pt., Aug 19, 2022 · 18:00
NajstarszeOstatnie
WRWWRW
2.30
3.25
2.80
OstatnieNajstarsze
PWWPWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.75
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
0.0
Chemnitzer
Chemnitzer vs BFC Dynamo Profil drużyn
Chemnitzer
WWWRWRWWRWOstatnieW górę+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa7/10
Drużyna drugiej połowyWychodzi na prowadzenieWygrane 7 z ostatnich 10Obie strzeliły w 7 z ostatnich 10
BFC Dynamo
WPRWRPPWWPOstatnieW dół-0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa1/10
Ostatnie
| Chemnitzer | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| BFC Dynamo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Chemnitzer | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| BFC Dynamo | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.85,
Odch. std.: 1.68, Mediana: 2,
Dominanta: 2,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Chemnitzer vs BFC Dynamo Rozkład czasowy goli/rożnych
Chemnitzer vs BFC Dynamo Bezpośrednie pojedynki
Chemnitzer vs BFC Dynamo Zobacz pełne H2H →| Chemnitzer Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-09-24 | BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 1
|
Chemnitzer 7 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2020-09-23 | 1 Chemnitzer |
0 - 1
0 - 1
|
BFC Dynamo 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2019-03-13 | 5 BFC Dynamo |
2 - 0
2 - 1
|
Chemnitzer 3 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2018-08-01 | 3 Chemnitzer |
1 - 0
2 - 0
|
BFC Dynamo 5 | W | -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2016-07-09 | BFC Dynamo |
1 - 0
3 - 1
|
Chemnitzer | P | 9.0 |
|
|||||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-27 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 0
|
Chemnitzer | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Chemnitzer Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-08-06 | Chemnitzer |
2 - 0
3 - 0
|
Tennis Borussia Berlin 3 1 | W | -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Puchar Niemiec | 2022-08-01 | Chemnitzer |
0 - 0
1 - 1
|
Union Berlin | R | +2.0, +2.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Landespokal | 2022-05-21 | 1 Chemnitzer |
1 - 1
2 - 1
|
BSG Chemie Leipzig 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-05-08 | 4 VfB Auerbach |
1 - 3
1 - 4
|
Chemnitzer 2 | W | +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-29 | 1 ZFC Meuselwitz |
1 - 0
1 - 1
|
Chemnitzer 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-13 | 1 FC Lok Leipzig |
1 - 1
1 - 2
|
Chemnitzer 3 1 | W | -0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-09 | Chemnitzer |
0 - 0
1 - 1
|
Optik Rathenow 2 | R | -1.5,-2.0 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-06 | 1 Eilenburg |
1 - 1
1 - 2
|
Chemnitzer | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-03-20 | 2 Cottbus |
0 - 1
0 - 1
|
Chemnitzer 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-02-25 | 1 Chemnitzer |
0 - 0
1 - 0
|
BSG Chemie Leipzig 3 | W | -1 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-02-05 | 1 Berliner AK 07 |
1 - 0
1 - 2
|
Chemnitzer 2 | W | -0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-01-29 | 1 Chemnitzer |
0 - 0
0 - 0
|
Lichtenberg 47 3 | R | -1.0 | Poniżej |
|
11-4 (15) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-12-19 | Union Furstenwalde |
0 - 1
1 - 3
|
Chemnitzer | W | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-11-28 | 3 SV Tasmania Berlin |
0 - 0
0 - 2
|
Chemnitzer 2 | W | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-11-06 | 3 Chemnitzer |
1 - 0
1 - 1
|
ZFC Meuselwitz | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-31 | 2 Carl Zeiss Jena |
0 - 1
1 - 1
|
Chemnitzer 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
14-6 (20) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-23 | Chemnitzer |
3 - 0
5 - 2
|
Halberstadt 6 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
12-1 (13) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-20 | 3 Chemnitzer |
0 - 0
1 - 1
|
Cottbus 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-13 | 4 Chemnitzer |
0 - 1
2 - 3
|
FC Lok Leipzig 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-03 | Chemnitzer |
0 - 0
2 - 0
|
Eilenburg 4 | W | -2.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
14-1 (15) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-09-29 | 1 FSV 63 Luckenwalde |
1 - 1
1 - 1
|
Chemnitzer 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-09-24 | BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 1
|
Chemnitzer 7 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-08-27 | 3 BSG Chemie Leipzig |
1 - 0
1 - 1
|
Chemnitzer 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-08-18 | 2 Hertha Berlin II |
1 - 0
1 - 0
|
Chemnitzer 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-08-15 | 2 Chemnitzer |
0 - 0
0 - 0
|
Berliner AK 07 1 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-08-08 | 3 Lichtenberg 47 |
0 - 0
1 - 3
|
Chemnitzer 3 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
2-10 (12) | 2-7 (9) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-07-30 | 1 Chemnitzer |
1 - 0
1 - 0
|
Union Furstenwalde 1 1 | W | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-07-27 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 0
2 - 1
|
Chemnitzer 1 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-07-23 | 2 Chemnitzer |
1 - 0
3 - 1
|
TeBe Berlin 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2021-07-07 | 1 Plauen |
1 - 0
1 - 1
|
Chemnitzer | R | +2.0, +2.5 | Poniżej |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| BFC Dynamo Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-08-14 | 2 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 1
|
Berliner AK 07 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-08-06 | 1 ZFC Meuselwitz |
0 - 0
1 - 2
|
BFC Dynamo 3 | W | +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2022-07-24 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 0
|
TSG Neustrelitz 1 | W | -2.5 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2022-07-16 | Lichtenberg 47 |
0 - 0
1 - 0
|
BFC Dynamo 1 | P | +1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Niemcy - Regionalliga - Play-offy | 2022-06-04 | 2 VfB Oldenburg |
1 - 1
1 - 2
|
BFC Dynamo 4 | W | 0.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Niemcy - Regionalliga - Play-offy | 2022-05-28 | 3 BFC Dynamo |
0 - 1
0 - 2
|
VfB Oldenburg 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-05-07 | 4 BFC Dynamo |
1 - 2
1 - 2
|
Berliner AK 07 3 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-29 | 4 Union Furstenwalde |
0 - 1
1 - 1
|
BFC Dynamo 3 | R | +2.0, +2.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-22 | 1 3 BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 0
|
TeBe Berlin 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-17 | 3 VfB Auerbach |
1 - 0
2 - 2
|
BFC Dynamo 2 | R | +1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-11 (17) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-04-10 | 2 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
Carl Zeiss Jena 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-03-20 | 2 BFC Dynamo |
0 - 0
2 - 0
|
FSV 63 Luckenwalde 1 1 | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-03-13 | 2 BSG Chemie Leipzig |
1 - 1
1 - 1
|
BFC Dynamo 2 | R | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-03-09 | 2 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 0
|
Babelsberg 03 3 | W | -1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-03-04 | 2 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 0
|
Hertha Berlin II 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-02-25 | 2 Lichtenberg 47 |
0 - 0
1 - 0
|
BFC Dynamo 2 | P | +1 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2022-02-04 | 2 BFC Dynamo |
1 - 0
3 - 0
|
ZFC Meuselwitz 1 | W | -1.5,-2.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-12-19 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
6 - 0
|
Eilenburg 3 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-12-10 | 2 Cottbus |
0 - 1
1 - 1
|
BFC Dynamo 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-12-04 | 5 BFC Dynamo |
0 - 1
1 - 2
|
FC Lok Leipzig 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-11-30 | 1 Berliner AK 07 |
1 - 1
1 - 3
|
BFC Dynamo 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
8-0 (8) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-11-26 | 1 2 BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 0
|
VSG Altglienicke 2 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-11-07 | 1 3 BFC Dynamo |
4 - 2
5 - 2
|
Union Furstenwalde 1 | W | -2.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-31 | 3 TeBe Berlin |
0 - 1
0 - 1
|
BFC Dynamo 2 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-24 | 1 BFC Dynamo |
2 - 0
5 - 0
|
VfB Auerbach 2 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-15 | 1 Carl Zeiss Jena |
1 - 0
2 - 0
|
BFC Dynamo 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-10-01 | 2 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 1
|
Optik Rathenow 2 | R | -2.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-09-24 | BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 1
|
Chemnitzer 7 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-09-18 | 1 FSV 63 Luckenwalde |
0 - 1
1 - 1
|
BFC Dynamo 4 | R | 0.0,+0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Niemcy - Regionalliga Nordost | 2021-09-12 | BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 0
|
BSG Chemie Leipzig | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
11-3 (14) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.3 | 3.25 | 2.8 |
| Połowa | 2.875 | 2.25 | 3.2 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 0 , Rożny: 7 - 4
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 3 - 3 Połowa
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0
-
9' - 1st Corner - BFC Dynamo -
25' - 2nd Corner - BFC Dynamo -
31' - 3rd Corner - BFC Dynamo - Race to 3 Corners - BFC Dynamo
-
41' - 4th Corner - Chemnitzer -
42' - 5th Corner - Chemnitzer -
42' - 6th Corner - Chemnitzer -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Yellow Card - BFC Dynamo -
49' - 2nd Yellow Card - BFC Dynamo -
50' - 1st Goal - Chemnitzer -
53' - 7th Corner - Chemnitzer - Race to 5 Corners - Chemnitzer
-
55' - 8th Corner - Chemnitzer -
70' - 3rd Yellow Card - Chemnitzer -
80' - 4th Yellow Card - BFC Dynamo -
82' - 9th Corner - Chemnitzer - Race to 7 Corners - Chemnitzer
-
86' - 10th Corner - Chemnitzer -
87' - 5th Yellow Card - Chemnitzer -
89' - 11th Corner - BFC Dynamo -
1-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

