Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
Powyżej 9.5
Rożne łącznie
-0.5
Benevento
Benevento vs Vicenza Profil drużyn
87Ogółem
BeneventoWłochy - Serie B · Siła na tle 27 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaObronaSłaba stronaForma u siebie
WWWPPRPWWWOstatnieStabilnie0.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
56Ogółem
VicenzaWłochy - Serie B · Siła na tle 27 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna stronaRożne wywalczoneSłaba stronaOstatnia forma
WWPRWPRRPPOstatnieW dół-1.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Benevento vs Vicenza Fakty o meczu
Benevento
4W-2R-4P w ostatnich 10 meczach, z 17 golami zdobytymi i 16 straconymi. Średnie gole: 1.7 dla, 1.6 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 60%, rożne Over 80%.
Wynik końcowy
Wygrana 40%4
Remis 20%2
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 80%8
Anulowane 0%0
Poniżej 20%2
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 0%0
Przegrana 50%5
Vicenza
2W-4R-4P w ostatnich 10 meczach, z 16 golami zdobytymi i 22 straconymi. Średnie gole: 1.6 dla, 2.2 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 40%, gole Over 80%, rożne Over 30%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 40%4
Przegrana 40%4
Gole łącznie 2.5
Powyżej 80%8
Anulowane 0%0
Poniżej 20%2
Rożne łącznie 9.5
Powyżej 30%3
Anulowane 0%0
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 0%0
Przegrana 60%6
Ostatnie
| Benevento | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Vicenza | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Benevento | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Vicenza | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.83,
Odch. std.: 1.70, Mediana: 3,
Dominanta: 1,
Powyżej: 55%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Benevento vs Vicenza Rozkład czasowy goli/rożnych
Benevento vs Vicenza Bezpośrednie pojedynki
Benevento vs Vicenza Zobacz pełne H2H →| Benevento Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Superpuchar Serie C | 2026-05-16 | 3 Vicenza |
0 - 2
1 - 4
|
Benevento 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2022-04-10 | 2 Benevento |
0 - 0
1 - 0
|
Vicenza 3 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2021-11-30 | 4 Vicenza |
0 - 1
2 - 3
|
Benevento 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2017-04-21 | 4 Benevento |
0 - 0
0 - 0
|
Vicenza 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2016-11-26 | 3 Vicenza |
0 - 0
0 - 0
|
Benevento 2 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Benevento Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie B | 2026-10-10 | 5 Benevento |
1 - 0
2 - 0
|
Cesena | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2026-10-02 | Frosinone |
2 - 0
2 - 1
|
Benevento | P | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-19 | 1 Carrarese |
0 - 0
0 - 1
|
Benevento 3 | W | 0.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-11 | 3 Benevento |
1 - 1
3 - 1
|
Verona 5 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-05 | 2 Ascoli |
0 - 0
1 - 0
|
Benevento 4 1 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-08-30 | 1 Benevento |
0 - 0
1 - 1
|
Sudtirol 1 | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Włochy - Serie B | 2026-08-22 | 1 Benevento |
1 - 0
1 - 2
|
Modena 2 | P | 0.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Włochy - Coppa Italia | 2026-08-14 | 1 Fiorentina |
2 - 0
4 - 1
|
Benevento 1 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Włochy - Coppa Italia | 2026-08-09 | 2 Benevento |
2 - 2
5 - 3
|
Ravenna 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-08-01 | Frosinone |
1 - 1
2 - 2
|
Benevento 1 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-31 | Vis Pesaro |
0 - 0
1 - 2
|
Benevento | W | +1.0 | Powyżej | 8.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-26 | AS Ostia Mare |
0 - 2
0 - 2
|
Benevento | W | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Superpuchar Serie C | 2026-05-16 | 3 Vicenza |
0 - 2
1 - 4
|
Benevento 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Superpuchar Serie C | 2026-05-09 | 3 Benevento |
1 - 0
1 - 0
|
Arezzo | W | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-04-26 | Benevento |
1 - 1
2 - 2
|
Audace Cerignola | R | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-04-19 | 3 Giugliano |
0 - 1
1 - 1
|
Benevento | R | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-04-13 | 1 Benevento |
0 - 1
0 - 1
|
Cavese 1 | P | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-04-06 | 3 Salernitana |
0 - 0
0 - 1
|
Benevento 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-03-29 | 3 Benevento |
1 - 1
1 - 1
|
Cosenza 3 | R | -1.0 | Poniżej | 8.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-03-23 | 1 Monopoli |
1 - 1
2 - 1
|
Benevento 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 8.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-03-15 | 3 Benevento |
1 - 0
1 - 0
|
Foggia 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-03-08 | Sorrento |
0 - 2
0 - 2
|
Benevento 2 | W | +1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-03-05 | 2 Benevento |
1 - 1
2 - 1
|
Catania 4 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-03-01 | 1 Potenza |
0 - 0
0 - 1
|
Benevento 3 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-02-22 | Team Altamura |
1 - 0
1 - 2
|
Benevento 1 | W | +1.0 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-02-14 | 2 Benevento |
0 - 1
1 - 1
|
US Latina Calcio 5 | R | -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-02-10 | 1 2 Trapani |
0 - 2
0 - 5
|
Benevento | W | +0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-02-06 | 3 Benevento |
0 - 0
1 - 0
|
AZ Picerno ASD 3 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
12-2 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-02-01 | 1 Atalanta U23 |
3 - 1
3 - 4
|
Benevento 2 | W | +0.5 | Powyżej | 8.0 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa C | 2026-01-24 | Benevento |
3 - 1
3 - 2
|
US Siracusa 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Vicenza Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Serie B | 2026-10-10 | 1 Vicenza |
0 - 1
0 - 3
|
Pisa 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-20 | 4 Verona |
0 - 0
2 - 1
|
Vicenza 2 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-12 | 2 Vicenza |
0 - 0
1 - 1
|
Juve Stabia | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-09-06 | 3 Virtus Entella |
1 - 1
2 - 2
|
Vicenza 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-08-29 | 4 Avellino |
2 - 0
3 - 0
|
Vicenza 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Włochy - Serie B | 2026-08-21 | 2 Vicenza |
1 - 1
3 - 2
|
Catanzaro 3 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Włochy - Coppa Italia | 2026-08-08 | Vicenza |
1 - 1
1 - 1
|
Catania 3 | R | -0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2026-07-25 | Genua |
1 - 0
2 - 2
|
Vicenza | R | -1.0 | Powyżej | 8.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Superpuchar Serie C | 2026-05-16 | 3 Vicenza |
0 - 2
1 - 4
|
Benevento 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Superpuchar Serie C | 2026-05-02 | 1 Arezzo |
0 - 2
2 - 5
|
Vicenza 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-04-25 | 1 Triestina |
0 - 3
1 - 6
|
Vicenza 1 | W | +1.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-04-19 | 1 3 Vicenza |
0 - 0
0 - 0
|
US Pergolettese 2 | R | -1.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-04-11 | 1 Vicenza |
2 - 1
3 - 1
|
Novara 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-04-03 | Lecco |
1 - 0
2 - 0
|
Vicenza 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-03-29 | Vicenza |
1 - 1
1 - 1
|
Union Brescia | R | -0.5 | Push | 9.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-03-21 | 3 Renate |
1 - 0
1 - 3
|
Vicenza 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-03-16 | Vicenza |
1 - 0
2 - 1
|
Inter Milan U23 2 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-03-07 | Giana Erminio |
0 - 1
1 - 3
|
Vicenza | W | +0.5 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-03-03 | 1 Vicenza |
0 - 2
2 - 3
|
Trento 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-02-28 | 1 AlbinoLeffe |
0 - 0
0 - 1
|
Vicenza 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-02-23 | 1 Virtus Verona |
0 - 1
0 - 1
|
Vicenza 2 | W | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-02-15 | 1 Vicenza |
0 - 0
0 - 1
|
Alcione Milano 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-02-11 | 2 Pro Vercelli |
0 - 0
1 - 2
|
Vicenza 3 | W | +0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-02-08 | 1 2 Vicenza |
0 - 0
0 - 0
|
AC Dolomiti Bellunesi 6 | R | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
13-0 (13) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-02-01 | 2 Pro Patria |
0 - 2
0 - 4
|
Vicenza | W | +1.0, +1.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-01-26 | 2 Vicenza |
1 - 0
4 - 1
|
Cittadella 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-01-18 | 1 1 Arzignano Valchiampo |
0 - 0
1 - 2
|
Vicenza 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-01-10 | 2 Vicenza |
1 - 0
1 - 0
|
A.C. Ospitaletto 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2026-01-04 | 1 Lumezzane |
0 - 0
1 - 1
|
Vicenza 3 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-16 (19) | 2-8 (10) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Włochy - Serie C - Grupa A | 2025-12-21 | 1 Vicenza |
0 - 0
1 - 0
|
Triestina | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
11-4 (15) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2 | 3.25 | 3.75 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | Gospodarze@2 | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (4.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: 9.5 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

