Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-0.5
Chorley
Chorley vs Nuneaton Profil drużyn
Chorley
Trwa obliczanie ocen
PRWWWWPRRPOstatnieW dół-0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 20
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca stratyGol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10Obie strzeliły w 7 z ostatnich 10
Nuneaton
Trwa obliczanie ocen
WRWRWPPPPPOstatnieW dół-1.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Chorley vs Nuneaton Fakty o meczu
Chorley
3W-3R-4P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 15 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 1.5 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 50%, gole Over 60%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 30%3
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 0%0
Przegrana 50%5
Nuneaton
1W-1R-8P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 23 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 2.3 przeciw. Wygrane 10%, AH wygrane 30%, gole Over 70%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 10%1
Remis 10%1
Przegrana 80%8
Gole łącznie 2.5
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 30%3
Anulowane 0%0
Przegrana 70%7
Ostatnie
| Chorley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Nuneaton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Chorley | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Nuneaton | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.58,
Odch. std.: 1.94, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Chorley vs Nuneaton Rozkład czasowy goli/rożnych
Chorley vs Nuneaton Bezpośrednie pojedynki
Chorley vs Nuneaton Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Chorley Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2015-07-31 | Chorley |
0 - 0
1 - 0
|
Blackburn U21 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-28 | Ashton Utd |
0 - 3
1 - 5
|
Chorley | W | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-22 | Chorley |
0 - 3
1 - 3
|
Barrow | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-15 | Chorley |
0 - 1
0 - 1
|
Bolton U21 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-11 | Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Preston | R | +1.0,+1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - Conference North | 2015-05-09 | 2 Chorley |
2 - 0
2 - 3
|
Guiseley 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Conference North | 2015-05-02 | 1 Boston Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Chorley 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Conference North | 2015-04-29 | 1 Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Boston Utd | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-04-18 | 1 Guiseley |
1 - 1
2 - 1
|
Chorley | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-04-04 | 2 North Ferriby Utd |
2 - 1
3 - 4
|
Chorley 1 | W | 0.0 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-03-31 | 4 Chorley |
0 - 0
1 - 0
|
Guiseley 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-03-28 | 2 Chorley |
2 - 0
6 - 0
|
Tamworth 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-03-24 | 1 Leamington |
1 - 2
1 - 3
|
Chorley 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-03-14 | 4 Chorley |
0 - 1
2 - 2
|
AFC Fylde 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-03-11 | 1 Bradford P A |
2 - 0
3 - 2
|
Chorley | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Conference North | 2015-03-03 | 1 Chorley |
1 - 2
2 - 2
|
Leamington 1 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-02-24 | Chorley |
0 - 0
1 - 1
|
Oxford City 1 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Conference North | 2015-02-21 | Harrogate Town |
2 - 0
4 - 1
|
Chorley 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
14-9 (23) | 9-4 (13) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-02-14 | Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Gloucester City | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-02-10 | Stalybridge |
0 - 1
0 - 1
|
Chorley 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Conference North | 2015-01-31 | 1 AFC Fylde |
1 - 0
1 - 3
|
Chorley | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - FA Trophy | 2015-01-13 | 1 FC United of Manchester |
0 - 0
1 - 0
|
Chorley 2 | P | 0.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Conference North | 2014-12-06 | 1 Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Colwyn Bay 2 | R | -1.0 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - FA Trophy | 2014-12-02 | Stalybridge |
0 - 1
1 - 2
|
Chorley 1 | W | +0.5 | Push |
|
3-11 (14) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Conference North | 2014-11-18 | 1 Chorley |
0 - 0
3 - 0
|
Stockport | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Conference North | 2014-11-15 | 1 Boston Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Chorley 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
11-6 (17) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Conference North | 2014-11-08 | Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Boston Utd | R | -0.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2014-10-28 | Halifax |
2 - 0
5 - 0
|
Chorley 1 1 | P | -1.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2014-10-25 | 1 Chorley |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax 1 | R |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Anglia - Conference North | 2014-10-18 | 1 Solihull |
2 - 1
3 - 1
|
Chorley 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Nuneaton Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2015-07-29 | Nuneaton |
0 - 1
0 - 3
|
Crawley Town | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2015-07-22 | Nuneaton |
0 - 2
1 - 4
|
Wolverhampton U21 | P | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-14 | Nuneaton |
0 - 1
0 - 3
|
Birmingham | P | +1.5,+2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2015-07-11 | Nuneaton |
0 - 0
0 - 0
|
Coventry | R | +1.0,+1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - County Cup | 2015-04-30 | Birmingham Reserves |
2 - 0
2 - 1
|
Nuneaton | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Conference Premier | 2015-04-25 | Chester |
1 - 2
5 - 3
|
Nuneaton 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Conference Premier | 2015-04-11 | 2 Dartford |
0 - 1
3 - 1
|
Nuneaton 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2015-04-04 | 1 Barnet |
0 - 0
1 - 0
|
Nuneaton 3 | P | -1.5 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2015-03-28 | 1 Nuneaton |
0 - 1
1 - 2
|
Halifax | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2015-03-23 | 1 Nuneaton |
1 - 0
2 - 0
|
Wrexham 2 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Conference Premier | 2015-03-07 | 2 Southport |
0 - 0
0 - 0
|
Nuneaton 2 | R | -0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2015-02-28 | 1 Nuneaton |
0 - 0
1 - 0
|
Welling 1 | W |
|
7-7 (14) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||||
| Anglia - Conference Premier | 2015-02-21 | Nuneaton |
0 - 0
0 - 0
|
Kidderminster 1 | R | +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Conference Premier | 2015-02-14 | 1 Gateshead |
1 - 1
1 - 2
|
Nuneaton | W |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Anglia - Conference Premier | 2015-01-31 | 1 Forest Green |
1 - 0
1 - 0
|
Nuneaton 1 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Conference Premier | 2015-01-24 | 1 Nuneaton |
0 - 0
0 - 2
|
Grimsby | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2015-01-17 | Nuneaton |
0 - 2
0 - 2
|
Gateshead | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2015-01-04 | 1 Nuneaton |
0 - 1
0 - 2
|
Bristol Rovers | P |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Anglia - Conference Premier | 2015-01-01 | AFC Telford |
0 - 0
0 - 0
|
Nuneaton | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-10 (20) | 2-7 (9) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Anglia - Conference Premier | 2014-12-28 | 2 Altrincham |
0 - 0
0 - 1
|
Nuneaton | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2014-12-26 | Nuneaton |
1 - 1
4 - 4
|
AFC Telford 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2014-12-09 | Lincoln City |
2 - 0
3 - 1
|
Nuneaton 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Conference Premier | 2014-12-06 | 1 Nuneaton |
0 - 1
0 - 1
|
Alfreton Town 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Conference Premier | 2014-12-02 | Kidderminster |
2 - 0
3 - 1
|
Nuneaton 1 | P | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Conference Premier | 2014-11-25 | Dover |
3 - 0
5 - 0
|
Nuneaton | P | -1.0 | Powyżej |
|
10-9 (19) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2014-11-15 | 1 Aldershot |
0 - 0
1 - 0
|
Nuneaton 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2014-11-01 | 1 Nuneaton |
0 - 0
1 - 1
|
Macclesfield 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2014-10-28 | 2 Hemel Hempstead |
0 - 0
2 - 0
|
Nuneaton 4 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
9-8 (17) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2014-10-11 | 2 Welling |
2 - 1
4 - 1
|
Nuneaton 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Conference Premier | 2014-10-07 | 1 Nuneaton |
2 - 1
3 - 2
|
Dover 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.85 | 3.6 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

