niedz., Mar 6, 2022 · 11:00
NajstarszeOstatnie
RWPWPW
2.15
3.20
3.00
OstatnieNajstarsze
PPPWWR
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-0.25
CD Ebro
CD Ebro vs Formentera Profil drużyn
CD Ebro
PRRRRWPWPWOstatnieW górę+0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 23
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Formentera
WPRWRWWPPPOstatnieW dół-0.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 12
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Ostatnie
| CD Ebro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Formentera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| CD Ebro | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Formentera | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.0, 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 22,
Śr.: 2.09,
Odch. std.: 1.12, Mediana: 2,
Dominanta: 3,
Powyżej: 41%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
CD Ebro vs Formentera Rozkład czasowy goli/rożnych
CD Ebro vs Formentera Bezpośrednie pojedynki
CD Ebro vs Formentera Zobacz pełne H2H →| CD Ebro Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 3 | 2018-02-25 | 1 CD Ebro |
0 - 1
0 - 1
|
Formentera 2 | P | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 3 | 2017-10-08 | Formentera |
0 - 0
0 - 0
|
CD Ebro 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| CD Ebro Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-02-27 | 1 CD Ebro |
0 - 0
2 - 0
|
Teruel 2 | W | 0.0 | Push |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-02-20 | 3 SD Tarazona |
1 - 0
2 - 0
|
CD Ebro 2 | P | 0.0,-0.5 | Push |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-02-06 | 5 CE Andratx |
0 - 0
1 - 2
|
CD Ebro 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-02-02 | 3 Prat |
0 - 1
2 - 1
|
CD Ebro 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-01-30 | CD Ebro |
1 - 0
3 - 0
|
CE Europa | W | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-01-23 | 2 Badalona |
0 - 0
1 - 1
|
CD Ebro 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-12-19 | 3 CD Ebro |
0 - 0
1 - 1
|
Numancia 4 | R | +0.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-12-12 | 3 Brea |
0 - 1
1 - 1
|
CD Ebro 4 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-12-05 | 1 CD Ebro |
0 - 0
0 - 0
|
Huesca B 2 | R | 0.0 | Poniżej |
|
9-6 (15) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | ||
| Hiszpania - Copa del Rey | 2021-11-30 | 1 CD Ebro |
0 - 2
0 - 5
|
Celta Vigo | P | +2.5 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-11-27 | 1 Ejea |
0 - 0
0 - 0
|
CD Ebro 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-11-21 | 1 CD Ebro |
1 - 0
1 - 1
|
SCR Pena Deportiva 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-11-14 | 1 3 Terrassa |
0 - 0
1 - 0
|
CD Ebro 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2021-11-10 | 2 Cordoba |
0 - 0
1 - 0
|
CD Ebro 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-11-07 | 1 CD Ebro |
2 - 1
4 - 1
|
Cerdanyola del Valles FC 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-10-30 | 1 Espanyol B |
1 - 0
3 - 0
|
CD Ebro 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
10-9 (19) | 6-6 (12) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2021-10-27 | 3 CD Ebro |
0 - 0
0 - 0
|
Lleida 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-10-23 | 2 CD Ebro |
1 - 1
1 - 2
|
Lleida 5 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2021-10-13 | 1 CD Ebro |
0 - 0
1 - 0
|
Izarra 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-10-10 | 1 Teruel |
1 - 0
1 - 0
|
CD Ebro 2 | P | -0.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2021-10-06 | 2 CD Ebro |
1 - 0
1 - 0
|
Hercules 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-10-03 | 3 CD Ebro |
0 - 0
0 - 0
|
SD Tarazona 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-09-26 | 1 4 Ibiza Islas Pitiusas |
0 - 0
1 - 1
|
CD Ebro 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-09-19 | 4 CD Ebro |
1 - 1
1 - 1
|
CE Andratx | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-09-12 | 1 CE Europa |
1 - 2
1 - 2
|
CD Ebro 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-09-05 | 2 CD Ebro |
2 - 0
2 - 0
|
Badalona 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
7-6 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2021-08-28 | Osasuna B |
0 - 1
0 - 2
|
CD Ebro 3 | W | 0.0,+0.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2021-08-21 | 1 CD Calahorra |
1 - 0
2 - 0
|
CD Ebro 1 | P | -0.5 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 2 | 2021-05-22 | 2 Racing Santander |
0 - 0
1 - 3
|
CD Ebro 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda B - Grupa 2 | 2021-05-16 | 3 CD Ebro |
0 - 0
1 - 0
|
Real Unión 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Formentera Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-02-20 | 2 Teruel |
1 - 0
1 - 0
|
Formentera 2 | P | 0.0,-0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-02-06 | 3 SD Tarazona |
0 - 0
1 - 0
|
Formentera 4 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-01-23 | 3 Ibiza Islas Pitiusas |
2 - 0
2 - 1
|
Formentera 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2022-01-09 | 2 SCR Pena Deportiva |
0 - 0
0 - 3
|
Formentera 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-12-19 | 1 Formentera |
1 - 0
2 - 0
|
CE Andratx 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-12-08 | 1 Prat |
1 - 1
1 - 1
|
Formentera 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-12-05 | CE Europa |
0 - 1
0 - 1
|
Formentera 2 | W | 0.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-11-21 | 1 Badalona |
0 - 0
0 - 0
|
Formentera 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-10-24 | 3 Numancia |
1 - 1
2 - 1
|
Formentera 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-10-10 | 3 Brea |
0 - 1
1 - 3
|
Formentera 3 | W | 0.0 | Powyżej |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-09-26 | 6 Huesca B |
0 - 0
0 - 0
|
Formentera 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 3 | 2021-09-12 | 1 Ejea |
0 - 2
1 - 2
|
Formentera 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2021-05-16 | 3 CE Constancia |
0 - 1
2 - 1
|
Formentera 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2021-04-18 | 1 2 Ibiza Islas Pitiusas |
0 - 1
1 - 1
|
Formentera 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2021-03-14 | 1 Majorka B |
0 - 0
0 - 1
|
Formentera 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 5 (4-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2021-02-24 | 2 CF San Rafael |
0 - 1
1 - 3
|
Formentera 4 | W | 0.0 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2021-02-06 | 4 PE Sant Jordi |
0 - 0
0 - 2
|
Formentera 5 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2021-01-24 | 3 Binissalem |
1 - 0
2 - 0
|
Formentera 1 | P | +0.5 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-12-13 | 4 Formentera |
1 - 0
1 - 1
|
Majorka B 2 | R | 0.0 | Poniżej |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-11-29 | 2 Santanyi |
1 - 0
1 - 0
|
Formentera 5 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-11-15 | 3 Llosetense |
1 - 1
1 - 2
|
Formentera 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-11-01 | 5 Platges de Calvia |
0 - 0
2 - 1
|
Formentera 2 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-10-18 | CE Esporles |
2 - 3
3 - 6
|
Formentera 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-03-08 | 3 Platges de Calvia |
1 - 0
2 - 1
|
Formentera 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-02-22 | 3 CE Andratx |
2 - 1
4 - 1
|
Formentera 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-02-09 | 4 CE Constancia |
0 - 3
0 - 4
|
Formentera 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2020-01-05 | 2 Poblense |
2 - 1
5 - 3
|
Formentera 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2019-12-15 | 3 Collerense |
1 - 1
1 - 3
|
Formentera 5 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2019-11-24 | 3 Santanyi |
0 - 2
0 - 3
|
Formentera 1 | W | +1.0 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2019-11-09 | 1 CE Esporles |
0 - 1
0 - 1
|
Formentera 2 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 5 (5-0) | 2 (0-2) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.15 | 3.2 | 3 |
| Połowa | 3.2 | 2 | 3.25 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (0.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 4 - 4
Rożny: , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 3 - 3 Połowa
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 0.5, 1.0
-
12' - 1st Corner - Formentera -
17' - 2nd Corner - CD Ebro -
19' - 3rd Corner - Formentera -
26' - 4th Corner - CD Ebro -
31' - 5th Corner - CD Ebro - Race to 3 Corners - CD Ebro
-
41' - 6th Corner - Formentera -
0-0 score at the end of First Half -
74' - 7th Corner - Formentera -
75' - 1st Yellow Card - Formentera -
87' - 8th Corner - CD Ebro -
90+2' - 2nd Yellow Card - Formentera -
90+3' - 3rd Yellow Card - Formentera -
90+4' - 4th Yellow Card - CD Ebro -
0-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

