Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
0.0
Vizela
Chaves vs Vizela Profil drużyn
55Ogółem
ChavesPortugalia - Segunda Liga · Siła na tle 22 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaAtakSłaba strona2. połowa
PWPPRPWWPROstatnieW górę+0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/10
Słabnie pod koniecTraci prowadzeniaPowyżej 2.5 kartki w 9 z ostatnich 10Gol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10
70Ogółem
VizelaPortugalia - Segunda Liga · Siła na tle 22 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaRożne wywalczoneSłaba stronaAtak
RWPWPRWWRPOstatnieStabilnie+0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Chaves vs Vizela Fakty o meczu
Chaves
2W-2R-6P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 18 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 1.8 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 20%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 20%2
Przegrana 60%6
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 20%2
Anulowane 0%0
Przegrana 80%8
Vizela
4W-2R-4P w ostatnich 10 meczach, z 8 golami zdobytymi i 11 straconymi. Średnie gole: 0.8 dla, 1.1 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 30%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 20%2
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.0, 2.5
Powyżej 30%3
Anulowane 0%0
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 0%0
Przegrana 60%6
Ostatnie
| Chaves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Vizela | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Chaves | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Vizela | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.20,
Odch. std.: 1.45, Mediana: 2,
Dominanta: 1,
Powyżej: 38%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Chaves vs Vizela Rozkład czasowy goli/rożnych
Chaves vs Vizela Bezpośrednie pojedynki
Chaves vs Vizela Zobacz pełne H2H →| Chaves Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-28 | 4 Vizela |
1 - 0
3 - 2
|
Chaves 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-10-04 | 1 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Vizela 3 2 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-04-05 | 1 4 Chaves |
0 - 2
1 - 2
|
Vizela 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-11-08 | 1 2 Vizela |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2024-04-15 | 3 Vizela |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves 2 | W | -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2023-12-01 | 5 Chaves |
1 - 1
2 - 1
|
Vizela 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2023-02-10 | 3 Vizela |
0 - 0
0 - 0
|
Chaves 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Portugalia - Puchar Ligi | 2022-11-22 | 3 Vizela |
1 - 1
2 - 2
|
Chaves 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Portugalia - Primeira Liga | 2022-08-20 | 1 4 Chaves |
1 - 1
1 - 1
|
Vizela 5 1 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2021-02-26 | 2 Chaves |
0 - 1
2 - 2
|
Vizela 2 1 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
14-3 (17) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2020-10-05 | 1 2 Vizela |
0 - 0
1 - 1
|
Chaves 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-27 | Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Vizela | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Chaves Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-10-11 | 2 Lusitania Lourosa |
0 - 1
1 - 1
|
Chaves 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-10-04 | 1 SC Farense |
2 - 0
4 - 0
|
Chaves 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2026-09-25 | 1 Chaves |
0 - 0
0 - 1
|
Guimaraes | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Puchar Portugalii | 2026-09-20 | 3 Guarda Desportiva |
0 - 3
2 - 3
|
Chaves 4 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-09-13 | 2 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-30 | 3 Felgueiras 1932 |
1 - 0
2 - 1
|
Chaves 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-23 | 3 Chaves |
1 - 0
2 - 2
|
AVS 3 | R | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-15 | 4 Sporting B |
0 - 0
1 - 0
|
Chaves 3 | P | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-08 | Chaves |
0 - 2
1 - 4
|
Academica 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-02 | Chaves |
0 - 1
0 - 1
|
Academico Viseu | P | +0.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-01 | 1 Guimaraes |
0 - 0
2 - 0
|
Chaves 1 | P | -1.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-05-15 | 2 Maritimo |
0 - 2
1 - 3
|
Chaves 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-05-09 | 2 Chaves |
1 - 1
1 - 2
|
Leixoes 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-05-03 | 2 Portimonense |
2 - 2
3 - 2
|
Chaves 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 5-4 (9) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-27 | 2 Chaves |
0 - 0
2 - 1
|
UD Oliveirense 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-18 | 1 Pacos Ferreira |
3 - 3
4 - 3
|
Chaves 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-11 | 3 Chaves |
0 - 0
2 - 0
|
Torreense 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-06 | 2 FC Porto B |
2 - 0
3 - 0
|
Chaves 1 | P | +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-03-20 | 2 Chaves |
0 - 0
0 - 2
|
UD Leiria 4 | P | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-03-13 | 3 Sporting B |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-03-06 | 2 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Academico Viseu 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-28 | 4 Vizela |
1 - 0
3 - 2
|
Chaves 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-22 | 1 Chaves |
1 - 0
2 - 0
|
SC Farense 3 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-14 | 5 Feirense |
0 - 0
1 - 0
|
Chaves 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-06 | 4 Chaves |
0 - 0
0 - 1
|
Penafiel 4 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-31 | 6 Felgueiras 1932 |
1 - 0
1 - 0
|
Chaves 4 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 5 (0-5) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-24 | 5 Chaves |
1 - 1
2 - 2
|
Lusitania Lourosa 2 | R | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-17 | 1 3 Benfica B |
0 - 0
1 - 0
|
Chaves 3 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-11 | 1 2 Chaves |
2 - 1
2 - 3
|
Maritimo 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-12-20 | 4 Chaves |
0 - 0
0 - 1
|
Portimonense 5 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Vizela Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-10-10 | 3 Vizela |
0 - 2
0 - 2
|
Sporting B 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-09-14 | 5 FC Porto B |
1 - 1
2 - 2
|
Vizela 5 | R | +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-09-06 | 3 Vizela |
1 - 0
1 - 0
|
Felgueiras 1932 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-29 | 1 Torreense |
0 - 2
0 - 3
|
Vizela 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-22 | 3 Vizela |
0 - 0
0 - 0
|
Amarante 1 | R | -0.5 | Poniżej | 8.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-16 | Portimonense |
1 - 0
2 - 0
|
Vizela 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-08-09 | 3 Vizela |
1 - 0
1 - 0
|
UD Leiria 2 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-01 | 1 Vizela |
0 - 1
0 - 1
|
Celta Fortuna 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-05-16 | 1 Torreense |
1 - 0
4 - 0
|
Vizela 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-05-09 | 3 Vizela |
1 - 0
1 - 0
|
UD Leiria 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-05-02 | 4 Academico Viseu |
0 - 0
0 - 0
|
Vizela 4 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-26 | 4 Vizela |
1 - 0
1 - 0
|
Sporting B 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-19 | 4 Vizela |
0 - 1
0 - 2
|
SC Farense 3 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-12 | 5 Feirense |
1 - 0
1 - 0
|
Vizela 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 4 (1-3) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-04-07 | 2 1 Vizela |
0 - 2
1 - 2
|
Benfica B 5 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-03-21 | 1 Penafiel |
0 - 0
0 - 1
|
Vizela 2 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-03-15 | 1 Vizela |
2 - 1
4 - 3
|
Lusitania Lourosa 4 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-03-08 | 1 Felgueiras 1932 |
0 - 0
0 - 1
|
Vizela 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-28 | 4 Vizela |
1 - 0
3 - 2
|
Chaves 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-20 | Leixoes |
0 - 0
1 - 2
|
Vizela | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-15 | 3 Vizela |
0 - 0
0 - 3
|
Maritimo 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-02-07 | 1 3 UD Oliveirense |
2 - 0
3 - 0
|
Vizela 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-31 | 4 Vizela |
1 - 0
1 - 1
|
Portimonense 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-25 | 4 FC Porto B |
0 - 0
1 - 0
|
Vizela 3 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-21 | 5 UD Leiria |
1 - 0
2 - 2
|
Vizela 1 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-15 | 2 Vizela |
0 - 0
3 - 0
|
Pacos Ferreira 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2026-01-05 | 1 Vizela |
0 - 0
0 - 1
|
Torreense 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-12-20 | 4 Vizela |
0 - 0
0 - 0
|
Academico Viseu 5 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-12-14 | 3 Sporting B |
0 - 1
0 - 1
|
Vizela 6 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-12-08 | 4 SC Farense |
1 - 0
2 - 0
|
Vizela 5 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.625 | 3.1 | 2.4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

