śr., Mar 21, 2018 · 19:00
Cerro [11]
7 3 1
0 - 3
Cały mecz · HT 0-1
Penarol [1]
2 2
NajstarszeOstatnie
RRPPWW
5.75
4.00
1.55
OstatnieNajstarsze
PWWRWW

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.5
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
+0.75
Cerro
Cerro
RPWRRRPPWWOstatnieStabilnie+0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Penarol
WWWRWWRWWPOstatnieW dół-0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 18
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Cerro

3W-4R-3P w ostatnich 10 meczach, z 9 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 0.9 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 40%, rożne Over 30%.

Wynik końcowy
Wygrana 30%3 Remis 40%4 Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 30%3 Anulowane 0%0 Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 20%2 Przegrana 40%4
Penarol

7W-2R-1P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 60%, gole Over 40%, rożne Over 40%.

Wynik końcowy
Wygrana 70%7 Remis 20%2 Przegrana 10%1
Gole łącznie 2.5
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 40%4 Anulowane 0%0 Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 60%6 Anulowane 0%0 Przegrana 40%4
Ostatnie
Cerro
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Penarol
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Cerro
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Penarol
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Cerro Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Urugwaj - Clausura 2017-11-25 1 3 Cerro
0 - 1
0 - 4
Penarol 5 P +0.5, +1.0 Powyżej 9.5
Urugwaj - Apertura 2017-05-07 1 Penarol
1 - 1
1 - 2
Cerro 4 1 W -0.5 Powyżej 10.0
Urugwaj - Apertura 2016-11-19 2 Penarol
0 - 1
1 - 2
Cerro 5 W -0.5 Powyżej 10.5
Urugwaj - Clausura 2016-02-07 3 Penarol
1 - 0
2 - 1
Cerro 1 P -1.0 Powyżej 10.5
Urugwaj - Apertura 2015-08-16 2 Cerro
0 - 1
0 - 3
Penarol 1 P +0.5, +1.0 Powyżej 10.5
Urugwaj - Clausura 2015-02-14 1 Cerro
0 - 0
0 - 3
Penarol 2 P +0.5, +1.0 Powyżej
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Urugwaj - Apertura 2014-08-16 Penarol
1 - 0
3 - 0
Cerro P Powyżej 11.0 Powyżej
8-10 (18) 6-5 (11) 2 (2-0) 3 (1-2)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Cerro Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Urugwaj - Apertura 2018-03-10 2 1 Club Atletico Progreso
0 - 0
0 - 1
Cerro 3 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.5
Copa Sudamericana 2018-03-07 6 Cerro
0 - 0
2 - 0
Sport Rosario 5 1 W -1.0, -1.5 Poniżej 9.5
Urugwaj - Apertura 2018-03-03 1 2 Cerro
1 - 1
2 - 3
Boston River 1 P 0.0, -0.5 Powyżej 9.5
Urugwaj - Apertura 2018-02-25 1 Nacional De Football
2 - 0
4 - 0
Cerro 6 1 P -1.0, -1.5 Powyżej 10.0
Copa Sudamericana 2018-02-20 2 Sport Rosario
0 - 0
0 - 0
Cerro 4 R -0.5, -1.0 Poniżej 10.0
Urugwaj - Apertura 2018-02-11 2 Atletico Fenix Montevideo
0 - 0
0 - 0
Cerro 3 R 0.0 Poniżej 10.0 Poniżej
3-3 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Urugwaj - Apertura 2018-02-04 3 Cerro
0 - 1
1 - 1
Liverpool Montevideo 2 R 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
6-6 (12) 1-3 (4) 0 (0-0) 5 (4-1)
Urugwaj - Clausura 2017-12-02 4 Rampla Juniors
0 - 1
0 - 1
Cerro 2 W 0.0 Poniżej 9.5 Poniżej
2-4 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Urugwaj - Clausura 2017-11-25 1 3 Cerro
0 - 1
0 - 4
Penarol 5 P +0.5, +1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Urugwaj - Clausura 2017-11-18 2 Cerro
1 - 0
2 - 2
CA River Plate 2 R 0.0 Powyżej 10.0 Poniżej
4-1 (5) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-11-15 4 Nacional De Football
2 - 0
3 - 1
Cerro 4 P -0.5, -1.0 Powyżej 10.0 Powyżej
7-5 (12) 4-4 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Urugwaj - Clausura 2017-11-11 3 Cerro
0 - 0
1 - 0
Plaza Colonia 2 W -0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Urugwaj - Clausura 2017-11-08 4 Montevideo Wanderers
1 - 1
2 - 3
Cerro 1 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Push
4-6 (10) 2-3 (5) 3 (1-2) 5 (2-3)
Urugwaj - Clausura 2017-11-05 3 Cerro
1 - 1
1 - 2
Danubio 4 P 0.0 Powyżej 9.5 Powyżej
5-6 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-10-15 3 Boston River
0 - 0
1 - 0
Cerro 2 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
3-1 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Urugwaj - Clausura 2017-10-08 1 Cerro
1 - 2
3 - 2
Juventud De Las Piedras 1 W -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Urugwaj - Clausura 2017-09-16 1 5 Liverpool Montevideo
0 - 0
1 - 0
Cerro 3 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-09-12 3 Cerro
2 - 0
2 - 1
IA Sud America 3 W -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
2-8 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Urugwaj - Clausura 2017-09-03 1 2 El Tanque Sisley
1 - 1
2 - 1
Cerro 2 P 0.0 Powyżej 11.0 Poniżej
1-3 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Urugwaj - Clausura 2017-08-26 4 Cerro
0 - 2
0 - 3
Defensor Sporting 1 P 0.0 Powyżej 10.5 Poniżej
3-4 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-08-19 2 Racing Club de Montevideo
0 - 0
0 - 1
Cerro 3 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
4-4 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-07-09 Cerro
0 - 1
0 - 2
Nacional De Football 1 P +0.5 Poniżej 10.5 Powyżej
4-7 (11) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-07-01 4 Juventud De Las Piedras
0 - 1
1 - 1
Cerro 2 1 R 0.0 Poniżej 10.0 Poniżej
5-0 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-17 1 5 CA River Plate
0 - 0
1 - 1
Cerro 4 R 0.0 Poniżej 10.0 Powyżej
7-5 (12) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-11 1 3 Cerro
1 - 0
3 - 0
Danubio 4 W 0.0 Powyżej 10.0 Powyżej
4-8 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-03 1 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 0
Cerro 2 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
4-4 (8) 4-1 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-05-28 1 5 Cerro
0 - 1
0 - 2
Racing Club de Montevideo 6 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.5 Poniżej
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Urugwaj - Apertura 2017-05-14 3 Cerro
0 - 0
1 - 2
Rampla Juniors 6 P -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
9-2 (11) 3-2 (5) 3 (1-2) 2 (2-0)
Urugwaj - Apertura 2017-05-07 1 Penarol
1 - 1
1 - 2
Cerro 4 1 W -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
9-6 (15) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Urugwaj - Apertura 2017-04-29 2 Cerro
0 - 0
1 - 0
Atletico Fenix Montevideo 1 W 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
5-8 (13) 4-3 (7) 3 (1-2) 2 (0-2)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Penarol Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Copa Libertadores 2018-03-15 3 The Strongest
1 - 0
1 - 0
Penarol 3 P -1.0, -1.5 Poniżej 9.0
Urugwaj - Apertura 2018-03-10 1 Penarol
1 - 0
2 - 1
Boston River 3 W -1.0, -1.5 Powyżej 9.5
Urugwaj - Apertura 2018-02-24 1 2 Penarol
1 - 1
2 - 1
Liverpool Montevideo 4 W -1.0, -1.5 Powyżej 9.5
Urugwaj - Apertura 2018-02-17 1 5 Montevideo Wanderers
0 - 1
1 - 1
Penarol 3 R +0.5 Poniżej 10.0
Urugwaj - Apertura 2018-02-11 1 2 Penarol
0 - 0
4 - 1
CA River Plate 4 W -1.0 Powyżej 9.5
Urugwaj - Apertura 2018-02-04 1 2 Racing Club de Montevideo
0 - 1
0 - 2
Penarol 1 W +1.0 Poniżej 10.0 Poniżej
1-2 (3) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Towarzyskie mecze klubowe 2018-01-27 2 Nacional De Football
0 - 3
1 - 3
Penarol 4 W 0.0,+0.5 Powyżej
6-1 (7) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (2-0)
Towarzyskie mecze klubowe 2018-01-23 1 4 Penarol
1 - 0
2 - 0
Nacional De Football 4 2 W 0.0 Poniżej 9.0 Poniżej
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Towarzyskie mecze klubowe 2018-01-19 2 Penarol
1 - 0
2 - 0
Delfin SC 5 1 W -0.5, -1.0 Poniżej
6-1 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Urugwaj - Wielki Finał 2017-12-10 2 Penarol
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 2 R -0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
7-0 (7) 4-0 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Urugwaj - Wielki Finał 2017-12-06 3 Penarol
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 1 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
7-5 (12) 3-3 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Urugwaj - Clausura 2017-12-03 1 Penarol
2 - 0
4 - 0
Racing Club de Montevideo 3 1 W -0.5, -1.0 Powyżej 10.0 Poniżej
4-4 (8) 3-4 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-11-25 1 3 Cerro
0 - 1
0 - 4
Penarol 5 W +0.5, +1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Urugwaj - Clausura 2017-11-22 4 CA River Plate
1 - 0
2 - 1
Penarol 2 P +0.5, +1.0 Powyżej 10.0 Push
2-8 (10) 2-6 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Urugwaj - Clausura 2017-11-19 3 Penarol
0 - 0
3 - 0
Plaza Colonia 3 1 W -1.5, -2.0 Push 9.5 Poniżej
7-1 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Urugwaj - Clausura 2017-11-16 3 Danubio
0 - 2
0 - 2
Penarol 3 W +0.5, +1.0 Poniżej 9.5 Powyżej
6-5 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Urugwaj - Clausura 2017-11-11 1 Penarol
0 - 0
1 - 0
Juventud De Las Piedras 6 W -1.0, -1.5 Poniżej 9.5 Powyżej
11-3 (14) 5-3 (8) 0 (0-0) 2 (2-0)
Urugwaj - Clausura 2017-11-08 3 IA Sud America
0 - 0
2 - 3
Penarol 3 W +1.0, +1.5 Powyżej 10.5 Powyżej
9-6 (15) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Urugwaj - Clausura 2017-11-05 5 Penarol
1 - 1
3 - 1
Defensor Sporting 5 2 W -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
2-1 (3) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-10-14 2 1 Rampla Juniors
0 - 2
1 - 4
Penarol 2 W +1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Urugwaj - Clausura 2017-10-07 1 1 Penarol
2 - 0
3 - 0
Atletico Fenix Montevideo 3 1 W -1.0, -1.5 Powyżej 10.5 Poniżej
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Urugwaj - Clausura 2017-09-17 1 4 Nacional De Football
0 - 0
0 - 2
Penarol 4 1 W 0.0, +0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
1-6 (7) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-09-09 Penarol
0 - 0
2 - 0
Montevideo Wanderers 4 W -0.5, -1.0 Poniżej 10.0 Powyżej
9-3 (12) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-09-03 3 Boston River
0 - 0
0 - 1
Penarol 2 W +0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
7-12 (19) 2-7 (9) 2 (0-2) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-08-26 3 Penarol
0 - 0
2 - 1
Liverpool Montevideo 4 2 W -1.0, -1.5 Powyżej 10.0 Poniżej
1-8 (9) 1-5 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Urugwaj - Clausura 2017-08-20 3 El Tanque Sisley
0 - 1
0 - 4
Penarol 3 W +1.0, +1.5 Powyżej 10.0 Poniżej
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Towarzyskie mecze klubowe 2017-08-16 1 Penarol
0 - 0
0 - 3
Danubio 3 P -0.5 Powyżej
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Towarzyskie mecze klubowe 2017-08-15 1 4 Nacional De Football
1 - 0
1 - 0
Penarol 4 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Push
6-4 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Towarzyskie mecze klubowe 2017-08-10 Penarol
0 - 0
0 - 0
Estudiantes LP 4 R 0.0, -0.5 Poniżej 8.5 Poniżej
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Towarzyskie mecze klubowe 2017-08-05 2 San Lorenzo
0 - 0
3 - 0
Penarol 3 1 P -0.5 Powyżej
6-2 (8) 4-1 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 5.75 4 1.55
Połowa 5.5 2.3 2.2
Handicap azjatycki
Cały (+0.75) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (+0.25) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (9.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (2.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (1.0) Powyż[email protected] Poniżej@2


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 3 , Rożny: 7 - 2

Rożny: 9.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Gole: 2.5

4
Strzał celny
7
10
Strzał niecelny
3
86
Atak
75
56
Groźny atak
41
49
Posiadanie piłki %
51

Wynik: 0 - 1 , Rożny: 1 - 1 Połowa

Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0

2
Strzał celny
4
4
Strzał niecelny
2
47
Atak
39
24
Groźny atak
19
53
Posiadanie piłki %
47
  • 18' - 1st Corner - Penarol
  • 19' - 1st Goal - Penarol
  • 44' - 1st Yellow Card - Penarol
  • 45+1' - 2nd Corner - Cerro
  • 45+3' - 2nd Yellow Card - Cerro
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Goal - Penarol
  • 53' - 3rd Goal - Penarol
  • 55' - 3rd Corner - Cerro
  • Race to 3 Corners - Cerro
  • 55' - 4th Corner - Cerro
  • 56' - 5th Corner - Cerro
  • Race to 5 Corners - Cerro
  • 65' - 6th Corner - Cerro
  • 72' - 3rd Yellow Card - Cerro
  • 76' - 7th Corner - Cerro
  • Race to 7 Corners - Cerro
  • 76' - 8th Corner - Cerro
  • 84' - Red Card - Cerro
  • 86' - 4th Yellow Card - Cerro
  • 89' - 9th Corner - Penarol
  • 90+2' - 5th Yellow Card - Penarol
  • 0-3 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe