Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 4.5
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
-2.5
Alftanes
Alftanes vs Alafoss Profil drużyn
Alftanes
Trwa obliczanie ocen
PPPPWRPWPWOstatnieStabilnie+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 10
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej7/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Alafoss
Trwa obliczanie ocen
PRPPPPWPOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/8
Powyżej 2.5 goliPowyżej5/8
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Alftanes vs Alafoss Fakty o meczu
Alftanes
3W-1R-6P w ostatnich 10 meczach, z 17 golami zdobytymi i 21 straconymi. Średnie gole: 1.7 dla, 2.1 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 30%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 10%1
Przegrana 60%6
Gole łącznie 4.5
Powyżej 30%3
Anulowane 0%0
Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 20%2
Przegrana 40%4
Alafoss
2W-1R-7P w ostatnich 10 meczach, z 28 golami zdobytymi i 26 straconymi. Średnie gole: 2.8 dla, 2.6 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 10%1
Przegrana 70%7
Gole łącznie 4.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 10%1
Przegrana 40%4
Ostatnie
| Alftanes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Alafoss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Alftanes | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Alafoss | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 4.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 22,
Śr.: 4.95,
Odch. std.: 2.99, Mediana: 4,
Dominanta: 3,
Powyżej: 45%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Alftanes vs Alafoss Rozkład czasowy goli/rożnych
Alftanes vs Alafoss Bezpośrednie pojedynki
Alftanes vs Alafoss Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Alftanes Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-10-03 | Alftanes |
0 - 0
2 - 0
|
Hottur/Huginn 3 | W | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-09-30 | 1 Reynir Sandgerdi |
0 - 0
3 - 1
|
Alftanes 1 | P | -2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-09-15 | 1 Alftanes |
1 - 0
1 - 0
|
Vaengir Jupiters 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-09-06 | 1 4 Alftanes |
1 - 0
1 - 3
|
KV Vesturbaer 2 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-08-29 | 1 Alftanes |
2 - 1
3 - 3
|
Aegir 3 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-08-17 | 1 Ellidi |
0 - 2
1 - 5
|
Alftanes 3 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-07-30 | 2 Alftanes |
1 - 3
1 - 4
|
Reynir Sandgerdi | P | +2.0, +2.5 | Powyżej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-07-17 | 1 Alftanes |
0 - 2
1 - 3
|
Augnablik Kopavogur 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-07-12 | 4 KV Vesturbaer |
1 - 0
2 - 1
|
Alftanes 3 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-07-08 | 4 Alftanes |
0 - 1
1 - 2
|
Tindastoll 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-07-03 | 3 Aegir Thorlakshofn |
0 - 0
1 - 2
|
Alftanes 2 | W | -1.0 | Poniżej |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-06-28 | 2 Alftanes |
0 - 1
1 - 1
|
Sindri 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2020-06-18 | 5 Alftanes |
0 - 0
0 - 0
|
Ellidi 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Puchar Islandii | 2020-06-06 | 3 Alftanes |
0 - 4
0 - 4
|
Fram Reykjavik 2 1 | P | +3.0, +3.5 | Poniżej |
|
0-11 (11) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2020-03-07 | 1 Alftanes |
2 - 2
4 - 3
|
Kari 1 | W | +1.5, +2.0 | Powyżej |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-08-29 | 2 Alftanes |
2 - 2
3 - 4
|
Reynir Sandgerdi 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-08-22 | 3 Vaengir Jupiters |
1 - 0
2 - 1
|
Alftanes 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-08-15 | 3 Alftanes |
1 - 0
1 - 1
|
Kordrengir | R | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-07-31 | 3 Alftanes |
0 - 1
1 - 2
|
KV Vesturbaer 2 | P | +0.5 | Poniżej |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-07-20 | 2 KF Fjallabyggd |
2 - 0
3 - 2
|
Alftanes 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-07-14 | 2 Alftanes |
1 - 0
4 - 0
|
Skallagrimur Borgarnes 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-07-10 | 2 Augnablik Kopavogur |
0 - 0
0 - 1
|
Alftanes 3 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-07-05 | 3 Alftanes |
2 - 2
2 - 3
|
KH Hlidarendi 5 | P | -1.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-06-29 | 1 Alftanes |
0 - 1
1 - 3
|
Einherji 3 | P | 0.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-06-21 | Reynir Sandgerdi |
0 - 0
0 - 0
|
Alftanes 4 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-06-14 | 1 Alftanes |
0 - 1
0 - 1
|
Vaengir Jupiters | P | 0.0 | Poniżej |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-06-05 | 3 Kordrengir |
2 - 1
4 - 2
|
Alftanes | P | -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-05-30 | 1 Alftanes |
1 - 0
1 - 1
|
Hottur/Huginn 2 | R | +0.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-05-23 | KV Vesturbaer |
2 - 1
5 - 1
|
Alftanes 2 | P | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Islandia - Dywizja 3 | 2019-05-18 | 2 Alftanes |
0 - 0
2 - 0
|
Sindri 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Alafoss Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Islandia - Puchar Ligi | 2021-02-28 | 1 4 Alafoss |
0 - 1
1 - 2
|
GG Grindavik 4 1 | P | +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Islandia - 4 Deild | 2020-09-06 | 3 Alafoss |
6 - 1
10 - 1
|
Snaefell 1 | W | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-23 | Stokkseyri |
1 - 0
4 - 0
|
Alafoss 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-05 | 2 Alafoss |
1 - 0
2 - 3
|
KFR 4 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Islandia - 4 Deild | 2020-07-02 | 2 SR |
3 - 1
4 - 2
|
Alafoss 4 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Islandia - 4 Deild | 2020-06-25 | 2 Alafoss |
0 - 0
0 - 1
|
Bjorninn 4 | P | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Islandia - 4 Deild | 2020-06-19 | 4 Alafoss |
1 - 1
1 - 1
|
Stokkseyri 2 | R | -1.5 | Poniżej |
|
11-1 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Puchar Islandii | 2020-06-06 | Throttur Reykjavik |
0 - 0
1 - 0
|
Alafoss 2 | P | -6.5 | Poniżej | 13.5 | Poniżej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-08-22 | 2 Lettir Reykjavik |
2 - 4
4 - 8
|
Alafoss 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-08-08 | 1 Berserkir |
1 - 2
5 - 4
|
Alafoss 5 | P | -2.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-07-15 | 2 Fenrir |
0 - 1
0 - 2
|
Alafoss | W | +1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-07-12 | 1 Alafoss |
1 - 1
4 - 1
|
Stokkseyri 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-07-08 | 1 Alafoss |
0 - 2
0 - 6
|
GG Grindavik 1 | P | +2.0, +2.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-07-02 | 4 Alafoss |
1 - 1
2 - 1
|
Hamar 2 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-06-27 | 1 Alafoss |
1 - 0
1 - 2
|
Lettir Reykjavik | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-06-12 | 2 Alafoss |
0 - 1
2 - 1
|
Berserkir 1 | W | +2.0 | Poniżej |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-06-04 | 2 Stokkseyri |
4 - 0
7 - 0
|
Alafoss 1 | P | +1.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2019-05-28 | Alafoss |
1 - 1
3 - 1
|
Fenrir 3 | W | +0.5 | Push | 10.0 | Poniżej |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-05-21 | 3 Golfklubbur Grindavikur |
5 - 0
6 - 0
|
Alafoss 2 | P | -3.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Islandia - 4 Deild | 2019-05-14 | Hamar |
2 - 0
3 - 1
|
Alafoss 3 | P | -2.5 | Push |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Puchar Islandii | 2019-04-11 | Ellidi |
3 - 0
8 - 1
|
Alafoss | P | -2 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2019-03-20 | 1 Alafoss |
3 - 0
3 - 0
|
KFR Hvolsvöllur 2 | W | -0.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Islandia - Puchar Ligi | 2019-03-06 | Hviti Riddarinn |
3 - 1
4 - 1
|
Alafoss 4 | P | -1.5, -2.0 | Push |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-08-16 | 1 Afrika Reykjavik |
0 - 1
0 - 5
|
Alafoss 1 | W | +1.0 | Powyżej |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-08-10 | 1 3 Kongarnir |
2 - 1
2 - 2
|
Alafoss 2 | R | +1.5 | Powyżej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-06-21 | 1 Alafoss |
4 - 0
7 - 0
|
Kongarnir | W | -1.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2018-05-30 | 3 Isbjörninn |
1 - 0
1 - 1
|
Alafoss 2 | R | 0.0 | Poniżej |
|
2-10 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Puchar Islandii | 2018-04-14 | Alafoss |
0 - 2
1 - 5
|
Golfklubbur Grindavikur 1 | P | +2.0, +2.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Islandia - 4 Deild | 2017-06-07 | 1 KB Breidholt |
3 - 0
3 - 0
|
Alafoss 3 | P | -2.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.125 | 7 | 11 |
| Połowa | 1.615 | 3.25 | 5.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-2.5) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (-0.75) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (4.5) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (1.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -2.5 , Gole: 4.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

