Węgry - NBI - Kobiety Statystyki i wyniki rożnych
TotalCorner udostępnia statystyki rożnych Węgry - NBI - Kobiety, terminarze, wyniki, tabelę ligową, statystyki kartek i porównanie kursów. Śledź ostatnie mecze Węgry - NBI - Kobiety z rożnymi w pełnym meczu, rożnymi do przerwy, golami, kartkami i danymi meczowymi.
| czas rozpoczęcia | Gospodarze | Wynik | Goście | Handicap | Rożny | Rożne 1. poł. | Azj. roż. | Rożne Pow./Pon. | Gole | Gole Pow./Pon. | Atak | Strzały | Analiza | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/30 18:00 | Cały | Gyor Eto FC (K) | 3 - 0 | Ferencvarosi TC (K) | +0.5 | 2 - 5 | 0 - 3 | 2.5 | Over | 81 - 86 | 17 - 10 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/27 15:00 | Cały | Szekszardi (K) | 0 - 7 | Ferencvarosi TC (K) | +5.0, +5.5 | 2 - 6 | 1 - 4 | 5.5, 6.0 | Over | 54 - 59 | 1 - 10 | |||
| 09/26 15:00 | Cały | Fehervar FC (K) | 0 - 9 | Kispest Honved (K) | +2.0, +2.5 | 2 - 7 | 0 - 4 | 3.5, 4.0 | Over | 54 - 43 | 2 - 17 | |||
| 09/26 14:00 | Cały | MTK Budapest (K) | 4 - 1 | Diosgyori VTK (K) | -4.0 | 14 - 0 | 6 - 0 | 5.0, 5.5 | Under | 31 - 20 | 15 - 4 | |||
| 09/26 11:30 | Cały | Gyor Eto FC (K) | 2 - 0 | Astra HFC (K) | -3.5 | 3 - 1 | 3 - 1 | 10.0 | Under | 4.5 | Under | 104 - 62 | 28 - 4 | |
| 09/25 12:00 | Cały | Pecsi MFC (K) | 0 - 3 | Ujpest (K) | +1.0 | 3 - 8 | 3 - 5 | 2.5, 3.0 | Over | 82 - 62 | 2 - 8 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/20 15:00 | Cały | Astra HFC (K) | 1 - 3 | Kispest Honved (K) | +1.5, +2.0 | 2 - 4 | 1 - 1 | 2.5 | Over | 67 - 82 | 3 - 8 | |||
| 09/19 15:00 | Cały | Puskas Academy (K) | 17 - 0 | Fehervar FC (K) | -3.5, -4.0 | 18 - 0 | 12 - 0 | 4.5 | Over | 45 - 55 | 33 - 1 | |||
| 09/19 14:00 | Cały | Ujpest (K) | 4 - 0 | Szekszardi (K) | -3.5, -4.0 | 5 - 2 | 3 - 1 | 4.0, 4.5 | Under | 124 - 95 | 21 - | |||
| 09/19 13:00 | Cały | Ferencvarosi TC (K) | 2 - 0 | MTK Budapest (K) | -0.5, -1.0 | 2 - 6 | 1 - 1 | 2.5 | Under | 63 - 48 | 6 - 10 | |||
| 09/19 13:00 | Cały | Gyor Eto FC (K) | 4 - 0 | Pecsi MFC (K) | -2.0 | 6 - 1 | 2 - 0 | 3.5 | Over | 113 - 58 | 21 - 5 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/16 16:00 | Cały | Fehervar FC (K) | 5 - 2 | Diosgyori VTK (K) | -1.0 | 4 - 11 | 3 - 6 | 3.5 | Over | 64 - 38 | 8 - 11 | |||
| 09/16 15:00 | Cały | Szekszardi (K) | 0 - 3 | Gyor Eto FC (K) | +5.0, +5.5 | 0 - 12 | 0 - 6 | 5.5, 6.0 | Under | 78 - 126 | 1 - 14 | |||
| 09/16 14:00 | Cały | Kispest Honved (K) | 2 - 0 | Puskas Academy (K) | +1.0, +1.5 | 1 - 11 | 1 - 10 | 3.0, 3.5 | Under | 71 - 85 | 2 - 5 | |||
| 09/16 14:00 | Cały | Szent Mihaly SE (K) | 2 - 3 | Ferencvarosi TC (K) | +2.5 | 3 - 4 | 2 - 4 | 8.5 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 152 - 148 | 10 - 10 | |
| 09/16 12:00 | Cały | MTK Budapest (K) | 1 - 0 | Ujpest (K) | -0.5, -1.0 | 4 - 2 | 1 - 2 | 9.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 71 - 91 | 5 - 9 | |
| 09/16 12:00 | Cały | Pecsi MFC (K) | 2 - 0 | Astra HFC (K) | -1.0 | 1 - 6 | 0 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 77 - 62 | 6 - 6 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/13 15:30 | Cały | Astra HFC (K) | 1 - 2 | Puskas Academy (K) | +2.0, +2.5 | 1 - 16 | 1 - 6 | 3.0 | Zwrot | 59 - 149 | 5 - 28 | |||
| 09/12 15:00 | Cały | Ujpest (K) | 1 - 0 | Szent Mihaly SE (K) | -1.5, -2.0 | 7 - 1 | 3 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 95 - 77 | 14 - 10 | |||
| 09/12 14:00 | Cały | Gyor Eto FC (K) | 0 - 1 | MTK Budapest (K) | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 0 - 2 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 105 - 90 | 15 - 18 | |
| 09/12 10:00 | Cały | Pecsi MFC (K) | 4 - 0 | Szekszardi (K) | -1.5 | 6 - 3 | 3 - 1 | 9.0 | Zwrot | 3.0, 3.5 | Over | 85 - 57 | 14 - 3 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/06 10:00 | Cały | Fehervar FC (K) | 1 - 3 | Ujpest (K) | +2.0, +2.5 | 1 - 2 | 0 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 102 - 129 | 4 - 17 | |||
| 09/05 15:30 | Cały | Kispest Honved (K) | 0 - 1 | Ferencvarosi TC (K) | +1.5, +2.0 | 1 - 9 | 0 - 5 | 3.0, 3.5 | Under | 95 - 116 | 2 - 8 | |||
| 09/05 14:00 | Cały | MTK Budapest (K) | 0 - 0 | Pecsi MFC (K) | -2.5, -3.0 | 10 - 3 | 6 - 0 | 10.5 | Over | 3.5, 4.0 | Under | 89 - 49 | 17 - 4 | |
| August 2026 | ||||||||||||||
| 08/30 16:30 | Cały | Astra HFC (K) | 3 - 2 | Diosgyori VTK (K) | -1.5 | 4 - 4 | 1 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 102 - 119 | 6 - 4 | |||
| 08/30 14:00 | Cały | Ujpest (K) | 2 - 1 | Kispest Honved (K) | -0.5 | 6 - 2 | 2 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 77 - 67 | 10 - 3 | |||
| 08/30 12:00 | Cały | Pecsi MFC (K) | 0 - 2 | Szent Mihaly SE (K) | 0.0, -0.5 | 1 - 6 | 1 - 1 | 3.0 | Under | 73 - 78 | 5 - 10 | |||
| 08/29 15:00 | Cały | Gyor Eto FC (K) | 9 - 0 | Fehervar FC (K) | -3.0 | 8 - 0 | 4 - 0 | 3.5, 4.0 | Over | 134 - 38 | 39 - 1 | |||
| 08/29 13:00 | Cały | Ferencvarosi TC (K) | 2 - 2 | Puskas Academy (K) | -1.5, -2.0 | 5 - 7 | 3 - 7 | 3.0, 3.5 | Over | 116 - 122 | 4 - 6 | |||
| August 2026 | ||||||||||||||
| 08/26 16:30 | Cały | Diosgyori VTK (K) | 0 - 7 | Ferencvarosi TC (K) | +5.5, +6.0 | 0 - 8 | 0 - 5 | 10.5 | Under | 6.0, 6.5 | Over | 63 - 101 | 2 - 24 | |
| 08/26 16:00 | Cały | Szent Mihaly SE (K) | 3 - 0 | Szekszardi (K) | -1.0, -1.5 | 5 - 0 | 3 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 193 - 149 | 16 - 1 | |||
| 08/26 16:00 | Cały | Kispest Honved (K) | 2 - 2 | Gyor Eto FC (K) | +1.0, +1.5 | 5 - 6 | 5 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 88 - 101 | 2 - 13 | |||
| 08/26 15:00 | Cały | Puskas Academy (K) | 1 - 1 | Ujpest (K) | -1.0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 3.0 | Under | 151 - 73 | 12 - 8 | |||
| 08/26 10:00 | Cały | MTK Budapest (K) | 0 - 0 | Astra HFC (K) | -2.5, -3.0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 9.0 | Under | 3.5 | Under | 125 - 60 | 24 - 4 | |
| August 2026 | ||||||||||||||
| 08/22 16:00 | Cały | Szekszardi (K) | 0 - 3 | Fehervar FC (K) | -0.5 | 10 - 2 | 4 - 0 | 3.5 | Under | 47 - 55 | 6 - 4 | |||
| 08/22 15:00 | Cały | Gyor Eto FC (K) | 3 - 1 | Puskas FC (K) | 0.0 | 6 - 7 | 2 - 6 | 9.0 | Over | 3.0, 3.5 | Over | 88 - 79 | 16 - 12 | |
| 08/22 14:00 | Cały | Ujpest (K) | 7 - 1 | Diosgyori VTK (K) | -1.5, -2.0 | 12 - 2 | 5 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 100 - 80 | 17 - 7 | |||
| 08/22 14:00 | Cały | MTK Budapest (K) | 1 - 0 | Szent Mihaly SE (K) | -3.5, -4.0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 4.0 | Under | 127 - 82 | 4 - 1 | |||
| August 2026 | ||||||||||||||
| 08/16 16:30 | Cały | Astra HFC (K) | 0 - 0 | Szent Mihaly SE (K) | +0.5, +1.0 | 1 - 7 | 0 - 2 | 3.5 | Under | 93 - 142 | 2 - 6 | |||
| 08/15 15:00 | Cały | Kispest Honved (K) | 2 - 0 | Szekszardi (K) | -2.0 | 6 - 1 | 1 - 0 | 3.5, 4.0 | Under | 143 - 67 | 12 - 1 | |||
