czw., Dec 12, 2019 · 17:55
CFR Cluj
4 1
2 - 0
Cały mecz · HT 0-0
Celtic
2 1
NajstarszeOstatnie
WWPRWP
2.10
3.10
3.90
OstatnieNajstarsze
WWWWWW

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.0
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
+0.25
Celtic
CFR Cluj
WPWWRWPRWPOstatnieStabilnie-0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Celtic
WWWWWWWWWWOstatnieW gazie+0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiPokrywa7/10
CFR Cluj

5W-2R-3P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 40%, gole Over 40%, rożne Over 50%.

Wynik końcowy
Wygrana 50%5 Remis 20%2 Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.0
Powyżej 40%4 Anulowane 20%2 Poniżej 40%4
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 50%5 Anulowane 0%0 Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 10%1 Przegrana 50%5
Celtic

10W-0R-0P w ostatnich 10 meczach, z 29 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 2.9 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 100%, AH wygrane 70%, gole Over 70%, rożne Over 70%.

Wynik końcowy
Wygrana 100%10 Remis 0%0 Przegrana 0%0
Gole łącznie 2.0
Powyżej 70%7 Anulowane 20%2 Poniżej 10%1
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 70%7 Anulowane 0%0 Poniżej 30%3
Handicap azjatycki
Wygrana 70%7 Anulowane 0%0 Przegrana 30%3
Ostatnie
CFR Cluj
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Celtic
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
CFR Cluj
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Celtic
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

CFR Cluj Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
UEFA Europa League 2019-10-03 3 Celtic
1 - 0
2 - 0
CFR Cluj 2 P -1.0 Poniżej 10.5
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-13 1 Celtic
0 - 1
3 - 4
CFR Cluj 3 W -0.5, -1.0 Powyżej 10.5
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-07 3 CFR Cluj
1 - 1
1 - 1
Celtic 3 R 0.0, +0.5 Powyżej 9.5
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
CFR Cluj Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Rumunia - Liga I 2019-12-08 5 FC Botosani
1 - 1
2 - 1
CFR Cluj 2 P 0.0 Powyżej
Rumunia - Liga I 2019-12-04 1 CFR Cluj
0 - 0
1 - 0
ACS Sepsi 2 W -1.0, -1.5 Poniżej 8.5
Rumunia - Liga I 2019-12-01 4 AFC Hermannstadt
0 - 0
1 - 1
CFR Cluj 2 R +0.5, +1.0 Poniżej 9.5
UEFA Europa League 2019-11-28 1 Lazio
1 - 0
1 - 0
CFR Cluj 2 P -1.0 Poniżej 10.0
Rumunia - Liga I 2019-11-22 1 CFR Cluj
1 - 0
4 - 0
Chindia Targoviste W -1.5 Powyżej 9.5
Europa - Towarzyskie 2019-11-17 CFR Cluj
1 - 0
2 - 0
Kisvarda FC W -1.0 Poniżej 8.5 Powyżej
7-5 (12) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Rumunia - Liga I 2019-11-10 1 Dinamo Bukareszt
0 - 0
0 - 0
CFR Cluj 1 R +0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
4-6 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
UEFA Europa League 2019-11-07 1 1 CFR Cluj
0 - 0
1 - 0
Rennes 4 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (0-2) 4 (2-2)
Rumunia - Liga I 2019-11-02 CFR Cluj
0 - 0
3 - 0
FC Academica Clinceni 3 W -1.5, -2.0 Powyżej 9.5 Poniżej
9-0 (9) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Rumunia - Liga I 2019-10-28 4 CSM Politehnica Iasi
1 - 1
2 - 1
CFR Cluj P +1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-10-24 2 3 Rennes
0 - 1
0 - 1
CFR Cluj 2 1 W -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
4-6 (10) 2-4 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Rumunia - Liga I 2019-10-19 2 CFR Cluj
0 - 0
2 - 0
CS U Craiova 4 W -0.5, -1.0 Push 9.5 Powyżej
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Rumunia - Liga I 2019-10-06 3 Viitorul Constanta
2 - 0
3 - 1
CFR Cluj 2 P 0.0 Powyżej 9.0 Powyżej
8-3 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-10-03 3 Celtic
1 - 0
2 - 0
CFR Cluj 2 P -1.0 Poniżej 10.5 Poniżej
7-3 (10) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Rumunia - Liga I 2019-09-29 4 CFR Cluj
2 - 0
3 - 0
Gaz Metan Medias 1 W -0.5, -1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-2 (6) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Rumunia - Puchar Rumunii 2019-09-25 3 FC Botosani
1 - 0
2 - 2
CFR Cluj 5 1 R 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
7-5 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Rumunia - Liga I 2019-09-22 3 FCSB
0 - 0
0 - 0
CFR Cluj 1 R 0.0 Poniżej 9.5 Powyżej
3-9 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
UEFA Europa League 2019-09-19 2 CFR Cluj
1 - 1
2 - 1
Lazio 3 W +0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Rumunia - Liga I 2019-09-13 CFR Cluj
3 - 0
5 - 0
FC Voluntari 2 W -1.5 Powyżej 9.0 Push
9-0 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Rumunia - Liga I 2019-08-31 3 Astra Giurgiu
1 - 1
3 - 2
CFR Cluj 5 2 P +0.5 Powyżej 9.0 Poniżej
4-4 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-28 2 Slavia Praga
0 - 0
1 - 0
CFR Cluj 4 P -0.5, -1.0 Poniżej 10.0 Powyżej
10-9 (19) 5-3 (8) 1 (0-1) 6 (3-3)
Rumunia - Liga I 2019-08-24 4 CFR Cluj
3 - 0
4 - 1
FC Botosani 4 W 0.0, -0.5 Powyżej 9.0 Powyżej
4-7 (11) 0-3 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-20 3 CFR Cluj
0 - 1
0 - 1
Slavia Praga 3 P 0.0, +0.5 Poniżej 9.0 Powyżej
7-5 (12) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Rumunia - Liga I 2019-08-17 1 ACS Sepsi
1 - 1
1 - 1
CFR Cluj 4 R 0.0, +0.5 Push 9.0 Powyżej
5-5 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-13 1 Celtic
0 - 1
3 - 4
CFR Cluj 3 W -0.5, -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Rumunia - Liga I 2019-08-10 2 CFR Cluj
1 - 0
3 - 0
AFC Hermannstadt 2 W -0.5, -1.0 Powyżej 9.0 Powyżej
5-5 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-07 3 CFR Cluj
1 - 1
1 - 1
Celtic 3 R 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
8-7 (15) 5-3 (8) 1 (1-0) 4 (1-3)
Rumunia - Liga I 2019-08-03 2 Chindia Targoviste
1 - 0
1 - 4
CFR Cluj W +0.5, +1.0 Powyżej 8.5 Powyżej
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-07-30 1 Maccabi Tel Aviv
1 - 2
2 - 2
CFR Cluj 2 R -0.5 Powyżej 9.0 Poniżej
4-4 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Rumunia - Liga I 2019-07-27 1 4 CFR Cluj
0 - 0
1 - 0
Dinamo Bukareszt W -1.0 Poniżej 9.0 Poniżej
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Celtic Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Szkocja - Puchar Ligi 2019-12-08 3 Rangers
0 - 0
0 - 1
Celtic 2 1 W 0.0 Poniżej 10.0
Szkocja - Premiership 2019-12-04 Celtic
1 - 0
2 - 1
Hamilton W -2.5, -3.0 Poniżej 10.5
Szkocja - Premiership 2019-12-01 1 Ross County
1 - 2
1 - 4
Celtic 2 W +2.0, +2.5 Powyżej 10.0
UEFA Europa League 2019-11-28 3 Celtic
2 - 0
3 - 1
Rennes 3 W -1.0, -1.5 Powyżej 9.5
Szkocja - Premiership 2019-11-23 1 Celtic
1 - 0
4 - 0
Livingston 2 W -2.0, -2.5 Powyżej 10.5
Szkocja - Premiership 2019-11-10 Celtic
1 - 0
2 - 0
Motherwell 1 W -2.0, -2.5 Poniżej 10.0 Powyżej
8-5 (13) 7-1 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
UEFA Europa League 2019-11-07 1 Lazio
1 - 1
1 - 2
Celtic 1 W -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
8-5 (13) 6-2 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Szkocja - Puchar Ligi 2019-11-02 2 Hibernian
1 - 3
2 - 5
Celtic W +1.5, +2.0 Powyżej 10.0 Powyżej
4-12 (16) 1-8 (9) 2 (0-2) 2 (0-2)
Szkocja - Premiership 2019-10-30 Celtic
0 - 0
2 - 0
St Mirren 1 W -2.0, -2.5 Poniżej 10.5 Poniżej
4-1 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Szkocja - Premiership 2019-10-27 1 Aberdeen
0 - 4
0 - 4
Celtic W +1.0 Powyżej 9.0 Powyżej
2-8 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-10-24 3 Celtic
0 - 1
2 - 1
Lazio 2 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Szkocja - Premiership 2019-10-19 Celtic
1 - 0
6 - 0
Ross County 1 W -2.5 Powyżej 10.5 Powyżej
11-0 (11) 8-0 (8) 3 (3-0) 0 (0-0)
Szkocja - Premiership 2019-10-06 3 Livingston
0 - 0
2 - 0
Celtic 2 1 P +1.5, +2.0 Poniżej 9.0 Poniżej
0-7 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
UEFA Europa League 2019-10-03 3 Celtic
1 - 0
2 - 0
CFR Cluj 2 W -1.0 Poniżej 10.5 Poniżej
7-3 (10) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Szkocja - Premiership 2019-09-28 3 Hibernian
1 - 1
1 - 1
Celtic 5 R +1.5 Poniżej 10.0 Poniżej
1-4 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (0-3)
Szkocja - Puchar Ligi 2019-09-25 2 Celtic
1 - 0
5 - 0
Partick 1 W -2.5 Powyżej 11.0 Poniżej
5-1 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Szkocja - Premiership 2019-09-22 1 Celtic
1 - 1
3 - 1
Kilmarnock 1 W -1.5 Powyżej 10.0 Poniżej
5-4 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
UEFA Europa League 2019-09-19 2 Rennes
1 - 0
1 - 1
Celtic 4 1 R 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
2-3 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Szkocja - Premiership 2019-09-14 2 Hamilton
0 - 1
0 - 1
Celtic W +2.0, +2.5 Poniżej 10.5 Poniżej
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Szkocja - Premiership 2019-09-01 1 1 Rangers
0 - 1
0 - 2
Celtic 1 W 0.0, -0.5 Poniżej 11.0 Powyżej
8-5 (13) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (3-1)
UEFA Europa League - Kwalifikacje 2019-08-29 3 AIK
1 - 2
1 - 4
Celtic 3 W 0.0, +0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
5-3 (8) 4-1 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Szkocja - Premiership 2019-08-25 1 Celtic
1 - 0
3 - 1
Hearts 3 W -1.5 Powyżej 9.5 Powyżej
7-3 (10) 4-1 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
UEFA Europa League - Kwalifikacje 2019-08-22 1 Celtic
0 - 0
2 - 0
AIK 2 W -1.0, -1.5 Poniżej 9.5 Poniżej
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Szkocja - Puchar Ligi 2019-08-17 Celtic
0 - 0
1 - 1
Dunfermline 1 R -3.0 Poniżej 11.0 Powyżej
16-1 (17) 9-1 (10) 3 (3-0) 2 (2-0)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-13 1 Celtic
0 - 1
3 - 4
CFR Cluj 3 P -0.5, -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Szkocja - Premiership 2019-08-10 5 Motherwell
1 - 2
2 - 5
Celtic W +1.5 Powyżej 10.0 Push
5-5 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-08-07 3 CFR Cluj
1 - 1
1 - 1
Celtic 3 R 0.0, +0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
8-7 (15) 5-3 (8) 1 (1-0) 4 (1-3)
Szkocja - Premiership 2019-08-03 Celtic
3 - 0
7 - 0
St Johnstone 3 W -2.0 Powyżej 9.5 Poniżej
8-0 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-07-30 1 JK Nomme Kalju
0 - 1
0 - 2
Celtic 1 W +2.0 Poniżej 10.0 Powyżej
8-6 (14) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
UEFA Champions League - Kwalifikacje 2019-07-24 2 Celtic
3 - 0
5 - 0
JK Nomme Kalju W -3.0, -3.5 Powyżej 10.5 Powyżej
11-2 (13) 7-1 (8) 1 (1-0) 3 (2-1)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 2.1 3.1 3.9
Połowa 2.875 1.952 4.333
Handicap azjatycki
Cały (-0.25) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (-0.25) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (9.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (2.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (0.75) Powyż[email protected] Poniżej@2


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 0 , Rożny: 4 - 2

Rożny: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.0

7
Strzał celny
3
9
Strzał niecelny
5
110
Atak
121
60
Groźny atak
37
44
Posiadanie piłki %
56

Wynik: 0 - 0 , Rożny: 1 - 1 Połowa

Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 0.5, 1.0

1
Strzał celny
1
6
Strzał niecelny
3
60
Atak
59
31
Groźny atak
15
43
Posiadanie piłki %
57
  • 2' - 1st Corner - CFR Cluj
  • 44' - 2nd Corner - Celtic
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Ajer for Jullien - Celtic
  • 48' - 3rd Corner - CFR Cluj
  • 48' - 1st Goal - CFR Cluj
  • 67' Substitution - Bayo for Morgan - Celtic
  • 68' - 1st Yellow Card - CFR Cluj
  • 70' - 2nd Goal - CFR Cluj
  • 71' - 2nd Yellow Card - Celtic
  • 72' - 4th Corner - Celtic
  • 73' Substitution - Dembele for Johnston - Celtic
  • 75' - 5th Corner - CFR Cluj
  • Race to 3 Corners - CFR Cluj
  • 74' Substitution - Golofca for Omrani - CFR Cluj
  • 83' Substitution - Luis Aurelio for Djokovic - CFR Cluj
  • 86' - 6th Corner - CFR Cluj
  • 85' Substitution - Hoban for Deac - CFR Cluj
  • 2-0 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe