Albion vs Stirling Profil drużyn
Albion vs Stirling Fakty o meczu
3W-2R-5P w ostatnich 10 meczach, z 14 golami zdobytymi i 21 straconymi. Średnie gole: 1.4 dla, 2.1 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 80%, rożne Over 60%.
4W-2R-4P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 60%, gole Over 30%, rożne Over 80%.
| Albion | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Stirling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Albion | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Stirling | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Albion vs Stirling Rozkład czasowy goli/rożnych
Albion vs Stirling Bezpośrednie pojedynki
Albion vs Stirling Zobacz pełne H2H →| Albion Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - League Two | 2019-11-02 | 1 Stirling |
0 - 0
3 - 0
|
Albion 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-08-31 | 1 4 Albion |
0 - 1
2 - 1
|
Stirling 2 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-03-09 | 1 Stirling |
0 - 1
0 - 1
|
Albion | W | -1.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-02-12 | 2 Stirling |
0 - 0
1 - 0
|
Albion 1 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-01-26 | 1 1 Albion |
0 - 1
0 - 5
|
Stirling 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2018-09-29 | 2 Albion |
1 - 0
3 - 0
|
Stirling 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
7-10 (17) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Albion Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - League Two | 2019-12-28 | 1 2 Brechin |
0 - 0
0 - 0
|
Albion 2 | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-12-21 | 3 Albion |
2 - 0
4 - 2
|
Annan Athletic 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-12-14 | 1 Elgin |
0 - 1
2 - 2
|
Albion 3 | R | -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-12-07 | 2 Albion |
2 - 0
2 - 0
|
Queens Park 2 | W | +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - FA Cup | 2019-11-23 | 1 Albion |
0 - 1
1 - 4
|
Airdrieonians 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Szkocja - League Two | 2019-11-16 | 3 Edinburgh City |
0 - 1
3 - 2
|
Albion 3 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-11-09 | 2 Albion |
2 - 1
2 - 1
|
Stenhousemuir | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Szkocja - League Two | 2019-11-02 | 1 Stirling |
0 - 0
3 - 0
|
Albion 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Szkocja - League Two | 2019-10-29 | 1 Cove Rangers |
1 - 0
3 - 0
|
Albion | P | -2.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
14-2 (16) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-10-05 | 1 Albion |
0 - 2
1 - 3
|
Elgin 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-9 (19) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (3-1) |
| Szkocja - League Two | 2019-09-28 | 2 Cowdenbeath |
1 - 0
1 - 0
|
Albion 2 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Szkocja - League Two | 2019-09-21 | 2 Albion |
0 - 2
1 - 3
|
Edinburgh City 1 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-09-14 | 1 Queens Park |
0 - 1
1 - 1
|
Albion 5 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-2 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Szkocja - League Two | 2019-08-31 | 1 4 Albion |
0 - 1
2 - 1
|
Stirling 2 2 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-08-24 | Albion |
0 - 1
0 - 1
|
Brechin 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-08-17 | 2 Annan Athletic |
3 - 1
3 - 2
|
Albion 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-08-10 | 1 Albion |
1 - 3
4 - 4
|
Cove Rangers 2 | R | +0.5, +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Szkocja - League Challenge Cup | 2019-08-06 | 1 Albion |
1 - 2
1 - 4
|
Hearts U21 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Szkocja - League Two | 2019-08-03 | 2 Stenhousemuir |
0 - 1
2 - 3
|
Albion 4 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-27 | 3 Albion |
1 - 0
2 - 1
|
Edinburgh City 1 | W | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-23 | 3 Albion |
0 - 0
0 - 0
|
St Mirren 2 | R | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-17 | Dunfermline |
5 - 0
6 - 0
|
Albion 2 | P | -2.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-13 | 2 East Kilbride |
0 - 1
0 - 1
|
Albion 3 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Albion |
0 - 1
1 - 3
|
Hamilton | P | +1.5 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-02 | Airdrieonians |
0 - 0
2 - 0
|
Albion | P | -1.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2019-06-29 | Alloa |
1 - 0
2 - 1
|
Albion | P | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-06-25 | East Fife |
0 - 0
1 - 0
|
Albion | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-05-04 | Albion |
0 - 0
0 - 2
|
Annan Athletic 1 | P | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-04-27 | 3 Berwick |
0 - 2
0 - 3
|
Albion 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Szkocja - League Two | 2019-04-20 | 4 Albion |
1 - 1
3 - 2
|
Edinburgh City 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Stirling Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szkocja - League Two | 2019-12-28 | Stenhousemuir |
0 - 1
0 - 2
|
Stirling 4 | W | 0.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-12-21 | 2 Stirling |
0 - 0
0 - 1
|
Edinburgh City 2 | P | +0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-12-14 | 2 Queens Park |
0 - 1
1 - 1
|
Stirling 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-12-07 | 2 Stirling |
2 - 2
2 - 4
|
Brechin 4 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - League Two | 2019-11-30 | 3 Elgin |
0 - 1
1 - 2
|
Stirling 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szkocja - FA Cup | 2019-11-23 | 5 Stirling |
0 - 1
0 - 2
|
Clyde 2 | P | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szkocja - League Two | 2019-11-16 | 1 Stirling |
1 - 0
2 - 0
|
Annan Athletic 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-11-09 | Cove Rangers |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling 2 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
15-2 (17) | 10-0 (10) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-11-02 | 1 Stirling |
0 - 0
3 - 0
|
Albion 2 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Szkocja - League Two | 2019-10-29 | Stirling |
0 - 0
0 - 0
|
Cowdenbeath | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
13-2 (15) | 9-2 (11) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Szkocja - FA Cup | 2019-10-19 | 1 Stirling |
2 - 0
2 - 0
|
Strathspey Thistle 4 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
14-4 (18) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Szkocja - League Two | 2019-10-05 | 1 Brechin |
0 - 0
1 - 1
|
Stirling 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Szkocja - League Two | 2019-09-28 | 1 Stirling |
0 - 1
1 - 1
|
Stenhousemuir 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-09-21 | 2 Annan Athletic |
0 - 0
0 - 0
|
Stirling 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Szkocja - League Two | 2019-09-14 | 3 Stirling |
1 - 0
1 - 0
|
Elgin 2 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Szkocja - League Challenge Cup | 2019-09-07 | 3 St Mirren U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Szkocja - League Two | 2019-08-31 | 1 4 Albion |
0 - 1
2 - 1
|
Stirling 2 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-08-24 | 1 Stirling |
0 - 1
1 - 2
|
Cove Rangers | P | +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-08-17 | 2 Edinburgh City |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling 2 | P | -1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Szkocja - League Challenge Cup | 2019-08-13 | East Fife |
0 - 1
0 - 2
|
Stirling | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Szkocja - League Two | 2019-08-10 | 3 Cowdenbeath |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling 2 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Szkocja - League Two | 2019-08-03 | 1 3 Stirling |
0 - 0
0 - 1
|
Queens Park 3 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-23 | Alloa |
0 - 0
2 - 1
|
Stirling 2 | P | -1.5, -2.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-20 | Elgin |
2 - 0
3 - 0
|
Stirling 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-17 | Stirling |
0 - 2
1 - 6
|
Arbroath 1 | P | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szkocja - Puchar Ligi | 2019-07-13 | 1 Stirling |
0 - 1
1 - 1
|
Hibernian | R | +2.0, +2.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-15 (18) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-08 | Hamilton |
1 - 0
2 - 0
|
Stirling | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-06-29 | Raith |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-04-27 | 1 Peterhead |
1 - 0
1 - 1
|
Stirling 4 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Szkocja - League Two | 2019-04-20 | 1 2 Stirling |
0 - 0
0 - 1
|
Cowdenbeath 1 | P | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
12-3 (15) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.9 | 3.5 | 2.3 |
| Połowa | 3.25 | 2.25 | 2.75 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.75) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 3 , Rożny: 6 - 3
Rożny: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 2.5, 3.0
Wynik: 0 - 3 , Rożny: 2 - 3 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0
-
6' - 1st Goal - Stirling -
7' - 1st Corner - Albion -
31' - 2nd Corner - Albion -
33' - 2nd Goal - Stirling -
35' - 3rd Corner - Stirling -
40' - 3rd Goal - Stirling -
44' - 4th Corner - Stirling -
45' - 5th Corner - Stirling - Race to 3 Corners - Stirling
-
0-3 score at the end of First Half -
51' - 6th Corner - Albion -
51' - 7th Corner - Albion -
62' - 1st Yellow Card - Albion -
82' - 8th Corner - Albion - Race to 5 Corners - Albion
-
84' - 9th Corner - Albion -
84' - 2nd Yellow Card - Stirling -
0-3 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

