wt., Mar 3, 2020 · 19:45
NajstarszeOstatnie
RPWRPR
2.15
3.50
3.20
OstatnieNajstarsze
WPRWWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+0.25
Notts County
AFC Fylde vs Notts County Profil drużyn
AFC Fylde
Trwa obliczanie ocen
PPWPRPWRPROstatnieW dół-0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 4/10
Drużyna odrabiająca straty · zdobywa punkty w 2 z 4 meczów po stracie pierwszego golaObie strzeliły w 9 z ostatnich 10Wygrane 2 z ostatnich 10
Notts County
Trwa obliczanie ocen
RWWRPWWRPWOstatnieStabilnie+0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównanePokryte 5/10
AFC Fylde vs Notts County Fakty o meczu
AFC Fylde
2W-3R-5P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 21 straconymi. Średnie gole: 1.8 dla, 2.1 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 40%, gole Over 80%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 30%3
Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.5
Powyżej 80%8
Anulowane 0%0
Poniżej 20%2
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 10%1
Przegrana 50%5
Notts County
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 8 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 0.8 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 50%5
Remis 30%3
Przegrana 20%2
Gole łącznie 2.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 0%0
Przegrana 50%5
Ostatnie
| AFC Fylde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Notts County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| AFC Fylde | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Notts County | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 2.70,
Odch. std.: 1.47, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 55%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
AFC Fylde vs Notts County Rozkład czasowy goli/rożnych
AFC Fylde vs Notts County Bezpośrednie pojedynki
AFC Fylde vs Notts County Zobacz pełne H2H →| AFC Fylde Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League | 2019-09-28 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
AFC Fylde 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| AFC Fylde Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - FA Trophy | 2020-02-29 | AFC Fylde |
0 - 0
2 - 2
|
Harrogate Town 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-02-22 | 2 Dover |
2 - 1
5 - 1
|
AFC Fylde 6 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-02-11 | 1 Eastleigh |
0 - 2
2 - 2
|
AFC Fylde 3 | R | 0.0 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - FA Trophy | 2020-02-08 | 2 Dorking |
1 - 1
2 - 4
|
AFC Fylde 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - National League | 2020-02-01 | AFC Fylde |
1 - 1
1 - 2
|
Boreham Wood 3 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-01-25 | Chesterfield |
1 - 0
1 - 1
|
AFC Fylde | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2020-01-18 | 2 AFC Fylde |
1 - 2
2 - 3
|
Torquay 3 | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - FA Trophy | 2020-01-11 | AFC Fylde |
3 - 1
4 - 1
|
Southport | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-11 (14) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2020-01-05 | 1 Sheff Utd |
1 - 0
2 - 1
|
AFC Fylde | P | -2.0, -2.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
13-2 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - National League | 2020-01-01 | 1 3 AFC Fylde |
0 - 0
0 - 1
|
Barrow 5 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-12-28 | 1 AFC Fylde |
1 - 0
1 - 2
|
Stockport 2 | P | -0.5 | Powyżej | 11.0 | Powyżej |
|
10-7 (17) | 6-7 (13) | 4 (2-2) | 4 (4-0) |
| Anglia - National League | 2019-12-26 | 1 2 Barrow |
0 - 0
1 - 1
|
AFC Fylde 4 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - National League | 2019-12-21 | 1 AFC Fylde |
1 - 0
2 - 2
|
Yeovil 3 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - FA Trophy | 2019-12-14 | AFC Fylde |
1 - 0
1 - 0
|
Curzon Ashton 1 | W | -1.0 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League | 2019-12-10 | 1 1 AFC Fylde |
0 - 0
0 - 0
|
Sutton Utd | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-12-07 | Barnet |
1 - 0
2 - 1
|
AFC Fylde 1 | P | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Anglia - FA Cup | 2019-11-30 | 3 Kingstonian |
0 - 2
0 - 2
|
AFC Fylde 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-11-26 | Wrexham |
0 - 1
0 - 1
|
AFC Fylde 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League | 2019-11-23 | AFC Fylde |
3 - 0
3 - 0
|
Dag & Red 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2019-11-16 | Solihull Moors |
3 - 1
3 - 1
|
AFC Fylde | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - FA Cup | 2019-11-09 | Nantwich Town |
0 - 1
0 - 1
|
AFC Fylde | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-11-02 | AFC Fylde |
0 - 0
0 - 0
|
Dover 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-10-29 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 0
1 - 1
|
AFC Fylde | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-10-26 | 1 Boreham Wood |
0 - 1
0 - 2
|
AFC Fylde 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-11 (15) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (2-3) |
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2019-10-19 | 1 AFC Fylde |
1 - 0
6 - 1
|
Peterborough Sports | W | -1.5 | Powyżej |
|
12-1 (13) | 10-0 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League | 2019-10-08 | 2 AFC Fylde |
0 - 0
1 - 3
|
Chesterfield 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Anglia - National League | 2019-10-05 | 5 Torquay |
1 - 0
2 - 1
|
AFC Fylde 3 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-10-01 | 2 AFC Fylde |
0 - 1
0 - 4
|
Barnet 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-09-28 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
AFC Fylde 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-10 (20) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Anglia - National League | 2019-09-24 | 1 AFC Fylde |
1 - 2
3 - 2
|
Wrexham 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Notts County Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - FA Trophy | 2020-02-29 | Notts County |
3 - 0
5 - 0
|
Aveley 2 | W | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - National League | 2020-02-22 | Hartlepool |
0 - 0
2 - 0
|
Notts County | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-02-15 | 2 Notts County |
0 - 0
1 - 1
|
Woking 3 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - FA Trophy | 2020-02-08 | 3 Yeovil |
0 - 1
1 - 2
|
Notts County 2 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-02-01 | 1 Notts County |
0 - 0
3 - 0
|
Chesterfield 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2020-01-25 | 1 Dag & Red |
0 - 0
2 - 0
|
Notts County 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - National League | 2020-01-18 | 2 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Dover 4 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - FA Trophy | 2020-01-11 | Notts County |
0 - 0
2 - 1
|
Dag & Red 1 | W | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2020-01-04 | Notts County |
1 - 0
2 - 1
|
Bromley 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-12 (17) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Anglia - National League | 2020-01-01 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 4 | R | +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-12-28 | 1 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | W | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-12-26 | 1 Notts County |
3 - 0
3 - 0
|
Maidenhead Utd 2 | W | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-12-21 | 3 Halifax |
1 - 0
2 - 4
|
Notts County 1 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - FA Trophy | 2019-12-14 | 1 Chesterfield |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-12-07 | 1 Notts County |
1 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2019-12-01 | 4 Northampton |
2 - 0
3 - 1
|
Notts County | P | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-11-26 | 2 4 Notts County |
2 - 1
2 - 2
|
Boreham Wood 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-11-23 | 2 Aldershot |
2 - 1
2 - 1
|
Notts County 3 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-11-16 | 1 Notts County |
0 - 2
0 - 3
|
Barrow 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2019-11-09 | 3 Ebbsfleet United |
1 - 1
2 - 3
|
Notts County 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Anglia - National League | 2019-11-02 | 2 Notts County |
1 - 2
2 - 2
|
Hartlepool 3 | R | -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-10-29 | 1 Woking |
0 - 2
0 - 4
|
Notts County 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2019-10-26 | 1 Chesterfield |
1 - 0
1 - 0
|
Notts County | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2019-10-19 | 1 Notts County |
1 - 1
2 - 1
|
Belper Town 2 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2019-10-12 | 2 Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
Torquay 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2019-10-08 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
Dag & Red | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Anglia - National League | 2019-10-05 | 1 Dover |
1 - 1
2 - 2
|
Notts County 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2019-09-28 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
AFC Fylde 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
10-10 (20) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Anglia - National League | 2019-09-24 | 1 Boreham Wood |
0 - 1
1 - 2
|
Notts County 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2019-09-21 | 1 Bromley |
1 - 1
2 - 1
|
Notts County | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.15 | 3.5 | 3.2 |
| Połowa | 2.875 | 2.25 | 3.6 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

