czw., Aug 2, 2018 · 00:30
NajstarszeOstatnie
RPPRWP
3.20
3.60
2.00
OstatnieNajstarsze
PWPWWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.75
Gole łącznie
Powyżej 10.0
Rożne łącznie
-0.5
Fluminense SC
Blumenau EC vs Fluminense SC Profil drużyn
Blumenau EC
PPPRPPRWPOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/9
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/9
Handicap azjatyckiNie pokrywa2/9
Fluminense SC
RWWRPWWPWPOstatnieStabilnie+0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa3/10
Ostatnie
| Blumenau EC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Fluminense SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Blumenau EC | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Fluminense SC | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnychLinia 10.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 27,
Śr.: 2.56,
Odch. std.: 1.55, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 59%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Blumenau EC vs Fluminense SC Rozkład czasowy goli/rożnych
Blumenau EC vs Fluminense SC Bezpośrednie pojedynki
Blumenau EC vs Fluminense SC Zobacz pełne H2H →| Blumenau EC Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-01 | 1 1 Fluminense SC |
1 - 0
2 - 1
|
Blumenau EC 2 | P | -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Blumenau EC Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-22 | 1 Marcilio Dias |
0 - 0
2 - 0
|
Blumenau EC 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-20 | 3 Blumenau EC |
1 - 0
1 - 0
|
GE Juventus 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-14 | 1 2 Blumenau EC |
1 - 1
2 - 2
|
Guarani Palhoca 3 | R | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-11 | 3 Camboriu FC |
2 - 1
6 - 1
|
Blumenau EC 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-08 | 1 3 CA Metropolitano |
0 - 0
3 - 0
|
Blumenau EC 4 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-05 | 2 Blumenau EC |
0 - 1
2 - 2
|
Almirante Barosso 2 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-01 | 1 1 Fluminense SC |
1 - 0
2 - 1
|
Blumenau EC 2 | P | -1.0 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-28 | 2 Barra FC |
1 - 1
3 - 1
|
Blumenau EC 4 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-14 | 5 Guarani Palhoca |
1 - 0
5 - 2
|
Blumenau EC 2 | P | -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Fluminense SC Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-29 | 1 Fluminense SC |
0 - 0
0 - 1
|
CN Almirante Barroso | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-25 | GE Juventus |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense SC | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-22 | 1 CA Metropolitano |
1 - 0
3 - 0
|
Fluminense SC 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-19 | 5 Fluminense SC |
1 - 1
2 - 1
|
Operario de Mafra | W | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-14 | Barra FC |
0 - 2
0 - 3
|
Fluminense SC | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-12 | 5 Fluminense SC |
0 - 2
0 - 3
|
Marcilio Dias 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-05 | 1 Guarani Palhoca |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense SC 1 | R | +0.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-07-01 | 1 1 Fluminense SC |
1 - 0
2 - 1
|
Blumenau EC 2 | W | -1.0 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-27 | 2 Almirante Barosso |
0 - 1
0 - 2
|
Fluminense SC | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-24 | 5 Fluminense SC |
0 - 0
0 - 0
|
Juventus SC 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-21 | 3 Fluminense SC |
1 - 0
2 - 1
|
CA Metropolitano 2 | W | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-16 | 2 Operario de Mafra |
1 - 1
2 - 3
|
Fluminense SC | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-14 | 2 Fluminense SC |
1 - 0
2 - 0
|
Barra FC 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2018-06-10 | 4 Marcilio Dias |
1 - 1
3 - 3
|
Fluminense SC 6 | R | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-09-17 | 1 Fluminense SC |
1 - 0
2 - 2
|
Operario de Mafra 1 | R | -0.5 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-09-10 | 1 Fluminense SC |
1 - 2
2 - 3
|
Concordia AC 1 | P | +0.5 | Powyżej |
|
5-4 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-09-03 | 3 Fluminense SC |
0 - 1
1 - 2
|
Guarani Palhoca 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-08-30 | 2 Barra FC |
1 - 0
1 - 0
|
Fluminense SC 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-08-25 | Fluminense SC |
2 - 0
3 - 0
|
SC Jaragua 3 1 | W | -1.0, -1.5 | Push |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-08-20 | 1 Juventus Jaragua Do Sul |
2 - 1
2 - 2
|
Fluminense SC 4 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-08-16 | 3 Fluminense SC |
0 - 0
0 - 0
|
Marcilio Dias | R | +0.5 | Poniżej |
|
7-8 (15) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-08-12 | 2 Hercilio Luz |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense SC 7 | W | -1.0 | Poniżej |
|
10-10 (20) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-08-02 | 1 Fluminense SC |
1 - 1
1 - 2
|
Camboriu FC 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
9-8 (17) | 4-7 (11) | 3 (1-2) | 3 (3-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-07-23 | 3 Guarani Palhoca |
1 - 1
2 - 1
|
Fluminense SC 4 | P | -0.5 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-07-09 | 6 Fluminense SC |
1 - 1
2 - 2
|
Juventus Jaragua Do Sul 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-07-07 | 1 2 Marcilio Dias |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense SC 4 | W | -1.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazylia - Catarinense 2 | 2017-07-03 | Fluminense SC |
0 - 0
0 - 2
|
Hercilio Luz 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3.2 | 3.6 | 2 |
| Połowa | 3.4 | 2.25 | 2.62 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 3 , Rożny: 3 - 3
Rożny: 10.0 , Handicap: +0.5 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 2 - 1 Połowa
Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0
-
7' - 1st Yellow Card - Blumenau EC -
9' - 1st Corner - Blumenau EC -
10' - 2nd Corner - Blumenau EC -
27' - 3rd Corner - Fluminense SC -
34' - 1st Goal - Fluminense SC -
0-1 score at the end of First Half -
48' - 4th Corner - Blumenau EC - Race to 3 Corners - Blumenau EC
-
52' - Red Card - Blumenau EC -
55' - 2nd Goal - Fluminense SC -
58' - 5th Corner - Fluminense SC -
65' - 2nd Yellow Card - Fluminense SC -
68' - 3rd Yellow Card - Blumenau EC -
73' - 6th Corner - Fluminense SC -
86' - 3rd Goal - Fluminense SC -
0-3 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

