Bournemouth vs Lorient Profil drużyn
Bournemouth vs Lorient Fakty o meczu
4W-0R-6P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
5W-1R-4P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 60%, gole Over 60%, rożne Over 0%.
| Bournemouth | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Lorient | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Bournemouth | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Lorient | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Bournemouth vs Lorient Rozkład czasowy goli/rożnych
Bournemouth vs Lorient Bezpośrednie pojedynki
Bournemouth vs Lorient Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Bournemouth Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2023-07-29 | Bournemouth |
1 - 2
1 - 3
|
Atalanta | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2023-07-25 | 1 Southampton |
1 - 2
2 - 3
|
Bournemouth 1 | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2023-07-16 | Bournemouth |
0 - 0
0 - 1
|
Maccabi Tel Aviv | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2023-07-13 | 1 Hibernian |
0 - 2
0 - 4
|
Bournemouth 1 | W | +1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2023-05-28 | 1 Everton |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2023-05-20 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 1
|
Man Utd | P | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-05-13 | Crystal Palace |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-05-06 | 1 Bournemouth |
1 - 1
1 - 3
|
Chelsea 3 | P | +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-04-30 | 1 Bournemouth |
2 - 1
4 - 1
|
Leeds | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League | 2023-04-27 | Southampton |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 3 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-04-23 | 1 Bournemouth |
0 - 3
0 - 4
|
West Ham 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2023-04-15 | 1 Tottenham |
1 - 1
2 - 3
|
Bournemouth 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-04-08 | Leicester |
0 - 1
0 - 1
|
Bournemouth 3 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2023-04-04 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 2
|
Brighton 1 | P | +1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-04-01 | 1 Bournemouth |
0 - 1
2 - 1
|
Fulham 4 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-03-18 | 1 Aston Villa |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 4 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 6 (6-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-03-11 | 2 Bournemouth |
1 - 0
1 - 0
|
Liverpool 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-03-04 | Arsenal |
0 - 1
3 - 2
|
Bournemouth 2 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
17-1 (18) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 4 (4-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-02-25 | 2 Bournemouth |
0 - 3
1 - 4
|
Man City 2 | P | +1.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2023-02-18 | 3 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 8-2 (10) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-02-11 | 2 Bournemouth |
1 - 1
1 - 1
|
Newcastle 3 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2023-02-04 | 3 Brighton |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 1 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2023-01-21 | 1 Bournemouth |
1 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2023-01-14 | 1 Brentford |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup | 2023-01-07 | 1 Bournemouth |
1 - 3
2 - 4
|
Burnley 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2023-01-03 | Man Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 3 | P | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 6 (5-1) |
| Anglia - Premier League | 2022-12-31 | 4 Bournemouth |
0 - 2
0 - 2
|
Crystal Palace 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2022-12-27 | Chelsea |
2 - 0
2 - 0
|
Bournemouth | P | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| Anglia - EFL Cup | 2022-12-20 | 1 Newcastle |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 1 | P | -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League | 2022-11-12 | 2 Bournemouth |
2 - 0
3 - 0
|
Everton | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Lorient Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2023-08-02 | 4 Lorient |
1 - 0
3 - 1
|
Nantes | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-29 | 1 Lorient |
0 - 0
2 - 0
|
Le Havre | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Francja - Ligue 1 | 2023-06-03 | 1 Lorient |
2 - 0
2 - 1
|
Strasbourg 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2023-05-27 | Clermont Foot |
1 - 0
2 - 0
|
Lorient | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2023-05-21 | 2 Lorient |
1 - 2
1 - 3
|
Lens 2 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Francja - Ligue 1 | 2023-05-14 | 2 Montpellier |
0 - 0
1 - 1
|
Lorient 3 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-5 (16) | 7-4 (11) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-05-07 | 1 2 Lorient |
1 - 0
2 - 1
|
Brest 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-04-30 | 1 3 PSG |
1 - 2
1 - 3
|
Lorient 3 | W | -2.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-04-23 | 3 Lorient |
0 - 0
0 - 1
|
Tuluza 2 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-04-16 | Monako |
2 - 0
3 - 1
|
Lorient 1 | P | -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-04-09 | Lorient |
0 - 0
0 - 0
|
Marsylia 2 | R | +1.0 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-04-02 | 3 Lille |
1 - 0
3 - 1
|
Lorient 2 1 | P | -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-03-19 | Nicea |
0 - 1
1 - 1
|
Lorient 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-03-12 | Lorient |
1 - 0
2 - 0
|
Troyes 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-03-05 | 1 Lyon |
0 - 0
0 - 0
|
Lorient | R | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-02-26 | 2 Lorient |
0 - 0
0 - 1
|
Auxerre 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-02-19 | Lorient |
2 - 0
3 - 0
|
AC Ajaccio 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-02-12 | Nantes |
0 - 0
1 - 0
|
Lorient | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Puchar Francji | 2023-02-09 | Lorient |
0 - 1
1 - 1
|
Lens 3 | R | +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-02-05 | 2 Lorient |
0 - 0
0 - 0
|
Angers 4 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-02-01 | 1 Reims |
1 - 2
4 - 2
|
Lorient | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-01-27 | Lorient |
2 - 0
2 - 1
|
Rennes 1 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-10 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Puchar Francji | 2023-01-21 | 2 SC Bastia |
0 - 0
1 - 1
|
Lorient 1 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-01-14 | 1 Marsylia |
1 - 1
3 - 1
|
Lorient | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-01-11 | 1 Lorient |
0 - 0
2 - 2
|
Monako 1 | R | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Puchar Francji | 2023-01-08 | AS La Chataigneraie |
0 - 2
0 - 6
|
Lorient | W | +2.5, +3.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
2-13 (15) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2023-01-01 | 3 Angers |
1 - 0
1 - 2
|
Lorient | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Francja - Ligue 1 | 2022-12-29 | 3 Lorient |
0 - 2
0 - 2
|
Montpellier 4 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2022-12-21 | 1 Lorient |
1 - 1
2 - 1
|
Nantes | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francja - Ligue 1 | 2022-11-13 | 4 Strasbourg |
0 - 1
1 - 1
|
Lorient 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.8 | 3.75 | 3.6 |
| Połowa | 2.4 | 2.25 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 0 , Rożny: 5 - 0
Rożny: , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 1 - 0 , Rożny: 1 - 0 Połowa
Rożny: , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0
-
36' - 1st Corner - Bournemouth -
38' - 1st Goal - Bournemouth -
1-0 score at the end of First Half - 51' ~ 1st Yellow Card ~ ~(Bournemouth)
-
81' - 2nd Corner - Bournemouth - 82' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Lorient)
- Race to 3 Corners - Bournemouth
-
84' - 3rd Corner - Bournemouth -
84' - 4th Corner - Bournemouth -
85' - 2nd Goal - Bournemouth - Race to 5 Corners - Bournemouth
-
89' - 5th Corner - Bournemouth -
2-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

