Arborg vs KFR Profil drużyn
Arborg vs KFR Fakty o meczu
4W-2R-4P w ostatnich 10 meczach, z 26 golami zdobytymi i 18 straconymi. Średnie gole: 2.6 dla, 1.8 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 40%, gole Over 40%, rożne Over 50%.
6W-1R-3P w ostatnich 10 meczach, z 19 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 1.9 dla, 1.7 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 50%, gole Over 30%, rożne Over 50%.
| Arborg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| KFR | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Arborg | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| KFR | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Arborg vs KFR Rozkład czasowy goli/rożnych
Arborg vs KFR Bezpośrednie pojedynki
Arborg vs KFR Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Arborg Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Islandia - 4 Deild | 2021-06-07 | 1 Kria |
2 - 0
2 - 0
|
Arborg 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Islandia - 4 Deild | 2021-05-31 | 1 Arborg |
1 - 0
4 - 1
|
RB Keflavik 2 | W | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - 4 Deild | 2021-05-25 | 1 Isbjörninn |
0 - 1
2 - 2
|
Arborg | R | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Puchar Islandii | 2021-04-23 | Hviti Riddarinn |
3 - 1
4 - 1
|
Arborg 5 | P | +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - Puchar Ligi C | 2021-03-18 | Berserkir |
0 - 1
1 - 2
|
Arborg | W | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Islandia - Pre-Season Cup | 2021-01-28 | KV Vesturbaer |
1 - 1
2 - 2
|
Arborg | R | -2.5,-3.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2020-09-09 | 1 3 KH Hlidarendi |
2 - 0
2 - 1
|
Arborg 3 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-09-03 | Midas |
0 - 5
1 - 10
|
Arborg | W | +3.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
2-15 (17) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-08-25 | 1 1 Hviti Riddarinn |
0 - 1
0 - 2
|
Arborg 5 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-08-14 | 3 Smari |
1 - 1
3 - 2
|
Arborg 4 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-16 | 1 KB |
2 - 2
3 - 2
|
Arborg | P | +1.5, +2.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-06 | 2 Kria |
0 - 0
3 - 3
|
Arborg 5 | R | +1.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-01 | 3 Arborg |
0 - 0
2 - 0
|
Smari 4 1 | W | -1.5 | Poniżej |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Puchar Islandii | 2020-06-23 | 2 Afturelding |
0 - 0
3 - 0
|
Arborg 3 | P | -2.5, -3.0 | Poniżej | 11.5 | Powyżej |
|
15-1 (16) | 10-1 (11) | 6 (5-1) | 2 (2-0) |
| Islandia - Puchar Ligi | 2020-03-11 | 1 Arborg |
1 - 0
2 - 0
|
KFS 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-08-09 | 2 Isbjörninn |
1 - 1
2 - 3
|
Arborg 1 | W | +1.5 | Powyżej |
|
0-7 (7) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-07-24 | 3 Arborg |
0 - 0
1 - 1
|
Vatnaliljur 2 | R | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-07-11 | 4 Midas |
0 - 0
0 - 3
|
Arborg 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
6-13 (19) | 2-9 (11) | 4 (0-4) | 4 (2-2) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-06-20 | SR |
0 - 0
1 - 1
|
Arborg 2 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-9 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-06-06 | 2 4 Vatnaliljur |
2 - 3
2 - 4
|
Arborg 2 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-05-23 | 4 Arborg |
2 - 0
2 - 0
|
Midas 1 | W | -1.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-05-17 | Ymir |
1 - 0
1 - 0
|
Arborg 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Puchar Islandii | 2019-04-13 | 2 Augnablik Kopavogur |
3 - 0
8 - 1
|
Arborg | P | 0.0 | Powyżej |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2019-03-15 | 1 Arborg |
1 - 3
2 - 3
|
Hviti Riddarinn 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-07-25 | 4 Golfklubbur Grindavikur |
1 - 2
2 - 2
|
Arborg 2 | R | +1.0, +1.5 | Push |
|
6-8 (14) | 1-6 (7) | 5 (1-4) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2018-04-06 | 3 Arborg |
4 - 0
8 - 0
|
Golfklubbur Grindavikur 2 | W | -1.5 | Powyżej |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2017-07-31 | 2 Lettir Reykjavik |
2 - 1
2 - 2
|
Arborg 3 | R | 0.0 | Poniżej |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2017-07-24 | 1 Kongarnir |
0 - 2
0 - 5
|
Arborg 2 | W | +5.5 | Poniżej |
|
1-18 (19) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 4 (0-4) | ||
| Puchar Islandii | 2017-05-17 | 2 Arborg |
0 - 0
0 - 1
|
Vidir Gardur 4 | P | +1.0 | Poniżej |
|
2-13 (15) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2017-03-16 | 2 Arborg |
2 - 1
2 - 2
|
Alftanes 2 | R | 0.0 | Push |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| KFR Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Islandia - 4 Deild | 2021-06-09 | 1 KFR |
0 - 1
0 - 3
|
Isbjörninn 1 | P | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Islandia - 4 Deild | 2021-06-03 | 4 Berserkir |
1 - 0
1 - 0
|
KFR 4 | P | +1.0, +1.5 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Islandia - 4 Deild | 2021-05-18 | 4 Kria |
2 - 0
4 - 2
|
KFR 2 | P | -1.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Puchar Islandii | 2021-04-24 | 1 3 Ymir |
1 - 1
1 - 2
|
KFR | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 12.0 |
|
|||||
| Islandia - Puchar Ligi C | 2021-03-14 | 1 4 Smari |
1 - 1
2 - 3
|
KFR 5 | W | +2.0 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - 4 Deild | 2020-09-05 | 1 5 Stokkseyri |
0 - 0
0 - 2
|
KFR 3 | W | +1.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2020-08-31 | 2 KFR |
2 - 1
2 - 2
|
Skautafelag Reykjavikur | R | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-9 (16) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-08-24 | 1 Bjorninn |
0 - 2
1 - 3
|
KFR 3 | W | +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-18 | 1 5 SR |
1 - 0
1 - 2
|
KFR 5 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-05 | 2 Alafoss |
1 - 0
2 - 3
|
KFR 4 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-08-09 | 2 4 KA Hafnarfjordur |
3 - 0
4 - 0
|
KFR 2 1 | P | +0.5 | Push |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-07-17 | 5 Kria |
0 - 1
1 - 3
|
KFR 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-06-19 | 1 Ellidi |
3 - 1
3 - 1
|
KFR 1 | P | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-06-08 | 2 KFS |
1 - 2
2 - 4
|
KFR | W | -1.5,-2.0 | Powyżej |
|
16-3 (19) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-05-23 | 1 Kongarnir |
0 - 2
0 - 8
|
KFR 1 | W | +2.5 | Powyżej |
|
0-11 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-05-15 | 2 6 KFR |
1 - 0
1 - 1
|
Aegir 4 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2019-03-15 | 2 Vatnaliljur |
2 - 0
4 - 1
|
KFR 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-08-13 | KB |
1 - 1
1 - 2
|
KFR 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-10 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Islandia - 4 Deild | 2018-08-11 | 5 KFR |
2 - 3
2 - 5
|
Snaefell 4 | P | +2.0 | Powyżej |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-07-17 | 1 Berserkir |
0 - 0
3 - 0
|
KFR 1 | P | -2.0 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-06-28 | 1 KFR |
0 - 1
0 - 2
|
KB 2 | P | -1.0 | Poniżej |
|
8-7 (15) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-05-23 | 3 KFR |
0 - 1
0 - 1
|
Bjorninn 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2017-03-25 | 3 Reynir Sandgerdi |
1 - 0
1 - 0
|
KFR 3 | P | -1.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2016-09-03 | 1 Kari |
1 - 0
2 - 1
|
KFR 1 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2016-03-05 | IR Reykjavik |
1 - 1
3 - 1
|
KFR | P | -2.0, -2.5 | Push | 11.0 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2015-08-13 | 2 Reynir Sandgerdi |
1 - 1
3 - 2
|
KFR 2 | P | -1.5, -2.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2015-07-29 | Berserkir |
2 - 0
3 - 2
|
KFR | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2015-06-13 | 3 KFR |
1 - 1
1 - 3
|
Reynir Sandgerdi 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.083 | 11 | 15 |
| Połowa | 1.333 | 4 | 8.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-3.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-1.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (11.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (4.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (2.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 4 - 2 , Rożny: 9 - 4
Rożny: 11.5 , Handicap: -3.0 , Gole: 4.5, 5.0
Wynik: 2 - 2 , Rożny: 3 - 2 Połowa
Rożny: 5.5 , Handicap: -1.0, -1.5 , Gole: 2.0
-
1' - 1st Corner - KFR -
2' - 2nd Corner - KFR -
6' - 1st Goal - KFR -
11' - 2nd Goal - Arborg -
14' - 1st Yellow Card - Arborg -
16' - 2nd Yellow Card - KFR -
20' - 3rd Yellow Card - KFR -
20' - 4th Yellow Card - Arborg -
22' - 3rd Corner - Arborg -
26' - 3rd Goal - KFR -
28' - 4th Corner - Arborg - Race to 3 Corners - Arborg
-
28' - 5th Corner - Arborg -
40' - 5th Yellow Card - KFR -
42' - 6th Yellow Card - KFR -
43' - 4th Goal - Arborg -
2-2 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Arborg -
48' - 7th Corner - Arborg - Race to 5 Corners - Arborg
-
48' - 8th Corner - Arborg -
51' - 7th Yellow Card - KFR -
52' - 7th Yellow Card - Arborg -
58' - 9th Corner - KFR - Race to 7 Corners - Arborg
-
63' - 10th Corner - Arborg -
63' - 5th Goal - Arborg -
64' - 8th Yellow Card - Arborg -
66' - 11th Corner - KFR -
67' - 9th Yellow Card - Arborg -
70' - Red Card - KFR -
74' - 6th Goal - Arborg -
75' - 12th Corner - Arborg -
84' - 13th Corner - Arborg - Race to 9 Corners - Arborg
-
90+4' - 10th Yellow Card - Arborg -
4-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

