Fulham U21 vs PSV U21 Bezpośrednie pojedynki
Ostatnie spotkanie
Fulham U21 4 - 4
PSV U21
Fulham U21 vs PSV U21: bilans bezpośredni
2
Spotkania
0 - 1 - 1
Z - R - P
10.5
Śr. rożnych
50%
Powyżej 9,5 rożnych
5.5
Śr. goli
Procent zwycięstw H2H
Fulham U21 Zwycięstwo 0%0
Remis 50%1
PSV U21 Zwycięstwo 50%1
W ostatnich 2 spotkaniach między Fulham U21 i PSV U21, Fulham U21 wygrał 0, 1 zakończyło się remisem, a PSV U21 wygrał 1. W spotkaniach notowano średnio 10.5 rzutów rożnych, a w 50% meczów było ich ponad 9,5. Gdy Fulham U21 grał u siebie, średnia wynosiła 10.5 rzutów rożnych. Średnia suma goli na spotkanie: 5.5.
Statystyki Fulham U21 vs PSV U21 zaktualizowano 23.10.2026 22:09.
Fulham U21 vs PSV U21: historia spotkań
Ostatnia forma
Fulham U21
Z
P
R
P
P
Gole strzelone / mecz1.4
Gole stracone / mecz2.8
Rożne dla / mecz5.4
Rożne przeciw / mecz7.6
Powyżej 2,5 gola80%
PSV U21
R
Z
P
R
P
Gole strzelone / mecz1.6
Gole stracone / mecz1.8
Rożne dla / mecz4.8
Rożne przeciw / mecz4.2
Powyżej 2,5 gola60%
Ostatnie 5 meczów Fulham U21
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Premier League 2 | 18.10.2026 | Brentford U21 | 1 - 2 | Fulham U21 | 0 - 1 | 10 - 9 | 19 | Z |
| Anglia - EFL Trophy | 13.10.2026 | Walsall | 3 - 2 | Fulham U21 | 3 - 0 | 2 - 5 | 7 | P |
| Anglia - National League Cup | 06.10.2026 | Hornchurch FC | 1 - 1 | Fulham U21 | 1 - 1 | 6 - 5 | 11 | R |
| Anglia - EFL Trophy | 22.09.2026 | Leicester | 6 - 1 | Fulham U21 | 5 - 1 | 11 - 1 | 12 | P |
| Anglia - Premier League 2 | 19.09.2026 | Chelsea U21 | 3 - 1 | Fulham U21 | 0 - 1 | 9 - 7 | 16 | P |
Ostatnie 5 meczów PSV U21
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych | Wynik |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League International Cup | 19.08.2026 | Sunderland U21 | 1 - 1 | PSV U21 | 1 - 1 | 2 - 6 | 8 | R |
| Premier League International Cup | 22.01.2026 | Southampton U21 | 1 - 3 | PSV U21 | 0 - 1 | 2 - 4 | 6 | Z |
| Premier League International Cup | 15.12.2025 | Everton U21 | 3 - 2 | PSV U21 | 0 - 1 | 3 - 5 | 8 | P |
| Premier League International Cup | 28.11.2025 | Man City U21 | 2 - 2 | PSV U21 | 1 - 1 | 9 - 1 | 10 | R |
| Premier League International Cup | 28.10.2025 | Wolverhampton U21 | 2 - 0 | PSV U21 | 2 - 0 | 5 - 8 | 13 | P |
Mecze Fulham U21
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglia - Premier League 2 | 23.10.2026 | Fulham U21 | vs | Brighton U21 | - | - | - |
Mecze PSV U21
| Liga | Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Przerwa | Rzuty rożne | Suma rożnych |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brak danych | |||||||
Więcej rywali Fulham U21 i PSV U21
- Brentford U21 vs Fulham U21 Bezpośrednie pojedynki
- Walsall vs Fulham U21 Bezpośrednie pojedynki
- Hornchurch FC vs Fulham U21 Bezpośrednie pojedynki
- Leicester vs Fulham U21 Bezpośrednie pojedynki
- Chelsea U21 vs Fulham U21 Bezpośrednie pojedynki
- Sunderland U21 vs PSV U21 Bezpośrednie pojedynki
- Southampton U21 vs PSV U21 Bezpośrednie pojedynki
- Everton U21 vs PSV U21 Bezpośrednie pojedynki
- Man City U21 vs PSV U21 Bezpośrednie pojedynki
- Wolverhampton U21 vs PSV U21 Bezpośrednie pojedynki
