niedz., Jan 21, 2024 · 11:00
NajstarszeOstatnie
WRPWPP
1.75
3.60
3.75
OstatnieNajstarsze
WPPRPW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.75
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-0.5
CD Choco U19
CD Choco U19 vs Atletico Perines U19 Profil drużyn
CD Choco U19
WWPWRPWPP
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/9
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/9
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Atletico Perines U19
WPPPWPRPPW
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Ostatnie
| CD Choco U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Atletico Perines U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| CD Choco U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Atletico Perines U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 19,
Śr.: 2.68,
Odch. std.: 1.45, Mediana: 2,
Dominanta: ,
Powyżej: 47%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
CD Choco U19 vs Atletico Perines U19 Rozkład czasowy goli/rożnych
CD Choco U19 vs Atletico Perines U19 Bezpośrednie pojedynki
CD Choco U19 vs Atletico Perines U19 Zobacz pełne H2H →Brak danych
| CD Choco U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-12-02 | Deportivo A Coruna U19 |
2 - 0
3 - 0
|
CD Choco U19 1 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-11-19 | 2 Compostela U19 |
0 - 0
1 - 0
|
CD Choco U19 | P | -0.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Włochy - Campionato Primavera 3 | 2023-11-18 | 9 CD Choco U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Foggia U19 4 | W | 0.0,-0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-11-12 | 2 Racing Santander U19 |
3 - 0
3 - 0
|
CD Choco U19 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-10-15 | 1 3 ED Val Minor Nigran U19 |
0 - 1
1 - 1
|
CD Choco U19 2 | R | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-10-07 | 1 CD Choco U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Real Oviedo U19 2 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-10-01 | 4 SD Revilla U19 |
0 - 0
1 - 0
|
CD Choco U19 1 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-09-24 | 3 Lugo U19 |
0 - 1
1 - 2
|
CD Choco U19 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-09-03 | 1 CD Choco U19 |
1 - 0
1 - 0
|
CF Bansander U19 2 | W | 0.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-03-03 | CD Choco U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Celta Vigo U19 | P | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
5-10 (15) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-02-21 | Ural CF U19 |
1 - 0
1 - 1
|
CD Choco U19 2 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-01-17 | 1 ED Val Minor Nigran U19 |
2 - 0
4 - 0
|
CD Choco U19 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-12-27 | 2 CD Choco U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Calasanz U19 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-12-06 | 2 Deportivo A Coruna U19 |
1 - 0
3 - 1
|
CD Choco U19 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-11-28 | CD Choco U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Racing Ferrol U19 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Atletico Perines U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-11-11 | 2 Sporting Gijon U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Atletico Perines U19 4 1 | W | -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-10-15 | Celta Vigo U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Atletico Perines U19 | P | -4.0, -4.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-10-08 | 1 Atletico Perines U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Compostela U19 4 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-09-24 | 1 3 Atletico Perines U19 |
0 - 1
1 - 1
|
ED Val Minor Nigran U19 4 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-09-16 | 2 Real Oviedo U19 |
0 - 0
5 - 0
|
Atletico Perines U19 4 | P | -2.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-09-03 | Lugo U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Atletico Perines U19 3 | W | -0.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-04-16 | Coruxo U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Atletico Perines U19 | P | -0.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-04-06 | 1 Atletico Perines U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Covadonga U19 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-04-02 | Real Oviedo U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Atletico Perines U19 1 | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-03-04 | 1 Gimnastica de Torrelavega U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Atletico Perines U19 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-02-19 | 1 Compostela U19 |
3 - 0
3 - 1
|
Atletico Perines U19 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2023-01-15 | 1 Ural CF U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Atletico Perines U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2022-11-19 | 3 Covadonga U19 |
0 - 2
2 - 3
|
Atletico Perines U19 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2022-10-29 | 4 Atletico Perines U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Gimnastica de Torrelavega U19 3 | W | -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2022-10-23 | 3 Arosa U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Atletico Perines U19 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2022-09-18 | 3 Lugo U19 |
2 - 1
4 - 1
|
Atletico Perines U19 3 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2022-05-15 | 2 Atletico Perines U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Gijon U19 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
8-7 (15) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 5 (2-3) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2022-03-09 | 1 Atletico Perines U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Racing Santander U19 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2022-02-02 | 1 Atletico Perines U19 |
0 - 3
0 - 5
|
Celta Vigo U19 2 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-12-19 | 1 Sporting Gijon U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Atletico Perines U19 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-12-04 | 1 Atletico Perines U19 |
1 - 0
1 - 1
|
CD Bezana U19 2 | R | -1.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-09-12 | Atletico Perines U19 |
3 - 0
3 - 0
|
ED Val Minor Nigran U19 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-05-16 | 1 Ural CF U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Atletico Perines U19 2 | R | 0.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-03-07 | 3 Real Oviedo U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Atletico Perines U19 3 | P | +0.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2021-01-10 | 2 Atletico Perines U19 |
2 - 0
4 - 3
|
Marina Sport U19 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-12-23 | Atletico Perines U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Real Oviedo U19 3 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
9-1 (10) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-12-06 | 1 Sporting Gijon U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Atletico Perines U19 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
8-4 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-11-08 | 3 Atletico Perines U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Tropezon U19 2 | R | 0.0 | Poniżej |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-03-08 | 1 3 Calasanz U19 |
0 - 2
2 - 2
|
Atletico Perines U19 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Hiszpania - Liga Juniorów | 2020-01-19 | 1 Ural CF U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Atletico Perines U19 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.75 | 3.6 | 3.75 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goście@2 |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 3 - 0 , Rożny: 4 - 1
Rożny: , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 2 - 1 Połowa
Rożny: , Handicap: , Gole:
-
6' - 1st Corner - Atletico Perines U19 -
10' - 1st Yellow Card - CD Choco U19 -
23' - 2nd Corner - CD Choco U19 -
32' - 3rd Corner - CD Choco U19 -
45+1' - 2nd Yellow Card - Atletico Perines U19 -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Goal - CD Choco U19 -
51' - 3rd Yellow Card - Atletico Perines U19 -
56' - 4th Yellow Card - Atletico Perines U19 -
67' - 4th Corner - CD Choco U19 - Race to 3 Corners - CD Choco U19
-
71' - 5th Corner - CD Choco U19 -
72' - 5th Yellow Card - CD Choco U19 -
76' - 6th Yellow Card - Atletico Perines U19 -
83' - 2nd Goal - CD Choco U19 -
90+1' - 3rd Goal - CD Choco U19 -
3-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

