RiPS vs Gnistan/Ogeli Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
RiPS 1 - 2
Gnistan/Ogeli
RiPS vs Gnistan/Ogeli: bilans bezpośredni
4
Spotkania
1 - 0 - 3
Z - R - P
11.3
Śr. rożnych
75%
Powyżej 9,5 rożnych
4.3
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
RiPS Zwycięstwo 25%1
Remis 0%0
Gnistan/Ogeli Zwycięstwo 75%3
W ostatnich 4 spotkaniach między RiPS i Gnistan/Ogeli, RiPS wygrał 1, 0 zakończyło się remisem, a Gnistan/Ogeli wygrał 3. W spotkaniach notowano średnio 11.3 rzutów rożnych, a w 75% meczów było ich ponad 9,5. Gdy RiPS grał u siebie, średnia wynosiła 13.5 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 4.3.
Statystyki RiPS vs Gnistan/Ogeli zaktualizowano 21.09.2026 13:10.
RiPS vs Gnistan/Ogeli: historia spotkań
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finlandia - Kolmonen | 07.08.2026 | RiPS | 1 - 2 | Gnistan/Ogeli | 1 - 2 | 7 - 4 | 11 | P |
| Finlandia - Kolmonen | 03.05.2026 | Gnistan/Ogeli | 1 - 2 | RiPS | 0 - 1 | 4 - 2 | 6 | Z |
| Finlandia - Kolmonen | 14.09.2024 | RiPS | 2 - 6 | Gnistan/Ogeli | 1 - 4 | 6 - 10 | 16 | P |
| Finlandia - Kolmonen | 06.06.2024 | Gnistan/Ogeli | 2 - 1 | RiPS | 2 - 0 | 1 - 11 | 12 | P |
Ostatnia forma
RiPS
P
R
Z
P
Z
Gole strzelone / mecz1.4
Gole stracone / mecz1.4
Rożne dla / mecz5
Rożne przeciw / mecz4.6
Powyżej 2,5 gola80%
Gnistan/Ogeli
P
P
P
Z
Z
Gole strzelone / mecz2
Gole stracone / mecz3.2
Rożne dla / mecz4.8
Rożne przeciw / mecz6.4
Powyżej 2,5 gola80%
Ostatnie 5 meczów RiPS
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finlandia - Kolmonen | 27.08.2026 | JaPS II | 3 - 0 | RiPS | 2 - 0 | 5 - 7 | 12 | P |
| Finlandia - Kolmonen | 21.08.2026 | FC Lahti II | 2 - 2 | RiPS | 2 - 1 | 3 - 4 | 7 | R |
| Finlandia - Kolmonen | 14.08.2026 | RiPS | 3 - 0 | TuPS | 2 - 0 | 4 - 2 | 6 | Z |
| Finlandia - Kolmonen | 07.08.2026 | RiPS | 1 - 2 | Gnistan/Ogeli | 1 - 2 | 7 - 4 | 11 | P |
| Finlandia - Kolmonen | 31.07.2026 | RiPS | 1 - 0 | Ponnistus | 1 - 0 | 3 - 9 | 12 | Z |
Ostatnie 5 meczów Gnistan/Ogeli
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finlandia - Kolmonen | 05.09.2026 | Sibbov | 7 - 2 | Gnistan/Ogeli | 2 - 0 | 6 - 8 | 14 | P |
| Finlandia - Kolmonen | 28.08.2026 | Gnistan/Ogeli | 1 - 4 | TuPS | 0 - 2 | 2 - 10 | 12 | P |
| Finlandia - Kolmonen | 23.08.2026 | ToTe/Tapio | 4 - 3 | Gnistan/Ogeli | 2 - 1 | 5 - 5 | 10 | P |
| Finlandia - Kolmonen | 07.08.2026 | RiPS | 1 - 2 | Gnistan/Ogeli | 1 - 2 | 7 - 4 | 11 | Z |
| Finlandia - Kolmonen | 01.08.2026 | Gnistan/Ogeli | 2 - 0 | TiPS U21 | 1 - 0 | 5 - 4 | 9 | Z |
Mecze RiPS
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Mecze Gnistan/Ogeli
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Więcej rywali RiPS i Gnistan/Ogeli
- JaPS II vs RiPS Bezpośrednie pojedynki
- FC Lahti II vs RiPS Bezpośrednie pojedynki
- RiPS vs TuPS Bezpośrednie pojedynki
- RiPS vs Ponnistus Bezpośrednie pojedynki
- Sibbov vs Gnistan/Ogeli Bezpośrednie pojedynki
- Gnistan/Ogeli vs TuPS Bezpośrednie pojedynki
- ToTe/Tapio vs Gnistan/Ogeli Bezpośrednie pojedynki
- Gnistan/Ogeli vs TiPS U21 Bezpośrednie pojedynki