Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
Poniżej 10.5
Rożne łącznie
0.0
Chaves
Chaves vs Alverca Profil drużyn
Chaves
RWWPWWPPWWOstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Alverca
RWRWPRWRRWOstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej8/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca stratyPowyżej 2.5 kartki w 9 z ostatnich 10Gol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10
Ostatnie
| Chaves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Alverca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Chaves | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Alverca | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnychLinia 10.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.83,
Odch. std.: 1.50, Mediana: 3,
Dominanta: 2,
Powyżej: 53%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Chaves vs Alverca Rozkład czasowy goli/rożnych
Chaves vs Alverca Bezpośrednie pojedynki
Chaves vs Alverca Zobacz pełne H2H →| Chaves Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-12-14 | 1 Alverca |
1 - 1
3 - 1
|
Chaves 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Chaves Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-04-19 | 4 FC Porto B |
0 - 0
1 - 2
|
Chaves 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-04-12 | 1 Chaves |
0 - 0
2 - 0
|
Portimonense 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-04-05 | 1 4 Chaves |
0 - 2
1 - 2
|
Vizela 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-03-30 | 3 Pacos Ferreira |
0 - 0
2 - 0
|
Chaves 2 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-03-15 | 2 Chaves |
1 - 0
4 - 0
|
UD Oliveirense 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-03-07 | 4 Feirense |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves 4 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-28 | 2 Chaves |
1 - 0
1 - 2
|
Benfica B 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-23 | 5 Torreense |
0 - 2
1 - 2
|
Chaves 10 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-15 | 3 Chaves |
0 - 0
2 - 0
|
Felgueiras 1932 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-09 | CD Mafra |
0 - 0
0 - 0
|
Chaves | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-02 | 5 Chaves |
0 - 0
1 - 1
|
Maritimo 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-25 | 1 Leixoes |
0 - 0
0 - 0
|
Chaves 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-17 | 1 Chaves |
1 - 0
3 - 0
|
Academico Viseu 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-12 | 3 UD Leiria |
1 - 0
1 - 1
|
Chaves 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-04 | 2 Chaves |
0 - 1
0 - 1
|
Penafiel 4 | P | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-12-21 | 2 Chaves |
1 - 1
2 - 2
|
Tondela 3 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-12-14 | 1 Alverca |
1 - 1
3 - 1
|
Chaves 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-12-08 | 1 Chaves |
2 - 0
2 - 1
|
FC Porto B 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-11-30 | 3 Portimonense |
1 - 1
1 - 2
|
Chaves 5 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Puchar Portugalii | 2024-11-23 | 4 Casa Pia |
2 - 0
3 - 0
|
Chaves 5 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-11-08 | 1 2 Vizela |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-11-02 | 2 Chaves |
1 - 1
2 - 1
|
Pacos Ferreira 3 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-10-26 | 1 UD Oliveirense |
0 - 1
0 - 3
|
Chaves 2 | W | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Portugalii | 2024-10-20 | 1 1 Chaves |
0 - 0
2 - 0
|
Lusitania Lourosa 4 | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
7-9 (16) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-10-13 | Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-5 (16) | 6-3 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-10-06 | 2 Benfica B |
0 - 0
1 - 0
|
Chaves 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-09-28 | 3 Chaves |
0 - 1
2 - 1
|
Torreense 2 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Puchar Portugalii | 2024-09-22 | 4 Limianos |
0 - 0
0 - 2
|
Chaves 3 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-09-14 | 5 Felgueiras 1932 |
1 - 1
1 - 2
|
Chaves 5 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-09-01 | 2 Chaves |
0 - 1
0 - 3
|
CD Mafra 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Alverca Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-04-20 | 1 Alverca |
1 - 0
4 - 0
|
UD Oliveirense 3 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-04-13 | 3 Vizela |
1 - 0
1 - 1
|
Alverca 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-04-06 | 1 2 Alverca |
0 - 0
0 - 0
|
Benfica B 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-03-30 | 2 Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Alverca 3 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-03-14 | 3 Alverca |
2 - 1
2 - 2
|
Torreense 4 | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-03-08 | 3 Penafiel |
2 - 2
3 - 2
|
Alverca 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-03-01 | 4 Alverca |
1 - 0
2 - 0
|
CD Mafra 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-23 | 4 Leixoes |
1 - 0
1 - 1
|
Alverca | R | 0.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
5-11 (16) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-16 | Alverca |
3 - 0
5 - 0
|
Maritimo | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-09 | 1 2 Academico Viseu |
2 - 1
2 - 2
|
Alverca 3 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 6-5 (11) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-02-02 | Alverca |
1 - 0
2 - 1
|
UD Leiria 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-25 | 2 Felgueiras 1932 |
0 - 1
0 - 1
|
Alverca 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-18 | 3 Alverca |
0 - 0
2 - 0
|
FC Porto B 3 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-12 | 1 2 Alverca |
0 - 1
1 - 1
|
Tondela 3 | R | 0.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2025-01-04 | 2 2 Portimonense |
0 - 0
1 - 0
|
Alverca 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
1-19 (20) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 7 (0-7) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-12-22 | 2 Pacos Ferreira |
1 - 2
1 - 3
|
Alverca 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-12-14 | 1 Alverca |
1 - 1
3 - 1
|
Chaves 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-12-08 | UD Oliveirense |
0 - 3
1 - 4
|
Alverca 3 | W | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-11-30 | 3 Alverca |
4 - 1
4 - 2
|
Vizela 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Portugalii | 2024-11-23 | 1 3 Alverca |
1 - 0
2 - 2
|
Rio Ave 3 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-11-10 | 1 Benfica B |
1 - 1
2 - 1
|
Alverca 4 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-11-01 | 3 Alverca |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 11.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-10-27 | 3 Torreense |
1 - 0
1 - 0
|
Alverca 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-12 (16) | 3-7 (10) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Puchar Portugalii | 2024-10-20 | 2 Alverca |
0 - 0
3 - 0
|
Pero Pinheiro 2 | W | -2.0, -2.5 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
13-0 (13) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-10-12 | 2 Alverca |
1 - 1
2 - 2
|
Penafiel 7 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-4 (15) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-10-06 | 1 CD Mafra |
0 - 0
1 - 1
|
Alverca 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-09-29 | 3 Alverca |
1 - 0
1 - 1
|
Leixoes 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-12 (20) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 6 (4-2) |
| Puchar Portugalii | 2024-09-22 | 1 SC Coimbroes |
0 - 2
2 - 3
|
Alverca 1 | W | +1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-09-15 | 1 Maritimo |
0 - 2
1 - 2
|
Alverca 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Segunda Liga | 2024-08-30 | 3 Alverca |
0 - 3
0 - 4
|
Academico Viseu | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.4 | 3.2 | 2.875 |
| Połowa | 3.1 | 2.1 | 3.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 2 , Rożny: 3 - 5
Rożny: 10.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 2 - 5 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0
-
1' - 1st Corner - Alverca -
7' - 2nd Corner - Alverca -
24' - 3rd Corner - Chaves - Race to 3 Corners - Alverca
-
26' - 4th Corner - Alverca -
31' - 1st Goal - Alverca -
37' - 5th Corner - Alverca - Race to 5 Corners - Alverca
-
42' - 6th Corner - Alverca -
45' - 7th Corner - Chaves -
0-1 score at the end of First Half -
52' - 2nd Goal - Alverca -
56' - 1st Yellow Card - Chaves -
68' - 8th Corner - Chaves -
72' - 2nd Yellow Card - Chaves -
75' - 3rd Yellow Card - Alverca -
77' - 4th Yellow Card - Chaves -
90' - 5th Yellow Card - Alverca -
0-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

