sob., Oct 17, 2026 · 15:00
NajstarszeOstatnie
PPWPWP
3.90
3.75
1.70
OstatnieNajstarsze
PRRPRW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 3.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-0.75
Forest Green
Chesham vs Forest Green Profil drużyn
67Ogółem
CheshamAnglia - National League South · Siła na tle 30 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaAtakSłaba stronaOstatnia forma
PWWRPPWPWPOstatnieStabilnie-0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
74Ogółem
Forest GreenAnglia - National League · Siła na tle 30 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaRożne wywalczoneSłaba stronaOstatnia forma
PPPWWRPRRPOstatnieW dół-1.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Chesham vs Forest Green Fakty o meczu
Chesham
4W-1R-5P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 21 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 2.1 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 70%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 10%1
Przegrana 50%5
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 70%7
Anulowane 0%0
Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 0%0
Przegrana 60%6
Forest Green
2W-3R-5P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 19 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 1.9 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 30%, gole Over 40%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 30%3
Przegrana 50%5
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 30%3
Anulowane 10%1
Przegrana 60%6
Ostatnie
| Chesham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Forest Green | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Chesham | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Forest Green | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0, 3.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 3.43,
Odch. std.: 1.55, Mediana: 3,
Dominanta: 2,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Chesham vs Forest Green Rozkład czasowy goli/rożnych
Chesham vs Forest Green Bezpośrednie pojedynki
Chesham vs Forest Green Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Chesham Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League South | 2026-10-10 | 2 Chesham |
0 - 5
0 - 5
|
Chelmsford 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2026-10-03 | Chesham |
2 - 1
4 - 3
|
Real Bedford 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League South | 2026-09-26 | 4 Chesham |
0 - 1
0 - 4
|
Maidenhead Utd 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League South | 2026-09-12 | 1 5 Horsham |
0 - 1
1 - 4
|
Chesham 5 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League South | 2026-09-08 | 2 Chesham |
0 - 2
1 - 2
|
Billericay 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League South | 2026-09-05 | Truro City |
1 - 1
3 - 1
|
Chesham 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-6 (17) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - National League South | 2026-08-31 | 2 Chesham |
0 - 1
2 - 2
|
Dover | R | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League South | 2026-08-29 | 1 AFC Totton |
0 - 3
0 - 4
|
Chesham 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - National League South | 2026-08-22 | 3 Chesham |
1 - 0
2 - 0
|
Walton & Hersham 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League South | 2026-08-19 | Farnborough |
0 - 0
1 - 0
|
Chesham | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 8-2 (10) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League South | 2026-08-15 | 1 1 Braintree Town |
2 - 1
3 - 2
|
Chesham 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League South | 2026-08-08 | Weston Super Mare |
1 - 0
3 - 0
|
Chesham | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-28 | Chertsey Town |
2 - 0
2 - 1
|
Chesham | P | +0.5 | Poniżej | 8.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Basingstoke |
2 - 4
2 - 6
|
Chesham | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - National League South | 2026-04-25 | Dover |
1 - 1
2 - 2
|
Chesham | R | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League South | 2026-04-18 | Chesham |
0 - 0
0 - 2
|
Chelmsford 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League South | 2026-04-11 | 1 3 Bath City |
3 - 2
4 - 2
|
Chesham 1 1 | P | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - National League South | 2026-04-06 | 1 Chesham |
1 - 0
4 - 1
|
Slough | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League South | 2026-04-03 | 1 Hemel Hempstead |
0 - 2
0 - 3
|
Chesham | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Anglia - National League South | 2026-03-31 | 1 2 Enfield Town |
2 - 1
3 - 4
|
Chesham 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League South | 2026-03-28 | Chesham |
0 - 0
1 - 0
|
Tonbridge Angels | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League South | 2026-03-24 | 2 Chesham |
0 - 1
1 - 2
|
Hornchurch FC 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-3 (16) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - National League South | 2026-03-21 | Chesham |
2 - 0
4 - 2
|
Maidstone Utd 4 | W | 0.0 | Powyżej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - National League South | 2026-03-17 | 1 1 Chesham |
0 - 0
1 - 2
|
AFC Totton 4 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League South | 2026-03-14 | 1 1 Torquay |
1 - 1
2 - 1
|
Chesham 3 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - National League South | 2026-03-07 | 3 Chesham |
4 - 0
4 - 0
|
Weston Super Mare 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League South | 2026-03-03 | 2 Worthing |
1 - 0
2 - 0
|
Chesham 1 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League South | 2026-02-28 | Dorking |
0 - 0
1 - 1
|
Chesham 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - National League South | 2026-02-24 | 1 2 Chesham |
0 - 0
0 - 1
|
Dag & Red 5 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League South | 2026-02-21 | Chesham |
0 - 1
4 - 1
|
Ebbsfleet United 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Forest Green Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League | 2026-10-10 | 2 Forest Green |
0 - 1
2 - 4
|
Hartlepool 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2026-09-29 | Forest Green |
1 - 1
1 - 1
|
Wealdstone 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2026-09-26 | 2 Sutton Utd |
0 - 1
3 - 3
|
Forest Green 4 1 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2026-09-19 | 3 Forest Green |
1 - 1
1 - 3
|
Boston Utd 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2026-09-15 | 3 Carlisle |
1 - 1
1 - 1
|
Forest Green 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2026-09-12 | 3 Forest Green |
1 - 0
4 - 0
|
Gateshead 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2026-09-05 | 3 Hornchurch FC |
0 - 1
0 - 1
|
Forest Green 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Anglia - National League | 2026-08-31 | 3 Forest Green |
0 - 0
1 - 2
|
Altrincham 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2026-08-28 | 2 AFC Fylde |
0 - 0
2 - 0
|
Forest Green 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2026-08-22 | 1 2 Forest Green |
0 - 2
0 - 3
|
Boreham Wood 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League | 2026-08-15 | Worthing |
1 - 0
1 - 2
|
Forest Green 4 | W | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
4-11 (15) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2026-08-08 | 1 Forest Green |
0 - 1
3 - 2
|
Halifax 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2026-08-01 | Forest Green |
0 - 2
1 - 4
|
Swindon XI 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (1-2) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-29 | Forest Green |
1 - 2
3 - 2
|
Bristol City | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-25 | Forest Green |
0 - 5
1 - 5
|
Cardiff 1 | P | +1.0 | Powyżej |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Forest Green |
2 - 0
2 - 2
|
Bristol Rovers 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2026-07-18 | Merthyr Town |
1 - 2
1 - 2
|
Forest Green 1 | W | +1.0 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-07 | Bishops Cleeve |
1 - 1
1 - 3
|
Forest Green | W | +1.5, +2.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League | 2026-04-29 | 2 Boreham Wood |
0 - 0
0 - 0
|
Forest Green 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2026-04-25 | Forest Green |
2 - 0
5 - 0
|
Morecambe | W | -1.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2026-04-18 | 1 Hartlepool |
2 - 0
2 - 1
|
Forest Green 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - National League | 2026-04-11 | 1 Forest Green |
1 - 0
3 - 1
|
Braintree Town 1 | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2026-04-06 | 3 Truro City |
0 - 0
1 - 1
|
Forest Green 3 1 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2026-04-03 | Forest Green |
1 - 0
4 - 0
|
Brackley 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
14-3 (17) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League | 2026-03-28 | 3 Eastleigh |
2 - 1
2 - 4
|
Forest Green 6 | W | +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League | 2026-03-25 | 1 Tamworth |
0 - 0
1 - 0
|
Forest Green 1 | P | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2026-03-21 | 2 Forest Green |
1 - 0
2 - 0
|
Wealdstone 3 | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2026-03-14 | 1 Southend |
1 - 0
2 - 0
|
Forest Green 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2026-03-07 | 3 Forest Green |
2 - 0
2 - 1
|
Aldershot 4 | W | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League | 2026-02-28 | 3 Gateshead |
0 - 1
0 - 2
|
Forest Green 2 | W | +1 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3.9 | 3.75 | 1.7 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: +0.5, +1.0 , Gole: 3.0, 3.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

