sob., Nov 1, 2014 · 15:00
NajstarszeOstatnie
WPWWWW
1.30
5.00
10.00
OstatnieNajstarsze
WWRPWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.0
Gole łącznie
Poniżej 11.5
Rożne łącznie
-1.5
Celtic
Celtic vs Inverness CT Profil drużyn
Celtic
RRWWWPWWWWOstatnieW górę+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 10
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Inverness CT
WWWPPWPRWWOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/10
Handicap azjatyckiWyrównane4/8
Wychodzi na prowadzenieWygrane 6 z ostatnich 10
Celtic vs Inverness CT Fakty o meczu
Celtic
7W-2R-1P w ostatnich 10 meczach, z 24 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 2.4 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 60%, gole Over 30%, rożne Over 30%.
Wynik końcowy
Wygrana 70%7
Remis 20%2
Przegrana 10%1
Gole łącznie 3.0
Powyżej 30%3
Anulowane 30%3
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 11.5
Powyżej 30%3
Anulowane 0%0
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 60%6
Anulowane 10%1
Przegrana 30%3
Inverness CT
6W-1R-3P w ostatnich 10 meczach, z 13 golami zdobytymi i 9 straconymi. Średnie gole: 1.3 dla, 0.9 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 50%, gole Over 20%, rożne Over 20%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 10%1
Przegrana 30%3
Gole łącznie 3.0
Powyżej 20%2
Anulowane 10%1
Poniżej 70%7
Rożne łącznie 11.5
Powyżej 20%2
Anulowane 0%0
Poniżej 80%8
Handicap azjatycki
Wygrana 50%4
Anulowane 0%0
Przegrana 50%4
Ostatnie
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Inverness CT | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Inverness CT | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0
Rozkład rożnychLinia 11.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 12,
Śr.: 2.00,
Odch. std.: 1.35, Mediana: 2,
Dominanta: ,
Powyżej: 18%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Celtic vs Inverness CT Rozkład czasowy goli/rożnych
Celtic vs Inverness CT Bezpośrednie pojedynki
Celtic vs Inverness CT Zobacz pełne H2H →| Celtic Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-23 | Inverness CT |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Celtic Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2014-10-29 | Celtic |
1 - 0
6 - 0
|
Partick 1 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 12.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2014-10-26 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 1 1 | W | -2.0 | Poniżej | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2014-10-23 | 1 Celtic |
0 - 0
2 - 1
|
Astra Giurgiu 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2014-10-18 | Ross County |
0 - 4
0 - 5
|
Celtic | W | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2014-10-05 | 2 Celtic |
0 - 0
0 - 1
|
Hamilton 1 | P | -1.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2014-10-02 | 2 Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Dinamo Zagrzeb 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Szkocja - Premiership | 2014-09-27 | 2 St Mirren |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 1 | W | +1.5, +2.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2014-09-24 | 2 Celtic |
1 - 0
3 - 0
|
Hearts 2 | W | -2.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
10-9 (19) | 6-5 (11) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Premiership | 2014-09-21 | Celtic |
0 - 1
1 - 1
|
Motherwell | R | -2.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2014-09-18 | 2 FC Salzburg |
1 - 1
2 - 2
|
Celtic 2 | R | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Premiership | 2014-09-13 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Aberdeen 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2014-09-03 | Villarreal |
1 - 2
4 - 2
|
Celtic | P | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-31 | Dundee |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | (-) | (-) |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-23 | Inverness CT |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-16 | Celtic |
3 - 0
6 - 1
|
Dundee Utd | W |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Szkocja - Premiership | 2014-08-13 | St Johnstone |
0 - 0
0 - 3
|
Celtic | W | +1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-26 | St Pauli |
1 - 0
1 - 0
|
Celtic | P |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-19 | Dynamo Dresden |
0 - 1
1 - 1
|
Celtic | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-11 | Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Dukla Praha | R | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | |
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-08 | LASK Linz |
1 - 1
2 - 5
|
Celtic | W | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2014-07-06 | Rapid Wiedeń |
1 - 1
1 - 1
|
Celtic | R | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Inverness CT Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - Premiership | 2014-10-25 | Inverness CT |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2014-10-18 | 4 St Mirren |
0 - 1
0 - 1
|
Inverness CT 4 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 11.5 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2014-10-05 | 1 Inverness CT |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 2 | R | -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2014-09-27 | 2 Aberdeen |
2 - 1
3 - 2
|
Inverness CT 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 11.5 |
|
|||||
| Szkocja - Premiership | 2014-09-20 | Inverness CT |
0 - 0
2 - 1
|
St Johnstone | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - Puchar Ligi | 2014-09-16 | 2 Rangers |
0 - 0
1 - 0
|
Inverness CT 2 | P | -0.5 |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Szkocja - Premiership | 2014-09-13 | 2 Partick |
2 - 1
3 - 1
|
Inverness CT 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 11.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-30 | Inverness CT |
0 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock | W | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-23 | Inverness CT |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-16 | Motherwell |
0 - 1
0 - 2
|
Inverness CT | W |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | (-) | (-) | ||||
| Szkocja - Premiership | 2014-08-13 | Inverness CT |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee | R | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Szkocja - Premiership | 2014-08-09 | Hamilton |
0 - 2
0 - 2
|
Inverness CT | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.3 | 5 | 10 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-1.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (11.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.0) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 0 , Rożny: 7 - 8
Rożny: 11.5 , Handicap: -1.5 , Gole: 3.0
-
1' - 1st Corner - Inverness CT -
6' - 2nd Corner - Celtic -
12' - 3rd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
-
13' - 4th Corner - Celtic -
18' - 5th Corner - Inverness CT -
19' - 6th Corner - Inverness CT -
19' - 7th Corner - Inverness CT -
38' - 8th Corner - Celtic - Race to 5 Corners - Inverness CT
-
41' - 9th Corner - Inverness CT -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 1st Goal - Celtic -
50' - 1st Yellow Card - Inverness CT -
51' - 2nd Yellow Card - Inverness CT -
57' - 10th Corner - Celtic -
58' - 3rd Yellow Card - Celtic -
59' - 4th Yellow Card - Inverness CT -
67' - 11th Corner - Inverness CT -
69' - 12th Corner - Celtic - Race to 7 Corners - Inverness CT
- Race to 7 Corners - Celtic
-
87' - 13th Corner - Celtic -
88' - 14th Corner - Inverness CT -
90+1' - 5th Yellow Card - Celtic -
90+3' - 15th Corner - Inverness CT -
1-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

