USA (AGENT) vs Spain (INFERNO) Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
USA (AGENT) 1 - 2
Spain (INFERNO)
USA (AGENT) vs Spain (INFERNO): bilans bezpośredni
2
Spotkania
1 - 0 - 1
Z - R - P
1
Śr. rożnych
0%
Powyżej 9,5 rożnych
3
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
USA (AGENT) Zwycięstwo 50%1
Remis 0%0
Spain (INFERNO) Zwycięstwo 50%1
W ostatnich 2 spotkaniach między USA (AGENT) i Spain (INFERNO), USA (AGENT) wygrał 1, 0 zakończyło się remisem, a Spain (INFERNO) wygrał 1. W spotkaniach notowano średnio 1 rzutów rożnych, a w 0% meczów było ich ponad 9,5. Gdy USA (AGENT) grał u siebie, średnia wynosiła 1 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 3.
Statystyki USA (AGENT) vs Spain (INFERNO) zaktualizowano 23.09.2026 01:22.
USA (AGENT) vs Spain (INFERNO): historia spotkań
Ostatnia forma
USA (AGENT)
Z
Z
P
Z
Z
Gole strzelone / mecz2.4
Gole stracone / mecz1.2
Rożne dla / mecz0.6
Rożne przeciw / mecz0.6
Powyżej 2,5 gola100%
Spain (INFERNO)
P
Z
R
Z
P
Gole strzelone / mecz1.4
Gole stracone / mecz1.4
Rożne dla / mecz0.2
Rożne przeciw / mecz1
Powyżej 2,5 gola80%
Ostatnie 5 meczów USA (AGENT)
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 03.07.2026 | USA (AGENT) | 3 - 1 | Norway (TEMPEST) | 3 - 1 | 0 - 2 | 2 | Z |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 03.07.2026 | Norway (TEMPEST) | 2 - 3 | USA (AGENT) | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 | Z |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 29.06.2026 | USA (AGENT) | 1 - 2 | Spain (INFERNO) | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 | P |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 29.06.2026 | Spain (INFERNO) | 1 - 2 | USA (AGENT) | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 | Z |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 25.06.2026 | Germany (FORCE) | 0 - 3 | USA (AGENT) | 0 - 3 | 0 - 2 | 2 | Z |
Ostatnie 5 meczów Spain (INFERNO)
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 10.09.2026 | Spain (INFERNO) | 1 - 2 | England (CASTLE) | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 | P |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 10.09.2026 | Portugal (FORCE) | 2 - 3 | Spain (INFERNO) | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 | Z |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 09.09.2026 | Spain (INFERNO) | 0 - 0 | France (ORACLE) | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 | R |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 09.09.2026 | England (CASTLE) | 1 - 2 | Spain (INFERNO) | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 | Z |
| Esoccer H2H GG League - 8 min. gry | 09.09.2026 | Spain (INFERNO) | 1 - 2 | Portugal (FORCE) | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 | P |
Mecze USA (AGENT)
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Mecze Spain (INFERNO)
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||