Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.75
Gole łącznie
Powyżej 8.5
Rożne łącznie
+0.75
Sarpsborg
BK Hacken vs Sarpsborg Profil drużyn
BK Hacken
WWWWRWWWPPOstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 20
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca stratyWygrane 7 z ostatnich 10Gol w 1. połowie w 7 z ostatnich 10
Sarpsborg
PRRWRRRWPPOstatnieW dół-0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Słabnie pod koniecDrużyna odrabiająca stratyWygrane 2 z ostatnich 10Powyżej 2.5 kartki w 7 z ostatnich 10
Ostatnie
| BK Hacken | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Sarpsborg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| BK Hacken | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Sarpsborg | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5, 3.0
Rozkład rożnychLinia 8.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.85,
Odch. std.: 1.44, Mediana: 3,
Dominanta: 4,
Powyżej: 58%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
BK Hacken vs Sarpsborg Rozkład czasowy goli/rożnych
BK Hacken vs Sarpsborg Bezpośrednie pojedynki
BK Hacken vs Sarpsborg Zobacz pełne H2H →| BK Hacken Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2018-01-27 | 2 BK Hacken |
2 - 0
3 - 0
|
Sarpsborg 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| BK Hacken Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-19 | 1 BK Hacken |
1 - 0
2 - 1
|
Norrby IF 2 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Europa - Towarzyskie | 2018-11-27 | BK Hacken |
2 - 0
2 - 0
|
Degerfors | W | -1.5 | Poniżej | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2018-11-21 | Norrby IF |
2 - 0
3 - 2
|
BK Hacken 2 | P | +1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-11-11 | 2 6 BK Hacken |
0 - 1
0 - 1
|
IFK Norrkoping 2 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-11-04 | 1 Hammarby |
0 - 0
1 - 0
|
BK Hacken | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-10-31 | BK Hacken |
1 - 1
2 - 1
|
Sirius 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-10-27 | 1 Dalkurd FF |
0 - 3
0 - 5
|
BK Hacken 1 | W | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-10-21 | 3 BK Hacken |
2 - 0
2 - 0
|
Ostersunds FK 3 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-10-07 | 1 BK Hacken |
0 - 0
1 - 1
|
Malmo FF 1 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-10-01 | 1 Elfsborg |
0 - 0
0 - 3
|
BK Hacken 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-09-27 | 3 Kalmar FF |
1 - 0
1 - 2
|
BK Hacken 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-09-24 | BK Hacken |
2 - 0
4 - 1
|
IFK Goteborg 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-09-17 | BK Hacken |
1 - 1
2 - 1
|
Trelleborgs FF 2 | W | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-09-01 | 2 AIK |
3 - 0
3 - 0
|
BK Hacken 5 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-08-26 | BK Hacken |
3 - 0
6 - 0
|
Brommapojkarna | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Puchar Szwecji | 2018-08-22 | Vaxjo United FC |
0 - 4
0 - 5
|
BK Hacken 3 | W | +3.5,+4.0 | Powyżej |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-08-19 | 1 GIF Sundsvall |
0 - 1
0 - 2
|
BK Hacken 1 | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-08-12 | 1 BK Hacken |
2 - 0
5 - 0
|
Djurgarden 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-08-05 | 3 Orebro SK |
0 - 0
1 - 2
|
BK Hacken | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-08-02 | BK Hacken |
0 - 0
1 - 1
|
RB Leipzig 1 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-07-29 | 2 BK Hacken |
0 - 0
1 - 1
|
Orebro SK 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-07-26 | 1 4 RB Leipzig |
2 - 0
4 - 0
|
BK Hacken 5 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-07-22 | 3 Djurgarden |
1 - 1
2 - 1
|
BK Hacken 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-07-19 | 1 BK Hacken |
1 - 1
1 - 2
|
FK Liepaja 3 | P | -1.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-07-15 | 1 IFK Norrkoping |
1 - 1
2 - 1
|
BK Hacken 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-07-12 | 2 FK Liepaja |
0 - 0
0 - 3
|
BK Hacken 1 | W | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-07-07 | 1 BK Hacken |
1 - 0
3 - 0
|
GIF Sundsvall 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-06-30 | 1 BK Hacken |
2 - 0
2 - 0
|
Dalkurd FF 4 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2018-06-21 | BK Hacken |
1 - 0
1 - 2
|
Elfsborg | P | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwecja - Allsvenskan | 2018-05-26 | 1 Ostersunds FK |
1 - 0
2 - 0
|
BK Hacken 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Sarpsborg Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2019-01-18 | Sarpsborg |
2 - 0
4 - 0
|
Valerenga | W | 0.0 | Powyżej | 8.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2018-12-13 | 1 Genk |
2 - 0
4 - 0
|
Sarpsborg | P | -1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2018-11-29 | Sarpsborg |
2 - 0
2 - 3
|
Besiktas 3 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Norwegia - Eliteserien | 2018-11-24 | Tromso |
0 - 2
0 - 2
|
Sarpsborg 3 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Norwegia - Eliteserien | 2018-11-11 | 4 Sarpsborg |
0 - 0
1 - 1
|
Sandefjord 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2018-11-08 | 2 Malmo FF |
0 - 0
1 - 1
|
Sarpsborg 5 | R | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-11-04 | Valerenga |
0 - 0
0 - 0
|
Sarpsborg | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-10 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 7 (0-7) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-10-28 | 1 Sarpsborg |
2 - 0
2 - 1
|
Haugesund 3 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2018-10-25 | 1 Sarpsborg |
0 - 0
1 - 1
|
Malmo FF 2 | R | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-10-20 | Molde |
1 - 2
2 - 2
|
Sarpsborg 1 | R | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-10-07 | 1 IK Start |
0 - 0
1 - 0
|
Sarpsborg 3 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League | 2018-10-04 | 2 Sarpsborg |
1 - 0
3 - 1
|
Genk | W | +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-09-30 | 1 Sarpsborg |
0 - 1
0 - 1
|
Stromsgodset 1 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-09-23 | 1 Rosenborg |
0 - 1
3 - 1
|
Sarpsborg 3 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| UEFA Europa League | 2018-09-20 | 2 Besiktas |
0 - 0
3 - 1
|
Sarpsborg 1 | P | -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-09-16 | 2 Sarpsborg |
0 - 1
1 - 2
|
Odd BK 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-09-02 | Bodo/Glimt |
2 - 1
3 - 1
|
Sarpsborg 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-08-30 | 2 Maccabi Tel Aviv |
0 - 0
2 - 1
|
Sarpsborg 4 | P | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-08-26 | 2 Sarpsborg |
0 - 1
1 - 2
|
Kristiansund BK 1 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-08-23 | 2 Sarpsborg |
2 - 1
3 - 1
|
Maccabi Tel Aviv 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-08-19 | SK Brann |
1 - 0
2 - 0
|
Sarpsborg | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-08-16 | 1 HNK Rijeka |
0 - 0
0 - 1
|
Sarpsborg 3 | W | -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-08-12 | Sarpsborg |
0 - 0
2 - 0
|
Lillestrom | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-08-09 | 3 Sarpsborg |
0 - 0
1 - 1
|
HNK Rijeka 2 | R | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-08-05 | 1 Stabaek |
1 - 3
1 - 3
|
Sarpsborg 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-08-02 | 2 Sarpsborg |
1 - 0
1 - 0
|
St Gallen 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-07-26 | 1 St Gallen |
1 - 1
2 - 1
|
Sarpsborg 2 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-07-19 | Sarpsborg |
1 - 0
2 - 0
|
IBV Vestmannaeyjar | W | -2.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
13-1 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 5 (5-0) |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2018-07-12 | 4 IBV Vestmannaeyjar |
0 - 0
0 - 4
|
Sarpsborg 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norwegia - Eliteserien | 2018-07-08 | 1 Sarpsborg |
3 - 0
4 - 1
|
Ranheim 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.75 | 3.75 | 3.6 |
| Połowa | 2.25 | 2.37 | 4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (8.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 2 , Rożny: 4 - 2
Rożny: 8.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 2 , Rożny: 2 - 0 Połowa
Rożny: 4.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Yellow Card - Sarpsborg -
9' - 1st Goal - Sarpsborg -
19' - 1st Corner - BK Hacken -
29' - 2nd Corner - BK Hacken - 32' - Missed Penalty - Sarpsborg
-
32' - 2nd Goal - Sarpsborg -
0-2 score at the end of First Half -
48' - 3rd Corner - Sarpsborg - Race to 3 Corners - BK Hacken
-
50' - 4th Corner - BK Hacken -
54' - 2nd Yellow Card - Sarpsborg -
58' - 5th Corner - Sarpsborg -
76' - 6th Corner - BK Hacken -
0-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

