Braga vs Benfica Fakty o meczu
4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 13 golami zdobytymi i 6 straconymi. Średnie gole: 1.3 dla, 0.6 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 30%, rożne Over 60%.
7W-1R-2P w ostatnich 10 meczach, z 25 golami zdobytymi i 9 straconymi. Średnie gole: 2.5 dla, 0.9 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 70%, gole Over 60%, rożne Over 40%.
Typy piłkarskie: Gole Under 2.5, Rożne Over 10.0, Benfica -0.75 (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
| Braga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Benfica | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Braga | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Benfica | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Razem– meczów | Goście– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Braga vs Benfica Rozkład czasowy goli/rożnych
Braga vs Benfica Bezpośrednie pojedynki
Braga vs Benfica Zobacz pełne H2H →| Braga Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-09-19 | Benfica |
1 - 0
3 - 1
|
Braga 4 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Superpuchar Portugalii | 2016-08-07 | 2 Benfica |
1 - 0
3 - 0
|
Braga 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Puchar Ligi | 2016-05-02 | 2 Benfica |
0 - 1
2 - 1
|
Braga 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-04-01 | 2 Benfica |
3 - 0
5 - 1
|
Braga 4 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2015-11-30 | 3 Braga |
0 - 2
0 - 2
|
Benfica 3 | P | 0.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2015-03-15 | 3 Benfica |
1 - 0
2 - 0
|
Braga 3 1 | P | -1.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Portugalii | 2014-12-18 | 1 Benfica |
1 - 0
1 - 2
|
Braga 6 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2014-10-26 | 1 6 Braga |
1 - 1
2 - 1
|
Benfica 2 | W | +0.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
7-9 (16) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Braga Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-02-12 | 1 Boavista |
1 - 1
1 - 1
|
Braga 1 | R | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-02-06 | 3 Braga |
0 - 1
1 - 1
|
Estoril 4 | R | -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-02-02 | 3 Rio Ave |
0 - 0
1 - 0
|
Braga 3 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Puchar Ligi | 2017-01-29 | 4 Braga |
0 - 1
0 - 1
|
Moreirense 4 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Puchar Ligi | 2017-01-25 | 4 Vitoria Setubal |
0 - 1
0 - 3
|
Braga 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-01-22 | 1 5 Braga |
0 - 2
1 - 2
|
Guimaraes 4 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-01-16 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 0
|
Tondela 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Puchar Ligi | 2017-01-11 | 1 Maritimo |
0 - 0
0 - 1
|
Braga 5 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-01-07 | 4 Nacional |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 5 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Puchar Ligi | 2017-01-02 | 1 Braga |
1 - 0
4 - 0
|
Sporting Covilha 2 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Puchar Ligi | 2016-12-29 | 2 Braga |
1 - 2
1 - 2
|
Rio Ave 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-22 | 2 Braga |
1 - 1
2 - 1
|
Moreirense 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-18 | 1 Sporting |
0 - 0
0 - 1
|
Braga 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Puchar Portugalii | 2016-12-14 | 4 Braga |
1 - 1
1 - 2
|
Sporting Covilha 4 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-11 | 4 Braga |
2 - 0
3 - 0
|
Pacos Ferreira 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League | 2016-12-08 | 1 Braga |
1 - 2
2 - 4
|
Szachtar Donieck 4 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-03 | 2 FC Porto |
0 - 0
1 - 0
|
Braga 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-11-28 | 2 Braga |
3 - 1
6 - 2
|
Feirense 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2016-11-24 | Gent |
2 - 2
2 - 2
|
Braga | R | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Puchar Portugalii | 2016-11-20 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 1
|
Santa Clara 5 | W | -1.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-11-06 | 3 Maritimo |
1 - 0
1 - 0
|
Braga | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2016-11-03 | 1 2 Braga |
2 - 1
3 - 1
|
Konyaspor 5 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-10-30 | 4 Braga |
1 - 0
2 - 1
|
Belenenses 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-10-24 | 3 Braga |
0 - 0
1 - 0
|
Chaves 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2016-10-20 | 2 Konyaspor |
1 - 0
1 - 1
|
Braga 1 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Puchar Portugalii | 2016-10-15 | 1 AD Oliveirense |
1 - 3
1 - 3
|
Braga 1 | W | +1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-10 (16) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-10-02 | 3 Arouca |
0 - 0
1 - 1
|
Braga 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2016-09-29 | 1 3 Szachtar Donieck |
1 - 0
2 - 0
|
Braga 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-09-24 | 3 Braga |
0 - 1
2 - 1
|
Vitoria Setubal 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-09-19 | Benfica |
1 - 0
3 - 1
|
Braga 4 | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Benfica Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2017-02-14 | 1 Benfica |
0 - 0
1 - 0
|
Borussia Dortmund 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-02-10 | 1 Benfica |
2 - 0
3 - 0
|
Arouca 2 | W | -2.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-02-05 | 2 Benfica |
2 - 0
3 - 0
|
Nacional 5 | W | -2.0, -2.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-01-30 | 2 Vitoria Setubal |
1 - 0
1 - 0
|
Benfica 1 | P | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Puchar Ligi | 2017-01-26 | 4 Moreirense |
0 - 1
3 - 1
|
Benfica 4 | P | +1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-01-22 | Benfica |
0 - 0
4 - 0
|
Tondela 1 1 | W | -2.0, -2.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Puchar Portugalii | 2017-01-18 | 2 Benfica |
3 - 1
6 - 2
|
Leixoes 2 | W | -2.5, -3.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-01-15 | 2 Benfica |
1 - 3
3 - 3
|
Boavista 5 | R | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Puchar Ligi | 2017-01-10 | 5 Guimaraes |
0 - 2
0 - 2
|
Benfica 4 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2017-01-07 | 1 Guimaraes |
0 - 2
0 - 2
|
Benfica 2 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
13-3 (16) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Puchar Ligi | 2017-01-03 | Benfica |
1 - 0
4 - 0
|
Vizela | W | -2.5, -3.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
18-1 (19) | 9-1 (10) | 4 (4-0) | 4 (4-0) |
| Portugalia - Puchar Ligi | 2016-12-29 | Benfica |
1 - 0
1 - 0
|
Pacos Ferreira 2 | W | -2.0, -2.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-21 | 1 1 Benfica |
2 - 0
2 - 0
|
Rio Ave | W | -1.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-17 | 3 Estoril |
0 - 0
0 - 1
|
Benfica | W | +1.5, +2.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Puchar Portugalii | 2016-12-14 | 1 Real SC |
0 - 0
0 - 3
|
Benfica 1 | W | +2.0, +2.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-11 | 3 Benfica |
1 - 0
2 - 1
|
Sporting 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-12-06 | 1 Benfica |
0 - 0
1 - 2
|
Napoli 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-12-02 | 6 Maritimo |
1 - 1
2 - 1
|
Benfica 1 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-11-27 | 1 Benfica |
1 - 0
3 - 0
|
Moreirense 4 | W | -2.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2016-11-23 | 2 Besiktas |
0 - 3
3 - 3
|
Benfica 2 | R | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Portugalii | 2016-11-19 | 2 Benfica |
3 - 0
6 - 0
|
Maritimo 4 1 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-11-06 | 1 FC Porto |
0 - 0
1 - 1
|
Benfica 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-9 (16) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2016-11-01 | 1 Benfica |
1 - 0
1 - 0
|
Dynamo Kijów 6 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-10-28 | Benfica |
1 - 0
3 - 0
|
Pacos Ferreira | W | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-10-23 | 3 Belenenses |
0 - 1
0 - 2
|
Benfica 2 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-10-19 | 1 Dynamo Kijów |
0 - 1
0 - 2
|
Benfica 1 | W | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Puchar Portugalii | 2016-10-14 | 6 SU 1 Dezembro |
0 - 0
1 - 2
|
Benfica 3 | W | +2.5, +3.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
2-11 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-10-02 | Benfica |
1 - 0
4 - 0
|
Feirense 3 | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-09-28 | 1 Napoli |
1 - 0
4 - 2
|
Benfica 4 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Primeira Liga | 2016-09-24 | 3 Chaves |
0 - 0
0 - 2
|
Benfica 1 | W | +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 4.75 | 3.6 | 1.75 |
| Połowa | 4.75 | 2.2 | 2.4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 1 , Rożny: 7 - 3
Rożny: 10.0 , Handicap: +0.5, +1.0 , Gole: 2.5
Wynik: 0 - 0 , Rożny: 3 - 2 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0
-
10' - 1st Corner - Braga -
18' - 2nd Corner - Braga -
34' - 3rd Corner - Benfica - Race to 3 Corners - Braga
-
36' - 4th Corner - Braga -
42' - 1st Yellow Card - Braga -
43' - 5th Corner - Benfica -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Artur Jorge for Ricardo Ferreira - Braga
-
48' - 6th Corner - Braga - Race to 5 Corners - Braga
-
48' - 7th Corner - Braga -
52' - 2nd Yellow Card - Braga - 57' Substitution - Cartabia for Alan - Braga
-
58' - 8th Corner - Braga - 60' Substitution - Carrillo for Salvio - Benfica
- Race to 7 Corners - Braga
-
64' - 9th Corner - Braga -
69' - 10th Corner - Benfica -
69' - 3rd Yellow Card - Benfica - 72' Substitution - Pinho for Stoiljkovic - Braga
- 72' Substitution - Jimenez for Zivkovic - Benfica
-
78' - 4th Yellow Card - Benfica -
80' - 1st Goal - Benfica -
86' - 5th Yellow Card - Braga - 90' Substitution - Filipe Augusto for Mitroglou - Benfica
-
90+2' - 6th Yellow Card - Benfica -
0-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

