład czasowy goli/rożnych
Chorley vs Stalybridge Bezpośrednie pojedynki
Chorley vs Stalybridge Zobacz pełne H2H →| Chorley Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League North | 2015-08-31 | 2 1 Stalybridge |
0 - 0
0 - 1
|
Chorley 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Conference North | 2015-02-10 | Stalybridge |
0 - 1
0 - 1
|
Chorley 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - FA Trophy | 2014-12-02 | Stalybridge |
0 - 1
1 - 2
|
Chorley 1 | W | +0.5 | Push |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Chorley Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League North | 2016-03-26 | FC United of Manchester |
0 - 0
2 - 0
|
Chorley 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - National League North | 2016-03-23 | 1 Bradford P A |
0 - 0
1 - 0
|
Chorley 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - County Cup | 2016-03-14 | 1 Chorley |
1 - 2
2 - 2
|
Lancaster City 2 | R | -1.0, -1.5 |
|
|||||||
| Anglia - National League North | 2016-03-01 | 2 Gloucester City |
1 - 1
1 - 1
|
Chorley 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2016-02-16 | Chorley |
0 - 1
0 - 1
|
Gloucester City | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - National League North | 2016-02-02 | 4 Chorley |
2 - 2
3 - 2
|
AFC Fylde | W | +0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League North | 2016-01-23 | 3 Alfreton Town |
0 - 0
1 - 0
|
Chorley 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League North | 2016-01-09 | 1 Chorley |
3 - 0
3 - 0
|
Corby 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Push |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-12-28 | 1 Harrogate Town |
0 - 3
2 - 4
|
Chorley 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-12-19 | 1 Nuneaton |
1 - 2
2 - 2
|
Chorley 2 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-12-05 | 2 Chorley |
2 - 0
2 - 3
|
North Ferriby Utd 4 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - FA Trophy | 2015-12-01 | 1 Skelmersdale Utd |
1 - 2
5 - 2
|
Chorley | P | +0.5 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - National League North | 2015-11-24 | Gainsborough |
0 - 0
2 - 1
|
Chorley 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-11-14 | 1 Chorley |
2 - 0
2 - 2
|
Bradford P A 2 | R | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2015-10-27 | 2 Chorley |
1 - 0
1 - 2
|
Northwich Victoria | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2015-10-23 | Northwich Victoria |
0 - 0
0 - 0
|
Chorley 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2015-09-15 | 1 Chorley |
1 - 0
1 - 0
|
Stockport 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Anglia - National League North | 2015-09-05 | Chorley |
1 - 0
1 - 2
|
Alfreton Town 5 | P | -0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-08-31 | 2 1 Stalybridge |
0 - 0
0 - 1
|
Chorley 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-9 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2015-08-29 | 1 Chorley |
0 - 1
0 - 1
|
Harrogate Town 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
10-2 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglia - National League North | 2015-08-18 | 1 Chorley |
1 - 0
3 - 0
|
FC United of Manchester 2 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-08-11 | 1 North Ferriby Utd |
1 - 0
4 - 0
|
Chorley 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-31 | Chorley |
0 - 0
1 - 0
|
Blackburn U21 | W | -0.5 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-28 | Ashton Utd |
0 - 3
1 - 5
|
Chorley | W | +0.5 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-22 | Chorley |
0 - 3
1 - 3
|
Barrow | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-15 | Chorley |
0 - 1
0 - 1
|
Bolton U21 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-11 | Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Preston | R | +1.0,+1.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-05-09 | 2 Chorley |
2 - 0
2 - 3
|
Guiseley 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Conference North | 2015-05-02 | 1 Boston Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Chorley 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Conference North | 2015-04-29 | 1 Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Boston Utd | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Stalybridge Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League North | 2016-03-26 | 2 Stalybridge |
0 - 0
0 - 0
|
Gainsborough 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2016-02-23 | 1 Worcester City |
3 - 0
5 - 0
|
Stalybridge 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2016-02-16 | 1 Stalybridge |
0 - 1
0 - 1
|
Harrogate Town | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - County Cup | 2016-02-10 | 1 Stalybridge |
0 - 1
3 - 1
|
Radcliffe Borough 1 | W | -1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League North | 2016-01-25 | Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 0
|
Stalybridge 4 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - National League North | 2016-01-23 | Stalybridge |
0 - 4
3 - 5
|
Tamworth | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2016-01-16 | Solihull |
3 - 0
4 - 1
|
Stalybridge 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2016-01-09 | 1 Gloucester City |
1 - 0
3 - 0
|
Stalybridge | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-10 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - National League North | 2016-01-02 | 1 4 Stalybridge |
1 - 0
1 - 1
|
Curzon Ashton 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League North | 2015-12-28 | 4 Stalybridge |
0 - 0
1 - 1
|
Stockport 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-12-19 | 1 Stalybridge |
1 - 1
4 - 2
|
Hednesford | W | -0.5 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-11-17 | Stalybridge |
2 - 1
2 - 3
|
Corby | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League North | 2015-11-14 | 1 Stalybridge |
0 - 0
3 - 1
|
Worcester City 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 6 (4-2) | ||
| Anglia - FA Cup | 2015-11-07 | Doncaster |
1 - 0
2 - 0
|
Stalybridge 3 | P | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2015-10-13 | 1 Stalybridge |
1 - 0
2 - 0
|
Chasetown 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League North | 2015-09-19 | 5 Stalybridge |
0 - 0
1 - 0
|
FC United of Manchester 2 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-09-15 | 1 2 Nuneaton |
3 - 0
3 - 3
|
Stalybridge 3 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League North | 2015-09-12 | Stalybridge |
2 - 0
3 - 1
|
Lowestoft Town 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - National League North | 2015-09-05 | 2 Tamworth |
0 - 1
1 - 1
|
Stalybridge 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League North | 2015-08-31 | 2 1 Stalybridge |
0 - 0
0 - 1
|
Chorley 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-9 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League North | 2015-08-18 | 1 Gainsborough |
1 - 0
3 - 1
|
Stalybridge 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League North | 2015-08-15 | 2 Stalybridge |
0 - 0
1 - 0
|
Gloucester City | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-18 | Stalybridge |
0 - 1
0 - 1
|
Altrincham | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-14 | Mossley |
0 - 1
1 - 2
|
Stalybridge | W | +0.5,+1.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-11 | Stalybridge |
0 - 0
0 - 1
|
Barnsley | P | +1.0,+1.5 | Poniżej |
|
4-12 (16) | 1-9 (10) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-04-25 | Stalybridge |
2 - 1
4 - 4
|
Gainsborough | R | -0.5 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 8-3 (11) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-04-21 | 1 Stalybridge |
0 - 1
0 - 1
|
Bradford P A 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Conference North | 2015-04-11 | 3 Stalybridge |
0 - 1
1 - 1
|
Boston Utd 1 | R | +0.5 | Poniżej |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-04-06 | 1 3 Guiseley |
0 - 1
0 - 2
|
Stalybridge 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-04-04 | Stalybridge |
1 - 1
2 - 1
|
Harrogate Town | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.7 | 3.8 | 4.75 |
| Połowa | 2.2 | 2.37 | 4.33 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goście@2 |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 2.5, 3.0
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

